آخرین اخبار

خواندني

طرز تهيه فرني سه رنگ

جوانان نيوز - فرني سه رنگ پخت فرني سه رنگ درست کردن فرني سه رنگ,طرز تهيه فرني سه رنگ,طرز پخت فرني سه رنگ,آموزش آشپزي,سايت آشپزي,مواد لازم براي فرني سه رنگ,نحوه درست کردن فرني سه رنگ,طرز تهيه انواع فرني,طرز پخت انواع فرني

شارژ تلفن همراه با نوشيدني‌ها

جوانان نيوز -پژوهشگران دستگاهي ساخته اند که تلفن همراه ر ا با يک فنجان چاي داغ يا يک ليوان نوشابه سرد شارژ مي‌کند.

يک بار براي هميشه تنبلي را کنار بگذاريد

جوانان نيوز- همه ما کارهايمان را به تعويق مي‌اندازيم. گاهي اين کار چيز بدي نيست اما اگر مراقب نباشيم مي‌تواند مضر و آزار دهنده باشد. روش‌هاي زير را براي مبارزه با تعويق انداختن کارها امتحان کنيد تا بتوانيد اين دشمن کشنده را يک بار براي هميشه نابود سازيد.

مرز باريک خبر گرفتن از يکديگر و فضولي

جوانان نيوز- شخصيت‌شناسي فضول‌ها , فضولي هميشه هم بد نيست. بعضي وقت ها اصلا بايد فضولي کرد. اگر مثل خيلي ها دائم با حس فضولي خودتان درگيريد.

به اين دلايل، مودم را هنگام خواب خاموش کنيد!

جوانان نيوز- اگر از طريق واي فاي با دنياي مجازي در ارتباط هستيد و مدام با لپ‌تاپ، تلفن هوشمند يا تبلت‌تان به اينترنت متصل مي‌شويد بايد بدانيد که استفاده مداوم از اينترنت واي فاي مي‌تواند سلامت شما را به خطر اندازد.

درس هايي مهم، براي داشتن زندگي بهتر

جوانان نيوز- بنظر شما چه چيزهايي هستند که مردم در زندگي آنها را دير متوجه مي‌شوند؟ چه چيزهايي هستند که اگر بعضي وقت‌ها زودتر متوجه آنها مي‌شديم مي‌توانستيم زندگي بهتري داشته باشيم؟

سيگار با پوست و زيبايي ما چه مي‌کند؟

جوانان نيوز- بيش از 4 هزار نوع ماده شيميايي در دود سيگار وجود دارد و بسياري از آن‌ها، از محرک‌هاي تخريب‌کننده کلاژن و الاستين هستند. سيگار کشيدن يا قرار گرفتن در معرض دود سيگار ديگران، روند بازسازي پوست را هم تخريب مي‌کند.

چرا کمال گرايي چيز خوبي نيست؟

جوانان نيوز- اينکه بخواهيد چيزي در نهايت کمال خود باشد، چه عيبي دارد؟ هيچ، به جز اينکه در نهايت باعث شکستتان مي شود؛ و اين دقيقا چيزي است که به سر افراد کمال گرا مي آيد.

نکاتي درباره خودباوري، انگيزه و اعتماد به نفس

جوانان نيوز- اعتمادبه‌نفس داشتن يعني به خودتان اطمينان داشته باشيد که مي‌توانيد از عهده هر موقعيتي که بر سر راهتان قرار مي‌گيرد، بربياييد. اين يعني پيدا کردن آمادگي با کسب دانش و تجربه.خيلي وقت‌ها براي اينکه به چيزهايي که مي‌خواهيم برسيم، تلاشي نمي‌کنيم.

هويت جنسي چيست؟

جوانان نيوز- به احساس زنانگي يا مردانگي هر فرد از خودش، هويت جنسي گفته مي شود.به عبارت ديگر ، اعتقاد دروني شخص به اين مسئله که او فردي مونث يا مذکر، دو سوگرا يا خنثي.

چرا فوت کردن شمع براي سلامتي خطرناک است؟

جوانان نيوز- اين خبر براي آن دسته از افرادي که با هيجان براي خوردن يک تکه از کيک تولد لحظه شماري مي کنند ممکن است جالب و البته کمي دلسرد کننده باشد: رسم معروف فوت کردن شمع روي کيک تولد، اين دسر خوشمزه را ميزبان باکتري هاي خطرناک مي کند!

