پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

تاکید معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برتدوین برنامه های توسعه ای و توجه به زیرساختهای ورزشی ورزش

  بزرگنمايي:

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برتدوین برنامه های توسعه ای ،توجه به زیر ساختها ، شناسایی استعدادها ،گسترش ورزش قهرمانی و همگانی با هدف ارتقائ سطح سلامتی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان ، فریبا محمدی در نشست با بانوان ورزشکار و نواب رئیس هیئتهای ورزشی شهرستان میناب اظهاررا داشت: استان هرمزگان در بخش پسران ودختران استعدادهای سرشاری دررشته های ورزشی به ویژه ورزش های سرعتی ،استقامتی و قدرتی دارد و از استان های ویژه در عرصه استعدادیابی در کشور محسوب می شوند.
وی نیازهای تجهیزاتی و تاسیساتی شهرستان میناب را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد که باهدف توسعه زیر ساختها نهایت همکاری در این زمینه براساس برنامه استانی انجام خواهد شد.
معاون وزیربا اشاره به جمعیت شهرستان میناب افزود: شهرستان میناب از جمعیت بالا و استعدادهای درخشان ورزشی برخوردار است و باید برای اوقات فراغت مردم در این شهرستان برنامه ریزی لازم صورت بگیرد.
او در این باره گفت : در این راستا 16 برنامه ملی با 6 راهبرد اجرایی با هدف ارتقاء سطح سلامتی در دستور کار است که در این استان اجرایی خواهد شد .
وی درپایان با اشاره به ظرفیت ها اداری و اجتماعی شهرستان میناب گفت: یک برنامه ویژه برای دختران و پسران در این شهرستان ترسیم می کنیم تا بتوان آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم.
محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب نیز در این نشست با اشاره به جمعیت شهرستان میناب اظهارکرد:این شهرستان به عنوان دومین شهرستان استان هرمزگان در حال ارائه خدمات به مردم این شهرستان و شرق هرمزگان است .
وی افزود: امروز مردم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جای جای کشور ایران اسلامی از خدمات آموزشی ،ورزشی و بهداشتی و زیربنای برخودار شده اند.
فرماندار میناب گفت: نشاط و سلامت جامعه با ورزش سرعت بیشتری پیدا می کندوهمان طور که امروز شاهد رشد علمی جامعه هستیم، در حوزه های دیگر به ویژه ورزش نیز باید استعداد ها شکوفا شود.
وی افزود: توسعه ورزشی باید به محوریت شهرستان میناب به عنوان مرکز شرق هرمزگان باشد زیرا مردم خدمات در حوزه های مختلف در شرق هرمزگان از این شهرستان دریافت می کنند.
احمدی با اشاره به ناهنجاری ها جامعه تاکید کرد: علی رغم داشتن پتانسیل ها و ظرفیت های مختلف در شهرستان میناب نیازمند ترسیم نقشه نجات بخش جامعه و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه ورزش در این شهرستان هستیم.
وی افزود: در کنار آموزش و مشاوره ،ورزش نیز می تواند جامعه را از ناهنجاری ها دور کند و نگاه ویژه باید به توسعه ورزش در شهرستان میناب به ویژه ورزش بانوان شود.
او ادامه داد:مااز شما مسئولین ورزشی وزارت،استانداری و اداره کل ورزش وجوانان خواستاریم نگاه ویژه ای به حوزه ورزش بانوان داشته باشید.
او توضیح داد:خانم فرزانه حیدری نمونه ای از ورزشکاران موفق و قهرمان شهرستان است استعدادخود را نشان داده و قطعا در آینده نیز میتواند موفقیت هایی در سطح بین المللی کسب نماید.بانوان شهرستان نیز به روستاها نیز ورود پیدا کرده اند و در تلاش هستیم سمن های اجتماهی را فعال کنیم تا در حوزه های مختلف از جمله بانوان فعالیت کند.
فرماندارشهرستان میناب با بیان این مطلب که ورزشکاران شهرستان میناب در رشته های مختلف ورزشی نه تنها در سطح ملی می درخشند بلکه در سطح بین المللی نیز برای ایران اسلامی افتخار آفرین هستند وتصریح کرد: برای حفظ و توسعه ورزش این شهرستان نیازمند مساعدت و همراهی وزارت ورزش و جوانان هستیم و موضوعی که میتواند به کمک مشکلات این شهرستان بیاید قطعا ورزش است.
مدیرکل ورزش وجوانان نیز اظهار داشت: وزارت ورزش وجوانان و وزیر به بحث توسعه ی ورزش بانوان اهمیت خاصی دارد، بخصوص خانم محمدیان که از زمان حضورشان یک اتفاق بسیار خوبی در عرصه ورزش و جوانان در سطح کشور و حتی در سطح بین المللی و آسیایی و جهانی و المپیک اتفاق افتاده است.
او افزود :نگاه خانم محمدیان به استان هرمزگان نگاه ویژه ای است و توجه خاصی به توسعه ی ورزش بانوان دارند. امیاری افزود: امیدواریم حضورشان دراستان باعث خیر و برکت برای ورزش بانوان باشد.
برحسب وظیفه هم اداره کل برنامه ریزی کرده که برای ورزش بانوان استان برنامه های بسیار خوبی را هم در بحث همگانی و هم در بحث قهرمانی و هم فرهنگی کارهای خوبی انجام دهیم و امیدواریم بتوانیم با تعاملی که با فرمانداران در سطح استان خواهیم داشت این اتفاق بیفتد بخصوص درراس استان که استاندار محترم حامی ورزش هستند.
امیاری خاطرنشان کرد: دکتر همتی استاندار هرمزگان یکی از حامیان اصلی توسعه ی ورزش بانوان است و دردیداری که با وی داشتیم تاکید کردند که حتما بحث ورزش بانوان را جدی بگیریم. او گفت: امیدواریم بتوانیم کار های خوبی را برای ورزش بانوان در سطح استان و شهرستان ها انجام دهیم. همچنین حضور خانم محمدیان را در استان به فال نیک میگیریم و حضورشان در شهرستان میناب هم یعنی توجه خاصی به ورزش این شهرستان دارند.امیدواریم شما هم به عنوان
در پایان کریمی مسئول ورزش بانوان میناب گزارشی از عملکرد ورزش بانوان شهرستان را ارائه کرد.br /> وی افزود: شهرستان میناب در همه زمینه ها سر آمد است وبا امکانات کمی که وجود دارد و با توجه به ظرفیت های موجود در همه زمینه ها بخصوص ورزش موفقیت های بسیاری کسب کرده است. او گفت: به عنوان مثال در سال 96،دو رتبه ورزشی کشوری داشتیم درسال97،نیز6رتبه کشوری داشتیم. همچنین فرزانه حیدری عضو تیم ملی والیبال نشسته کشور نیز در مسابقات پارآسیایی جاکارتا مقام دوم را کسب کرده است.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

