آخرين مطالب

پسران

«آرمین زارعی» از زیرزمین به روی زمین

جوانان نیوز -  بی‌مقدمه برویم سر اصل مطلب: قرار است دنیای موسیقی در ماه‌های آتی با شنیدن خبر دریافت مجوز آرمین ...

ایثار به سبک سیروان

جوانان نیوز -  هیچ نیروی خودسری در کار نیست. کار، کار سیروان خسروی است؛ ضرر را به جان خریده و کنسرتش را لغو کرده ...

پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

جوانان نیوز - معمولا ویدئو‌های یوتیوب شامل محتوای آموزنده یا هیجان انگیز است، اما یک پسر کره‌ای ثابت کرده برعکس این موضوع ...

فرشاد پیوس: برای پیروزی برابر پرتغال باید دو نیمه کاملا متفاوت بازی کنیم

جوانان نیوز - کارشناس و پیشکسوت فوتبال ایران گفت: برای پیروزی برابر پرتغال باید 2 نیمه کاملا متفاوت بازی کنیم. نیمه اول را باید مانند ‏قبل ساختار دفاعی بسیار خوبی داشته باشیم و در 50متر عقب دفاع کنیم و در نیمه دوم در زمان های مناسب برای رسیدن به گل ‏حتما سیستم را عوض کنیم و حالت هجومی بگیریم تا بتوانیم برنده بازی باشیم.‏

مردان متأهل سالم ترند يا مردان مجرد؟

جوانان نيوز- مردان متأهل حال و روز بهتري دارند يا مجردها؟ کدام يک مغز و قلب سالم تري دارند؟ دانشمندان در مطالعات شان به نتايج مهمي درباره اين موضوع رسيده اند که در مطلب حاضر بخشي از آن را مي خوانيد.

چرا زن پولدار نگيرم؟

جوانان نيوز- از عوامل بسيار مهم در انتخاب همسر توجه به عوامل اقتصادي و فرهنگي است‎

تيپ هاي جذاب مردانه، مخصوص تابستان 2017

جوانان نيوز- تيپ هاي جذاب مردانه انتخاب لباس براي فصل تابستان ساده نيست، از اين رو که علاوه بر زيبايي، خنکي و راحتي نيز اهميت مي يابد. اگر انتخاب لباسي ست و زيبا در اين فصل برايتان سخت است، به کلکسيوني از لباس هاس مردانه که در اينجا برايتان آورده ايم، نگاهي بياندازيد.

ورود ممنوع هاي دختر،پسري!!

جوانان نيوز- جواني كه انتظار دارد كه زندگي او سرشار ازعشق و محبت و آرامش باشد اگر در گذشته دوستي هايي داشته، هميشه نگران است كه مبادا روابط گذشته او آثار بدي در زندگي اش بگذارد...

دنياي مد در آقايان و تصورات اشتباه آقايان از دنياي مد

جوانان نيوز- دنياي مد در آقايان , اگر دوست داريد بدانيد که چه تابوهايي در دنياي مد و فشن امسال شکسته شده است، با ما همراه باشيد. در ادامه تصورات اشتباهي را که آقايان در مورد شيوه لباس پوشيدن خود دارند، برايتان آورده ايم.

دلايل خستگي مفرط چيست؟

جوانان نيوز- انرژي نداريد؟ قوايتان تحليل رفته است؟ ساعات خوابتان كافي نيست تا احساس نشاط كنيد؟ اين علائم نشانه هاي خستگي مفرط است.