منفي بافي و منفي بيني را کنار بگذاريد

جوانان نيوز- مسايل منفي موجود در دنيا را مي توان به دفعات تحمل کرد اما در برخي افراد موجب افسردگي مي شود. به طور ناراحت کننده اي، زندگي همان طور پيش مي رود که هست.

با اين نشانه‌ها، رابطه عاطفي‌تان دوامي ندارد

جوانان نيوز- برقراري رابطه عاطفي با جنس مخالف هميشه پيچيده و سخت است، افراد نيز با رفتارهايشان آن را پيچيده تر مي کنند. به عنوان مثال برخي ها با دروغ، خيانت و پنهان کاري هايشان رابطه را به سمتي مي برند که جز آسيب و ناراحتي براي طرف مقابل، هيچ ندارد.

مواد خوراکي تقويت کننده سيستم ايمني را بشناسيد

جوانان نيوز- برخي مواد غذايي خاص داراي مواد معدني و ترکيبات ارگانيک هستند که مي توانند تغييراتي اساسي در تقويت سيستم ايمني بدن ايجاد کرده و آن را در برابر بيماري هاي مختلف مقاوم نگه دارند.

شخصيت پولي شما چگونه است؟!

جوانان نيوز- شخصيت پولي شما , پاسخ به پرسش ها را آغاز کنيد و در پايان از نکات ارائه شده در خصوص هر شخصيت استفاده کنيد.

پول واقعا شادي‌ مي‌آورد

جوانان نيوز- نتيجه مطالعه‌اي جديد نشان مي‌دهد پول خرج کردن به صورت واقعي براي انسان شادي به همراه دارد، البته درصورتي که از اين پول براي خريد زمان آزاد استفاده شود نه کالا، مثل استخدام کارگر براي انجام کارها يا پول دادن به کسي براي بردن خودرو به کارواش.

پژوهش هايي درباره‌ي خيانت؛ خيلي دور، خيلي نزديک

جوانان نيوز- اين مقاله پژوهش هاي تجربي دهه هاي گذشته از سراسر جهان را بررسي مي کند تا آن چه پژوهشگران درباره مساله روزافزون خيانت انجام داده اند را ارزيابي کند و خلاهاي موجود در متون را که براي پرکردن شان تحقيقات بيشتري لازم است، بيابد.

شخصيت شناسي افراد از روي نحوه حمام کردن شما!

جوانان نيوز- شخصيت شناسي از روي حمام کردن , در اين مطلب به بيان شخصيت افراد در زمان حمام کردن و توجه به اين نکته که اول کدام قسمت بدن تان را مي شوريد مي پردازيم.

مام ضد عرق بهتر است يا اسپري ضد عرق؟!

جوانان نيوز- محصولات ضدتعريق (antiperspirant) با هدف کاهش رطوبت در ناحيه زيربغل‌ها و قسمت‌هاي ديگر بدن طراحي شده‌اند. اين محصولات به انواع مختلفي تقسيم مي‌شوند و عواملي مانند نحوه کاربرد، رايحه‌هاي مورد استفاده و فرمولاسيون در اين تقسيم‌بندي نقش دارند. با خواندن راهنماي زير مي‌توانيد تصميم بگيريد که کدام نوع براي شما مناسب است؛ ضدتعريق استيک يا ضدتعريق اسپري؟

براي صبحانه بهتر است چه بخوريد؟

جوانان نيوز- يک توصيه‌ي کلي که در مورد زمان خوردن صبحانه مطرح است مي‌گويد، بهتر است در عرض يک ساعت بعد از بيدار شدن از خواب، صبحانه بخوريد تا انرژي مورد نياز بدن، بعد از يک شب چيزي نخوردن، تأمين شود.

در وجودمان چه مي کاريم؟

جوانان نيوز- زميني را تصور کنيد که تا به حال هيچ کِشتي در آن انجام نشده است؛ تازه است و آماده کاشت و درو. هميشه اولين محصول اهميت ويژه اي براي چنين زميني دارد. بايد حواس زارع جمع باشد و بداند چه در زمين بکارد که نتيجه بهتري بگيرد، چطور کود و آب دهد و در برابر باد و باران و تابش آفتاب از آن محافظت کند که بهترين کشت و بهترين محصول را دهد و حواسش باشد که در مجاورت زمين چيست و موانع رشد و بالندگي اش کدامند.

بفرمائيد «الاغ برگر»!

جوانان نيوز- گوشت الاغ از آن خوراک هايي است که مردم بخش هايي از دنيا عاشقانه دوستش دارند. چيني ها شايد خردوست‌ترين ملت دنيا باشند.