سال 98 در مسیر تحقق فرموده های رهبری در بیانیه گام دوم و شعار رونق تولید گام بر می داریم

اعلام آمادگی مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش برای کمک رسانی به سیل زدگان

از قایق‌رانی جوانان برای نجات سیل‌زدگان تا اسکان در خانه‌های جوان

تندگویان: در دولت تدبیر و امید وام ازدواج 10 برابر شد/ به دنبال ملی کردن مجمع خیرین ازدواج هستیم/در بخش پرسنلی حوزه جوانان به شدت فقیر هستیم

30مسافر نوروزی در مجموعه شهید مهدیزاده نیر اسکان یافتند

محدث: امکان اسکان سیل زدگان در خانه های جوانان فراهم شد/ کمک رسانی بیش از 300 سمن جوانان به سیل زدگان

30 غواص از گیلان عازم مناطق سیل زده شدند

ستاد جمع آوری کمک های مردمی ورزش و جوانان گلستان تشکیل شد

اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار دارد

آمادگی سالن‌های ورزشی برای اسکان اضطراری مسافران در استان اردبیل

جامعه ورزشی استان اردبیل جهت کمک به سیل زدگان اعلام آمادگی کردند

ورود جمعی از ورزشکاران و جوانان لرستانی برای کمک به سیل زدگان

اعلام آمادگی جامعه ورزش و جوانان استان مرکزی برای کمک به سیل زدگان کشور

تمامی اماکن ورزشی در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گرفته است/آماده باش هیئت های ورزشی

آمادگی جامعه ورزش و جوانان استان قزوین در صورت بروز حوادث غیرمترقبه

علایی مقدم: یکهزار زائر راهیان نور در راه مانده در اماکن ورزش آوج اسکان اضطراری شدند