آيا مردان هم يائسه مي شوند؟

جوانان نيوز- آندروپوز يا يائسگي در مردان يک فرآيند طبي سالمندي و يک موقعيت فيزيکي شبيه يائسگي در زنان است که در سن 45 سالگي به بعد بروز مي ‌کند

چرا پسر ها شوخ طبع ترند

جوانان نيوز- چرا پسران از همان دوران جواني اغلب در نقش كسي هستند كه ديگران را به خنده وا مي‌دارند، در حالي كه دختران اغلب نقش كسي را ايفا مي‌كنند كه تمايل به خندانده شدن دارند؟

7 درد مردانه، در مورد چه بيماري هايي هشدار مي دهند؟

جوانان نيوز- اينطور ثابت شده که مرگ و مير در سنين 20 تا 40 سالگي بين مردان جوان دو برابر بيشتر از زنان جوان است. يک دليل شايد اين باشد که بسياري از مردان از علائمي چشم پوشي مي کنند که شايد رسيدگي به موقع به آنها از بسياري از مرگ و ميرها و صدمات مزمن پيشگيري کند.

دلايل گريه کردن خانمها

جوانان نيوز- خانم ها در مورد شرايط و موقعيت هاي مختلف بيش از اندازه احساساتي برخورد کرده و واکنش هاي عاطفي از خود نشان مي دهند، به همين دليل شايد قدري مشکل باشد که بخواهيد تشخيص دهيد دليل اصلي ناراحتي همسرتان از کجا نشات مي گيرد.

ازدواج با زن شاغل بهتر است يا خانه دار؟

- بعضي معتقدند زن خوب زن خانه دار است و بعضي ها دوست دارند همسرشان شاغل باشند. به همين دليل است که شاغل بودن يا نبودن زن تبديل به يکي از معيارهاي امروزي ازدواج براي دختر و پسر شده است.

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تير ماه 1396

سازمان وظيفه عمومي ناجا، کليه مشمولان سرباز معلم داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ يکم تيرماه 1396 را به خدمت سربازي فراخواند.

روانشناسي خوش تيپي

حتما بعضي از افراد را ديده‌ايد كه در هر موقعيتي ترجيح مي‌دهند كت و شلوار بپوشند و اصلا دل‌شان نمي‌خواهد از لباس‌هاي تيره هميشگي‌شان دل بكنند. برعكس عده‌اي هم هستند كه قيد و بندي در پوشيدن لباس‌هاي تميز و مرتب ندارند و شلخته‌وار لباس‌هاي اسپرت را حتي در موقعيت‌هاي رسمي انتخاب مي‌كنند.

رازهايي براي مردان

براي هر روز از ماه, گفتاري كوتاه پيشنهاد شده است.روز را در ساعت مناسبي آغاز كنيد. گفتار را چند بار تكرار كنيد.

توپ «حذف شرط سربازي براي گواهينامه» در زمين مجلس

اواخر پاييز سال 94 بود که نمايندگان مجلس نهم در روزهاي پاياني حضورشان در بهارستان تصميم گرفتند که دريافت گواهينامه رانندگي را براي سربازي نرفته‌ها و مشمولان غايب آسان کنند، موضوعي که همچنان اجرايش در هاله‌اي از ابهام است و به‌نظر مي‌رسد توپ حل آن همچنان در زمين مجلس باشد.

تمديد مرحله دوم طرح جريمه مشمولان غايب

جانشين سازمان وظيفه عمومي ناجا از تمديد مرحله دوم طرح جريمه مشمولان غايب از 16 خرداد امسال تا اوايل شهريور ماه خبر داد.

ورود ماموران نظارتي به کميته ملي المپيک و فدراسيون پزشکي - ورزشي

ماموران يک نهاد نطارتي در ادامه موضوع "مبارزه با فساد در ورزش" به بررسي تخلفات احتمالي در فدراسيون پزشکي - ورزشي و برخي از بخش‌هاي زيرمجموعه کميته ملي المپيک پرداخته‌اند.

دلايل مردانه‌ي «مرگ زودرس»

تحقيقاتي که در آمريکا صورت گرفت، نشان داد که طول عمر زنان به طور متوسط 5 سال بيشتر از مردان است. همچنين با نگاه به افراد سالمند متوجه مي شويم که تعداد زنان سالخورده بسيار بيشتر از مردان است. براساس مطالعات جديد دانشمندان، هنوز طول عمر مردان به اندازه طول عمر زنان نيست.

