پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

ورزش

دولت از تفکیک سازمان ملی جوانان حمایت می کند / دکتر سلطانی فر واقعا برای جوانان وقت گذاشته است / جوانان در جنگ اقتصادی دولت را کمک کنند

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورش و جوانان گفت: دولت حامی تفکیک سازمان ملی جوانان است و اکنون با توجه به تصویب در کمیسیون اجتماعی مجلس منتظر رای این لایحه در صحن علنی هستیم .

تقویت منش پهلوانی در جوانان/جوانان بستر تعالی جامعه هستند

آریا جوان - امام‌جمعه قم کشف گنجینه‌های پنهان در روح جوانان را از رسالت‌های مهم مسئولان برشمرد و گفت: خروجی فعالیت‌های ورزشی باید سالم‌سازی بدن و روح، بالا بردن غیرت دینی و تقویت منش پهلوانی جوانان باشد.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان: هفته جوان امسال متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می شود/ جوانان وهیئت های ورزشی به صورت میدانی درحال کمک رسانی به سیل زدگان هستند

آریا جوان - علی یاور عزیزپورگفت:حضور جوانان در کمک به سیلزدگان خیرخواهانه و اقدامات آنها فرهنگ ساز جامعه است .

مراسم تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان البرز

آریا جوان - مراسم تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان البرز ظهر امروز با حضور مشاور وزیر و طی مراسمی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تجلیل شد.

آغاز سفر استانی دو‌روزه معاون ساماندهی جوانان به بوشهر

آریا جوان - محمد مهدی تندگویان در سفر دو روزه خود به استان بوشهر از خانه جوانان عسلویه و انارستان بازدید و در جشن جوانان جم حضور پیدا می کند و همچنین با جوانان بندر دیر دیدار و در مراسم جوان برتر خلیج فارس حضور پیدا می کند.

انتظارمان از جوانان این است که دولت یار باشند

آریا جوان - معاون امور جوانان نقش جوانان در حمایت از دولت را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد : قطعا مطالبه گری جوانان حق آنهاست اما انتظار داریم در کنار مطالبات پیشنهاد هم بدهند و از همه مهمتر به عنوان دولت یار حامی دولت باشند .

بیانیه گام دوم بسترساز حضور جوانان در عرصه های مختلف است

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب تاکیدی برنقش جوانان در پیشرفت انقلاب و نگاه امید بخش به آنهاست که راه را برای نقش آفرینی جوانان در عرصه های مختلف باز خواهد کرد.

تندگویان: باید به جوانان اعتماد کرد

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: از استاندار اصفهان تشکر می کنم که دغدغه زیادی برای رفع مشکلات جوانان دارند.

غاز سفر استانی دو‌روزه معاون ساماندهی جوانان به بوشهر

آریا جوان - محمد مهدی تندگویان در سفر دو روزه خود به استان بوشهر از خانه جوانان عسلویه و انارستان بازدید و در جشن جوانان جم حضور پیدا می کند و همچنین با جوانان بندر دیر دیدار و در مراسم جوان برتر خلیج فارس حضور پیدا می کند.

تختی بهانه ای برای کمک به سیل زدگان

آریا جوان - اکران فیلم «غلامرضا تختی» بهانه ای برای ورزشی ها و هنرمندان تا به یاری هموطنان سیل زده خود بیایند.

دو طلا و یک نقره حاصل تلاش روز دوم دانشجویان ایرانی/نایب قهرمانی تیم کاراته دانشگاه آزاد با کسب 7 مدال طلا ،نقره و برنز

آریا جوان - تیم کاراته دانشگاه آزاد در اولین دوره رقابتهای قهرمانی دانشجویان آسیا با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز به عنوان نایب قهرمانی رسید.

صفوی: حامل سلام مقام معظم رهبری به تک تک شما هستم/ امیدوارم باعث افتخار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران باشید

آریا جوان - مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: حامل سلام مقام معظم رهبری به شما هستم و امیدوارم با سه شاخصه فنی، جسمانی و روحی و معنوی بتوانید در مسابقات جهانی پیروز باشید.