صندوق هاي مهاجم، بلاي جان مديران شرکت ها

جوانان نيوز- روساي مدرن گروهي انعطاف‌پذير هستند که هر چيزي را از توفان‌هاي توئيتري گرفته تا تمليک شرکت‌ها مديريت مي‌کنند

بدون دوست، هرگز!

جوانان نيوز- شما چند دوست صميمي داريد؟ آيا وجود دوستان لازم و ضروري است؟ نقش آنان در زندگي تان چقدر اهميت دارد؟ به نظر شما داشتن دوست با سلامت روان ارتباطي دارد ؟ و...

ساده باش، اما ساده لوح نباش!

جوانان نيوز- زودباور نباشيم. اين جمله کوتاه را بارها و بارها شنيده‌ايم. درباره اين جمله کوتاه بارها و بارها حرف زده‌اند و نوشته‌اند و توصيه کرده‌اند اما اگر قرار بود زودباور نباشيم که ديگر نيازي به اين همه توصيه و تکرار نبود. دايره زودباوري ما آدم‌ها گاهي بسيار وسيع مي‌شود.

شخصيت شناسي از روي حرکات دست

جوانان نيوز- شخصيت شناسي از روي حرکات دست , دست دادن بسيار محکم: نشانگر شور و اشتياق و سلطه گري است. بي ترديد ميتوان فهميد چه کسي اينجا فرمان ميدهد

ماهيت لذت چيست؟

جوانان نيوز- بعضي ها اعتقاد به اصالت لذّت دارند و بعضي ها هم اصالت را به نفع مادي مي دهند که البته در طول تاريخ ، اين گونه اعتقادات ، همواره در ضمير ِ آگاه و يا ناخودآگاه ِ بسياري از انسانهاي دنياگرا وجود داشته است و امروزه تنها کاري که کرده اند اين است که اين گونه مسائل را به صورت تئوريزه شده و با جملات شبه علمي بيان مي نمايند و الا چيز تازه اي را کشف نکرده اند مثلا در اشعار بعضي از شعراي قديمي ما به اين گونه نگرشها ، اشاراتي شده است

آنچه فاتحان موفقيت را متمايز مي‌کند...

جوانان نيوز- آيا تا به حال به واکنش خود در مقابل چالش‌ها توجه کرده‌ايد؟ آيا از مشکلات مي‌ترسيد و از آنها فرار مي‌کنيد؟ يا اينکه سعي مي‌کنيد مثل ناخدايي صبور و با تجربه کنترل اوضاع را در دست بگيريد و کشتي‌ زندگي‌تان را تا ساحل مقصود به سلامت هدايت کنيد؟

عواقب خطرناک مسواک نزدن

جوانان نيوز- ايده‌آل‌ترين روش رعايت بهداشت دهان و دندان مسواک زدن و نخ دندان کشيدن بعد از هر وعده غذايي است؛ اما حداقل 2بار مسواک زدن در شبانه‌روز و يک‌بار نخ دندان کشيدن به هنگام خواب لازم است.

شتاب‌دهي به کارها با کمک قانون نيوتن!

جوانان نيوز- هنگامي‌که نيوتون، قانون نيروي بالقوه را فرموله کرد، مطمئن هستم در مورد رفتار انسان فکر نمي‌کرد. درهرصورت، اين قانون به‌صورت يکسان در مورد اشيا و انسان مصداق دارد. يک جسم که در حال سکون است، تمايل دارد در حال سکون بماند؛‌ يک جسم در حال حرکت تمايل دارد همواره درحرکت باشد.

10 اسرار علمي حل نشده در سال 2017

دانشمندان گرچه پاسخ بسياري از اسرار علمي را کشف کرده‌اند اما همچنان از توجيه بسياري از اسرار حل نشده، عاجز هستند و با آنها دست‌و‌پنجه نرم مي‌کنند. در اين مطلب شما را با جديد‌ترين رازهاي بي‌پاسخ آشنا خواهيم کرد.

همه چيز درباره تغيير صدا در بلوغ

يک دقيقه مي‌بيني صداي دانيال طبيعي است و دقيقه بعد به‌زور مي‌‌تواند حتي يک جمله را به گونه اي که از کنترل خارج نشود بيان کند: يک دقيقه صدايش بلند است، دقيقه بعد آرام و بعد دوباره بلند مي‌شود. نه، سرماخوردگي يا گلودرد نيست. درواقع، همه چيز عادي به‌نظر مي‌رسد—اما هيچ‌ چيز عادي به گوش نمي‌رسد!

