آخرين مطالب

نوآوري

اجاق گازي که تلفن همراه شارژ مي‌کند!

جوانان نيوز -مبتکران اجاقي طراحي کرده اند که با سوزاندن چوب روشن مي شود و مي تواند تلفن همراه را نيز شارژ کند.اين اجاق که CampStoveنام دارد را مي توان با تکه هاي چوب، ميوه کاج و زيست توده روشن کرد.

عينک هوشمندي که زمان استراحت شما را معين مي کند!

جوانان نيوز -آيا شما هم از آن دسته افرادي هستيد که فقط زماني استراحت ميکنيد که ديگر ناي فعاليت کردن نداريد ؟ آيا متوجه آسيب هايي که به خاطر خستگي مفرط به بدنتات وارد مي شود هستيد ؟ با استفاده عينک هوشمند MEME که محصول شرکتي با نام JIN است، به نظر ميآيد شما دقيقاً به موقع متوجه خستگي خود ميشويد و از آسيب‌هاي احتمالي به بدنتان جلوگيري ميکنيد.

تلفن همراه، جايگزين کليد منازل مي‌شود

جوانان نيوز -برنامه جديد Kwikset Kevo نسخه‌هاي الکترونيکي کليد‌ها را براي قفل‌هاي چندگانه بر روي تبلت يا گوشي هوشمند ذخيره مي‌کند.

پنج کاري که در پنج دقيقه به مدت پنج روز خوشحالتان مي کند!

جوانان نيوز- رسيدن به خوشبختي و شادماني به معناي تحقق يکي از بزرگ ترين آرزوهاي بشري است. آرزويي که نيازمند تلاش ها و ممارست هاي بسيار است و براي بهره بردن از نتايج آن بايد سال ها صبر کرد. اما سال ها پژوهش روان شناسان آنها را قادر کرده است تا راهکارهاي زود بازدهي براي تجربه حس خوشحالي در زندگي ارائه کنند، شيوه هايي که به وسيله آنها مي توان روزها و هفته هاي لذت بخشي را تجربه کرد.

10 کار کوچکي که افراد موفق هر روز انجام مي‌دهند

جوانان نيوز- هر روز ما با درس هايي از زندگي، روبرو مي شويم. کداميک از اين درس ها به تبديل شدن ما به يک مدير خوب، رئيس بزرگ، مديري موفق و در مجموع به يک شخص بهتر کمک ميکند؟

دست شما در جيب کيست؟

معمولاً افراد براي قبول هر مسئوليت و وظيفه اي به برخي آمادگي ها و آموزش ها نيازمندند. ازدواج کردن هم که در واقع همان پذيرش مسئوليت زندگي مستقل است، از اين امرمستثني نمي باشد.

حقايقي که اغلب زوج ها ناديده مي گيرند

جوانان نيوز- زوج هاي شاد، آنهايي هستند که يکديگر را به خوبي درک مي کنند. در روابط آنها هيچ «من» ي وجود ندارد و به جاي آن «ما» حرف اول را مي زند. رفتار آنها با يکديگر حس امنيت و تداوم رابطه را منتقل مي کند.

ريزش موي شديد را اينگونه ريشه کن کنيد!

جوانان نيوز - ماده تشکيل دهنده اصلي مو پروتئين است. بر همين اساس، کمبود پروتئين در بدن مي تواند تا حدودي مسئول ضعف و ريزش مو باشد.

يک روش عالي براي ارتقاي اعتماد به نفس

جوانان نيوز- عادت کنيد با خودتان گفتگوي مثبت داشته باشيد:عادت گفتگوي مثبت يا منفي با خود از کودکي آغاز مي شود

چطوري بگم دوستت دارم

جوانان نيوز- يك‌نفر تعريف مي‌كرد كه هنوز بعد از 25 سال، عاشق زنش است و حضور او در زندگي‌اش هنوز برايش روزمره و عادي نشده است...

7 روش به اوج رساندن خلاقيت در ابتداي روز

جوانان نيوز- جرقه گريزان خلاقيت. اغلب هر وقت که به آن بيشتر نياز داريد، دشوارتر مي‌يابيداش. بدون خبر (اغلب ساعت 3 صبح) حاضر مي‌شود يا بدون اجازه (اغلب بعد از آن که مدير از شما مي‌پرسد آيا ايده‌اي داريد) مي‌رود. و آشکار شدن آن اول سر صبح مي‌تواند سخت‌تر از همه باشد.

