آخرين مطالب

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع فدراسیون سوارکاری:

اعزام های وزارت ورزش و جوانان از دوره های قبل کمتر است و با هدف صورت می گیرد / حضور برخی نماینده ها در جام جهانی به سود ورزش است ورزش

اعزام های وزارت ورزش و جوانان از دوره های قبل کمتر است و با هدف صورت می گیرد / حضور برخی نماینده ها در جام جهانی به سود ورزش است

  بزرگنمايي:

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه تعداد مدیرانی که از وزارت ورزش وجوانان به جام جهانی اعزام می شوند به نسبت دوره های گذشته کمتر است تاکید کرد: اعزام ها با هدف صورت می گیرد و هیچ کس در روسیه توریست نیست .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع انتخابات فدراسیون سوارکاری در جمع خبرنگاران گفت :در طول اعزام‌های گذشته و در جام جهانی تعداد همراهان از وزارت ورزش کمترین تعداد است. هماهنگ شده یک بازی دکتر سلطانی‌فر در ورزشگاه باشند، یک بازی من و یک بازی هم دوستان دیگر. آقای عباباف مدیرکل حراست و رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش و جوانان در آنجا حضور پیدا می‌کنند که آنها هم به عنوان توریست نیستند و می‌توانند به ما کمک کنند و وظیفه دارند در مسابقه‌ها حضور داشته باشند که این موضوع می‌تواند در روند برنامه‌ریزی ما و فدراسیون فوتبال کمک‌رسان باشد. از طرفی مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس هم که در رتبه بندی برتر شده است به نمایندگی از مدیران کل استان‌های ما اعزام می‌شوند.
داورزنی ادامه داد: در استان ها تلاش‌های زیادی صورت می‌گیرد تا برنامه‌ها به بهترین شکل پیاده شود و مدیرکل استان فارس به عنوان مدیری که عملکرد بسیار خوبی داشته به نمایندگی از سایر استان‌ها در این سفر حضور خواهد داشت که البته قطعی نشده اما تصمیم گرفته شده بود این موضوع انجام شود. دیگر کس دیگری نداریم و از سایت اطلاع‌رسانی وزارتخانه نیز دو خبرنگار اعزام می‌شوند. پس از مجموع وزارتخانه دو نفر در بخش اطلاع‌رسانی و تعدادی دیگری که خدمت شما عرض کردم از بین مدیران اعزام می‌شوند.
وی افزود: رویداد جام جهانی یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان است که تعداد زیادی از مقامات بلندپایه کشورهای مختلف در آن حضور پیدا می‌کنند. چه اشکالی دارد که مقام‌های مختلف و افرادی که در مسند قانون‌گذاری هستند در این رویداد حاضر شوند. طبق اطلاعی که دارم فکر نمی‌کنم بیشتر از سه چهار نفر از نمایندگان مجلس به روسیه بروند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران که نتیجه اعزام نمایندگان را مطرح کرد توضیح داد: اگر بگوییم سه یا چهار نماینده نفری 15 -20 میلیون هزینه کنند جمع آن حداکثر 100 میلیون هزینه می‌شود. نمی‌خواهم بگویم 100میلیون کم است اما در ورزشی که میلیاردی هزینه می‌کنیم، دستمزد می‌دهیم، هزینه اردو می‌کنیم که تیم ها بتوانند نتایج خوبی بگیرند، حال برای افرادی که در مسند تصمیم‌گیری، توسعه زیرساخت‌های ورزش نقش مهمی دارند در اعزام‌شان این همه هیجان ایجاد شود فکر می‌کنیم باید یک مقدار بازنگری در دیدگاه‌مان داشته باشیم. در فرآیند کلی هزینه‌هایی که برای فوتبال کشورمان انجام می‌دهیم در بخشی که ویترین فوتبال کشور است و مردم باید خیلی شاد باشند که تیم‌شان قدرتمندانه در این رقابت‌ها حاضر می‌شود طبیعی است. تعدادی از نفراتی که می‌توانند کمک به فوتبال ایران کنند و در آینده فوتبال نقش داشته باشند حضورشان می‌تواند خوب باشد.