دکتر صالحی امیری: سال 97 را با کمک مجموعه ی ورزش باعزت پشت سر گذاشتیم/موزه ورزش متعلق به تمام جامعه ورزش است /جامعه ورزش در موضوع سیل به از عهده مسوولیت اجتماعی شان به خوبی برآمدند

آریا جوان - رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه سال 97 با عزت و سرافرازی پشت سر گذاشتیم اظهار داشت آن چیزی که درسال گذشته اتفاق افتاد حاصل تلاش همه روسای فدراسیون‌ها و مجموعه ورزش کشور بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان هدیه خودر را به سیل‌زدگان کشور تقدیم کرد

آریا جوان - مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان هدیه نقدی آیین تقدیر خود به عنوان کارگروه‌ برتر برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان سمنان را به سیل‌زدگان کشور تقدیم کرد.

سالک: سمنها جوشیده از دل مردم است

آریا جوان - سجاد سالک مدیرکل مشارکتهای اجتماعی و داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان در جمع جوانان نمونه و برتر استان آذربایجانشرقی طی دیداری با حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان سخنانی در رابطه با مشارکتهای اجتماعی جوانان سخن گفت.

حجت الااسلام آل هاشم: جوانان حال حاضر کشور دنباله رو جوانان اوایل انقلاب هستند

آریا جوان - امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در دیداری که جوانان برتر و نمونه سال 98 با وی داشتند، با اشاره به رشادتهای جوانان صدر انقلاب و بعدها در دوران سازندگی جوانان امروز را دنباله رو همان جوانان دانسته، افزود: دانشمندان جوانی که علیرغم تحریمهای استکبار توانستند در بحث فناروی هسته ای به دستاوردهای شگرفی برسند از همین قسم جوانان هستند.

حیدری: رشد زیرساخت‌ها ما را به چشم‌انداز توسعه سرانه فضای ورزش خوزستان امیدوار می‌کند

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: رشد زیرساخت های ورزشی استان، ما را به چشم‌انداز پیش‌رو در راستای توسعه سرانه فضای ورزشی امیدوار می‌کند.

معاون امور جوانان با آیت الله نمازی زاده امام جمعه کاشان دیدار کرد

آریا جوان - محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان به همراه امید محدث مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور جوانان و محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان با آیت الله نمازی زاده امام جمعه محترم شهرستان کاشان دیدار کردند.

دکتر احمدی: خانواده بزرگ‌ورزش در امر امداد رسانی به سیل زدگان ،حضور موثر و‌پررنگ داشتند/فدراسیونها برنامه های همگانی خود در سال 98 را باهدف رونق بخشی به این حوزه اعلام کنند

آریا جوان - معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: خانواده بزرگ‌ ورزش در امر امداد رسانی به آسیب دیدگان از سیل انگونه که انتظار عمومی بود حضوری موثر داشتند.

تندگویان: صدای جوانان بودن رسالت سمن هاست / در موضوع سیل یک سوم کارها را سمنهای جوانان مدیریت می کنند

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: صدای جوانان بودن رسالت سمنهاست و سمنهای جوانان باید مشاور دولت باشند و در کنار هم قرار بگیرند تا بتوانیم مشکلات را با کمک هم حل کنیم.

دکتر داورزنی در اولین نشست روسای فدراسیون ها با حضور دکتر سلطانی فر ؛در سال 98 باید با تدبیر و همفکری محدودیت منابع مالی در ورزش را مدیریت کنیم / جامعه ورزش می تواند این بحران مالی را هم پشت سر بگذارد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به محدودیت منابع در ورزش کشور در سال جاری به تدبیر و همکاری برای عبور از شرایط سخت اقتصادی و مدیریت منابع تاکید کرد .