برنامه کنسرت هاي 96 تهران

جوانان نيوز - برنامه کنسرت هاي 96 تهران كنسرت مازيار فلاحي -کنسرت رضا صادقي -کنسرت احسان خواجه اميري - کنسرت امير مولايي-کنسرت ...

برنامه تئاتر هاي 96 تهران - جديد

جوانان نيوز - برنامه تئاتر هاي 96 تهران نمايش موزيكال ملاقات بانوي سالخورده - كارگردان: هادي حجازي‌فرارديبهشت الي خرداد، ساعت ...

اشتباهات مشترک بين ما

جوانان نيوز- برخي اشتباهات بين ما انسان ها مشترک است ، گويي به يک صورت قصد تخريب زندگي مان را داريم اما مي توانيم آن ها را شناسايي کنيم و در رفع آن بکوشيم.

افراد «چاق با پوست سفيد» بخوانند

جوانان نيوز - در اين مطلب به ويژگيها و مزاج افرادي که چاق و داراي پوستي سفيد و نرم هستند، پرداخته شده و تدابير ضروري که اين افراد بايد رعايت کنند، توضيح داده شده است.

خود را با ديگران مقايسه نکنيم

جوانان نيوز- يکي از عواملي که باعث از بين رفتن عزت نفس ميشه مقايسه کردن خود با ديگرانه. موفقيت هاشون، ظاهرشون و هر چيز ديگه اي که اون ها دارن اما شما نداريد. تا زماني که خودتون رو با ديگران مقايسه مي کنيد و مي خوايد که بيشتر از اون ها باشيد زندگي شاد و رضايتمندي نخواهيد داشت.

به اين ميهمان خوشامد نگوييد!

جوانان نيوز- تنهايي نوعي احساس تهي بودن و خلاء دروني است. شما احساس انزوا كرده و از دنيا جدا مي‌شويد ،‌ از كساني كه دلتان مي‌خواست با آنها رابطه داشته باشيد،‌مي‌بريد.

فقط 18 ساله ها بخوانند!

جوانان نيوز- امروز داشتم در کافي ‌شاپ مورد علاقه ‌ام کتابي مي‌خواندم که متوجه دو نوجوان 18 ساله شدم که درباره آينده شان باهم صحبت مي کردند . يکي از آنها به دوست ديگرش گفت : چند هفته ديگر از دبيرستان فارغ‌ التحصيل مي‌شود و بعد مي‌خواهد بلافاصله از پاييز دانشگاهش را شروع کند. گفت، "اما نمي‌دانم مي‌خواهم با زندگيم چه بکنم. الان فقط دارم با جريان پيش مي‌روم."

کاربردي‌ترين روش براي جلوگيري از جوش صورت

جوانان نيوز- اگر جوش و کورک هاي روي صورت به يکي از جدي ترين دغدغه هاي زندگي شما تبديل شده و بر اعتماد به نفس و روحيه شما اثر منفي گذاشته است بايد چگونگي درمان و جلوگيري از بروز اين عارضه پوستي شايع را بياموزيد.

دو راهکار ساده براي ترک سيگار

جوانان نيوز- پزشکان بروز بيش از 14 نوع سرطان، پوکي استخوان، فساد دندان‌ها، بيماري‌هاي قلبي عروقي و چندين بيماري ديگر را در افراد سيگاري بسيار بيشتر از غيرسيگاري‌ها مي‌دانند.

پنج گام براي رسيدن به روياها

جوانان نيوز- براي هر انساني رسيدن به روياها و آرزوهايش، توأم با شيرين ترين احساس موفقيت است

با کدام زبانِ عشق صحبت مي کنيد؟

جوانان نيوز- هستند زوج هايي که به ياد مي آورند در کنار دريا با هم گردش کرده اند، در بهار در باغچه گل کاشته اند، زماني که پاي يکي از آن ها پيچ خورد و ... اين ها خاطرت عشقند.

با اين 10 روش خوش و با ديد مثبت زندگي کنيد

جوانان نيوز- هـر فـردي در زنـدگي خـود روزهـايي را تجربه کرده که برايش خوشايند نبوده است. اما ناخرسندي مزمن مي‌تواند سلامتي، شغل و روابط شما را تحت تاثير قرار دهد.

مراحلي جالب:چگونه شخصيتتان راتغيير دهيد

جوانان نيوز- مي خواهيد شخصيتتان را عوض کنيد؟ فکر مي کنيد شخصيت کنونيتان اذيتتان مي کند، خسته کننده است، يا ...؟ ما به شما مي گوييم که چطور مي توانيد شخصيتتان را به طور کلي عوض کنيد و شخصيت تازه اي براي خود بسازيد.