گل‌هايي که بر باد مي‌دهند ...

«اعتياد آور نيست» اين جمله‌ايست که اين روزها بيشتر از همه درباره مخدر «گل» به گوش مي‌رسد.

بي حوصله نباش!

سر کلاس نشسته ايد .صداي مبهم مدرس انگار که از دور دست به گوش مي رسد .کلافه شده ايد سعي مي کنيد بر بي حوصلگي خود غلبه کنيد .خودکار را بر مي داريد.شروع مي کنيد خط خطي کردن کاغذ جلوي دستتان ،نيم ساعت ديگر ،نه يک قرن ديگر مانده تا کلاس تمام شود…

براي حفظ جايگاهم بايد عجله کنم؟

از آنجا که ما در جهاني با ارتباطاتي سريع زندگي مي‌کنيم، عادت کرده‌ايم اين‌گونه فکر کنيم که هرچيزي به صورت آني اتفاق مي‌افتد

چطور هنگام انتقاد آرامش خود را حفظ کنيم؟

اغلب اوقات تحمل انتقادهاي ديگران براي همه ما سخت است؛ از کوره درمي‌رويم و سعي مي‌کنيم فورا جوابي براي قانع کردن آنها بيابيم. ...

سيب‌ زميني سرخ شده نخوريد

افرادي که دو بار در طول هفته سيب‌ زميني سرخ شده مصرف مي‌کنند، دو برابر بيشتر از آنهايي که از مصرف اين ماده غذايي اجتناب مي‌کنند در معرض خطر مرگ هستند.

قابليت «آرشيو» اينستاگرام در اختيار تمام کاربران قرار گرفت

- اينستاگرام سه هفته پيش از قابليت آرشيو پست ها پرده برداشت و بالاخره امروز آن را به شکل گسترده در اختيار تمام کاربران پلتفرم خود قرار داده است. اين ويژگي به شما اجازه مي دهد به سراغ تصاوير يا ويديوهاي قبلي خود رفته و بدون نياز به پاک کردنشان، آنها را از ديد مخاطبان تان مخفي کنيد

اميالتان را رها کنيد تا خوشبخت شويد

آرزو، آرزو مي آورد. فيلسوفان نيروي اميال، خواسته ها، و ساير جنبه هاي آرزو را اينطور توصيف مي کنند.دانش و معرفت آنها به ما مي گويد که اگر به دنبال آرامش هميشگي و آزادي در زندگي متلاطم خود هستيم، ابتدا بايد آرزوها و اميالمان را از ريشه شناسايي کنيم و بعد از روانمان بزدائيم.

ديجيتاليزه شدن فشار روحي را افزايش مي دهد

مطالعه اي جديد نشان مي دهد، استفاده از وسايل و دستگاه هاي ديجيتال در محيط کار اگر چه فشار بدني را کاهش مي دهد اما به فشار روحي مي افزايد.

راز طول عمر انسان کشف شد

ترک سيگار، ورزش منظم و تغذيه سالم ، راز طول عمر بيشتر بشر ناميده شد.

دليل خواب ديدن چيست؟

مغز انسان توپ کوچک اسرارآميزي از ماده‌ي خاکستري است. هر چه باشد، هنوز هم اين سال‌ها محققان مبهوت جنبه‌هاي زيادي از چگونه و چرايي عملکرد مغز مي‌باشند. دانشمندان دهه‌ها است بر روي مطالعات خواب و رويا تحقيق مي‌کنند. هنوز 100 درصد از چگونگي عملکرد خواب مطمئن نيستيم يا اينکه دقيقا چطور و چرا خواب مي‌بينيم.

اصول روزه داري در جوانان و سالمندان

مسلمانان سراسر جهان در ماه مبارک رمضان با گرفتن روزه از خوردن و آشاميدن امساک مي‌کنند. روزه گرفتن آثار معنوي، فيزيکي، روحي و اجتماعي فراواني براي افراد دارد. ولي اشخاص بايد توجه داشته باشند که براي بهره‌مندي از فيوض جسماني و روحي اين ماه رعايت رژيم غذايي صحيح ضروري است.

شکست دوباره هوش انساني از هوش مصنوعي

قهرمان جهان در بازي فکري Go، که جيه 19 ساله با اختلافي اندک از هوش مصنوعي ديپ مايند آلفاگو شرکت اپل شکست خورد.

