پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

آیا تایپ سریع 10000 کلمه در یک روز ممکن است؟ نوآوري

آیا تایپ سریع 10000 کلمه در یک روز ممکن است؟

  بزرگنمايي:

آریا جوان - ایران تایپیست به‌لطف 30 هزار تایپیست متبحر خود، می‌تواند انواع خدمات تایپی را با کیفیتی بالا و قیمتی مقرون‌به‌صرفه در اختیار متقاضیان قرار دهد.

تایپ از ملزومات بسیاری از سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، دانشگاهیان و فرهنگیان است که هرکدام برحسب نیاز جهت انجام آن، اقداماتی داشته‌اند؛ اما زمانی که فوریت این مسئله نمود پیدا می‌کند یا حجم مطالب چاشنی مسئله می‌شود، بدون شک از هر تایپیستی نمی‌توان سرعت و کیفیت بالایی را انتظار داشت. درست در همین نقطه است که تایپ سریع پایان‌نامه، تایپ سریع کتاب یا تنظیم و تایپ قراردادهای رسمی به نجات دهنده‌ای به‌نام تایپ سریع آنلاین نیازمند می‌شود که راحت‌ترین و سریع‌ترین راهکار برای برطرف‌سازی نیاز به تایپ با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه به حساب می‌آید. اگرچه، ثبت سفارش تایپ در منزل یا از محل کار در گذشته دور از ذهن و غیرقابل اعتماد به نظر می‌رسید؛ اما در هفت سال گذشته فعالیت مؤسسه‌ای که به‌عنوان بزرگترین مرکز خدمات دانشجویی کشور شناخته می‌شود، موجب شده است تا تایپ آنلاین برای کاربران اینترنتی به مسیر دستیابی به دقیق‌ترین و سریع‌ترین تایپ ارزان در کشور مبدل شود. هلدینگ ایران تایپیست بزرگترین تیم و کارگروه رسمی خدمات آنلاین با نماد اعتماد از وزارت کار و ارائه‌ی انواع خدمات تایپ سریع در تهران، بدون محدودیت زبان و زمینه، با 3 شعبه و بیش از 900 نمایندگی رسمی، موضوع گزارش حاضر است و راهی را که این مرکز پیموده تا امروزه با کارآفرینی گسترده به یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین استارتاپ‌های کشور تبدیل شود، مرکز توجه بسیاری از مخاطبان ما به حساب می‌آید.
تایپ سریع آنلاین با 30 هزار تایپیست ده انگشتی
انجام تایپ سریع برای کاربران ایران تایپیست توسط ماهرترین و سریعترین تایپیست‌های کشور، به‌واسطه‌ی استخدام آنلاین سراسری از طریق وب‌سایت آن و هیئت‌رئیسه‌ی این مرکز انجام می‌گیرد که تنها محدود به متقاضیان در ایران نیست. تایپیست‌های منتخب هلدینگ ایران تایپیست از سراسر دنیا گلچین شده‌اند و به‌صورت دورکاری با این مجموعه همکاری دارند. فریلنسرهای ایران تایپیست علاوه‌بر مهارت در تایپ ده انگشتی، همگی دارای مدارک تحصیلی عالیه هستند و این ویژگی موجب شده است تا ضمن دسته‌بندی آن‌ها در زبان، رشته و زمینه‌های مرتبط، کلیه سفارش‌ها به تایپیست‌های متخصص بر‌اساس زمینه سفارش ارجاع شود، این موضوع یکی از مهمترین دلایل موفقیت ایران تایپیست در ارائه‌ی تایپ فوری