پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي! انديشه

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!

  بزرگنمايي:

در ادامه و در اين تاپ 10 شما را با وبسايت‌هايي آشنا مي‌کنيم که عجيب و در برخي موارد حتي ترسناک هستند.

10- تخليه زمين


10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


وبسايتي که با نام بهشت فرشتگان يا Angels heaven شناخته مي‌شود ادعا کرده که سياره زمين به زودي بوسيله نوعي فاجعه از بين خواهد رفت و اين سايت تنها راه نجات مردم است. شما در اين پايگاه با مطالب ديوانه کننده‌اي مواجه مي‌شويد که در رنگهاي مختلف و در پس زمينه زرد رنگ نوشته شده‌اند تا توجه بينندگان را به خود جلب کنند. در صورتي که به سمت چپ صفحه اصلي نگاه کنيد با بخش بندي‌هاي عجيب و اصلي سايت مثل هشدارها، تجديدنظرها، اعلاميه‌ها، تجسم و آتلانتيس، مراقبه و تفکر براي زمين، برنامه‌ي کنترل نيروهاي تاريکي، درجه کنترل افراد توسط نيروهاي تاريکي، وضعيت نسل بشر بر روي کره زمين، دوستان کيهاني و داروها و غذا و تلويزيون مواجه مي‌شويد. مي‌توانيد براي فهميدن معاني هرکدام از اين بخش‌ها وارد سايت بهشت فرشتگان شويد!

9- آخرين اظهارات افراد اعدام شده

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


در رتبه نهم از ليست ده تايي ما وبسايت رسمي اداره دادگستري ايالت تگزاس قرار دارد. در اين وبسايت بخشي به نام "افراد اعدام شده” وجود دارد که در آن با ليستي از 529 قانون شکني مواجه مي‌شويد که از سال 1982 تا به حال در اين ايالت اعدام شده‌اند. در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات اين افراد مثل نام، شماره زندان، سن، جنسيت، کشور، جرمي ‌که مرتکب شده‌اند، تاريخ دقيق اعدام و همچنين آخرين اظهارات آنها پيش از مرگ را مشاهده کنيد. در اين سايت بخشي براي استخدام هم مشاهده مي‌کنيد!

8- چيزهايي که از پوست انسان ساخته شده‌اند


10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


شرکت پوست انسان يا HumanLeather کمپاني‌اي است که محصولات خود را از پوست انسانها توليد مي‌کند. آنها ادعا مي‌کنند که با استفاده از بهترين تکنيک‌هاي دباغي مي‌توانند پوستي تميز و بدون زدگي و خوردگي براي ساخت محصولات توليد کنند. اين کسب و کار کاملا قانونيست اما احتمالا اين سوال هم برايتان پيش آمده که اين شرکت پوستهاي موردنياز خود را از کجا تهيه مي‌کند. طبق نوشته‌هاي موجود در اين سايت افراد پيش از مردن پوست خود را به اين شرکت واگذار مي‌کنند، گفته شده که پشت و شکم بدن بهترين منطقه براي گرفتن پوست است. البته تنها امکان خريد سه نوع محصول وجود دارد: کمربند، کفش و کيف پول. قيمت اين محصولات خيلي بالا و ليست انتظار براي دريافت آنها طولانيست.

7- پرستش شيطان

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


اين وبسايت تماما راجع به شيطان بوده و در رتبه هفت در ليست ده تايي ما قرار مي‌گيرد. هدف از ساخت اين سايت بازگرداندن شيطان پرستي واقعي و جداکردن آن از نظرات شخصي افراد در اين زمينه است. اما شيطان پرستي واقعي به ادعاي اين سايت چيست؟ شناخت شيطان به عنوان خداي شاخدار واقعي که براي فهم آن بايد انتظارات و پيش داوري‌ها را کنار گذاشت. در اين وبسايت سياه مي‌توانيد اطلاعاتي در مورد شروع، شيطان پرستي معنوي، دکترين و خطبه‌هاي شيطان، مفاهيم مرگ، زندگي و پس از مرگ و فايل‌هاي pdf و صوتي از مراسمات را بصورت رايگان دريافت کنيد.

6- روزي که مي‌ميريد را بفهميد


10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


وبسايتي که با نام تاريخ مرگ يا deathdate شناخته مي‌شود روزي که احتمالا خواهيد مرد را به شما اعلام مي‌کند. براي اينکار بايد ابتدا اطلاعات درخواستي اين سايت مثل نام، جنسيت، تاريخ توليد و موارد ديگر را وارد کنيد. پس از وارد کردن اطلاعات خود جزئياتي مثل نمادهاي مرگ آب، گرما، مريضي و غيره نمايش داده مي‌شود. همچنين در اين سايت بخشي به نام "افراد مشهور” وجود دارد که در آن تاريخ احتمالي مرگ اين افراد نوشته شده است. در صورتي که از تاريخ ادعايي سايت گذشته باشيد به شما اعلام مي‌شود که به نحوي از مرگ خود فرار کرده‌ايد اما بالاخره به چنگ آن خواهيد افتاد!