راهي جديد براي درمان ريزش مو

محققان در دانشگاه کاليفرنيا طي انجام يک پژوهش جديد دريافتند که سلول‌هاي ايمني خاص مي‌توانند رشد مو را تحريک کنند.

ميوه هايي مخصوص عضله سازي!

ممکن است فکر کنيد پتاسيم يک ماده معدني براي کمک به حفظ تعادل الکتروليت و نه رشد عضلات محسوب مي شود. اما براي ساخت پروتئين و عضله دريافت پتاسيم به ميزان کافي از رژيم غذايي نياز است

آخرين وضعيت دريافت «گواهينامه بدون تعيين تکليف سربازي»

«دريافت گواهينامه رانندگي بدون تعيين تکليف سربازي» مصوبه مجلس شوراي اسلامي در اواخر سال 94 است، اما تا کنون در کش‌وقوس‌هاي ميان مجلس و نيروهاي مسلح اجرايي نشده است، موضوعي که ايسنا سرانجامش را از رييس اداره سرمايه انساني سرباز ستادکل نيروهاي مسلح پيگيري کرده است.

خواستگاري از دختر مورد علاقه با شهاب سنگ عظيم الجثه!

خواستگاري مرد جوان با شهاب سنگ خواستگاري از دختر مورد علاقه با انگشتر جواهرنشان خوب است ولي ميليون ها نفر از همين روش استفاده مي کنند، بنابراين يک مرد چيني براي منحصربه فرد کردن تقاضاي ازدواج خود ، از سنگ ديگري استفاده کرد و آن يک شهاب سنگ 33 تني بود!

آخرين فرصت ثبت نام کنندگان طرح جريمه مشمولان غايب سال 95

جانشين سازمان وظيفه عمومي ناجا گفت: متقاضيان طرح جريمه مشمولان غايب که درخواست خود را تا سال 95 ثبت کرده و موفق به پرداخت مبلغ جريمه نشده‌اند تا 15 ارديبهشت ماه سال جاري فرصت دارند تا با پرداخت مبلغ تعيين شده، وضعيت خدمتي خود را مشخص کنند.

فوايد بلندمدت ورزش ناشتا

بسياري از افراد در مورد غذا خوردن يا نخوردن قبل از ورزش مردد هستند. محققان در مطالعه جديد خود براي رسيدن به پاسخ اين سئوال به بررسي تجلي ژن در بافت چربي پرداختند.

توضيحات کمالي درباره شرايط سربازي ورزشکاران

رييس اداره سرمايه انساني سرباز ستادکل نيروهاي مسلح با تاکيد بر اينکه قوانين مربوط به سربازي ورزشکاران تغييري نکرده است، توضيحاتي را در اين خصوص ارائه کرد.

رده ‌بندي بهترين مربيان جهان؛ قلعه نويي همچنان بهترين مربي ايران/ پيشرفت قابل توجه برانکو

سايت clubworldranking جديدترين رده بندي بهترين مربيان جهان را منتشر کرد که امير قلعه‌نويي، سرمربي تراکتورسازي تبريز با کسب 3395 امتياز و قرار گرفتن در رده 148 جهان جايگاه سابقش به عنوان بهترين مربي باشگاهي ايران ماند.

شرايط تردد مشمولان ايراني مقيم خارج از کشور

معاون مشمولان و امور معافيت هاي سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي گفت: مشمولاني که شرايط تردد به داخل کشور را تا پايان سال جاري داشته اند، همچنان مي توانند تا پايان فروردين ماه سال96 با همان شرايط به داخل کشور تردد کنند.