تاريخچه کوتاه و جالب از سوسيس و کالباس

آمارها نشان مي دهد که روزانه 3.5 ميليون وعده ي غذايي شامل سوسيس و کالباس در جهان استفاده ميشود، که 61 درصد آن به عنوان ميان وعده و عصرانه، 24 درصد صبحانه و 14 درصد در هنگام ظهر و ناهار خورده ميشوند.

آثار هنري رنگين کماني که شما را هيپنوتيزم مي کند

هنر اينستاليشن توانايي اين را دارد که محيط اطرافش را تغيير دهد و بينندگان را به مشاهده هنر از زاويه جديدي دعوت کند. هنرمندان اينستاليشن علاوه بر ابعاد و مواد مورد استفاده، به تجربه رنگ علاقه زيادي دارند. يکي از تمايلات رنگي که دنياي هنر را طوفاني کرده استفاده از پالت هاي رنگارنگ است، شاهد اين قضيه در اين مجموعه عکس هنرمنداني هستند که با اينستاليشن هاي هنري رنگين کمانيشان مشهور شده اند.

غذا بخوريد، ولي هوشيارانه بخوريد!

چگونه مي توان آگاهانه غذا خوردن را در زندگي آغاز کرد؟ ساده است فقط کافي است براي اين کار از حواس پنجگانه خود استفاده کنيد.

افسانه تاريخي «ولنتاين»، از قديس تا عشاق

14 فوريه روز ولنتاين قديس، روز ولنتاين، يا جشن ولنتاين در بسياري از کشورهاي جهان گرامي داشته مي شود در حالي که در اکثر اين کشورها، روز ولنتاين تعطيل نيست.

تعريف علم و روش علمي

علم يک روش نظام مند و منطقي براي پي بردن به نحوه‌ي کارکرد اجزاي موجود در جهان است. علم پيکره اي از…

قـبل از خـواب صـورتـتان را بـشويـيد

بي‌‌خوابي و بدخوابي فقط آرامش اعصاب و روانتان را به هم نمي‌‌ريزد بلکه همه بدنتان را تحت‌تاثيرقرار مي‌دهد.

نيم ساعت ورزش روي تردميل بافت قلب را تغيير مي دهد

نتايج يک مطالعه نشان مي دهد که 30 دقيقه ورزش روي تردميل بافت قلب را تغيير مي دهد زيرا اين ورزش استقامتي موجب افزايش بيان ژن هايي مي شود که براي ترميم دي.ان.اي آسيب ديده استفاده مي شوند

دچار وسواس مقايسه شده ايد؟

با اين حال مقايسه و ارزيابي بسيار طبيعي است و شما تنها نيستيد‎ يکي از بهترين راه‌ها براي اينکه نسبت…

حقايقي در مورد رابطه زن و گل

باور عشق و محبت واقعي روي همه زن ها،حتي يک زن هدف گرا، واقع گرا و داراي شخصيت مديريتي نيز تأثير…

«آدم خواري» از خيال تا واقعيت!

تنها دليل اينکه اثبات کنيم "فرهنگ آدم خواري" تخيلي نيست و وجود خارجي داشته است، نوعي بيماري مغزي است.

مرگبارترين نقاط زمين!

کره زمين مملو از خطرات و بلاياي طبيعي است؛ از کوه‌هاي آتشفشاني گرفته تا سيل و طوفان، همه و همه مي‌توانند انسان را در يک لحظه به کام مرگ بکشانند. اما در کدام نقاط زمين احتمال به خطر افتادن جان انسان بيشتر است؟ الا ديويس گزارش مي‌دهد.

کشف راز جهش نهنگ ها به بيرون آب

دانشمندان معتقدند جهش نهنگ ها از آب راهي براي برقراري ارتباط است. دليل جهش اين حيوان به بيرون آب مدت ها دانشمندان را به خود مشغول کرده بود.

بيش از 39 ساعت درهفته کارنکنيد

محققان دانشگاه ملي استراليا (ANU) اعلام کردند، افرادي که بيش از 39 ساعت در هفته کار مي کنند سلامتي خود را در معرض خطر قرار مي دهند

چگونه کمتر دروغ بگوييم؟

گاهي اوقات افراد دروغ مي گويند چون مي خواهند چيزي را در وجود خودشان پنهان کنند

راز به وجود آمدن آب روي زمين برملا شد

برخلاف تصور معمول دانشمندان که آب، از فرود شهاب هاي يخي به زمين ايجاد شده، تحقيقات جديد نشان مي دهد که سياره خاکي در مرکز

چگونه لايو استوري بگذاريم؟

اگر نمي دانيد چگونه در اينستاگرام قرار دهيد، اين مطلب را مطالعه کنيد. مدت زماني است که قابليت پخش…

برترين فناوري‌هاي هفته

کليد فيس‌بوک، روبات پرنده چتري، کفش‌هاي هوشمند و روباتي که ضربان قلب را تضمين مي‌کند، از جمله برترين فناوري‌هاي هفته هستند.

