پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

رئیس فدراسیون ژیمناستیک: 2.5 میلیارد تومان بدهی داریم ورزش

  بزرگنمايي:

آریا جوان - رئیس فدراسیون ژیمناستیک با بیان اینکه این فدراسیون حدود 2 و نیم میلیارد تومان بدهی معوقه دارد، گفت : البته در دوره جدید، بدهی به شرکت توسعه و نگهداری وجود ندارد و در تخفیفی که قرار است این شرکت به ما بدهد در تلاشیم که سایر بدهی ها را نیز پرداخت کنیم.


زهرا اینچه درگاهی در جمع خبرنگاران درباره بدهی فدراسیون ژیمناستیک در دوران ریاست خود و روسای پیشین، گفت: حدود 2 و نیم میلیارد تومان بدهی معوقه داریم که حدود 990 میلیون تومان آن بدهی مالیاتی است و 950 میلیون تومان از بدهی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است .
وی ادامه داد: البته در دوره جدید، بدهی به شرکت توسعه و نگهداری وجود ندارد و در تخفیفی که قرار است این شرکت به ما بدهد در تلاشیم که سایر بدهی ها را نیز پرداخت کنیم .
اینچه درگاهی اظهار داشت: 24 مرداد ماه سال گذشته این شرکت افتتاح شد اما از آنجایی که یکی از اعضا قرار بود با توجه به توانایی مالی اش برای پیشبرد اهداف مالی کمک کند، از این مهم شانه خالی کرد، در فاصله بسیار کوتاه رای به انحلال آن شرکت دادیم .
وی افزود: از آنجایی که هیچ گونه وجه نقدی جابجا یا فعالیت اقتصادی انجام نشد، نمی توان اتهام مالی به فدراسیون زد .
رئیس فدراسیون به قانون منع بکارگیری بازنشستگان در ادارات و سازمان های دولتی اشاره کرد و گفت: پس از انتخابم به عنوان رئیس فدراسیون تعدادی از بازنشستگان با فدراسیون تسویه کردند اما گروه دیگر به جای تسویه، از فدراسیون نزد وزارت ورزش و جوانان شکایت کردند که احکام آنان نیز صادر شد و فقط حکم یک نفر هنوز صادر نشده است .
این مسئول ورزشی در خصوص اینکه چرا برای برگزاری دوره مربیگری حرفه ای زنان مبالغی از شرکت کنندگان دریافت شده است، اظهار داشت: کلاس های مربیگری حرفه ای در همه کشورهای جهان به صورت مشترک برای زنان و مردان برگزار می شود اما از آنجا که در ایران درخواست برای مربیگری زنان بیشتر از مردان بود، فدراسیون جهانی موافقت کرد این کلاس ها در ایران مختص زنان برگزار شود و ما برای برگزاری کلاس و برای تکثیر متون آموزشی مبالغی از شرکت کنندگان دریافت کردیم .
رئیس فدراسیون ژِیمناستیک به تلاش های این فدراسیون در خصوص امکانات رفاهی برای سالن ژیمناستیک اختصاصی فدراسیون اشاره کرد و افزود: پس از افتتاح این مجموعه توسط معاون وزیر ورزش و جوانان، تجهیز سالن به «چاله ابر» طبق برنامه ریزی وزارتخانه انجام دادیم و در حال حاضر ژیمناست های رده های مختلف سنی در این سالن تمرین می کنند .
وی ادامه داد: همچنان با مشکل خوابگاه مواجه ایم و در تلاش هستیم که این مشکل را نیز حل کنیم .
اینچه درگاهی با اشاره به توجه فدراسیون به رده های نوجوانان وجوانان اظهار داشت: پیش از این در زمان روسای سابق این فدراسیون، ورزشکاران ژیمناستیک با سن 27 تا 28 سال در مسابقات بین المللی شرکت می کردند اما در حال حاضر سن شرکت کنندگان در رقابت های بین المللی به کمتر از 20 سال رسیده است .
این مسئول ورزشی ادامه داد: همیشه وعده اعزام به ورزشکاران داده می شد ولی اعزامی صورت نمی گرفت. این مساله باعث شده بود تا انگیزه ورزشکاران تا حد زیادی کاهش داده شود .
وی به عمکلرد ژیمناست های ایرانی شرکت کننده در بازی های آسیایی اشاره کرد و افزود: برای شرکت در چنین رقابت هایی باید 6 ژیمناست برای شرکت در 6 وسیله اعزام می شد اما وزارت ورزش با چهار ژیمناست موافقت کرد که در اصل سعید کیخواه به عنوان یکی از این نفرات فقط در خرک مسابقه داد .
اینچه درگاهی اضافه کرد: با این حال سامان مدنی مصدوم شد تا ما با دو نفر ژِیمناست در فینال حاضر شویم و کیخواه برای حفظ شاکله تیمی در دیگر وسایل غیرتخصصیش نیز مسابقه داد .
وی تاکید کرد: اما برای المپیک 2024 و حتی 2020 برنامه ریزی کرده ایم و می خواهیم در چند رویداد پیش روی نیز کسب سهمیه کنیم .
اینچه درگاهی افزود: پس از تایید وزارت ورزش و جوانان برای چهار ژیمناست کار اعزامی، به مسئولان وزارت ورزش اعلام کرد که کسب نتیجه ممکن است با شکست مواجه شود .
وی با تاکید بر استفاده از هادی خناری نژاد بازیکن مصدوم تیم ملی به عنوان مربی گفت: وضعیت مصدومیت خناری نژاد در دارحلقه به گونه ای است که امکان حضور در رویدادهای بین المللی را ندارد و قرار است از وی به عنوان مربی استفاده کنیم. البته استفاده از مربی خارجی نیز در دستور کار فدراسیون است که مشکلات ارزی حال حاضر مانع اجرای این برنامه شده است .
اینچه درگاهی در پاسخ به این سوال که همچنان زنان ژیمناست ایران مهجور مانده اند، اظهار داشت: برخی رشته های ورزشی در کشور ما شرایط خاصی دارد اما قرار است رئیس فدراسیون بین المللی این رشته ورزشی در ایران نشست هایی برگزار کند تا بتوانیم برای حضور زنان ژیمناست ایران در میادین بین المللی با حجاب اسلامی راهکار مناسبی تبیین کنیم .
وی در خصوص اینکه چرا رضا بهلول زاده تنها ژیمناست اعزامی ایران به المپیک جوانان 2018 آرژانتین بود، گفت : مهدی الفتی سهمیه این رقابت ها را کسب کرد، ولی مصدوم شد. بر همین اساس در دو مرحله رقابت های انتخابی بین او و بهلول زاده برگزار شد که بهلول زاده در هر دو مرحله بهترین امتیاز را کسب کرد و در نهایت وی اعزام شد .
رئیس فدراسیون ژیمناست افزود: به موضوع شب نامه هایی که علیه فدراسیون و هیات رئیسه آن منتشر می شود، اشاره کرد و افزود: افرادی که این شب نامه ها را منتشر می کنند اگر واقعا با هدف حمایت از رشته ژیمناستیک باشد از آن استقبال می کنیم اما این افراد از زمانی که جلوی منافع آنان در فدراسیون گرفته شد، اقدام به تخریب اعتبار هیات رئیسه فدراسیون کرده اند که ما نیز برای دفاع از حیثیت این نهاد به طور رسمی از آنها شکایت کردیم .
وی اضافه کرد: این تعداد افراد در زمان انتخاب من به عنوان رئیس فدراسیون تهدید کردند که اگر همکاریشان با فدراسیون ادامه نیابد، برای فدراسیون و هایت رئیسه مشکل ایجاد خواهند کرد .
اینچه درگاهی در خصوص مدال آوری ورزشکاران در دوره ریاستش گفت: تیم های ملی در شاخه های مختلف ژیمناستیک از سال 2009 تا 2017، 9 مدال کسب کرده اند که یک مدال طلا در دارحلقه بود اما از سال 2017 تا 2018 موفق به کسب 55 مدال شدیم که فقط 24 مدال آن طلا در6 اسباب تیمی جوانان و بزرگسالان است