تندگویان: اشتغال ایمن و مسکن ارزان قیمت مهمتر از وام ازدواج است

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به افزایش وام ازدواج به 30 میلیون تومان تاکید کرد: آنچه در بحث ازدواج از وام با اهمیت تر است بحث اشتغال ایمن و مسکن ارزان قیمت است که با توجه به مصوباتی که در ستادهای ملی جوانان داشتیم نهادهای مسئول دیگر لازم است پای کار بیایند و ازدواج را تسهیل کنند.

محدث: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بوده است.

آریا جوان - مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان با اشاره به سفرش به استان سیل زده خوزستان گفت: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بود و همچنین 120 مرکز ورزشی استان خوزستان به ستاد مدیریت بحران برای کمک به سیل زدگان اختصاص داده شد.

برگزاری کارگاه های مهارت زندگی در 429 شهرستان کشور در سال 97

آریا جوان - مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: برگزاری کارگاه های مهارت زندگی در 429 شهرستان کشور در سال 97 با توجه به سیاست تمرکز زدایی اجرا شده است که با استقبال خوبی روبرو شد.

هدف اصلی مجمع ملی جوانان ایجاد ساختار حقوقی مستقل است/ از ظرفیت جوانان برای مشورت گرفتن استفاده نمی شود

آریا جوان - صادق خسروی رئیس مجمع ملی سمن های جوانان کشور با اشاره به اهداف این مجمع از تلاش ها برای ایجاد ساختار حقوقی مستقل خبر داد.

جمع آوری کمک‌های غیرنقدی فدراسیون نجات غریق و غواصی برای سیل زدگان

آریا جوان - فدراسیون نجات غریق و غواصی در نظر دارد به منظور همبستگی و هم دردی با مردم سیل زده استان های لرستان و خوزستان نسبت به جمع آوری کمک های غیرنقدی خانواده بزرگ نجات غریق و غواصی اقدام نماید.

بازدید سرزده دکتر صالحی امیری از فدراسیون پزشکی ورزشی

آریا جوان - دکتر سید رضا صالحی امیری ، رئیس کمیته ملی المپیک ، دقایقی قبل به طور سر زده از شماری از فدراسیون های ورزشی مستقر در مجموعه ورزشی شهید شیرودی از جمله فدراسیون پزشکی ورزشی بازدید کرد.

هادی رضایی، دبیر کمیته ملی پاراالمپیک شد

آریا جوان - به پیشنهاد رئیس کمیته ملی المپیک و با موافقت اعضای هیئت رئیسه، هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی کمیته ملی پاراالمپیک به مدت چهار سال انتخاب شد.

داورزنی : سرمربی تیم ملی فوتبال به زودی معرفی می‌شود/انتخابات والیبال، کشتی و وزنه‌برداری احتمالا در فصل بهار خواهد بود

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، وزارت ورزش و جوانان ایران گفت: انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال دغدغه فدراسیون فوتبال است و آنها تلاش می‌کنند زودتر این موضوع تعیین تکلیف شود.

دکتر عبدالحمید احمدی: موضوع ورزش همگانی باید دغدغه اصلی همه نهادها باشد

آریا جوان - سومین جلسه هم اندیشی توسعه فعالیت بدنی صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی کشور به ریاست معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این وزارتخانه برگزار شد.

20 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در گلریزان های جامعه ورزش و جوانان / اکران فیلم جهان پهلوان تختی در راستای حرکت پهلوانانه این اسطوره در بویین زهرا

آریا جوان - دکتر سید عبدالحمید احمدی بیش از یکهزار از اماکن ورزشی در سیل های اخیر به آسیب دیدگان این بلایای طبیعی اختصاص یافت و در قالب 300 گلریزان جامعه ورزش و جوانان در سراسر کشور 20 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی اختصاص پیدا کرد.