طرح ضربتي اعطاي وام ازدواج آغاز شد

جوانان نيوز- طرح ضربتي اعطاي وام ازدواج از امروز اول مرداد اغاز مي‌شود و تا پايان شهريور به مدت 9 هفته ادامه دارد.

دوست داشتن چه نشانه هايي دارد؟

جوانان نيوز- بعضي‌ها معتقدند انسان بدون عشق نمي‌تواند به زندگي ادامه دهد و دائما احساس مي‌کند يک چيز کم دارد.

چرا دختران به خوش‌صحبتي تمايل دارند و پسران به بي‌حوصلگي؟

جوانان نيوز- دليل اينکه دختر‌ها بسيار راحت‌تر از پسر‌ها درباره‌ مشکلاتشان صحبت مي‌ کنند چيست؟ دانشمندان آمريکايي اخيرا تحقيقي انجام داده‌ و توضيحي براي اين مساله يافته‌‌اند. اما آيا اين توضيح منطقي است؟

چه ساعتي در اينستاگرام و لينکدين پست بگذاريم؟

جوانان نيوز- بهترين زمان براي ارسال پست در رسانه‌هاي اجتماعي زماني است که افراد مورد نظر شما در شبکه هستند. در اينجا به اطلاعاتي درباره بهترين زمان ارسال پست در شبکه‌هاي اجتماعي از قبيل لينکدين و اينستاگرام مي‌پردازيم.

جزئيات بيماري اي که نابغه رياضيدان ايراني را از پاي در آورد!

جوانان نيوز- خبر فوت رياضيدان نابغه ايراني، «مريم ميرزاخاني» را کمتر کسي نشنيده است. وي 4 سال با سرطان سينه دست و پنجه نرم کرد و سرانجام در روزهاي اخير سرطان وي پيشرفت و مغز استخوانش را نيز درگير کرد

آيا اختلاف سني زياد مانع ازدواج است؟

جوانان نيوز- بسياري از افراد ديدگاه سنتي نسبت به ازدواج دارند و معتقدند که مرد بايد بزرگتر از زن باشد اما اين واقعيت از ديدگاه روانشناسان صحيح نيست و اگر افراد به بلوغ کافي رسيده باشند مي توانند در هر سني ازدواج کنند.

بيماري تلخي که با خوردن بستني به سراغتان مي‌آيد!

جوانان نيوز- زياده روي در مصرف بستني , در دهه‌هاي پيش براي تهيه بستني‌هاي سنتي از گياه ثعلب استفاده مي‌شد که مصرف اين گياه رفع نازايي و کم‌خوني را به همراه دارد.

متولدين هر ماه در چه سني ازدواج مي کنند؟

جوانان نيوز- متولدين هر ماه در چه سني ازدواج مي کنند , در اين مطلب پيش بيني خود را در مورد زمان ازدواج و علايق متولدين ماههاي مختلف سال، برايتان آورده ايم.

نامزد شما هم بچه ننه است؟

جوانان نيوز- چيزي که يک مرد را «مرد» مي کند، تدبير و استقلال و قدرت مردانگي او است. اين که بتواند درست فکر کند و درست تصميم بگيرد و حمايتگر خوبي براي همسرش باشد

شخصيت شناسي از روي تيپ شخصيتي

جوانان نيوز- تيپ شخصيتي شما چيست , آگاهي از نوع تيپ شخصيت به چه درد ما مي‌خورد؟

دليل ناراضي بودن از زندگي!

جوانان نيوز- دو روانشناس آمريکايي در تحقيقات خود کشف کردند که انسانها نزديک به 47 درصد از زمان بيداري خود را به چيزي غير از آن کاري که در حال انجام آن هستند فکر مي‌کنند

با اين توصيه ها،به آرامش مي رسيد!

جوانان نيوز- اما چگونه مي‌توان به نعمت بزرگ آرامش دست يافت؟ آيا صرف استفاده از قرص‌هاي مسکن و آرامش بخش مي‌تواند برايمان آرامش به ارمغان آورد؟ يا اينکه راه‌هاي بهتر و طبيعي‌تر و بدون عوارضي نيز جهت دستيابي به آرامش وجود دارد؟

بياييد خودخواه باشيم!

