پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

دکتر مسعود سلطانی فر در نشست روسای فدراسیون های ورزشی مطرح کرد:

با همدلی و برنامه ریزی فینال آبرومندی در آسیا برگزار می کنیم / از تجربیات روسای فدراسیون های بازنشسته استفاده خواهیم کرد ورزش

  بزرگنمايي:

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با تبریک موفقیت پرسپولیس نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: با همدلی و برنامه ریزی فینالی آبرومند در لیگ قهرمانان آسیا که ان شاءالله منجر به قهرمانی نماینده ایران شود ، برگزار می کنیم . دکتر سلطانی فر همچنین با اشاره به قانون منع بکارگیری بازنشستگان اظهار داشت : از تجربیات ارزشمند و گرانبهای روسای فدراسیون های بازنشسته در چهارچوب قانون استفاده می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در نشست با روسای فدراسیون ها که عصر امروز برگزار شد با تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان ،درگذشت بهرام شفیع رییس فدراسیون هاکی و مجری برنامه ورزش و مردم را تسلیت گفت و ادامه داد: زنده یاد بهرام شفیع در مجموعه فدراسیون هاکی و در صدا و سیما منشا خدمات ارزنده ای بود و چهره بشاش او همچنان در اذهان باقی خواهد ماند.
دکتر سلطانی فر در ادامه بحث روسای فدراسیون های بازنشسته را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: اکثریت قریب به اتفاق بازنشستگان که در عرصه های مختلف مجددا به کارگیری شدند ،حتما دارای توانمندی های و استعدادهای قابل توجهی بودند که خدمات آنها قابل تقدیر است و وظیفه داریم از زحمات خالصانه انها تقدیر و تجلیل کنیم از طرفی قطعا از تجربیات گرانبههای انها در زمینه های مختلف در چهارچوب قانون نیز در قالب مشاوره بهره خواهیم گرفت.
وزیر ورزش و جوانان سال 97 را سال موفقیت امیزی برای ورزش ایران نام برد و با اشاره به توفیقات تیم ملی فوتبال در جام جهانی و رکورد شکنی کاروان ایران با 62 مدال در بازی های آسیایی 2018 همچنین عنوان سومی کاروان ورزشی خودباوری و امید در بازی های پاراآسیایی و صعود هفده پله ای ایران در بازی های المپیک 2018 جوانان در بوینتس آیرس ابراز امیدواری کرد که در ادامه نیز تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به مقام قهرمانی برسد و تیم ملی فوتبال ایران نیز بتواند در جام ملت های آسیا به انتظار طولانی مدت مردم برای قهرمانی پایان دهد.
دکتر سلطانی فر با تبریک موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: پرسپولیس و استقلال برای اولین بار بصورت همزمان به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اسیا صعود کردند که پرسپولیس مقتدرانه الدحیل قطر را حذف کرد و استقلال هم در بازی برگشت استحقاق برتری مقابل السد قطر را داشت اما اخراج یک بازیکن در دقایق پایانی مانع این موفقیت شد در غیر اینصورت می توانستیم یک نیمه نهایی تمام ایران ی را شاهد باشیم اما خدا را شاکریم که بعد از 9 سال یک تیم ایران ی مجدادا به فینال لیگ قهرمانان اسیا راه یافته است و در فینال حریف ژاپنی را پیش رو دارد.
وزیر ورزش و جوانان برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان اسیا در ورزش گاه ازادی را نیز مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: با این همدلی که در حال حاضر وجود دارد و با برنامه ریزی شایسته و تدبیر، فینالی آبرومند که توام با قهرمانی پرسپولیس می شود را انشالله برگزار خواهیم کرد.
دکتر سلطانی فر از اغاز مجدد ستاد عالی بازی های آسیایی ،پاراآسیایی ،المپیک و پاراالمپیک خبر داد و اظهار داشت: از یکسال و نیم پیش که فعالیت این ستاد شروع شد ،بازی های داخل سالن اسیا و همچنین بازی های همبستگی کشورهای اسلامی همچنین بازی های آسیایی و پاراآسیایی را در راستای حضور قدرتمندانه در المپیک و پاراالمپیک عنوان کردیم و اکنون نیز در فاصله 22 ماه تا رویداد مهم المپیک 2020 برنامه ریزی برای حضور شایسته و قدرتمندانه را ادامه خواهیم داد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این مهم که برنامه ریزی برای بازی های المپیک در ادوار گذشته معمولا از شش تا هشت ماه قبل صورت می گرفته است تصریح کرد: اکنون در فاصله 22 ماه تا قبل از بازی های المپیک قصد داریم کاملا بر روی این رویداد مهم متمرکز شویم تا در رشته های مختلف به نتایج ارزشمندی دست یابیم .