اسبقیان فرمانده بسیج :جامعه ورزش از امتحان الهی کمک به هموطنان سیل زده سربلند بیرون آمد

آریا جوان - فرمانده بسیج وزارت ورزش و جوانان بیان کرد:با حضور همه دستگاه های مسئول و نیروهای مسلح اعم از ارتش ، سپاه و خود مردم در مناطق آسیب دیده یک جو صمیمانه به وجود آمده و انصافا در این میان نیز جامعه ورزش با حضور گسترده در کمک به هموطنان سیل زده از این امتحان الهی سربلند بیرون آمد.

تقدیر از جانبازان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی

آریا جوان - در آستانه چهارم شعبان سالروز ولادت جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات 11 نفر از کارکنان جانباز شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور سه‌شنبه 20 فروردین ماه با حضور مهندس کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت و سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران برگزار شد.

دکتر عبدالحمید احمدی: بیش از هزار مکان ورزشی را در اختیار مدیریت بحران استان‌ها قرار داده‌ایم

آریا جوان - معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز در حاشیه مراسم گلریزان جامعه ورزش برای کمک به هموطنان سیل زده گفت: در جریان سیل 193 مکان ورزشی در یازده استان‌ از جمله لرستان، گلستان، مازندران و خوزستان دچار آسیب دیدگی شده‌اند که وزارت ورزش و جوانان به سرعت در حال‌ بازسازی اماکن ورزشی است.

دکتر احمدی: ورزش کاران وجامعه جوان ایران تا پشت سر گذاشتن بحران سیل در کنار سیل زدگان خواهد‌بود

آریا جوان - معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش کاران وجامعه جوان ایران تا پشت سر گذاشتن بحران سیل در کنار سیل زدگان خواهد‌بود

ارسال چهارمین محموله کمک رسانی به مناطق سیل زده ویژه استان لرستان، فردا از مجموعه ورزشی تختی تهران

آریا جوان - دبیر ستاد کمک جامعه ورزش و جوانان استان تهران به مناطق سیل زده اعلام کرد: چهارمین محموله کمک رسانی به مناطق سیل زده ویژه استان لرستان، فردا(چهارشنبه) ارسال می شود.

تقدیر استاندار کهگیلویه وبویراحمد از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان

آریا جوان - آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :طی لوح سپاس از طرف علی محمد احمدی استاندار استان کهگیلویه وبویراحمد از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بعنوان دستگاه اجرایی برتر در سال 1396 تقدیر شد .

تندگویان: هفته جوان را تبدیل به ماه امداد و یاری سیل‌زدگان خواهیم کرد

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در توییتی نوشت: تمام اعتبارات هفته جوان به موضوع امداد، کمک و اعزام نیروهای داوطلب تشکل‌های مردم‌ نهاد جوانان به استان‌های سیل ‌زده اختصاص خواهد یافت.

معاون وزیر ورزش و جوانان :جامعه ورزش تا بهبود شرایط کنار مردم سیل‌زده است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش تا فروکش آب و برگشت مردم به زندگی عادی و بهبود شرایط، کنار مردم سیل‌زده خواهد بود.

خسارت 14 میلیارد تومانی سیل به اماکن ورزشی لرستان/عمده خسارت به شهرستان پلدختر وارد شده است/سفر "داورزنی"وروسای چند فدراسیون به لرستان جهت بازدیداز مناطق سیل زده

آریا جوان - "علی یاور عزیزپور "از خسارت 14 میلیارد تومانی به اماکن ورزشی لرستان به دلیل سیل اخیر خبرداد.

حضور گستره مردم، ورزشکاران و قهرمانان استان زنجان در کمک به سیل زدگان کشور

آریا جوان - مراسم گلریزان و کمک به هموطنان سیل زده کشورمان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان و با همکاری و حضور گسترده هیأتهای ورزشی و بسیج ورزشکاران استان برگزار شد.

تمرکز دو هزار و پانصد سازمان‌ مردم نهاد جوانان در مسیر کمک و امداد رسانی به سیل زدگان

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با صدور دستوری از معاون امور جوانان و مدیران کل استان‌ها خواست برنامه های روز و هفته جوان با محوریت کمک به سیل زدگان برگزار شود.