جوانان نيوز- شايد در دنيا هيچ صفتي به اندازه خودخواهي مورد سوء تفاهم قرار نگرفته باشد

بيماري هايي که بر اثر اعتياد به فناوري پديد آمده اند

اگر شما هم مثل من بيشتر زمان خود را صرف پيغام دادن در شبکه هاي اجتماعي مختلف مي کنيد بايد به شما بگويم که ممکن است دچار بسياري از بيماري هاي جديد شويد که در قرن اخير و با پيشرفت روز افزون فناوري پديد آمده اند.

6 روش براي افزايش سريع اعتماد به نفس

به سختي مي‌توان در شرايط سخت و بحراني اعتماد به نفس خود را حفظ کرد. اما از طرفي اعتماد به نفس مي‌تواند نقش پناهگاه يا مامن را براي شما داشته باشد. قايقي محکم و پابرجا که حتي در توفاني‌ترين درياها هم آرامشش به هم نمي‌ريزد. اگر اعتماد به نفس نداشته باشيد، قدرت احساسي و ذهني کافي براي پيشرفت را نخواهيد داشت و در‌جا خواهيد زد.

روشي براي ايجاد شادابي درنوجوانان

نوجوان امروز با نشاط نيست: از شنبه تا پنج شنبه ، از صبح زود تا نيمه ي شب ، از شرق تا غرب شهر ، هميشه و همه جا ، فقط كار و كار و كار.فقط فشار روي كلاژ زمان و توقف روي دنده چهار زندگي و فقط سرعت

زندگى ، مثل يک حلقه است !

در اين مقاله ، سعي در نماياندن نگاهي متفاوت از زندگي داريم ؛ باشد که ما را در شناسايي مفاهيم اساسي در زندگي ياري نمايد . آنچه مورد نظر اين مقاله است ، اين است که بگويد : مسير زندگى ، خطى نيست.

چگونه براي موفقيت مسايل را تغيير دهيم؟

چند روز پيش جمله‌اي از يک بزرگ که پشت شيشه يک اتوبوس نوشته شده بود نظرم را جلب کرد: «خداوندا آرامشي به من عطا فرما تا بپذيرم آنچه را که نمي‌توانم تغيير دهم و شجاعتي که تغيير دهم آنچه را که مي‌توانم و دانايي که اين دو را از هم تشخيص دهم.»

پنج راه براي تقويت قواي ذهني

از زماني كه دوره درس و تحصيل تمام مي شود به اين دليل كه مغز كمتر با رقم ها و اطلاعات سروكار دارد، به نظر مي رسد كه به تدريج توانايي هاي خود را از دست مي دهد

تأثير تلفن همراه بر توانايي هاي مغز!

به گفته محققان قرارداشتن در نزديکي يک تلفن همراه باوجود خاموش بودن مي‌تواند برروي توانايي‌هاي شناختي مغز اثر سوء بگذارد.

20 ويژگي يک انتقاد را بشناسيد

براي بهره‌مندي از نتايج سحرانگيز «انتقاد»، شيوه عملي آن را در بيست توصيه زير فرا بگيريد.

وقتي در جمعي غريبه هستيم، چگونه رفتار کنيم

امروز براي نخستين بار جايي دعوت شده‌ايد؛‌ فرض کنيد مراسم نذري‌پزان يکي از اقوام، سفره ختم انعام و… اما هيچ‌يک از افراد جمع را نمي‌شناسيد. طبيعي است که کمي اضطراب داشته باشيد. زمينه اين اضطراب، عدم‌آشنايي شما با بقيه افراد و سردرگمي براي نحوه رفتار با جمع‌ است.

چگونه با گذشته و اشتباهاتتان کنار بياييد ؟

براي فراموش کردن گذشته، بايد با مرگ ها، طلاق، يا فقدان هاي مختلف کنار بياييد و در اين مقاله توصيه هايي براي روبه رو شدن با شکست هايتان، خداحافظي کردن و گذشتن از آنها معرفي کنيم.

دردسرهاي عشق

اگر مي‌خواهيد بدانيد علاقه‌اي که به محبوبتان داريد از نوع عشق است يا دوست داشتن ،و اينکه فرجام دوست داشتن و عشق هرکدام چگونه است ،اين مقاله را بخوانيد.

با احساس پوچي چه كنيم؟

در اين دنيا هيچ مشكلى نيست كه آسان نشود، هيچ دردى نيست كه درمان نداشته باشد، هيچ غمى بى پاياننيست، هيچ دريايى بى ساحل نيست، انتظار ممكن است طولانى باشد، اما سرانجامش فَرَج است

تست ميزان شجاعت

اين يک تست خودشناسي است که شما مي توانيد با پاسخ دادن به سوالات خود را محک زده وبدانيد که چقدر جسارت داريد؟

چرا هرگز نبايد به عکس‌هاي شبکه‌هاي اجتماعي اعتماد کرد!

