پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان

بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند گفتگو

بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند

  بزرگنمايي:

آریا جوان - فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به منظور اختتامییه مسابقات قهرمانی آسیا شطرنج وارد همدان شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، محمدیا ن معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به منظور اختتامییه مسابقات قهرمانی آسیا شطرنج وارد همدان شد .
محمدیان پس از استقبال مسئولین ورزش استان به محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیایی شطرنج رفت و از نزدیک ازنحوه اجرای مسابقات بازدید کرد و گفت برگزاری این مسابقات به نحو مطلوب ایجاد انگیزه و بعد مثبت کشور اسلامی را در در برخواهد داشت و قهرمانی شطرنج بازان کشور نتیجه را چند برابر مطلوب خواهد کرد.
محمدیان در ادمه از المپیاد دانش آموزی دختران نیز بازدید کرد و در سخنرانی خود توسعه ورزش بانوان کشور را خواستار شد. محمدیان، معاون توسعه ورزش وزارت ورزش و جوانان گفت : این مسابقات هفته اول با حضور دانش آموزان اول متوسطه و هفته دوم با حضور دانش آموزان ابتدایی برگزار می شود و امیدواریم استعدایابی در رشته های ورزشی برنامه ریزی شود زیرا که قهرمانان ملی و فراملی آینده کشور ازاین جمع خواهد بود .
در ادامه محمدیان از دو باشگاه خصوصی استان و اشتغال زایی آنها بازدید کرد و به بررسی مسائل و مشکلات باشگاههای خصوصی پرداخت.
دکتر محمدیان در نشست صبح امروز خود با روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی و سمن های شهرستان ملایر گفت :در دنیای کنونی منابع لایتناهی وجود ندارد همچنین نیازها بشر نیز نامحدود هستند پس از شما فرهیختگان در بخش ورزش خواستار آن هستیم که نیازها خود را به گونه ای ساندهی کنیم که با توجه به منابع محدود به خواسته های مطلوب خود برسیم . محمدیان از قرار دادن اماکن ورزشی در اختیاز هیئت های ورزشی گفت ادارات ورزش شهرستان با توجه به اینکه می توانستند آن را به بخش خصوصی واگذار نمایند ولی اماکن را در اختیار هیئت های ورزشی قرار دادند و این فرصت مناسبی برای تلاش و کوشش شما هیئت های ورزشی شهرستان می باشد. معاون توسعه ورزش بانوان کشور به اهمیت ورزش بانوان پرداخت و گفت ما باید برنامه ریزی مناسبی برای ورزش بانوان داشته باشیم و ساعات مفید از اماکن ورزشی را در اختیار بانوان قرار دهیم . در ادامه محمدیان در بخش همگانی کردن ورزش حاشیه نشین آقایان و بانوان گفت :از محل ماده 94 برنامه ریزی بانوان و اقشار آسیب دیده اجتماع بر نامه های اقتصادی طرح شده است که بحثی به عنوان طرح سنجش قامتی ویژه زنان روستایی و حاشیه نشین شهرها است همچنین کارگاههای توانمند سازی بانوان بطور اختصاصی به دنبالش هستیم . وی در ادامه گفت هیئت های ورزشی در اجرای برنامه های خود از سمن ها استفاده کنند و همچنین سمن ها نیز از هیئت های ورزشی بهره بگیرند زیرا در کار گروهی عملکرد بهتر و مطلوب تر را شاهد هستیم. محمدیان خواستار طرح های مشارکتی هستیم و افزود در پرتال وزارت ورزش در این خصوص طرح 30 دقیقه تا نشاط و تندرستی طراحی شده که عموم میتواند با ورود به این قسمت از برنامه ورزشی مربوط به خود آگاه شوند. محمدیان یکی از معضلات جدی جوانان ما را صرف وقت آنها در شبکه های مجازی و عدم حرکات تحرکی آنها چرداخت و گفت در این حوزه سمن ها با برنامه ریزی میتوانند از این شبکه ها بهره مثبت برد زیرا صرف وقت جوانان و نوجوانان در شبکه های مجازی فقر حرکتی به دنبال دارد و انواع بیماریهای ذهنی و جسمی را به دنبال خواهد داشت. در پایان محمدیان با تشکر از مسئولین خدوم کشور به خصوص ورزش استان گفت همه ما باید به دنبال آن باشیم که جوانان موفق را به همه معرفی کنیم و مراحل موفقیت آنها را برای همگان بگوییم و همه بدانند برای رسیدن به موفقیت چه گام هایی بردارند.
در ابتدای این نشست فتحی فرماندارویژه شهرستان ضمن خیر مقدم و تشکر ویژه از مسئولین گفت :شهرستان ملایر 1100 شهید را تقدیم این نظام کرده است و این شهر به نام شهر جهانی انگور ثبت شده است . وی افزود :شهرستان ملایر با ظرفیت بالای نخبه پروری در مباحث علمی و مذهبی در حوزه فعالیت های ورزشی بسیار رشد شایانی داشته و در حال حاضر ما در شهرستان 45 هیئت ورزشی فعال داریم که 20 هیئت ما با حمایت مسئولین مستعد حضور در لیگ های کشوری را دارد . در این نشست آزادیخواه نماینده مردم شهرستان ملایر با ابراز خرسندی از راه راندازی راه آهن همدان –ملایر گفت :راه اندازی پروژه خوب راه آهن همدان –ملایر که بالغ بر 600 میلیارد هزینه دارد رونق بسیاری خوبی به جهت اقتصادی و اجتماعی برای شهرستان ملایر به ارمغان خواهد آورد و این توجه مسئولین استان به شهرستان ملایر می باشد . وی در ادامه خواستار به اتمام رسیدن پروژه استخر سامن و زمین چمن ازندریان شد و در ادامه گفت :ظرفیت بالای ورزشکاران شهرستان ملایر در بخش تیمی و انفرادی این را می طلبد که با نگاه ویژه به ورزش شهرستان نگاه کنیم و برنامه ریزی دقیق و منسجم در ورزش شهرستان خصوصا بخش حاشیه نشین شهرستان ملایر انداخت و توسعه ورزش را در حاشیه شهرستان ملایر همگانی کرد.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