امداد رسانی به آسیب دیدگان از طریق هیات های استانی با تمام ظرفیت و توان ممکن انجام خواهد شد

رضا حجتی: روند تجهیز خانه های ورزش روستایی شتاب خواهد گرفت

آمادگی ادارات ورزش و جوانان سراسر استان برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی

97 ، سال پرباری برای ورزش و جوانان البرز بود / ثبت رکورد بی نظیر در تاریخ مدال آوری ورزش البرز / تحقق رشد کمی مورد نظر سازمانهای مردم نهاد در البرز

آمادگی ادارات و اماکن ورزشی چهارمحال و بختیاری در صورت وقوع سیلاب

200 سالن ورزشی برای اسکان مسافران و حادثه دیده گان از سیل در استان اماده شده اند / 35 سازمان مردم نهاد در کنار هیاتهای ورزشی در کنار نیروهای امدادی و ستاد بحران به یاری مردم شتافتند

کاپیتان تیم ملی و ملی پوشان چهارمحالی قایقرانی کشور به یاری سیل زدگان رفتند

اطلاعیه سازمان بسیج ورزشکاران لرستان در پی وقوع سیل در استان های گلستان و مازندران

فراخوان معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزش کاران کشور

افشین حیدری: پیش بینی لازم برای سیلابی شدن استان خوزستان صورت گرفته است /سالن های ورزشی برای سیل اماده شده است

حسین زادگان : جامعه ورزش و جوانان مازندران در حادثه سیل ، آتش به اختیار عمل کردند

سالن های ورزشی استان بوشهر در اختیار مدیریت بحران است

اعضای تیم ملی کشتی آزاد امید قهرمانی خود را به مردم گلستان تقدیم کردند

قایق های رفتینگ در میان هموطنان آق قلا

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس خبر داد؛ آمادگی ادارات ورزش و جوانان سراسر استان فارس برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی

سال 97 اتفاقات خوبی برای ورزش استان یزد رقم خورد/ حرکت و برنامه ریزی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب

تندگویان: همه نهاد ها باید در اجرای قوانین و مقررات، به جوانان تسهیلات ارائه کنند/متعهد شدیم به چهل هزار سرباز آموزش دهیم

آمادگی فدراسیون های ورزشی کشور برای ارسال کمک های خود به هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر / کمک ها را به حساب سازمان هلال احمر واریز می کنیم

کمک‌های فدراسیون سوارکاری به مردم سیل‌زده گلستان

در غم هموطنان آسیب دیده سیل اخیر شریک هستیم / تیم ایران امروز با بازوبند های مشکی مقابل یمن قرار می گیرد

سالن ورزشی روستای محمد آباد گرگان میزبان 1500نفر ازسیل زدگان شد

تمام اماکن ورزشی گلستان و مازندران در اختیار سیل زلزدگان قرار گرفت

همکاری و دوستی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک بی سابقه است/المپیاد نخبگان در اینده منجر به توقف بازیکن سالاری می شود

5هزار و 200 متر مربع به سرانه فضای ورزشی استان اضافه شد/ ارتقا جایگاه ورزش همگانی و قهرمانی در سال جاری

تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز قهرمان شد

زنان 35 درصد اعضای سمن های جوانان را تشکیل می دهند/57 درصد سمن های جوانان در حوزه اجتماعی فعالیت می کنند

مدیر کل ورزش و جوانان فارس : حوزه ورزش وجوانان در حمایت از تولید ملی پیش رو هستند

سال ٩٧ سال پرتنش به لحاظ مالی بود اما با موفقیت سپری شد / حضور خانواده ها در استادیوم آزادی اتفاقی جذاب و مهم بود

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال 1398 خورشیدی

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ اساس نابسامانی‌ها و مشکلات، از سوی بدخواهان و از بیرون مرزها است/ همه باید در برابر مشک

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس منصوب شدند

وزیر ورزش و جوانان : سال آینده فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی قطعی است / از هیات مدیره جدید پرسپولیس انتظار ادامه شفافیت مالی و مالیاتی ، شکل گیری ارکان و ساختار یک باشگاه ، توسعه منابع درآمدی و توجه بیشتر و بهتر به هواداران و

فعالیت وزارت ورزش و جوانان در نوروز 98 برای سلامت ایرانیان سراسر کشور