آخرين مطالب

برای عنوان چهارم تا هفتم در جاکارتا رقابت نزدیکی خواهیم داشت/ اجازه نمی‌دهیم که دست فدراسیون‌ها خالی باشد

داورزنی: وزارت ورزش و جوانان هیچگونه مشکلی با فدراسیون کشتی نداشته و ندارد/ وزارت ورزش تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال ایستاده ورزش

داورزنی: وزارت ورزش و جوانان هیچگونه مشکلی با فدراسیون کشتی نداشته و ندارد/ وزارت ورزش تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال ایستاده

  بزرگنمايي:

جوانان نیوز - معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی گفت: وزارت ورزش تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال ایستاده تا این تیم با آمادگی کامل به جام جهانی برود.


فارس به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی وزارت ورزش وجوانان از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی بعد از برگزاری مجمع عمومی فدراسیون‌ ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت: جلسه قبلی مجمع، مجمع انتخابات فدراسیون بود و امروز مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد. طبیعی بود که فدراسیون برنامه‌های خود را اعلام کند و به تصویب مجمع هم رسید. اقدامات سال 95 و 96 را به تأیید مجمع رسید.
معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: در مجمع امروز اعم فعالیت‌های سال 97 به سمع و نظر مجمع رسید. مجمع بسیار خوب بود، خوشبختانه فدراسیون جانبازان و معلولین یک الگوی بهینه مدیریت است و برای خیلی‌ از فدراسیون‌ها الگو است. این روحیه ایثار، تلاش و فداکاری که در مجمع جانبازان است سبب این شده که اقدامات خوبی صورت بگیرد. شاهد رشد این هستیم که جانبازان و معلولین ما این قشر عزیز در کشور توجه و حمایت‌ شدند و این روند امیدواریم بیشتر شود. ان‌شاءالله با همیاری و کمک مجموع دوستان کمیته پارالمپیک، فدراسیون و دوستان شاهد روزهای بهتری برای این دوستان باشیم.
وی در پاسخ به این سؤال خادم پس از بازگشت بیانیه‌ای را اعلام کرد و مدعی شده مشکلات حل نشده است، گفت: تلاش وزارت ورزش و جوانان این بود و هست که فضای عمومی مجموعه فدراسیون‌ها دور از حاشیه باشد تا بتوانیم برنامه همه فدراسیون‌ها را مورد حمایت قرار بدهیم چون مردم از ما انتظار دارند کارمان را به نحو احسن انجام دهیم مردم انتظار دارند در میادین جهانی و رویدادهای مختلف نتیجه بگیریم، طبیعی است اتفاقاتی که رخ می‌دهد را با تدبیر حل کرد. نباید این احساس ناامیدی به وجود بیاید.
وی در ادامه گفت: دوستان ما در فدراسیون تلاش زیادی کردند. وزارت ورزش و جوانان و مجموعه وزارت هیچگونه مشکلی با فدراسیون کشتی نداشته و ندارد وظیفه ما حمایت بوده که فدراسیون برنامه‌هایی که دارد را جامه عمل بپوشاند. از طرفی مجامعی که برگزار شد. وزارت ورزش و جوانان تمام سعی‌اش این بود که فضای کشتی و همه برنامه‌ها عملیاتی و اجرایی شود. مردم از کشتی انتظار دارند، مردم انتظار ندارند دست‌اندرکاران و مسئولان اجرایی خودشان حاشیه داشته باشند. مردم انتظار دارند هر کسی وظیفه خود را انجام دهد، اتفاقی که افتاده این است که حمایت جدی بوده از کشتی و تا الان این حمایت بوده است. البته در بین نیازها و شرایط مطلوب آنچه در بضاعت وزارت ورزش و جوانان بوده است، فاصله زیادی وجود دارد.
وی افزود: فدراسیون‌ها و وزارت ورزش یک خانواده هستند و هر اتفاقی که رخ دهد، متولی اصلی و پاسخگوی اول باید وزارت ورزش باشد. نباید اینها را از هم جدا کرد، چون این کار اصلاً منطقی نیست. مردم از وزارت ورزش انتظار دارند که رشته‌های مختلف در مسابقات پیش‌رو نتایج خوب بگیرند. ما 50 رشته داریم که برخی از آنها از اولویت‌های مردم است و انتظارات مردم از آنها بالا است. مردم ما می‌خواهند نمایندگان ایران در مسابقات جاکارتا و المپیک بدرخشند.