داورزنی در خصوص مسائل مربوط به کشتی و همچنین درباره دیدار رسول خادم رییس فدراسیون کشتی با وزیر ورزش و جوانان و اینکه آیا سوء تفاهمات پیش آمده حل شده است یا خیر گفت: من تعجب می‌کنم از برخی مباحثی که مطرح می‌شود. هیچ سوء تفاهم و اختلافی میان وزارت ورزش و فدراسیون کشتی نیست و هیچ زاویه‌ای با هم نداریم. دوستان فدراسیون در حال فعالیت هستند و وزارت ورزش نیز بسیار سفت و سخت و با تمام توان از فدراسیون کشتی حمایت می‌کند. طبیعی است روسای فدراسیون‌ها با مقام عالی وزارت دیدار داشته باشند و درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح کنند.
محمدرضا داورزنی در پاسخ به سوالی در مورد علت رد صلاحیت یکی از کاندیداها در حالی که قصد داشت در مجمع حضور پیدا کند گفت:‌ این موضوع کم‌لطفی است. روز گذشته اعلام شد کمیسیون مربوطه که صلاحیت کاندیداها را بررسی می‌کرد اعلام کرده او نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند که دیروز به وی اعلام شد و امروز نیز کتبا این موضوع به اطلاع وی اعلام شد. وی یکی از پرورش دهندگان خوب اسب است که برای او احترام قائلیم اما مسئول بررسی صلاحیت‌ها ما نیستم و نمی‌توانیم در کارشان دخالت کنیم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص اتفاقات باشگاه پرسپولیس هم إظهار داشت : علاقه‌مندانی از باشگاه پرسپولیس نزد گرشاسبی آمدند. یک احساسی پیش آمده بود که وزارت ورزش به یکی از این تیم‌ها توجه می‌کند و فضا را برای فعالیت آن تیم باز گذاشته است. نشست دو ساعته‌ای را با حضور علاقه‌مندان و گرشاسبی برگزار کردیم. یک مقداری هم می‌خواستند درباره اسپانسرها شفاف‌سازی شود با توجه به اینکه اپراتورها می‌توانند به صورت شفاف دریافتی پرداختی خود را به باشگاه‌ها اعلام کنند، قرار شد گرشاسبی این موضوع را به صورت شفاف در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد چرا که این علاقه‌مندان هستند که بار اصلی باشگاه را به دوش می‌کشند. درست است که برخی شرکت‌ها نیز از فضای تبلیغاتی استفاده و حمایت‌های مالی داشتند. یک مقداری در میزان قراردادها و پرداخت‌ها سوال داشتند که خیلی راحت با هم صحبت کردیم و قرار شد مدیران هر دو باشگاه میزان دریافتی‌ها و پرداختی‌ها و همچنین دریافت‌هایشان را از اپراتورها، تبلیغات محیطی، بلیت فروشی و... به صورت شفاف در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند.
داورزنی نحوه اماده سازی تیم ملی فوتبال را با اشاره به انچه در توان وزارت ورزش و جوانان بوده خوب توصیف کرد و در قبال عدم انجام بازی ایران - یونان گفت : عدم برگزاری این بازی از اختیار ما خارج بود .
وی گفت :بازی تدارکاتی با مسئولیت فدراسیون فوتبال است و ما نباید انجام دهیم. 12 بازی تدارکاتی انجام شد و فقط یک بازی با یونان لغو شد که آن هم به خاطر مشکلات سیاسی آن‌ها این درخواست را داشتند که بازی در جای دیگر برگزار شود که مورد قبول واقع نشد. بعد دوستان فدراسیون تلاش کردند تیم دیگری جایگزین کنند که موفق نشدند اما اینکه بگویند تیم بدون بازی تدارکاتی به جام جهانی رفته کم لطفی است. تیم‌های رقیب 6 تا 7 بازی تدارکاتی داشتند اما ما 10 بازی تدارکاتی داشتیم. از سوی دیگر فدراسیون فوتبال هرآنچه در توان داشت برای تهیه کمپ بسیار خوب تدارک دید. تلاش وزارت ورزش این بوده در کنار فدراسیون فوتبال باشد و هرآنچه فدراسیون از وزارت خواسته حمایت کرده‌ایم و وزارت ورزش تمام قد در کنار فدراسیون بوده است. ما به دنبال تنویر افکار عمومی هستیم چرا که مردم سوال می‌کردند چون بازی با یونان لغو شده آیا تمام بازی‌های ما لغو شده؟ آقای کی‌روش همیشه دنبال شرایط مطلوب‌تری است و تلاش فدراسیون این بوده که این شرایط را فراهم کند. وزارت هم تلاشش این بوده که از فدراسیون تمام قد حمایت کند.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع افزایش طلاق و آسیب‌های اجتماعی ورود کنند