بايد و نبايدهاي بارفيکس زدن

بارفيکس تمريني معجزه آسا است که مي‌توانيد نتيجه بسيار مثبت آن را دريافت کنيد‎ «بارفيکس» تمريني…

عدم رسيدگي به درخواست‌هاي تعجيل تاريخ اعزام به خدمت فروردين و ارديبهشت

معاون احضار و اعزام سازمان وظيفه عمومي ناجا گفت: با توجه به تکميل ظرفيت مشمولان وظيفه نيروهاي مسلح تا پايان ارديبهشت ماه 96 ، رسيدگي به درخواست هاي مربوط به تعجيل تاريخ اعزام به خدمت به ماه هاي فروردين و ارديبهشت ماه امکان پذير نخواهد بود.

خبرهاي خوش از «جريمه ريالي سربازي» در سال آينده

رئيس اداره سرمايه انساني سرباز ستاد کل نيروهاي مسلح از ارائه تخفيف 50 درصدي جريمه ريالي غيبت سربازي براي خانواده‌هاي تحت پوشش کميته امداد و سازمان بهزيستي خبر داد.

بحران خاموش در کمين مردان

اين بيماري "بحران خاموش در مردان" نام گرفته و اين درحاليست که اغلب مردان نسبت به آن بي‌توجه‌اند و اکثرا هم تا زماني که ازدواج نکنند، متوجه آن نمي‌شوند.

کاهش هزينه معافيت هاي خدمت سربازي

معاون مشمولان و امور معافيت هاي سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام کرد: در راستاي خدمت رساني بهتر به مشمولان و خانواده هاي آنان، اين سازمان توانسته با به کارگيري راهکارهايي در فرآيند رسيدگي و کاهش هزينه هاي مربوط به معافيت ها را در سراسر کشور اجرا کند.

بخور نخورهاي مردانه

انواع مغزها سرشار از آنتي‌اکسيدان‌هاي مختلف، منگنز و سلنيوم هستند به همين دليل مصرف مداوم آن‌ها به صورت خام مي‌تواند تا حد قابل قبولي شانس ابتلا به انواع سرطان را کاهش دهد و به حفظ سلامت پروستات نيز کمک کند. به علاوه، سلنيوم مي‌تواند ميزان کلسترول بد خون يا همان LDL را هم کم کند و خطر گرفتگي عروق و ابتلا به بيماري‌هاي قلبي را در مردان کاهش دهد.

جديدترين خبرها از گواهينامه مشمولان غايب

سال گذشته بود که نمايندگان مجلس شوراي اسلامي امکان دريافت گواهينامه رانندگي بدون تعيين تکليف سربازي را مصوب کردند، اما همچنان اين قانون که شمار زيادي از مخاطبان ايسنا پيگير آن بوده اند، اجرايي نشده است، موضوعي که رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي آخرين وضعيت آن را تشريح کرده است.

نشانه‌هاي افسردگي در مردان

افسردگي در مردان و زنان مي‌تواند به اندوهناکي و از دست رفتن علاقه به کارهاي لذت بخش منجر شود اما در افراد متفاوت به‌صورتهاي مختلفي بروز مي‌کند.کارشناسان موردهايي به‌عنوان نشانه‌هاي افسردگي در مردان اشاره مي‌کنند

چه کساني جزو مشمولان غايب سربازي هستند؟

تعدادي از مشمولان سربازي به دليل بي اطلاعي از قوانين و مقررات وارد غيبت سربازي شده و به دليل همين غيبت امکان بهره‌مندي از يک‌سري خدمات را از دست مي‌دهند، شايد براي بسياري از مشمولان اين سوال ايجاد شده باشد که غيبت از سربازي شامل چه مواردي مي‌شود؟

چرا يوگا براي مردان مفيد است؟

ورزش يوگا فوايد زيادي براي مردان دارد‎ معمولا زنان بيشتر به انجام ورزش يوگا گرايش دارند و مردان…

مردان قلدرمآب به لحاظ رواني ناسالم هستند

تحقيقات دانشگاه اينديانا نشان داده، مرداني که گرايشي برتري‌جويانه نسبت به زنان دارند، بيشتر در معرض ناراحتي‌هاي رواني هستند

قانون خريد جريمه سربازي تمديد شد

در جريان اما و اگرها براي تداوم اجراي قانون خريد جريمه سربازي مشمولان غائب در سال آِينده، آخرين اطلاعات دريافتي حاکي از آن است که با تصويب هيات دولت تبصره مربوطه در لايحه بودجه 1396 نيز گنجانده شد و غائبان مي توانند براي معافيت اقدام کنند.