پايان شکست با تفکر برتر

ما در دنيايي زندگي مي‌کنيم که هر روز با موجي از اخبار ناخوشايند روبه‌رو مي‌شويم؛ اما بارها در مقالات و کتاب‌هاي مختلف خوانده‌ايم که نبايد بر افکار منفي و حوادث ناگوار متمرکز شويم و بايد تفکر مثبت داشته باشيم؛شايد معترض‌‌شويم که «اين همه درباره مثبت‌انديشي خوانده‌ام ولي مشکلاتم همچنان پابرجاست يا اينکه من در کارم موفق نيستم و بارها شکست خورده‌ام.

مغز ما به اين کلمات حساس است!

کلمات مي‌توانند ذهن شما را تغيير دهند‎ لغاتي که افراد انتخاب مي‌کنند مي‌تواند بيش از آن چيزي که ما…

کوله پشتي هاي سنگين وعوارض ناشي از آن

اختلالات حسي در ساعد و ناحيه کف دست، ضعف عضلاني و تحليل عضلات خم کننده انگشتان از جمله اثرات حمل کوله هاي سنگين است.

مراقب بهداشت روان خود باشيد!

هيچ انساني در برابر بيماري هاي رواني مصونيت ندارد. پيشگيري از پيدايش بيماري هاي رواني و سالم کردن محيط رواني از ضروريات اوليه تامين بهداشت رواني محسوب مي شود.

اعتياد به اينترنت و موبايل را جدي بگيريد!

اکثر ما امروزه دچار اعتياد به اينترنت ، گوشي همراه ، انواع مختلف تکنولوژي و اطلاعات شده ايم ، اگر مي خواهيد تا شادتر باشيد بايد سعي کنيد اعتدال را رعايت کنيد ،مراحل زير را براي ترک اعتياد به اينترنت و زندگي غني تردنبال کنيد.

رنگ ها در ميوه ها از چه سخن مي گويند؟

ميوه ها بسته هاي کاملي از مواد مغذي هستند. اين مواد مغذي در سلامت همه اعضاي بدن از چشم گرفته تا استخوان ها موثر است. حتما اسم رژيم مديترانه اي را شنيده ايد. به دليل اين که مصرف ميوه و سبزي هاي متنوع جزء ارکان اصلي اين رژيم است باعث شده سلامتي افراد تحت اين رژيم روز به روز افزايش يابد.

اخبار خواندنی

جوان شدن با تزريق خون جوان؛ کلاهبرداري يا واقعيت

وابستگي يا دلبستگي؟

نکاتي درباره تفاوت هاي مهم زنان و مردان

فقط حرف نزن، گاهي گوش بده!

نگذاريد اين ترس ها موفقيت شما را تهديد کنند

وقتي گوش، قرباني زبان مي شود

دزديدن اثر انگشت فرد با نشان دادن علامت پيروزي

نوجوانان و بلوغ

عنصر گمشده هسته زمين سرانجام کشف شد

خوب و بد پيش قدم شدن دختران در ازدواج

مصرف ويتامين C را جدي بگيريد

دخانيات سالانه شش ميليون نفر را به کام مرگ مي برد

1 ساعت خواب ظهرگاهي ذهن را تقويت مي‌کند

آيا ما عاشق سياه‌نمايي و خرافاتيم؟

چرت بعد از ظهر مهارت هاي فکري و حافظه را تقويت مي کند

معيارهاي جديد زيبايي که جوانان را به مرگ سوق مي دهد

سم گيري از مارها، چرا و چگونه؟

هيچ وقت براي ترک سيگار دير نيست

وقتي بدن بيش از اندازه اسيدي مي‌شود

نحوه ثبت خاطرات در مغز چگونه است؟

دوندگان، اتصالات مغزي بهتري دارند

چگونه درد مفصل را کاهش دهيم؟

نقش هفتگانه خواب در عملکرد صحيح مغز

همه آن چه که بايد درباره آدرس ip بدانيد (بخش اول)

تفنگي که سلول هاي بنيادي را روي زخم بيماران اسپري مي کند!

خلاقيت ترس از مرگ را کاهش مي‌دهد!