دکتر سلطانی فر ادامه داد: با توجه به اینکه حضور در بازی های المپیک با کسب سهمیه محقق می شود توضیح داد: انچه مسلم است ورزش کارانی که سهمیه می گیرند معمولا خودشان باید در المپیک حضور یابند به همین دلیل فدراسیون ها علاوه بر برنامه ریزی هایی که برای موفقیت انجام می دهند باید تمرکز خاصی هم روی تک تک قهرمانان داشته باشند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: در جلسه ایی هم که با رییس فدراسیون دو ومیدانی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که علاوه بر احسان حدادی سه تا چهار نفر دیگر با توجه به رکوردهای خود می توانن شانس کسب مدال المپیکی داشته باشند که این مهم به شرط تمرکز روی انها از هم اکنون و در قفاصله حدود دو سال تا المپیک محقق خواهد شد .
دکتر سلطانی فر گفت: خیلی دور از ذهن نیست که علاوه بر رشته های کشتی ،وزنه برداری ،تکواندو و دومیدانی در رشته هایی همچون کاراته ،شمشیربازی ،تیراندازی و قایقرانی هم برای مدال المپیکی برنامه ریزی کنیم البته تحقق مدال المپیکی این رشته ها منوط به تمرکز روی انها از همین اکنون است که در دستور کار ما هم قرار گرفته است .
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد با همان همدلی و همگرایی که منجر به موفقیت های خوبی برای ورزش ایران شد در ادامه هم با برنامه ریزی افتخارآفرینی در بازی های المپیک 2020 به ارمغان اید.
دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از اظهاراتش به برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی اشاره کرد اظهار داشت: این المپیاد که قرار است اواخر آبان ماه آغاز شود کار اساسی ،زیربنایی و پایه ای است و بر روی سنین 12 تا 15 سال متمرکز می شویم که می تواند برای توسعه ورزش کشور مثمر ثمر واقع شود .
وزیر ورزش و جوانان گفت : شاید با برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در سال جاری به این نتیجه برسیم که در سال های بعد آن را بصورت بین المللی برگزار کنیم تا یک اقدام پایه ای برای توسعه و ترویج ورزش کشور محقق شود.
دکتر سلطانی فر در نشست روسای فدراسیون های ورزشی به برگزاری مجمع جوانان سازمان کنفرانس اسلامی هم اشاره کرد و توضیح داد: در این نشست یک کرسی نایب رییسی برای ایران بدست امد همچنین در قفالب یک کمیته هم نمایندگان ایران سه کرسی گرفتند که قابل تقدیر و تشکر است.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه به جلسه هیات دولت با حضور رییس جمهور اشاره کرد و توضیح داد: رییس جمهور محترم علاوه بر تقدیر و تشکر از مدیران و مسئولین ورزش و قهرمانان و افتخارآفرینان تاکید کردند که جامعه به شور و نشاط و شعف نیازمند است و تاکید کردند باید از ابزار ورزش و هنر نشاط و شادابی را در ترویج و توسعه دهیم .
دکتر سلطانی فر با اشاره به اظهارات رییس جمهور تصریح کرد: دکتر روحانی تاکید داشتند تا ارگان هایی نظیر صدا و سیما ،آموزش و پرورش ،فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان برای ماه ربیع الاول که ماه با برکت و شادی اهل بیت در ان وجود دارد به مناسبت های خوش یمنی که پیش رو داریم با توجه به فضای کنونی جامعه که با تنگناهای اقتصادی مواجه شده ، فضایی همراه با شادی و نشاط را برای جامعه بوجود اوریم .
وزیر ورزش و جوانان ، ورزش را یکی از عرصه های مهم در ایجاد بستر مناسب برای شور و شعف مردم دانست و تاکید کرد باید تلاش کنیم با ورزش که ابزار ارزانی برای پر کردن اوقات فراغت مردم است حرکت های مثمر ثمری را برای مردم در این برهه کنونی انجام دهیم تا با گذر از این وضعیت خیلی سریع به شرایط ثبات اقتصادی برسیم .
دکتر سلطانی فر تاکید کرد: قطعا شرایط سخت اقتصادی زیاد طولانی نخواهد شد و بر خلاف ادعای آمریکا فروش نفت ایران با وجود فشارهای آمریکا به صفر نخواهد رسید و هر چند که فروش نفت به نصف رسیده اما حاد نیست و انشالله به یک ثبات اقتصادی خواهیم رسید.
وزیر ورزش و جوانان از تامین ارز ثانویه بصورت محدود برای اعزام های مهم ورزشی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با تدبیر و برنامه ریزی ورزش ، هم از این مرحله سخت عبور خواهد کرد.
دکتر سلطانی فر گفت: آنچه مسلم است بر خلاف سال 92 که همه کشورها پشت آمریکا در برابر ایران ایستاده بودند این بار اروپا هم متعهد شده که در قبال برجام با ایران مراوده داشته باشد و همه اینها می طلبد که در این شرایط سخت بتوانیم با برنامه ریزی و تدبیر مناسب به توسعه کشور کمک کنیم .