داورزنی خاطرنشان کرد: تلاش وزارتخانه این است که فدراسیون‌ها بتوانند برنامه‌های خود را به صورت کامل اجرا کنند ما منابعی داریم و براساس آن از فدراسیون‌ها حمایت می‌کنیم. وزارت ورزش در این زمینه کارنامه قابل قبولی دارد مخصوصاً در کشتی آنچه در توان ما بوده انجام داده‌ایم. تلاش ما این است که آنچه رشته‌های مختلف نیاز دارند، فراهم کنیم تا آنها بتوانند برنامه‌های خود را اجرا کنند. مردم ما می‌خواهند فوتبال ایران در جام جهانی و والیبال در لیگ جهانی مقتدرانه حاضر شود و این شرایط برای کشتی هم وجود دارد.
معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی گفت: ایجاد برخی حواشی و شرایط نامطلوب روند کار را سخت می‌کند. به اندازه کافی دشمنان ما برای‌مان محدودیت و سختی ایجاد می‌کنند با این شرایط بهتر است خودمان با هم متحد باشیم و انسجام داشته باشیم. مگر همه ما برای یک هدف تلاش نمی‌کنیم؟ باید کاری کنیم تا به انتظارات مردم جامه عمل بپوشانیم.
داورزنی در خصوص پیش‌بینی‌اش از بازی‌های جاکارتا عنوان کرد: رکورد ما چهارمی و پنجمی است اما در این دوره همه به دنبال بهترین سکو هستیم اما معمولاً در این گونه مسابقات شرایط وجود دارد که میزبان می‌خواهد از شرایط موجود به سود خود استفاده کند. برای مثال در برخی رشته‌ها و برخی اوزان تغییراتی ایجاد می‌کنند که به سود خودشان باشد.
وی ادامه داد: فاصله بین سه تیم برتر و تیم‌های چهارم تا هفتم تقریباً مشخص است. کشورهایی مانند ایران، قزاقستان، میزبان و... رقابت نزدیکی با هم دارند. در این دوره اندونزی میزبان است و مردم باید بدانند که شرایط ما با خیلی از کشورها برابر نیست. ما در خیلی از رشته‌ها نماینده بانوان نداریم و البته نباید هم داشته باشیم. برخی رشته‌ها را وارد مسابقات می‌کنند که بخش بانوان هم دارد و در نهایت با مدال همان رشته در بخش بانوان رنکینگ‌شان را بالا می‌برند.
معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی اظهار داشت: ما رقابت نزدیکی خواهیم داشت با دو کشور دیگر برای عنوان چهارم تا هفتم؛ به همین دلیل بسیار باید تلاش کنیم و با قدرت و آمادگی کامل به مسابقات اعزام شویم. استراتژی که دوستان دنبال می‌کنند اعزام یک کاروان کیفی است ضمن اینکه انتظارات هم باید مدیریت شود. نگاه کلی ما براساس اولویت‌ها است. وزارت ورزش تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال ایستاده تا این تیم با آمادگی کامل به جام جهانی برود. برای کاروان بازی‌های آسیایی هم تعامل خوبی بین وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ها وجود دارد. سیاست ما حمایت از اهداف فدراسیون‌ها است. نباید فدراسیونی داشته باشیم که به دلیل محدودیت مالی برنامه‌هایش را لغو کند. در برخی رشته‌ها مانند والیبال دو تیم داریم که تقسیم می‌شوند. در مجموع فکر می‌کنم بتوانیم یک کاروان کیفی را به مسابقات اعزام کنیم. به احتمال فراوان تا پایان فروردین‌ماه با کمک سایر مسئولان اجازه نمی‌دهیم که دست فدراسیون‌ها خالی باشد و شرایطی ایجاد می‌کنیم که بتوانند اهداف خود را به خوبی اجرا کنند.
داورزنی در پاسخ به این سؤال که انتخابات ریاست فدراسیون تیروکمان چه زمانی مشخص می‌شود، گفت: طبیعی است که ما در برگزاری مجامع تلاش‌ کنیم که در کوتاه‌ترین زمان مجمع برگزار شود. ثبت‌نام‌ها تمام شده، فرایند صلاحیت‌ها انجام می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انتخابات برگزار می‌شود.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا شعبانی بهار در انتخابات شرکت می‌کند یا خیر، گفت: شعبانی بهار در انتخابات ثبت‌نام کرده و اینکه هست، نیست، می‌ماند یا خیر و همه کاندیدها با همین شرایط هستند و این موضوع برمی‌گردد به روز مجمع که کدامیک از بزرگواران در روز مجمع شرکت کنند. همه ثبت‌نام‌کننده‌ها برای ما قابل احترام هستند. اینکه ما پیش‌بینی کنیم چه کسی هست و نیست، جز گمانه‌زنی چیزی دیگری نیست.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