تشديد برخورد با شرکت هاي توليد مقاله جعلي/اقامه دعوا عليه 70 کنفرانس تقلبي

چرا در هنگام خوشحالي زمان سريع مي‌گذرد؟

مقابله طبيعي با تاثير آلودگي هوا بر بدن

سه راهکار غيردارويي براي درمان اضطراب اجتماعي

استفاده از شبکه هاي اجتماعي مجازي و افزايش خطر ابتلا به افسردگي

يک فاز ديگر آب کشف شد

تبليغات نادرست خميردندان هاي سفيد کننده

شمارش معکوس براي دستيابي بشر به قوي‌ترين مغز مصنوعي

شب يلدا؛ فضاي مجازي ممنوع

نقش تحصيلات دانشگاهي بر بيماري هاي قلبي

وقتي دست و پايتان سرد مي شود

تاثير برنامه‌هاي ضد دخانيات بر کاهش 53 ميليونيِ سيگاري‌هاي جهان

نکاتي جالب درباره توپ طلا

چرا بزاق دهان با فکر کردن به غذاهاي ترش افزايش مي يابد؟

جديدترين آمار از ازدواج کودکان در ايران

بي بهانه با کوهستان همراه شويد

کشف علت بزرگ شدن مغز انسان در طول تاريخ

حرکت آرام ازدواج در پيچ و خم مسايل جامعه

هر روز وقتي از خواب بيدار ميشوم احساس خستگي ميکنم

7 فناوري روزمره که مديون ناسا هستيم

چرا پوست انسان ضد آب است؟‌

بغضي که در "روز دانشجو" ترکيد

ادعاي شبه‌ علمي جديد در مورد پايان جهان در سال 2017

هرگز با خاطرات منفي به خواب نرويد!

حيات در سيارات ديگر؛ واقعا کسي آن جا هست؟

ارتباط اشعه فرابنفش نوع B با کاهش خطر ابتلا به نزديک‌بيني

شناسايي عدد اول جديد با 9.3 ميليون رقم

چرا بعد از غذا خوردن خواب‌آلوده مي‌شويم؟

برترين فبلت هاي سال 2016

محققان هشدار دادند: موج ابتلا به سکته مغزي به جوان ترها رسيده است

کمبود ويتامين در 80 درصد ايراني ها

نشاط اجتماعي؛ از هيجان تا ابتهاج

چرا وقتي عصباني هستم به ديگران گير مي دهم؟

محيط زيست و ضرورت مسووليت پذير بودن

اين کارها را کنار بگذاريد تا در آينده حسرت نخوريد

دانشگاههاي ايران با صندلي‌هاي خالي مواجهند

تهاجم هوشمند اعتياد عليه 15 تا 19 ساله هاي ايراني

چگونه کمبود خواب را جبران کنيم؟

تاثير متفاوت استرس بر مغز دختران و پسران

بعد از مرگ چه اتفاقي براي بدن انسان مي افتد؟

دخانيات عامل مشترک بسياري از بيماري هاي غيرواگيراست

معرفي روشي براي لاغري موضعي بدون ورزش و رژيم غذايي

نتايج جالب تحقيقات دانشمندان؛ راز کوسه هاي دو سر چيست!

چرا سحر خيزي سخت است و از آن تنفر داريم؟

مناسب‌ترين زمان «چربي‌سوزي» را بشناسيد

هشدار اف.دي.اي درباره مکمل‌هاي ورزشي تستوسترون

5 سوالي که در 30 سالگي بايد از پزشک‌تان بپرسيد

هنگام دروغ گفتن چه اتفاقي در مغز رخ مي‌دهد؟

چطور مهر طلب ها را بشناسيم؟

فوايد نوشيدن آب با معده خالي

فشارخون، ديابت وبيماري قلبي رهاورد آلودگي صوتي

خطرات مصرف نوشابه‌هاي غيرالکلي با مضرات سيگار برابر است

عرق کردن زياد را جدي بگيريد

کدام گوش شنواتر است؟

بزرگترين اشتباهات خانم ها در جذب مرد مورد علاقه شان!!