با کیفیت و کمترین درصد خطا بوده است. ایران تایپیست ضمن کارآفرینی عظیم و امکان کسب درآمد از تایپ برای بسیاری از اشخاص توانمند، با طراحی سایت حرفه‌ای موجب شده است تا صفر تا صد انجام سفارش‌های تایپ سریع برای کاربران اینترنتی بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری قابل انجام باشد. کاربران چنانچه امکان ثبت سفارش تایپ حضوری از طریق مراجعه به شعبات ایران تایپیست را نداشته باشند، می‌توانند 24 ساعت شبانه‌روز از طریق تماس تلفنی پس از دریافت مشاوره‌ی رایگان، جهت هرگونه راهنمایی مربوط به سفارششان، از طریق سایت، تایپ سریع اینترنتی را ثبت کنند، در نهایت، پس از دریافت فاکتور رایگان و فرصت برای تصمیم‌گیری، کلیه‌ی مراحل اعم از واریز هزینه‌ی تایپ، پیگیری و دریافت فایل نهایی را به‌صورت آنلاین انجام دهند.
در ایران تایپیست محدودیت حجم تایپ کلمه در روز وجود ندارد و هرگونه سفارش در هر زمینه و زبانی از طریق استراتژی تایپ موازی و تقسیم کار میان «تایپیست‌های هم‌تخصص» امکان‌پذیر است؛ بنابراین کاربرانی که نگرانی از بابت زمان یا حجم مطالب خود دارند، بدون نگرانی می‌توانند ایران تایپیست را گزینه‌ی انتخابی خود بدانند. دلیل تایپ سریع ارزان در ایران تایپیست چیست؟
قیمت تایپ سریع در ایران تایپیست، طی سال‌ها فعالیت، به‌اندازه‌ای کاربرپسند بوده که موجب شده است تا این مجموعه به ارزانترین مرکز تایپ در کشور شهرت یابد؛ البته بی‌شک این میزان محبوبیت به علت ترکیب این ویژگی با دقت بالا و تایمینگ مناسب در تحویل سفارش‌ها نیز بوده است. هیئت‌مدیره‌ی مجموعه‌ی ایران تایپیست از ابتدای تاسیس با این هدف که خدمات برای رضایت مشتریان و رفع نیاز آنان است، همواره با اتخاذ استراتژی‌هایی، سعی کرده است تا خدمات تایپ ضمن فوریت و کیفیت، کمترین فشار مالی را متوجه کاربران کند؛ بدین ترتیب تایپ ارزان در مجموعه‌ی ایران تایپیست متولد شد که از دلایل آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ایران تایپیست با دریافت سود کمتر به علت پاسخگویی به نیاز کلیه‌ی اقشار جامعه، توانسته است در کلیه‌ی خدمات تایپ، تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه با هزینه‌ای معقول تنظیم کند. امکان پرداخت اقساط تایپ برای کاربران ایران تایپیست موجب شده است تا ضمن اعتمادسازی، فشار مالی کمتری متوجه کاربران شود. روند آنلاین ایران تایپیست موجب کاهش بسیاری از هزینه‌ها شده و این مسئله امکان ارائه‌ی تخفیف یا هزینه‌های پایین‌تر را برای تیم ممکن ساخته است. ماهرترین و مجرب‌ترین تایپیست‌ها به‌صورت دورکار با مجموعه همکاری دارند و این مسئله با کسر هزینه‌های اضافی برای هر سه گروه (مؤسسه، تایپیست، کاربر) و واگذاری کار به کاردان، هزینه‌ی تایپ را بسیار پایین نگاه داشته است. گارانتی تایپ سریع و نحوه حفظ کیفیت