جامعه ورزش وجوانان قم به کمک سیل زدگان شتافتند

آریا جوان - منعم مدیرکل ورزش و جوانان قم اعلام کرد؛ بعد از دستور وزیر ورزش و جوانان جامعه ورزش و جوانان استان قم همگام با سایر مردم کشور به کمک سیل زدگان اخیر شتافتند.

تندگویان: کل برنامه های هفته جوان امسال تبدیل به برنامه های کمک به استان های سیل زده خواهد شد / از هر استان حداقل 100 جوان به مناطق سیل زده اعزام می شوند

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر این که کل برنامه های هفته جوان امسال تبدیل به برنامه های کمک به استان های سیل زده خواهد شد، افزود: حتی اگر برنامه و همایش و جشنی هم قرار است در استانی برگزار شود باید با رویکرد جمع آوری کمک های مردمی به مناطق سیل زده باشد.

4 آزادکار تهرانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

آریا جوان - سرمربی تیم ملی کشتی، 26 آزاد کار از جمله 4 تهرانی را به مرحله پایانی اردوی تیم ملی جهت حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا دعوت کرد.

جامعه بزرگ ورزش وجوانان همدان به کمک سیل زدگان شتافتند

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت : پس از بارندگی‌ها و وقوع سیل گسترده در چند استان کشور، جامعه ورزش و جوانان استان همدان با تدارک و اعزام کاروانی از امکانات و تجهیزات به کمک هموطنان سیل زده شتافتند.

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان به تاج

آریا جوان - وزارت ورزش و جوانان کسب کرسی نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال آسیا را به رییس فدراسیون فوتبال تبریک گفت.

26 آزادکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند

آریا جوان - «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی، 26 آزاد کار را به مرحله پایانی اردوی تیم ملی جهت حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا دعوت کرد.

ملی‌پوشان تکواندو سه‌شنبه راهی ترکیه می‌شوند

آریا جوان - تیم‌ملی تکواندو کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2019 – منچستر آماده می‌کند به منظور دریافت روادید روز سه‌شنبه – 20 فروردین‌ماه راهی ترکیه می‌شود.

سردار قاسمی:مراسم تجلیل از ایثارگران وزارت ورزش و جوانان با حضور دکتر سلطانی فر برگزار خواهد شد

آریا جوان - مشاور وزیر در امور ایثارگارن وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: همایش تجلیل از ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین برگزار خواهد شد.

در سراسر کشور، مراسم گل ریزان جامعه ورزش و جوان در حمایت از مردم سیل زده برگزار می شود

آریا جوان - عبدالحمید احمدی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد : به منظور اعلام همبستگی ، همدردی و همراهی جامعه بزرگ ورزش و جوان با مردم سیل زده کشور ، مراسم گل ریزان با مشارکت فدراسیون ورزش ی ، ادارات کل ورزش و جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان سه شنبه بیستم فروردین در سراسر کشور برگزار می شود

نگاهی به عملکرد موفق تکواندو در سال 1397/ ثبت رکورد برگزاری 7 رویداد بین المللی در کارنامه تکواندو ایران

آریا جوان - فدراسیون تکواندو کشورمان در سال 1397 علاوه بر افتخارات و موفقیت های چشمگیری که در حوزه قهرمانی کسب کرد توانست رکورد برگزاری هفت رویداد بین لمللی را نیز در کارنامه خود به ثبت رساند.

سالن ورزش ی سام و زال امسال به بهره برداری می رسد/فاز اول استادیوم فوتبال قشم سال 99 اجرا خواهد شد

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم در سال 98 با اعتبارات ملی, استانی و منطقه آزاد قشم سالن چند منظوره سام و زال را به بهره برداری برسانیم.