تشخيص اينکه چه چيزي در اينترنت واقعي است و چه چيزي واقعي نيست، به تدريج سخت و دشوار مي‌شود. ما فقط در مورد اخبار جعلي صحبت نمي‌کنيم، در مورد ميليون‌ها عکس و تصوير صحبت مي‌کنيم که شايد و شايد هم نه توسط نرم افزارهاي ديجيتالي ترکيب و اصلاح شده‌اند.

يک لبخند تا خوشبختي

آيا شما واقعا خوشحال هستيد؟ اگر صادقانه بگوييم، بسياري از ما حتي به خودمان وقت نمي دهيم که به اين سوال پاسخ دهيم

معيارهاي بهداشت روان بيشتر رابدانيم

محققان در آمريکا در اين باره خاطر نشان مي‌ کنند که از طريق آشنايي با معيارهاي سلامت روان و تطابق آن با ويژگي‌ هاي شخصي، تعامل با ديگران و محيط اطراف مي ‌توانيم تا حدودي عوامل آسيب ‌زا به شخصيت سالم را شناسايي کرده.

کدام مواد غذايي موجب بوي بد بدن مي‌شوند؟

اگر به رغم تمام اقدام هاي بهداشتي که انجام داده ايد همچنان بوي بد بدن آزارتان مي دهد، احتمالا غذايي که مصرف کرده ايد مقصر اصلي محسوب مي شود.

مواظب سمت نگاهت باش!

در مدرسه شيوانا به شاگردان هنرهاي رزمي نيز آموزش داده مي شد. شيوانا هميشه مي گفت که در طول عمر حتي اگر مهارت رزمي يک بار براي کمک شخص يا خانواده اش يا انسان هاي نيازمند به کار گرفته شود پس ارزشي هم سنگ جان يک يا چند انسان پيدا مي کند و به همين دليل بايد تا حد استادي به آن مسلط شد

نخستين گامها تا کسب اعتماد به نفس

اگر مي‌خواهيد استرس‌ها و نگراني‌ها را از خودتان دور کنيد، به آساني تحت‌تأثير عوامل و شرايط محيطي قرار نگيريد و با استفاده از استعدادها و خلاقيت‌هاي خود به ابراز وجود و مقابله با شرايط نامطلوب بپردازيد، خودتان را همان‌طور که هستيد بپذيريد

خودنمايي با راه اندازي استارتاپ

متاسفانه در شرايطي کنوني برخي از افرادي که وارد جريانات استارتاپي مي شوند جهت رشد سازمان خود،رفع نياز هاي مشتري واقعي و برخي از اين موارد فعاليت خود را جدي نمي گيرند!

ترش مزه هاي غير بهداشتي کدامند؟

روابط عمومي سازمان غذا و دارو در اطلاعيه‌اي برخي فراورده هاي غذايي ترش مزه را به علت جعل يا نداشتن اسناد بهداشتي مورد نياز غير مجاز اعلام کرد.

بزرگترين دارايي براي زندگي امروز

چند نوع جرأت وجود دارد که همه مي توانند با تمرين، آن ها را در وجود خود پيدا نمايند. اين شکل هاي جرات به شما کمک خواهند کرد تا به بزرگترين موفقيت ممکن دست يابيد

دوستيابي اينترنتي

پيچيده تر شدن روابط اجتماعي و افزايش روزافزون وسايل ارتباط جمعي و كاربران اين وسايل از جمله اينترنت موجب خارج شدن روابط افراد خانواده از حالت ساده چهره به چهره يا تلفني و تغيير شكل آن در قالب شكل گيري روابط پيچيده تري به طور غيرمستقيم و از طريق اينترنت و چت طي سال هاي اخير شده است

اولين راه حل، تنها راه حل نيست

لازم نيست كه حتماً يك فرد خاص باشيد تا خلاق باشيد، هر كسي مي تواند خلاق باشد، تنها چيزي كه احتياج داريد اين است كه براي مشكل خود چندين راه حل پيدا كنيد، نه اين كه خود را به اولين راه حلي كه به نظرتان مي رسد يا از همه ساده تر است، محدود كنيد!