شرايط سني استخدام، دردي بر دردهاي افزون بيکاران

2 هفته ماندن در کوه چه تاثيراتي روي بدن دارد؟

نوشابه هضم غذا را مختل مي کند

تاثير ماساژ بر کوفتگي عضلات‌

تاثير تغذيه ناسالم بر سيستم ايمني

حل معماي سياه بودن آسمان شب

چرا گاوها همواره به سمت شمال مي‌ايستند؟

انسان نمي‌تواند بيشتر از 125 سال زندگي کند

روش انتقال جنسي ايدز در حال افزايش/ افزايش8 برابري مراجعه به مراکز مشاوره بيماري هاي رفتاري

دليل چپ دست شدن چيست؟

نشانه هاي بدن وقتي نياز به تحرک بيشتر دارد

عدالتخواهي و مبارزه با ظلم از مهمترين اهداف عزاداري است

از عاشقان حسين (ع) تا بايد و نبايدهاي محرم

انتشار آلايندگي؛ علت 41 درصد مردودي خودروها در معاينه فني

تفاوتهاي زنان و مردان در عشق ورزيدن

نشانه هاي تشخيص استرس بيش از حد چيست؟

حقايق باورنکردني از «قلب» انسان

عشق چيست؟

چراپرندگان هنگام پروازباهم برخورد نمي کنند

چگونه بفهميم مردي عاشق ما شده يا نه؟

يوگا چگونه به کاهش وزن ما کمک مي‌کند؟

درمان سنگ کليه با ترن هوايي!

فوايد جويدن آدامس/کاهش پوسيدگي دندان و تقويت قدرت مغز

نوع راه رفتن افراد حاکي از شخصيت آنهاست

حواس انسان 8 گانه است نه 5 گانه

علل شايعي که سبب ريزش مو مي شود

ورزشکارهاي حرفه اي چه مقدار غذا مي خورند ؟

وزارت ورزش از حرکت ارزشمند تيم فوتسال تجليل مي کند

چرا طناب زدن مفيد است؟

10 دليلي که باعث مي‌شود از شغل خود متنفر باشيد

مناسب‌ترين زمان «چربي‌سوزي» را بشناسيد

علايم سرطان دهان را بشناسيد

نوازش گربه‌ها مي‌تواند مرگبار باشد

استفاده افراطي از اينترنت نشانه وجود مشکلات رواني

اجراي ممنوعيت استعمال سيگاردراماکن عمومي از مهر امسال

آشنايي بيشتر با جان سخت ترين موجود زمين

رابطه سکسکه و سکته مغزي

بازتاب مرگ دلخراش دوچرخه‌سوار ايراني در رسانه‌هاي جهان

پيامدهاي منفي پر خوابي را جدي بگيريد

7 نشانه‌ علمي افراد باهوش چيست؟

چگونه اشتهاي کاذب را مهار کنيم؟

مسموميت با آب چيست؟

نگاهي به آمارهاي جالب دربي پايتخت

امکان مطالعه کتاب بدون بازکردن آن

خوابيدن زياد چه بلايي سر بدن مي آورد؟

وام ازدواج با مانده 45 هزار ميلياردي شروع شد

قبل از صدمه خوردن، «نه» بگوييد

چسب ميخچه چيست؟ موارد استفاده از چسب ميخچه

اکسي کدون در داروخانه؛ زنگ خطر اعتياد جديد يا تامين حقوق بيمار؟

اين 3 کليد بلندپروازي را بياموزيد تا زندگي مرفه‌تري را تجربه کنيد

وجود ذرات سمي آلاينده هوا در مغز انسان

پر نشدن اوقات فراغت جوانان و بيکاري بر معتاد شدن بيشتر جوانان دامن مي‌زند

حمله يوزهاي جوان به قلعه اژدها/ بازي شگفتي ساز براي چين يا تاريخ ساز براي ايران؟

همرکابي بزرگ در چهلمين هفته سه شنبه هاي بدون خودرو

"شن‌ يانگ" شهر ميزبان تيم ملي فوتبال ايران را بيشتر بشناسيد

مهارت هايي که 24 سالگي به بعد بايد بياموزيد

مهارت هايي که 24 سالگي به بعد بايد بياموزيد

7 علت خستگي دائم

کنار گذاشتن ورزش چه تاثيري بر مغز مي‌گذارد؟

شخصيت شناسي از روي بستني مورد علاقه تان

چرا بنزين زدن با موتور روشن اشتباه است؟

چه زماني هندزفري به گوش آسيب مي‌رساند؟

تست روانشناسي حيوانات

درمان جوش سر سياه صورت با چند روش خانگي

مردسالاري؛ مانعي براي حضور زنان در عرصه‌هاي مختلف

بيش از 90 درصد جوش‌هاي صورت "عصبي" نيستند

ميليون ها انسان در معرض عفونت هاي قارچي کشنده قرار دارند

چرا برخي افراد زياد قهوه مي‌نوشند؟

فن بيان‌تان را اينطوري تقويت کنيد