دور دوم به دبیر رأی دادم

کارگردان «ریست»: هنر و تجربه آفت‌زده است

نظام با رهبری مقتدر ، دولت توانمند و ملت همیشه در صحنه با قدرت مقابل فشارها ایستاده است

خشم مردم نسبت به سلبریتی‌ها از کجا نشأت می‌گیرد؟/ یک جامعه‌شناس: خشم جامعه از عملکرد دوگانه آنها طبیعی است

تا حد امکان بین افراد میانجی‌گری می‌کنیم تا به دادگاه نروند/ مردم ماهی یک‌بار از مشاوره‌های رایگان وکلا استفاده کنند

در مناسبات خانوادگی، کار زنان به مزد ختم نمی‌شود/ تصور می‌کنند پولِ زنان تامین‌کننده خانواده، پول تو جیبی است

اگر فردی بدون شرط وزارت آموزش و پرورش را پذیرفت بعدا حق گلایه ندارد/ اوضاع بازنشستگی تقریبا بحرانی شده/ بازنشستگان پاداش خود را با 1 سال تاخیر دریافت می‌کنند

تعدادی از کودکان کار درگیر تجاوز و لواطی شدند/ بیمه کودکان زیر 18 سال، واقعیت ندارد/ فقر عامل اصلی درگیر شدن کودکان در بازار کار

تماشای برنامه‌های هیجان محور و گفت‌وگو محور مناسب کودکان نیست/والدین تا چه زمانی باید روی تلویزیون دیدن کودکان نظارت داشته باشند؟

مجید انتظامی: تا شروع به کار می‌کنم، تمام هم‌صنفی‌هایم بر ضد من می‌شورند

فولادگر: اموال نامشروع مسئولان به بیت المال باز می‌گردد

مرد شیشه‌ای، همسر و دختر 2 ساله اش را کشت

بهزاد فراهانی: «دلدار» پایان خوشی خواهد داشت

تراویتسا: 40 درصد باشگاه‌های ایرانی تحریم هستند

کارگردان فیلم «هشتگ»: استفاده از شوخی های جنسی در فیلم ها، جایگزین خلاءهای دراماتیکی شده!

مدرس و داور بین المللی قرآن کریم:در آیات قرآنی و سیره معصومین(ع) بارها بر تندرستی تاکید شده است

محمدرضا علیمردانی: نقشه‌مان در «خندوانه» سوخت/ انتقاد گوینده «دیرین دیرین» به شعرهای بی‌محتوای کودکی

چرا سیل می آید؟

گزارشی از 40 سال پرسش و پاسخ رهبر انقلاب با دانشجویان

تهیه‌کننده سریال «دلدادگان»: بارها به خانه «پانته‌آ بهرام» رفتیم، اما بازگشت به دلدادگان را نپذیرفت

به من گفتند این فیلم را نساز!

آذری جهرمی:به آن مسئول عالیرتبه گفتم شبکه های اجتماعی داخلی بیش از1.5میلیون،ظرفیت پوشش ندارند

دیدگاه 20 موسیقی‌دان درباره کنسرت خیابانی

بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند

حسام‌الدین سراج: جامعه ما در تمنای «امید» است

فریدون آسرایی: فضای مجازی تضمین فروش کنسرت‌هاست

محمدیان: حضور زنان ورزشکار در رویدادهای بزرگ، نتیجه مشارکت حرفه ­ای و شایستگی فنی آن­ها است

فرخنده سلیمانی: حضور بانوان ایرانی در مقام داور «بلوبج» در مسابقات بین المللی، موفقیت بزرگی است

احمدی: مشارکت مردمی در برنامه های جشنواره جاده ولایت ضروری است / تبلیغ و ترویج فرهنگ رضوی مهمترین هدف این ‏برنامه است

محب اهری: به دلیل مشکل مالی تزریق آمپول‌هایم عقب افتاده است

دیدار معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان

دبیر فدراسیون تیراندازی :به دلیل پر مدال بودن این رشته ملزم به توجه بیشتر هستیم/مسوول روابط عمومی نمایشگاه : نمایشگاه پیشانی اقتصادی هر کشور است

1930 روستا و 7 شهر زلزله زده غرب کشور چادردار شده اند

پيش‌شرط‌ هايي که قبل از ازدواج به دردتان مي‌خورد

براي موفقيت، منتظر تاييد ديگران نباشيد

اصلي‌ترين دلايل زياد عرق کردن

ويژگيهاي يک فرد شاد را بشناسيد

گام هايي براي ساختن خويش

هشدار در مورد آلودگي‌هاي پنهان فست فودها

ريسک کنيد و به سمت کارهاي جديد برويد

فراگيري مهارت هايي براي زندگي بهتر

فراموشي براي حافظه مفيد است!

اهميت استفاده از نخ دندان

مدير عامل ميلياردر اينستاگرام از عادات خود براي رسيدن به موفقيت مي گويد

فست فود بخوريد به پنج شرط

چشمان‌تان را هنگام خستگي نماليد

آغاز انتخاب رشته کارشناسي ارشد 96؛ از فردا

چگونه با ترس مقابله کنيم؟

تناسب اندام با استفاده از وزن بدن

استفاده از تلفن همراه در شب نوجوانان را افسرده مي‌کند