5- افرادي که بر روي پل سکاي‌وي اقدام به خودکشي مي‌کنند


10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


در رده پنجم از ليست ده تايي ما وبسات پل اسکاي وي يا skywaybridge قرار دارد. در اين وبسايت آمار افرادي که بر روي پل سکاي‌وي فلوريداي آمريکا اقدام به خودکشي مي‌کنند قابل مشاهده است. اين محل چهارمين پل آمريکا محسوب مي‌شود که بيشترين ميزان خودکشي از روي آن انجام مي‌شود. يک دنبال کننده خودکشي‌ها اعلام کرده اين وبسايت را براي ثبت اقدامات مربوط به خودکشي از سال 1954 تاکنون ايجاد کرده است. در اين سايت سه بخش وجود دارد که جزئيات مربوط به آمار خودکشي‌هاي انجام شده، احتمالات خودکشي و جانهايي که نجات داده شده‌اند را مشاهده مي‌کنيد.همچنين لينکي در اين سايت وجود دارد که به افرادي که قصد خودکشي دارند کمک مي‌کند.

4- ما واقعي نيستيم

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


وبسايتي که "استدلال شبيه سازي” يا simulation argument نام دارد کاري مي‌کند تا ارتباطتان با واقعيت را از دست دهيد. اين سايت بر پايه مقاله‌اي که در سال 2003 نوشته شده است ساخته شده. طبق اين مطالب انسانها نه در يک دنياي واقعي، بلکه در يک برنامه شبيه سازي شده کامپيوتري (چيزي شبيه به فيلم ماتريکس) زندگي مي‌کنند. طبق اطلاعات اين وبسايت نسل بشر پيش از اينکه به دوران "پسا-انسان” وارد شود منقرض خواهد و حتي اگر در حال حاضر ما ساکن يک دنياي شبيه سازي شده نباشيم، در آينده حتما در يکي از اين دنياها خواهيم بود.

3- تولد و مرگ در دنيا

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


رتبه سوم ليست ما متعلق به سايت World Births and Deaths است. هنگامي که اين سايت را باز کنيد با دو پنل مجزا مواجه مي‌شويد که در آنها امار لحظه‌اي مربوط به مرگ و تولد در دنيا را مشاهده مي‌کنيد. اين سايت بصورت اتوماتيک کشور محل سکونت شما را تشخيص داده و آمار مربوط به محل زندگي شما را نمايش مي‌دهد. در وسط صفحه نيز نقشه دنيايي وجود دارد که هر مرگ و تولدي را با روشن کردن نقطه‌اي کوچک در هر کجاي کره زمين اعلام مي‌کند.

2- صداي سقوط هواپيماها

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!


سايت اطلاعات تصادفات هواپيما يا Planecrashinfo داراي اطلاعات و جزئيات فراواني از سوانح هوايي است. پايگاه داده اين سايت شامل تمامي اتفاقات مربوط به هواپيماهاي تجاري و نظامي، هليکوپترهاي شخصي و نظامي، هواپيماهاي تست و هر وسيله پرنده نظامي، شخصي يا تجاري‌اي است که از سال 1920 تاکنون اتفاق افتاده. در اين سايت اطلاعات ناخوشايندي مثل تصاوير مربوط به سقوط، تاريخ اتفاقات و آمار و گزارشات مربوط به هر سانحه وجود دارد. شايد ترسناک ترين قسمت‌هاي اين سايت مربوط به 100 سقوط بد تاريخ، سوانح غيرمعمول، مرگ افراد مشهور و آخرين جملات افراد پيش از مرگ باشد. در حقيقت در قسمت آخرين صداهاي اين سايت مي‌توانيد صداي جيغ و فريادهاي مسافران و کادر پرواز در آخرين لحظات پيش از مرگشان را بشنويد.

1- داستانهاي واقعا ترسناک

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!