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

انشاءالله تلاش مستمر و همه جانبه برای حفظ و تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حقوق شهروندی در عرصه ورزش و امور جوانان صورت می گیرد

رامین طباطبایی: استان کرمانشاه ظرفیت حضور در لیگ برتر بسکتبال را دارد/پنج شنبه در انتظار حضور جامعه ورزش برای یک جشن ملی در ورزش گاه آزادی هستیم

نخستین دوره مسابقات ملی روستایی ان و عشایر کشور برگزار می شود

مدیر کل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و‌جوانان :ورزشکاران می توانند مبلغان قرآن در میادین ورزشی باشند

همه نهادها قوانین مربوط به اشتغال‌زایی جوانان را تسهیل کنند

دکتر امیر رضا خادم فردا به استان مرکزی سفر می کند

افتتاح سالن ورزش‌های رزمی شهدای ابرده شاندیز با حضور فرامرزیان

محمدرضا پوریا: مسابقات بدمینتون آزاد کرمانشاه با سطح بسیار بالایی برگزار شد

رئیس فدراسیون تیرو کمان: برگزاری جلسات از مرکز به سایر شهر ها زمینه پویایی ورزشی در سایر شهر ها فراهم می کند

رادیو ورزش یکی از رسانه های موثر و پر مخاطب برای فرهنگ سازی ورزش در جامعه/ آگاه سازی چهره های ورزش ی نسبت به مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی در قبال جامعه یک ضرورت است

مسیر توسعه کشور باید به دست جوانان ساخته شود

تندگویان: ساختار مباره با فساد با حضور جوانان در مدیریت کشور شکل می گیرد

رقیب استقلال در جذب پدیده فوتبال آسیا ناکام ماند

آیا نتایج استقلال و پرسپولیس در خارج از زمین تعیین می‌شود؟/ «پارانوئید» مزمن یا واقع گرایی!