تایپ سریع با قوی‌ترین ضمانت خدمات و در رأس فعالیت، هیئت بازرسی ایران تایپیست، هرگونه تأخیر، بی‌کیفیتی و بی‌اعتمادی را از این مجموعه سلب کرده است. خدمات تایپ اینترنتی به‌علت شاکله و ساختار، انرژی مضاعفی جهت هماهنگی و رصد می‌طلبد؛ اما با به‌کارگیری کارشناسان و اپراتورهای متخصص در هلدینگ ایران تایپیست، برای هرگونه مشکل غیرقابل پیش‌بینی، سازمان‌دهی خاصی صورت گرفته است، بدین ترتیب که کلیه سفارش‌های تایپ تند در این مرکز توسط تیم پیگیری بابت ارسال به موقع بررسی شده و سپس توسط تیم بازبینی رصد و برای کاربران ارسال می‌شود؛ اما ایران تایپیست با اشراف بر این موضوع که هیچ کسب‌و‌کاری بی‌عیب‌و‌نقص نیست، برای هرگونه خطای پیش‌آمده نیز قوانینی برشمرده است؛ بدین صورت که پس از ارسال سفارش تایپ، چنانچه ایرادی از طرف کاربر شناسایی شود با اعلام تیم بازرسی، ضمن تعلیق تایپیست، ادیت مجدد رایگان و اورژانسی یا در نهایت به درخواست کاربر عودت وجه انجام می‌گیرد.
هرگونه تأخیر ازسوی تایپیست‌ها (عمد یا غیرعمد) نیز مدیریت شده است. کاربران مجموعه با اطمینان خاطر می‌دانند که چنانچه پیش از پایان کار به هر دلیلی تایپیست مورد نظر قادر به اتمام سفارش مدنظرشان نباشد، بلافاصله با حضور بیش از 30‌ هزار تاپیپیست، هرگونه محدودیت و معذوریتی کمرنگ می‌شود. در نهایت، تمام این دلایل برای تبدیل‌شدن به مرکزی پرطرفدار اگر زیاد نباشد، کم نیست. تایپ سریع با ویژگی منحصر‌به‌فرد در ایران تایپیست
تایپ سریع و حرفه‌ای با حجم 2000 کلمه در یک ساعت ارائه‌ی ارزان‌ترین هزینه‌ی تایپ در کل کشور بدون تغییر تعرفه با گذشت زمان امکان پرداخت اقساطی تایپ تایپ سریع انگلیسی تایپ سریع فارسی تایپ به کلیه‌ی زبان‌های رایج دنیا امکان دریافت تخفیف‌های ویژه، فصلی و مناسبتی برای کاربران ثبت سفارش حضوری یا غیرحضوری تایپ مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته پیش از ثبت سفارش تایپ با گارانتی صددرصد و امکان عودت وجه ارائه‌ی پیش فاکتور رایگان تایپ بسیار سریع توسط تایپیست متخصص با زمینه‌ی مورد نظر تایپ فوری با اعزام تایپیست به محل تایپ مطالب در کلیه رشته_گرایش‌های دانشگاهی تایپ فوری قراردادهای رسمی تایپ و صفحه‌آرایی پایان‌نامه تایپ سریع کتاب ارائه‌ی انواع خدمات تایپ سریع (تایپ سریع فرمول، تایپ سریع جدول، تایپ سریع از دستنویس، تایپ سریع اعداد، تایپ سریع از روی عکس، تایپ سریع در اکسل، تایپ سریع صوتی، ساخت سریع پاورپوینت و...) ویراستاری (ویرایش فنی و ادبی، ویرایش گرامری، ویرایش قراردادهای رسمی و...) صفحه آرایی (صفحه‌آرایی کتاب در Word، صفحه آرایی کتاب در ایندزاین، صفحه‌آرایی مقاله، پایان‌نامه، مجله، روزنامه، قراردادهای رسمی و...)