رتبه اول در ليست ما به وبسايت معروف پاستاي ترسناک يا creepypasta تعلق دارد. افراد مختلف در اين وبسايت داستانها و خاطرات ترسناک خود را نوشته و با ديگران به اشتراک مي‌گذارند. اين داستانها ممکن است داراي تصاوير گرافيکي ترسناک با جزئيات، موضوعات جنجالي، خشونت شديد و لحن بي ادبانه و خشونت آميز باشند. براي ورود به اين سايت بايد حتما بالاي 18 سال باشيد. مسئولين سايت نيز افراد را براي نوشتن داستانهاي ترسناک تشويق مي‌کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شیوع اختلال افسردگی در زنان 2 برابر مردان است

آیا می‌توان درباره‌ی ادراک خود از حالت عاطفی چهره دیگران مطمئن بود؟

حل معضل اعتیاد؛ محتاج تأملات و پژوهش‌های دقیق

استرس بالا یکی از عوامل ایجاد اختلال جنسی در مردان است

تاثیر شگفت انگیز بازی های آزاد بر سلامت روان کودک

ارثیه شوم؛ بیماری خطرناک خانوادگی

شایع‌ترین علت مرگ کودکان در کشور چیست؟

عاشورا، اسلام با مسئولیت و تقابل انعطاف و تزلزل!

بیماری که موجب تغییر بینش دانشمندان درباره ادراک رنگ‌ها شد

نتایج تحقیقات درباره تاثیر ویتامین D بر باروری مردان

دانشمند ایرانی در جستجوی درمان طلایی سرطان

«کودک همسری» و دوگانه عرف و قانون

10 علامتی که از آلزایمر خبر می‌دهد

کم خوابی و پرخوابی برای قلب ضرر دارد؟

خودمراقبتی بیماران ایدزی با موبایل و اینترنت

فواید اشک ریختن برای بدن چیست؟

پیشگیری اصل اساسی در مبارزه فراگیر علیه اعتیاد و مصرف مواد مخدر

نبود آمار واقعی و بی‌توجهی به صنایع خلاق؛ معضلات سیاستگذاری فرهنگی

نتایج جدیدترین تحقیقات: همجنس‌گرایی تحت تاثیر یک ژن خاص نیست

6 روش برای تحریک هورمون‌ها جهت چربی‌سوزی

منظور از ژن درمانی چیست؟ + بررسی نحوه عملکرد ژن‌ها

پژوهشی درباره اطمینان مردم به واکسیناسیون کودکان

علت علمی اینکه برخی زنان دائم به فکر خرید کردنند

آیا من افسردگی دارم؟/ نشانه‌های افسردگی را بشناسید

برگزاری نشست علمی تخصصی "دانشنامه مهندسی در ایران"

دندان شیری فرزندتان را دور نیندازید

قضاوت درباره نادیندار بودن فرزندان

ایلان ماسک در اندیشه گرمایش مریخ با کمک آینه‌‌های خورشیدی

زمین سکونت‌پذیرترین سیاره جهان نیست

انتشار 22 مقاله و 16 گفتمان آیینی سنتی در یک کتاب

زنان مجرد شادتر از زنان متاهل هستند؟!

آیا واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به فناوری‌های مخربی تبدیل می‌شوند؟

دانشمندان پس از تعیین توالی کل ژنوم‌ها چه خواهند کرد؟

چه کنیم مرگ دیرتر به سراغمان بیاید؟

پژوهشی تازه درباره درختان و نقش آن‌ها در تغییرات اقلیمی

علل علمی افزایش آمار طلاق در روزگار کنونی

چگونه اسرائیل با یک خمیردندان عرفات را ترور کرد؟/ روش نوین تروریسم علمی؛ فکر خودکشی را در ذهن مخالف بکار/ 5 اقدام برای جلوگیری از ترور بیولوژیک وجود دارد

جرایم مالیاتی در چه صورت بخشیده می شوند؟

حسینی: برخی هنوز سرمایه‌گذار خارجی را "گرگ" می‌دانند و سرمایه‌گذار داخلی را "توله‌گرگ"

میرزا جعفر خامنه‌ای کیست؟/ انتشار کتابی تازه درباره او برای اولین بار

تحلیل داده‌ها چگونه نتایج بازی‌ها تغییر می‌دهد؟

هر آنچه باید در مورد دوپینگ ژنی ورزشکاران بدانید

چرا استرس و اضطراب کوتاه‌مدت برای انسان مفید است؟

اخلاق‌شناس سابق گوگل از تنزل انسان به‌واسطه فناوری می‌گوید

درخشش عجیب و بی‌سابقه سیاه چاله مرکز راه شیری نشانه چیست؟

استعمار مریخ؛ رویایی دور و دست‌نیافتنی برای انسان

موز در آستانه انقراض قرار دارد

راهکاری برای حل بحران مهریه یا راهی برای نادیده گرفتن حقوق زنان؟!

اختصاصی/پیشگیری، اصل اساسی در مبارزه فراگیر علیه اعتیاد و مصرف مواد مخدر

چگونه با همسر خود همدلی کنیم؟