فریبا محمدیان: حضور خانواده ها در رویدادهای بزرگی اجتماعی، تفریح سالم خانواده محور است

پنجعلی : حضور زنان در ورزشگاه آزادی ، احیای حقوق شهروندی است

تندگویان معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان:مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع افزایش طلاق و آسیب‌های اجتماعی ورود کنند

دکتر سلطانی فر سرپرستان چهار فدراسیون را منصوب کرد

برگزاری مسابقه عکس ورزش ی با عنوان " ورزش ، ایران من و دریچه دوربین"

محمدیان: درخشش بانوان ایران در همه عرصه های ورزش مایه مباهات است

طاهریان : ورزش یک مقوله تربیتی است که توان ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی را خواهد داشت

ایزدیار : هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز درآمدن پرچم ایران نیست /بخشی از سخنان من تحریف شده است

امضای سند برنامه همکاری مشترک وزارت ورزش و جوانان با یونیسف

معرفی سرپرستان فدراسیونهای هاکی، ناشنوایان ، قایقرانی و چوگان

رییس فدراسیون اسکی :استانداردسازی و بازسازی پیست اسکی دیزین پیشرفت خوبی داشته است

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:حضور دکتر سلطانی‌فر در پیست بین‌المللی دیزین به تسریع در روند تکمیل این پروژه کمک می‌کند

سلطانی‌فر: با کار ضربتی و حرکت جهادی، کارهای اساسی در تعمیرات پیست اسکی دیزین انجام شده است

دکتر احمدی: 40 سال ورزش، 40 سال افتخار شعار ستاد است/ یک پروژه بزرگ در تهران به بهره‌برداری خواهد رسید

پیام تبریک فریبا محمدیان به مناسبت روز ملی و هفته پارالمپیک

خسروی وفا: باریهای پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک ٢٠٢٠ است

اینچه درگاهی: پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان داریم

دکتر سلطانی فر: از تجربیات موفق رشته های پایه بلاروس استفاده می کنیم

رییس فراکسیون ورزش مجلس گفت : اهتمام دولت و مجلس به ورزش قابل تقدیر است

بازگشت باشکوه و استقبال پرشور کاروان خودباوری و امید

دکتر سلطانی فر: از هم اکنون برنامه ریزی برای موفقیت در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 را آغاز کرده ایم

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت :ورود زنان به ورزشگاه باید در یک فضای آرام و تعاملی مورد گفتگو قرار گیرد

تقدیر رییس سازمان بسیح از وزیر ورزش و جوانان

کمال جوانمرد عضو هیات رئیسه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

10 اداره کل برتر استانی ورزش و جوانان کشور معرفی شدند

پیام تبریک رییس مجلس شورای اسلامی برای موفقیت کاروان پاراآسیایی ایران در اندونزی

مصطفی کواکبیان: در سنگر خانه ملت از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی حمایت می کنیم

رئیس جمهور: همت والای قهرمانان پاراآسیایی را می ستایم

جانشین فرماندهی یگان های ویژه کشور: تعاملات وزارت ورزش و نیروی انتظامی در بالاترین سطح است

استعفای چند تن از روسای فدراسیون ها بدستمان رسیده است / سرپرستان فدراسیون های مشمول قانون بازنشستگان تا قبل از 24 آبان معرفی می شوند / تحت هیچ شرایطی سرپرست، نامزد ریاست فدراسیون نخواهد شد

محمدیان: 30 درصد کاروان خودباوری و امید بانوان بودند و 28 درصد از مدال ها را هم بدست آوردند/ امیدوارم در چهارسال بعد مدال آوری بانوان به 50 درصد برسد

دکتر جهانگیری پیروزی ورزشکاران پارالمپیکی را تبریک گفت

فرامرزیان: عدالت توزیعی در همه نقاط کشور باید رعایت شود

دکتر سلطانی‌فر حکم رییس فدراسیون گلف را صادر کرد

احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزش ی را دوچندان می کند

از برقرار کنندگان نظم و امنیت در مسابقات ورزشی کشور تجلیل شد

با المپیاد استعدادهای ورزشی برای المپیک ها آماده می شویم / هرساله 2400 استعداد برتر به چرخه ورزش کشور اضافه می شوند

تندگویان: هیچ زوجی در نوبت وام ازدواج نمی ماند

سیامند رحمان رکورد شکست و طلایی شد

بسکتبال با ویلچر ایران فینالیست شد

پایان رقابت های پرتاب نیزه مردان/ امیری طلایی شد، جوکار نقره‌ای

نصرتی پنجمین طلای کاروان المپیک جوانان را به خود اختصاص داد

بسکتبال با ویلچر ایران قهرمان بازیهای پارآسیایی جاکارتا شد

گشایش نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی توسط دکتر سلطانی فر

رکورد تاریخی ایران در پاراآسیایی اندونزی با 51 مدال طلا / جایگاه سوم برای کاروان خودباوری و امید

فرامرزیان: حمایت از تولیدات داخلی مستلزم عزم ملی است/ برابر آیین‌نامه پاداش پارآسیایی‌ها پرداخت خواهد شد

وزیر ورزش و جوانان کسب مقام سومی مسابقات پاراآسیایی 2018 اندونزی تبریک گفت

دکتر سلطانی فر: سیاست کلی دولت و وزارت ورزش و جوانان حمایت از کالای داخلی است

تاکید بر توسعه هدفمند فعالیت های قرآنی وزارت ورزش و جوانان