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: مهمترین رسالت دستگاه ورزش ایجاد نشاظ و افزایش سطح سلامت جامعه است

فوتبال علیه جنایت

وزارت ورزش و جوانان ؛ دستگاه پیشرو در ترویج سلامت

تندگویان به عنوان عضو کمیته ملی جوانان یونسکو منصوب شد

نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 شد

رییس فدراسیون دوومیدانی :ایجاد ارتباط نزدیک با نقاط مختلف کشور اقدام ارزشمند دکتر سلطانی فر است/برگزاری نشست فدراسیون ها در نقطه صفر مرزی نشان امنیت ایران اسلامی است

رضا زارعی: دو دیواره سنگ نوردی در قصر شیرین و کرمانشاه اقتتاح خواهد شد

مرکز جامع پزشکی ورزشی کرمانشاه سال 98 به بهره برداری می رسد/ اقدام وزارت ورزش و جوانان باعث پیشرفت ورزش کشور می شود

​تاکید دکتر سلطانی فر برای تبلیغ و ترویج بیشتر ورزش همگانی

تأمین نیازهای مربوط به زلزله کرمانشاه در اولویت دولت بوده است / رویکرد وزارت ورزش توزیع امکانات ، منابع و برنامه ها به مناطق محروم و زلزله زده و مستعد است

بازوند:جامعه ورزش حضور چشمگیری برای کمک رسانی به مردم داشتند

تاکید دکتر دکتر داورزنی بر برگزاری رویدادها و اردوهای ورزش ی در شهرهای کرمانشاه

پیام تسلیت دکتر مسعود سلطانی فر در پی شهادت جمعی از جوانان و مدافعان حریم ایران اسلامی

بازدید وزیر ورزش و جوانان از نقطه صفر مرزی واقع در مرز خسروی

غفرانی: قرآن سراسر نور و هدایت است / ورزشکاران و جوانان فعال در زمینه های قرآنی، الگوهای شایسته ای برای تمامی جامعه هستند / هر چه در عرصه ترویج قرآن تلاش کنیم باز هم کم است

از برجام حمایت می کنم/ خروج آمریکا از برجام دلیل حقانیت برجام است

72 سازمان مردم نهاد در اردبیل فعال هستند

ژاله فرامرزیان:آماده همکاری برای توسعه اماکن ورزشی کرمانشاه هستیم / بیش از 90 درصد فدراسیون های ورزشی به اتوماسیون اداری مجهز شده اند

عبدالحمید احمدی: 20 میلیون جمعیت در روستاها ساکن هستند/ فدراسیون ها اهتمام ویژه ای به توسعه ورزش همگانی در روستاها داشته باشند

مردم ثابت کردند پای نظام در سخت ترین شرایط ایستاده اند /برای اجرای مفاد بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری میثاق بسته ایم

تندگویان : بیانیه مقام معظم رهبری باید آغاز جوانگرایی در ساختار کشور باشد / دولت بستری ایجاد کند که هر وزیر یک معاون جوان داشته باشد

اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی در قصرشیرین برگزار می‌شود

تندگویان : تبعیت از فرامین رهبری در به کارگیری جوانان امری واجب است

مدیران، اندیشمندان و فعّالان جوان در همه‌ی میدانها باید شانه‌های خود را به زیر بار مسئولیّت دهند

عباسعلی اکبری به عنوان مشاور فرهنگی و ورزش همگانی منصوب شد

افتتاح آکادمی و باشگاه پرورش اندام گیلانغرب با حضور دکتر داورزنی

بیانیه گام دوم تاکید روشنی بر ادامه نگاه بزرگ منشانه و توام با تدبیر و آینده نگری با محوریت جوانان است/ لبیک سازمان های مردم نهاد جوانان به سیاست های بیانیه گام دوم

معاون وزیر ورزش و جوانان : 51 درصد از جمعیت شهری ایران فعالیت ورزش ی دارند

هندبال کردستان قدمت 50 ساله دارد/تغییر هشت رئیس فدراسیون ضربه بزرگی به هندبال ایران وارد کرد

ورزش استان بوشهر در کشور روند رو به رشدی داشته است

دیدار دکتر احمدی با خانواده شهید ورزشکار چهارمحال و بختیاری

برگزاری 3همایش علمی و پژوهشی در مشهد

محدث: حوزه جوانان نیازمند سازمانی ویژه و اختصاصی است

دکتر احمدی؛ حضور مردم در راهپیمایی22بهمن، توطئه های 40ساله دشمنان را خنثی کرد

4 طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری افتتاح و کلنگ زنی شد

معاون فرهنگی و ورزش همگانی در شهرکرد؛دکتر احمدی؛ حضور مردم در راهپیمایی22بهمن، توطئه های 40ساله دشمنان را خنثی کرد