چند باور غلط در مورد خواب

خوابيدن بخش مهمي از زندگي انسان است که اکثر افراد آن را دوست دارند و برايشان لذت‌بخش است اما عده اندکي هم هستند که ممکن است به دلايلي همچون بي‌خوابي، برنامه کاري سنگين يا حتي ناتواني در دل کندنِ از شبکه‌هاي اجتماعي نتوانند به اندازه ديگران از اين بخش از زندگي بهره‌مند شوند.

فرمول موفقيت

يکي از ويژگي هاي افراد موفق هدفمند بودن آنهاست. با هدفمندي و يافتن راه هاي صحيح دست يابي به اهداف ، تغييرات مطلوب بسياري را مي توان در زندگي بوجود آورد.

اگر عاشق کسي هستيد...بخوانيد

هدف از ابراز عشق، انجام دادن کاري براي سعادت کسي است که دوستش داريد. پس اگر عاشق کسي هستيد، بايد زبان صحبت کردن با او را ياد بگيريد..

دلايل مجرد ماندن تان را مي دانيد؟

اگر تا به حال ازدواج نکرده ايد و دل تان مي خواهد همسر مناسب تان را پيدا کنيد، بهتر است اول از همه بدانيد که کجاي طرز فکر يا رفتارتان مشکل داشته تا بتوانيد اين مشکلات را برطرف کنيد.

خطرناک‌ترين شبکه اجتماعي براي سلامت روان جوانان

يکي از موضوعات مورد بحث در خصوص شبکه هاي اجتماعي مختلف، تاثير آن ها در زندگي و سلامت رواني انسان هاست. اکنون نتايج يک مطالعه که به تازگي در انگلستان انجام شده نشان مي دهد که اينستاگرام، خطرناک ترين شبکه اجتماعي براي سلامت رواني جوانان به حساب مي آيد.

احتمال بيشتر مرگ افراد سيگاري با حجم عضلاني کم در قفسه سينه

سيگار کشيدن باعث بروز طيف گسترده اي از بيماري‌ها شده و تحقيقات جديد نشان مي‌دهد که از دست دادن توده عضلاني قفسه سينه، افراد سيگاري را در معرض خطر بالاتر مرگ و مير قرار مي‌دهد.

اينترنت و دنياي جديد

همه ما از فوايد وجود اينترنت در زنگي روزمره آگاه هستيم، اما از طرفي شاهد تغييرات و تاثيرات منفي آن در زندگي شخصي، خانوادگي، فرهنگ و روابط و رفتار هاي اجتماعي نيز هستيم.

کارهايي که نبايد با گوشي هوشمند خود بکنيد!

اين روزها گوشي هاي هوشمند براي هر فرد، يکي از مهمترين و ارزشمندترين ابزارها تلقي مي شوند و در نتيجه هر گونه آسيب رسيدن به آنها، مي تواند خسارات مادي و به ويژه معنوي زيادي داشته باشد؛ بنابراين، توصيه ما به شما اين است که همواره اين «نبايدها» در مورد گوشي هوشمند خود را مد نظر داشته باشيد.

ساير مطالب

محمد مهديان؛ يک ايراني ساکن در گوگل

استفاده از داروهاي پرورش دام در باشگاه هاي بدنسازي

سفري از بيست تا سي سالگي

با اين ورزش سلامت مغز خود را حفظ کنيد

نيروهاي جوان ظرفيت و قدرت بزرگي در مديريت شهري هستند

مجردي مرگ که نيست!

«الکل» در رأس مواد اعتياد آور است/ اختلالات روانپزشکي مهمترين عارضه مصرف الکل

با جنس مخالف تان رابطه سالمي داريد يا نه!!!

بهترين مکان ها براي پيدا کردن شريک زندگي

بهانه‌هايي که مانع رسيدن شما به آرزوهايتان مي شود

معناي هديه هايي که از نامزدتان دريافت مي کنيد

آيين ازدواج دانشجويان دانشگاه مالک اشتر با حضور وزير دفاع برگزار شد

خودتان را از نو تعريف کنيد!

دلايل پيچيدگي مغز انسان

9 کاري که افراد داراي اعتماد به نفس انجام نمي‌دهند

3 ورزش اصلي که وزن تان را به شدت کاهش مي دهد!!