فریبا محمدیان : ورزش بانوان در حوزه قهرمانی به شکوفایی رسیده است

مهین فرهادی زاد: بانوان در بازی های 2018 درخشان ترین نتیجه را کسب کردند

معصومه آقاپور: تلاش وزارت ورزش و جوانان در توسعه ورزش بانوان قابل تقدیر است

یازده مهرماه تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف اعلام شد

داورزنی :موفقیت ورزش مرهون نقد های اصحاب رسانه است

محمدرضا داورزنی : امیدواریم با اخذ تصمیمات درست کاراته در المپیک ماندگار شود

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی کسب عنوان قهرمانی جهان توسط سعید مولایی

سلامت و بازگشت پادوانی به ورزش و زندگی برای ما مهم است / رسیدگی به درمان او باید مانند یک بازیکن ایرانی باشد

پوری حسینی: ​وزیر ورزش و جوانان به جد بدنبال خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است / منتظر مصوبه هیات وزیران برای شروع روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس هستیم / خیلی ها دوست دارند من زودتر بازنشسته شوم !

بانوان کشتی گیر ایران ی در نخستین میدان خارجی 4 مدال کسب کردند/نیکبخت و خانلر طلایی شدند، محمدی و یزدانی به مدال برنز رسیدند

سقف آرزوهایم فتح سکوی پاراالمپیک والیبال نشسته است

اهداف المپیزم و منشور المپیک، فراتر از کسب مدال است

ملی‌پوش بسکتبال با ویلچر : تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم

پاک بودن ورزش ایران در بازی های آسیایی یک افتخار ملی و دستاورد بزرگ پزشکی ورزشی است

وزارت ورزش و جوانان نخستین قهرمانی بانوان کشتی گیر ایران را تبریک گفت

محمد عزیزی: دکتر سلطانی فر با بیش از 60 سفر استانی، مشکلات همه پروژه های ورزش ی را بررسی کرده است

اعلام هزینه های صورت گرفته برای اعزام کاروان به جاکارتا و بخشی از هزینه های کاروان اعزامی به المپیک جوانان آرژانتین

طیبه سیاووشی: توسعه ورزش زنان در مسیر رشد قرار دارد

وزیر ورزش با حضور در دبیرستان البرز زنگ مهر را نواخت

ورزش یکی از مظاهر اقتدار ملی ایران است/ ورزش ایران باید در آسیا سرآمد باشد و در جهان هم در بین قدرت های برتر قرار گیرد

سفرهای دکتر سلطانی فر به مناطق محروم موجب توسعه زیرساختهای ورزش در این مناطق شد / 16 پروژه ورزشی حوزه سیستان در حال تکمیل است