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

فریده هادوی: زیربنای پیشرفت امروز ورزش بانوان ، تاسیس فدراسیون ورزش زنان مسلمان بود

برگزاری 215 برنامه ورزش همگانی در هفته سوم دی ماه

حکم رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی صادر شد

بیمه ازدواج دانشجو با بیمه ازدواج جوانان تلفیق می شود

چهار ورزش کار پارالمپیک یادبودهای‌شان را به موزه ملی ورزش اهدا کردند

ثبت نام کارت پوشش خبری وزارت ورزش و جوانان تمدید شد

دکتر صالحی امیری در چهل و ششمین نشست مجمع عمومی کمیته ملی المپیک : با باور راسخ تر برای کارنامه درخشان تر تلاش می کنیم /در ورزش ایران منیت ها را به ما تبدیل کردیم

فریده شجاعی:تشکیل فدراسیون اسلامی ورزش زنان اقدام تاریخی بود/ از این فرصت می‌توانیم کرسی‌های بین‌المللی بانوان را در سطح جهانی افزایش دهیم

برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور اتفاق ویژه و منحصر به فرد بود/ هرگز اجازه نمی دهیم حاشیه به ورزش ایران ضربه بزند

طاهریان از حمایت های وزیر ورزش و جوانان برای احیای دوباره فدراسیون بین المللی ورزش زنان تشکر کرد.

تیم ملی فوتبال شایسته قهرمانی در آسیاست/ درباره کی روش فدراسیون فوتبال تصمیم گیری می کند

دومین نشست تخصصی بررسی راه کارهای اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان برگزار شد

١٣٣ میلیارد تومان در قالب سفر هیات دولت به ورزش استان گیلان اختصاص پیدا می کند / راه حل برون رفت از شرایط کنونی افزایش تولید داخلی و حمایت از بخش خصوصی است

پیام تسلیت داورزنی در پی شهادت پدر فرنوش شیخی عضو اسبق تیم ملی والیبال

فرامرزیان عضو ستاد برنامه ریزی تحول اداری کشور شد

وزیر ورزش وجوانان :١٠٠ زمین چمن مصنوعی فوتبال در خراسان رضوی احداث می شود

دکتر سلطانی فر : تیم ملی کاملا مورد حمایت کشور و مردم است / مرتباً با رییس فدراسیون در مورد تیم ملی در ارتباط هستیم / بازیهای تیم ملی را مانند همیشه با علاقمندی زیاد دنبال می کنم