نوشابه هاي گازدار ريسک «زوال عقل» را افزايش مي دهند

با پرسيدن 5 سوال ساده از خودتان،زندگيتان را بهتر کنيد

چگونه هزينه هاي دوران تحصيل مان را مديريت کنيم؟

پرس و جوهاي سرنوشت سازِ قبل از ازدواج

کشف ماده اوليه براي داروي ضد پيري در انار

لزوم توجه دولت آينده به ايجاد فضاي باز و با نشاط در دانشگاه‌ها

هشدار پليس درباره شگرد جديد شرکت‌هاي هرمي

کارهايي که هر فرد براي ثروتمند شدن بايد انجام دهد

بوي بدن شما نشانه چيست؟ اين علائم را جدي بگيريد

کوچک کردن شکم با چند نکته مهم که لازم است بدانيد!!

ويژگي‌هاي مهم يک کفش استاندارد

هابيت ها از جد انسان مدرن تکامل نيافته اند

خصوصيات پنهان افراد وابسته

افسردگي سومين عامل مراجعه دانشجويان به مراکز مشاوره

کنکوري ها چه غذايي بخورند؟

آغاز توزيع کارت آزمون ارشد از فردا

عاداتي که افراد شاد هر روز انجام مي دهند

چرخ‌هايي براي «نجات بشريت»/ کشورها چقدر از دوچرخه استفاده مي‌کنند

دويدن طول عمر را افزايش مي‌دهد

افت تحصيلي بيشترين مشکل دانشجويان دانشگاه‌هاي کشور

نرخ بيکاري 26درصدي در جمعيت جوان/57درصد بيکاران 15 تا 29 ساله‌اند

عملکرد امواج مغزي در فرايند يادگيري

من مانده ام تنهاي، تنها...

چه کساني دل آرام زندگي نيستند؟

چگونه مانند يک کارآفرين رشد يابيد؟

براي خودتان احترام قائل شويد| چگونه به خودمان اهميت دهيم؟

نکاتي مهم براي افرادي که به تازگي نامزد کرده اند

ارتباط مستقيم تجمل‌گرايي با اضطراب

اينستاگرام چه تاثيرات مخربي بر زندگي کاربران دارد؟

موفقيت در دوي ماراتن به ژنتيک بستگي دارد

کاهش ضريب هوشي در ايران، خطري که به واقعيت پيوست

پس از تعطيلات هم شاد باشيد

سيگار کشيدن موجب بروز بيماري هاي چشمي مي شود

«جي پي اس» مغز را تنبل مي کند

جشنواره ورزش، تفريح، تندرستي؛ همه جا، براي همه

دايناسورها چگونه نام گذاري مي شوند؟

توصيه به جوانان جوياي کار/ مراجعه 57 هزار جوياي شغل به کاريابي‌ها

5 رفتار خودخواهانه که مي‌تواند ازدواجتان را نابود کند

افشين يداللهي شاعر و ترانه‌سرا درگذشت

راه هاي تشخيص سلامت رواني در جلسه خواستگاري

بهترين زمان خواب؛ ساعت 10 شب تا 6 صبح

نصب بدافزار روي گوشي قبل از خريد/ گوشي هاي آلوده شناسايي شد

راهکارهايي براي تغيير دادن شخصيت تان

آيا سفر به ماه دروغ بود؟

اطلاع به دوستان از وضعيت بحراني خود با انگشتر هوشمند

نکاتي که شما را به موفقيت مي‌رساند

شرط جديد براي ثبت ازدواج؛ گذراندن دوره‌هاي انتخاب همسر

مشکلات زوج هاي درون گرا و برون گرا

فردا آخرين مهلت ثبت نام کنکور 96

چهار ورزشي که به اندازه تصور عموم چربي‌سوز نيستند

با همکارم ازدواج کنم يا نه؟

وام ازدواج در سال 96 براي هر يک از زوجين 10 ميليون تومان تعيين شد

13 علامت علمي که ثابت مي کند عاشق شده ايد!

براي ازدواج آسان بايد آگاهي ايجاد کنيم

ثبت‌نام آزمون ورودي «مدارس نمونه دولتي»

هفت توصيه براي ورزش بدون درد

چرا دانشجويان معتاد مي شوند ؟

12 مورد از علائمي که نشان مي‌دهد شما باهوش‌تر از آنچه تصور مي‌کنيد، هستيد

بازي با مواد منفجره و سوختگي هايي که به قطع عضو منجر مي شود

15 نکته براي استفاده از عطر

چگونه مغز را براي توقف نگراني تمرين دهيم؟

اختصاص وام ويژه دکتري به تمامي دانشجويان از سال آينده

برخورد با عرضه‌کنندگان مواد خطرآفرين چهارشنبه‌سوري

تازه ترين يافته ها درباره آسيب زدن نمايشگرها به چشم

نکته هايي که قبل از خواستگاري از عشق تان بايد بدانيد

به آرامش برسيد!