محدوديت هاي اجتماعي در انتظار مشمولان غايب

معاون احضار و اعزام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي گفت: مشمولان غايبي که با دريافت اخطاريه کتبي سازمان وظيفه عمومي ناجا، وضعيت خدمتي خود را مشخص نکرده اند با محدوديت هاي اجتماعي از جمله عدم دريافت خدمات بانکي و غيره مواجه خواهند شد.

تيم ملي ايران با اقتدار قهرمان جهان شد

تيم ملي فيزيک کشورمان با کسب يک مدال طلا و يک نقره مقتدرانه موفق به کسب عنوان قهرماني بخش مردان دومين دوره مسابقات جهاني فيزيک لهستان شد

اولتيماتوم آخر به مشمولان غايب سربازي با ارسال اخطاريه کتبي

راه نو- حدود دو ماه بعد از آغاز ارسال پيامک‌هاي تعيين تکليف به مشمولان غايب، از صبح امروز اخطاريه کتبي براي مشمولان غايب صادر شده‌ است تا سازمان وظيفه عمومي ناجا آخرين اولتيماتوم خود به سربازي‌ نرفته‌ها را داده باشد.

بدنسازان استروئيدي در معرض ديابت قرار دارند

سوء مصرف استروئيدهاي آنابوليک در بدنسازان– داروي مصنوعي که هورمون جنسي مردانه را نظير تستوسترون تقليد مي‌کند- ممکن است منجر به مقاومت به انسولين شود.

جزئيات ثبت‌نام مشمولان سربازي در دانشگاه‌ها

با اعلام نتايج کنکور برخي از داوطلبان امکان قبولي در رشته مورد علاقه خود را پيدا نکرده و به همين دليل اقدام به ثبت نام در رشته‌هاي بدون آزمون برخي از دانشگاه‌ها همچون دانشگاه آزاد اسلامي مي‌کنند.

پايان 16 سال انتظار کشتي آزاد ايران در المپيک

«حسن يزداني» دلاور کشتي ايران با غلبه بر «انور گوديف» روس به مدال بازي هاي المپيک 2016 دست يافت تا کشتي آزاد ايران را بعد از 16 سال در بزرگترين آوردگاه ورزش جهان به مدال طلا برساند

شاهکاريزداني با کسب مدال طلاي المپيک ريو

حسن يزداني آزادکار وزن 74 تيم ملي در بازي هاي المپيک ريو با پيروزي برابر انور گوديف روسي مدال طلاي بازي هاي المپيک ريو را به گردن آويخت.

ستاد تعيين تکليف مشمولان غايب تشکيل شد

معاون احضار و اعزام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي از تشکيل ستاد فراخوان و تعيين تکليف مشمولان غايب در اين سازمان خبر داد.

دلايل کچلي مردان چيست؟

مردها اغلب اعتماد به نفس خود را با آغاز فرآيند کچلي از دست مي‌دهند. اگرچه ژنتيک نقش مهمي در اين ميان دارد، اما شرايط ديگري نيز مي‌تواند باعث طاسي در مردان شود.

احتساب سوابق مدت خدمت نظام وظيفه با کارت‌هاي پايان خدمت الکترونيک

سازمان تامين اجتماعي اعلام کرد که از اين پس انجام امور و تشريفات احتساب سوابق مدت نظام وظيفه افراد کمتر از 50 سال صرفاً با ارائه کارت‌هاي پايان خدمت الکترونيکي امکان پذير خواهد بود.