دکتر سلطانی فر: وزارت ورزش و جوانان به عنوان دستگاه اصلی، ملزم به تعیین اهداف کلان و خط مشی گذاری در زمینه ارتقای تندرستی و نشاط زنان و دختران از طریق ورزش شد

دکتر سلطانی فر حکم رییس فدراسیون اسکواش را صادر کرد

دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای منصوب شد

ژاله فرامرزیان: اولین مبالغ 27 صدم درصد از مالیات بر ارزش افزودی طی این هفته پرداخت می شود

دکتر سلطانی فر : وزارت ورزش و جوانان ملزم به اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان است / بزودی برای برخی فدراسیون ها که روسای آنها شامل این قانون هستند سرپرست تعیین می کنیم / با توافق با بانک مرکزی ، ارز اعزام های ورزشی از طریق بازار ثانویه فراهم می شود

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی کسب عنوان قهرمانی جهان توسط تیم کشتی فرنگی جوانان

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی به کشور بازگشتند

تیم ملی والیبال زنان ایران دوباره استرالیا را شکست داد

دکتر سلطانی فر: باید ورزش کاران مستعد دررشته های مختلف شناسایی شوند

اشتغال‌زایی 24 جوان و فعالیت روزانه 500 ورزش کار در خانه کاراته مشهد

نامه‌ مهم برای حل مشکل ورود بانوان به استادیوم

ظرفیت مدال آوری تیراندازی ، تیرو کمان قایقرانی و شمشیربازی را در بازی های المپیک داریم / در بازی های آسیایی ٢٠٢٦ رقابت برای جایگاه سومی رده بندی دوراز ذهن نیست

جوابیه معاونت امور جوانان در پی درج خبری با عنوان "ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در انتظار تصویب مجلس" در برخی رسانه ها و پایگاه های خبری با عنایت به برداشت ها و تفاسیر متفاوت از عنوان یادشده و در راستای تنویر و شفاف سازی زوایای موضوع برای افکار عمومی

تجلیل از خدمات "غلامرضا پارسا" مدیرکل سابق ورزش روستایی

توضیح معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با انتشار یک خبر

معاون جوانان در هفتادمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان:پیشنهاد تغییر دامنه سن جوانی /درخواست تشکیل شورای عالی جوانان به دولت داده شد

دکتر سلطانی فر: مقصودلو لیدر شطرنج ایران است /باید ورزش کاران مستعد دررشته های مختلف شناسایی شوند

پرهام مقصودلو: به وزیر قول دادم در 22 سالگی قهرمان بزرگسالان جهان شوم

دکتر سلطانی فر: عوارض و پیش بینی های تغییر سن جوانی باید دقیقا بررسی شود/ دولت تلاش دارد فشار معیشتی مردم را کم کند

خوشقدم: امیدوارم در بوئنوس آیرس نتایج خوب و تاریخی را رقم بزنیم

تندگویان: قانون منع به کارگیری بازنشستگان فرصت خوبی برای جوانگرایی و شایسته سالاری در مدیریت کشور است

امضای میثاق نامه جامعه ورزش و جوانان ایران با امام حسین (ع)

محدث: پیشنهاد تغییر سن جوانی بر مبنی پذیرش واقعیت های جامعه است

امضای میثاق نامه جامعه ورزش و جوانان ایران با امام حسین (ع)

هماهنگی بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در این دوره از بازی های آسیایی بی سابقه بود/کاروان ایران هم آماده حضور پرقدرت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا است

تاکید دکتر احمدی برگزاری هرچه باشکوهتر هفته تربیت بدنی

صالحی امیری : همه رشته ها با همه ظرفیت شان متعلق به ایران هستند و همه در پیروزی ها سهیم هستند

فریبا محمدیان: موفقیت دختران ورزشکار در المپیک اسیایی،حاصل نگاه عدالت محور به این بخش است

پرهام مقصودلو :خوشحالم مدال تاریخی را برای شطرنج ایران کسب کردم/ این قهرمانی نتیجه 15 ساعت تمرین در روز بود/ تقاضا دارم که مشکل سربازی‌ام حل شود