راز چپ دست‌ها فاش شد

جوانان از ازدواج‌هاي احساسي پرهيز کنند/ 3 اصل در انتخاب همسر

«ممنون که خيابان‌هاي تهران را قشنگ مي‌کنيد»

چرا عشق در نگاه اول خطرناک است؟

کارهاي يک هفته را در يک روز انجام دهيد

راز آدم خوشحال ها چيه؟

با اين 5 روش خودتان را کاملا شگفت زده کنيد!

براي خواب با کيفيت به طبيعت برويد

درک حس خوشبختي چگونه است

نکته هايي که قبل از خواستگاري از عشق تان بايد بدانيد

تصلب شرايين درجوانان وافزايش پنج برابري احتمال حمله قلبي

تقويت سلامت قلب با پله نوردي

زنگ خطر افزايش مصرف مخدرهاي صنعتي و شيميايي

قبل از ازدواج تکليف اين قضيه را مشخص کنيد

شيوع مصرف دخانيات در بين 8 درصد دانشجويان

مغز وقت اضطراب!

افزايش وام ازدواج به 10 ميليون تومان/ همه ثبت نام کنندگان وام مي گيرند

ارتباط سيگار الکترونيک با بروز مشکلات قلبي

دود دست سوم سيگار نيزخطرناک است

کاهش سن اعتياد به نوجواني؛ خطر جدي قرن 21

عادت‌هايي که موجب‌ مرض‌ است!

شستن بيش از حد به مو آسيب مي‌زند

پوسيدگي دندان، دومين بيماري شايع عفوني

راه‌هايي که شما را به هدف مي‌رساند

5 فايده ورزش در هواي سرد زمستان

خشم چيست و در چه ساعاتي بيشتر بروز مي کند

با 9 تيپ شخصيتي مختلف انسان ها آشنا شويد

6 ورزش رزمي که آمادگي جسماني را افزايش مي‌دهند

پرواز مرگ با قرص شادي

اين غذاها روحيه را تقويت مي کنند!

تاريخ و نحوه دريافت کارت آزمون فراگير ارشد پيام نور اعلام شد

متولدين ماه هاي مختلف و جشن عروسي مورد علاقه شان!

با اين سه روش، بر ترس هايتان غلبه کنيد

هشدار براي کاربران مرورگر کروم؛ در دام اين بدافزار نيفتيد!

يوگا کمر درد را کاهش مي‌دهد

مردان عاشق اين زنان مي شوند!!

چرا چشم ديدنتان را ندارند؟

وقتي بدن «تيک» مي‌زند

4 دليل براي دوري از حسادت

١٧ تا 25 سالگي؛ بهترين زمان براي جراحي دندان عقل

5 راز جذابيت مردان و زنان

تسلط بر دو زبان از بروز زوال عقل پيشگيري مي کند

چرا خوشحال نيستيد؟

افراد چگونه پير مي شوند

«پکيج عروس» فقط 12 ميليون!

آسيب هاي قليان و سيگار الکترونيکي را جدي بگيريد

وقتي سن در زندگي مشترک رنگ مي بازد

آخرين مهلت ثبت نام آزمون کارشناسي ارشد 96

دنيا فني‌زاده درگذشت

شکلات عامل تشديد کننده اين بيمار مرگبار است

درمان جوش هاي زير پوستي

نتايج اوليه سومين آزمون استخدامي اعلام شد

محصلان و دانشجويان در معرض خطر گرايش به مصرف مواد محرک

چگونه روي محيط اطراف مان اثرگذار باشيم؟

آيا خالکوبي جرم است؟

براي داشتن زانوهاي سالم، بدويد

عوارض درازمدت مصرف «ترامادول»

روزانه ٣٥٠٠ تا ٤٠٠٠ نفر وام ازدواج دريافت مي کنند

تله هاي جيبي با طعم ميوه

راهنماي خريد کفش دويدن ايده آل

جزئيات بورس خارج از کشور آزمون دکتري 96 اعلام شد

مديرعامل بانک ملي: صف وام ازدواج کوتاه مي شود

10 باور عمومي درمورد ازدواج که نبايد باورشان کنيد

با اين بازي ويدئويي، کالري بسوزانيد و سيگار را ترک کنيد

15 ويژگي رفتاري انسان‌هاي موفق

چگونه و چرا عاشق مي شويم

قدرت يادگيري دخترها بيشتر است يا پسرها؟

حرکت پلنک را به درستي انجام دهيد