ايران براي هفتمين بار قهرمان جهان شد

خبرگزاري آريا- تيم ملي کشتي آزاد در مسابقات جهاني آمريکا با شکست تيم قدرتمند روسيه براي هفتمين بار قهرمان جهان شد.

تغيير شرايط‌معافيت سربازي منتفي شد

جانشين ستادکل نيروهاي مسلح موضع ستادرادر قبال ردلايحه احکام دائمي شدن برنامه‌هاي توسعه کشورازسوي شوراي نگهبان،طرح کاهش زمان جانبازي،آزادگي ورزمندگي براي بهره مندي ازمعافيت سربازي تشريح کرد.

جزئيات تازه از وام بانکي پرداخت جريمه سربازي

دنبال ابلاغ قانون بودجه 1395، مذاکراتي با برخي بانک‌ها براي اعطاي وام بانکي به مشمولان غايب سربازي در جريان است تا اين افراد بتوانند به طور اقساطي جريمه ريالي خود را پرداخت کنند. ظاهرا قرار است اين تسهيلات از محل منابع قرض الحسنه بانک‌ها و با کارمزد چهار درصد پرداخت شود

ساير مطالب

هر آنچه يک مرد بايد درباره مراقبت از پوستش بداند

10 نکته کليدي براي سلامت مردان

شايع ترين بيماري هاي مردان ايراني

ورزش کردن از زمين خوردن مردان جلوگيري مي کند

فراخوان مشمولان ديپلم و زيرديپلم دربهمن

راهنماي خوش پوشي براي آقايان

مهلت ارائه درخواست براي تمديد سنوات تحصيلي

اطلاعيه جديد سازمان وظيفه عمومي درباره مشمولان غايب

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصيلان دانشگاه ها در دي ماه امسال

خبر خوش بودجه‌نويسان براي مشمولان غايب

تکواندو جايزه بزرگ مکزيک؛ سجاد مرداني قهرمان شد

مهلت پرداخت جريمه مشمولان غايب دو ماه ديگر تمديد شد

بيماريهاي دستگاه تناسلي مردان

جوانان ايراني از اتفاقات و رويدادهاي رخ داده در دنيا آگاه هستند

رايزني با وظيفه عمومي براي اجراي طرح "سرباز تکنسين" در دانشگاه

تسهيلات وظيفه عمومي به مشمولان کنکوري

مواردي که هر مرد خوش تيپي بايد داشته باشد

فقط آقايان بخوانند!

ظاهري مردانه و زيبا با چند نکته مهم

چه پيراهني مناسب سايز شماست؟

آقايون بگن چه جور زني دوست دارن ؟

مردان سريع‌تر قدرت حافظه خود را از دست مي‌دهند

تشخيص احتمال ابتلا به اسکيزوفرني در مردان از طريق انگشتان دست

پاسخ‌هاي کمالي به ابهامات "جريمه‌ سربازي"

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصيلان دانشگاه ها در اسفند ماه

يک سال حبس براي غيبت غيرموجه سربازان

مردان هم سرطان سينه مي گيرند

فهرست تيم ملي اعلام شد

زمان اتمام اعتبار کارت‌هاي پايان خدمت قديمي

چرا سلامت مردان؟

با اينگونه زنان ازدواج مكنيد !

بخشودگي اضافه خدمت هاي سنواتي توسط فرماندهان

فراخوان مشمولان ديپلم و زيرديپلم در بهمن ماه سال 1392

داستان تلخ زندگي اميد اول طلاي ايران در آسيا/ دستفروشي براي تامين هزينه‌ها

پسرها هم عروسک‌بازي را بيشتر از ماشين‌بازي دوست دارند!

ايران پس از 15 سال بهترين تيم آسيا شد/ سال بدون شکست شاگردان کي‌روش