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مک بوک پرو 16 اینچی اپل امسال عرضه می‌شود

نوکیا با همکاری پژوهشگران، عمر باتری‌ها را 2.5 برابر می‌کند

مایکروسافت و ساخت سرفیس‌ 9 اینچی تاشدنی با قابلیت اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی

سهم 50 درصدی انرژی خورشیدی، بادی و باتری‌ها در چشم‌انداز برق سال 2050

اپل با کیت توسعه واقعیت مجازی، راه را برای هدست مخصوص خود هموار می‌کند

مقایسه شیائومی می بند 4 با دست بندهای هوشمند مطرح بازار

بهترین‌‌‌‌‌‌ اپلیکیشن برای خرید تور مسافرتی با قیمت مناسب کدام است؟

چگونه فالوورهای خود در شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهیم؟

تصویر محافظ صفحه نمایش هواوی Nova 5 فاش شد

iOS 13 در مقابل اندروید Q؛ نبردی از جنس اپل و گوگل

فولکس واگن I.D.R رکورد سریع‌ترین خودرو برقی در نوربرگ‌رینگ را شکست

با پردازنده گرافیکی توانمند AMD Radeon Pro Vega II درون مک پرو آشنا شوید

نمایش قابلیت‌‌های تازه‌ نسخه جدید واقعیت افزوده‌ اپل در Minecraft AR

تسلا رودستر ابرخودروهای جهان را شکست خواهد داد

سیری با صدای طبیعی‌تر، ویژگی‌های جدیدی برای ایرپاد و هوم‌پاد ارائه می‌دهد

watch OS 6 با افزودن اپ استور و واچ‌ فیس‌ های جدید معرفی شد

اپل سیستم عامل جدید iPadOS را معرفی کرد

اپل با ایرپاد اجازه اشتراک‌گذاری فیلم و موسیقی را با دوستان می‌دهد

کورنینگ لایه‌ محافظ Astra Glass را برای نمایشگرهای 8K معرفی کرد

اینفینیتی Q50 با فناوری خودران نیسان ProPilot 2.0 عرضه خواهد شد

جدیدترین تکنولوژی های سمعک کدام هستند؟

نسل بعدی کنسول‎‎‌های بازی در راه هستند

نسل بعدی کنسول‎‎‌های بازی در راه هستند

جوانانی که نشان دادند هیچ چیز مانع راهشان نیست/ ساخت محصولاتی که یک سر و گردن بالاتر از نمونه‌ خارجی هستند

ایران باید خودرویی بسازد که در آینده آلمان خواهان آن باشد!

راهی برای مقابله با بیماری ام اس

Bytedance به ارزشمندترین استارتاپ جهان تبدیل شد

NANO1 محصول TinyMOS؛ کوچکترین دوربین نجومی جهان

سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر

اثر هنری تولیدشده توسط هوش مصنوعی در حراجی به قیمت 432,500 دلار فروخته شد

جعبه گشایی پهپاد DJI مویک 2 پرو

نسخه‌ی جدید کورتانا با طراحی جدید و بهینه‌سازی بیشتر در راه است

طراحی باتری‌ لیتیوم-یونی در شکل و اندازه‌ دلخواه با فرآیند چاپ سه بعدی

افزونه‌ جدید جیمیل، دسترسی مستقیم به دراپ باکس، Box ، Atlassian و Egnyte را فراهم می‌کند

اولین قطار هیبریدی دنیا در راه است

آیپد پرو 2018 از پورت USB-C استفاده خواهد کرد

نظرسنجی؛ کدام‌یک از گوشی‌های سری میت 20 نظر شما را جلب کرد

غروب غمناک گوگل پلاس

رونمایی رسمی از گوشی گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال

رونمایی گوگل از تبلت «پیکسل اسلیت»/ عکس

هدفون جدید گوگل پیکسل ایربادز با کابل یو‌اس‌بی

گوشی شائومی بلک شارک 2 رقیبی برای ریزر فون 2

کشف بدافزار داده‌کاوی ارز مجازی داخل آپدیت ادوب فلش پلیر

اسامی خودروهایی که به‌راحتی هک می‌شوند

چهار دلیل برای آنکه بی‌صبرانه منتظر رونمایی Huawei Mate 20 باشیم

چگونگی رهایی از پیغام مشکوکی که باعث خرابی پلی‌استیشن 4 می‌شود

رونمایی هواوی و آئودی از نوآوری‌های مشترک در زمینه خودروهای خودران سطح 4

عرضه گیم‌پلی فیفا موبایل

با این 12 برنامه و محصول گوگل را برای همیشه کنار بگذارید

پوشیدنی های اپل احتمالا به مهم‌ترین منبع درآمد این شرکت تبدیل خواهند شد