فرامرزیان :استقلال ، آزادی و سربلندی ایران اسلامی مدیون ایثارگران است

مهندس کریمی :نگهداری از مجموعه های ورزشی مهمتر از احداث اماکن ورزشی جدید است

نماینده مردم زاوه ،تربت حیدریه و‌مه ولات:توسعه زیر ساختهای ورزشی در دولت تدبیر و امید پیشرفت بسیار خوبی داشته است

مهین فرهادی زاد: فدراسیون اسلامی ورزش زنان، میتواند انگیزه زنان مسلمان فعال در حوزه قهرمانی را بیشتر کند

وزیر ورزش وجوانان: پایان امسال ،فجر چهلم را با افتتاح ده استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌گرفت

وزیر ورزش و جوانان وارد گلستان شد

دکتر سلطانی فر مجموعه ورزشی تختی تربت حیدریه را افتتاح کرد

حضور وزیر ورزش و‌جوانان در گلستان شهدای استان گلستان

الهه عرب عامری سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان شد

پس از عنایت مقام معظم رهبری و پیگیری دکتر سلطانی فر ، 29 نفر از مدال آوران بازی های آسیایی از خدمت سربازی معاف می شوند

احمدی به عنوان معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی منصوب شد

خطر نتایج عجیب جام ملت‌ها برای تیم ملی ایران/آیا تیم کی‌روش عمدا و مصلحتی به عراق می‌بازد؟

گزارش زنده / ایران: 2 - ویتنام: صفر / صعود ایران به مرحله حذفی با دبل سردار و خط و نشان زوج حمله برای آسیا / جهانبخش برای بازی عراق در آب نمک ماند

ماجرای دعوت پادشاه از رفتگر برای تماشای بازی تیم‌ملی در کاخ!/ تصاویر هتل سوپرلاکچری تیم ایران در دوبی/ چین و کره صعود کردند، استرالیا به جام برگشت/ دستیار مجانی و معروف کی‌روش در دوبی را بشناسید/ اعتراف عجیب گلزن اردن به تبانی با تیم فلسطین!+جدول گروه ها

البرز آماده ی میزبانی از بی سابقه ترین جام بدمینتون بین المللی فجر باحضور بزرگان جهان / حضور 32 کشور از سراسر جهان، رویدادی بی نظیر در تاریخ بیست و هشت ساله ی مسابقات بدمینتون بین المللی فجر است

دکتر سلطانی فرورزشگاه فوتبال تربت حیدریه و سالن ژیمناستیک خراسان رضوی را افتتاح می کند

دکتر سلطانی فر: پروژه عمرانی سالن سه هزار نفری کاشان بعد از ده سال توقف از سر گرفته خواهد شد

بازدید دکتر سلطانی فر ازمجموعه های ورزشی آران و بیدگل

سلطانی فر: برای ارتقا سطح سلامتی و نشاط جامعه باید فضاهای ورزشی را توسعه دهیم/ 500 پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد

غلامعلی محمدعلیپور" رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی " منصوب شد

دکتر خادم: جایگاه بخش خصوصی در ورزش نیازمند تقویت است

معاون استاندار :سرانه ورزش در سبد خانوارهای سمنان ی تقویت شود

تعادل و توازن دو سیاست ورزش و جوانان استان سمنان خواهد بود

برنامه های تخصصی و فرهنگی جوانان در سال جدید تقویت می شوند

سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به قم وکاشان

وزیر ورزش و جوانان وارد استان قم شد

دکتر سلطانی فر: همه باید تیم ملی را برای قهرمانی درجام ملتهای اسیا حمایت کنند/ قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در وزارت ورزش و جوانان اجرایی شده است

هشتمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی برگزار شد

وزارت ورزش و جوانان دخالت خود در نقل و انتقالات بازیکنان را تکذیب کرد

رییس هیأت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان تهران انتخاب شد

غفرانی: ورزش البرز در المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت / جایگاه واقعی البرز در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، مقام سومی بود

رغبتی: جایگاه البرز در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، گویای رشد و توسعه چمشگیر ورزش این استان است / از ورزش البرز انتظار درخشان ترین عملکرد در المپیک 2020 توکیو را داریم

تاکنون 33 ورزشکار چهارمحال وبختیاری به لیست مستعدین ورزشی راه یافته اند