برخی شیطنت ها برای جداسازی مردم و مسئولان در حوادثی نظیر سیل، قابل پذیرش نیست

آریا جوان - معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برخی جوسازی ها درباره حضور مسئولان در حوادثی نظیر سیل اخیر بیان داشت؛ مسئولان از همین مردم هستند و همه مسئولان در حوادث وظیفه دارند بصورت جدی در جهت حل مشکلات اقدام کنند.

دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان به 13 استان برای کمک فوری به سیل زدگان لرستان

آریا جوان - دکتر مسعود سلطانی فر به مدیران کل ورزش و جوانان 13 استان کشور دستور داد با هماهنگی مدیرکل استان لرستان به سرعت اقلام مورد نیاز سیل زدگان را به این استان ارسال کنند.

تقدیر و تشکر از وزیر ورزش و جوانان و مدیران کل ورزش و جوانان استان های معین لرستان در سیل اخیر و روسای فدراسیون های ورزشی

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان طی پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان و مدیران کل ورزش و جوانان استان های معین لرستان در سیل فروردین 98 اعلام کرد

هیات‌های قایقرانی استان‌های همجوار لرستان در حال آماده‌باش قرار گرفتند

آریا جوان - با توجه به بارش‌ها و جاری شدن سیل و آسیب‌های فراوان به مناطق استان لرستان، و تاکید وزیر محترم ورزش و جوانان، با دستور رئیس فدراسیون قایقرانی ، هیات‌های قایقرانی استان‌های همجوار لرستان در حال آماده‌باش قرار گرفتند

اقاخانی :کمک های سازمان های مردم نهاد استان اردبیل برای سیل زدگان تداوم خواهد یافت

آریا جوان - مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : سازمان های مردم نهاد استان اردبیل با استفاده تمام توان وظرفیت خود جهت کمک به سیل زدگان همچنان تلاش می کنند.

مریم بخشی:جمع آوری و ارسال کمک هابه مناطق سیل زده خصوصا در استانهای لرستان و خوزستان باید ادامه داشته باشد

آریا جوان - مدیرکل ورزش وجوانان گیلان از روسای ادارات شهرستانها، هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان استان خواست دور جدید کمک های خود به مردم سیل زده لرستان و خوزستان را آغاز کنند.

امادگی تمامی سالنهای ورزشی شهرستان ساوجبلاغ از جمله پوریای ولی، فشند برای احتمال وقوع سیل

آریا جوان - مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: تمامی سالنهای ورزشی شهرستان ساوجبلاغ از جمله پوریای ولی، فشند آماده اسکان برای احتمال وقوع سیل است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی :امدادرسانی به سیل زدگان غرب کشور بویژه لرستان را وظیفه خود می دانیم

آریا جوان - به دنبال دستور دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به چند فدراسیون ورزشی برای امدادرسانی به سیل زدگان غرب کشور، دکتر غلامرضا نوروزی از تسریع امدادرسانی توسط مجموعه پزشکی ورزشی خبر داد.

تشکیل مجدد ستاد کمک به مناطق سیل زده کشور در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران

آریا جوان - طبق دستور وزیر ورزش و جوانان، فعالیت ستاد جمع آوری و ارسال کمک ها به مناطق سیل زده ویژه استان لرستان در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران آغاز شد.

سلطان حسینی: جمع آوری و ارسال کمک هابه مناطق سیل زده خصوصا در استانهای لرستان و خوزستان ادامه و با سرعت بیشتری باید ادامه داشته باشد

آریا جوان - مدیرکل ورزش وجوانان اصفهان از روسای ادارات شهرستانها، هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان استان خواست دور جدید کمک های خود به مردم سیل زده لرستان و خوزستان را شروع کنند.

ساير مطالب

تمام امکانات و تجهیزات را برای یاری به سیل زدگان لرستان در اختیار مدیریت ستاد بحران و اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دهید

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان :حضور مقتدرانه در المپیک 2020 هدف نهایی است/تمرکز ویژه برای رفع کمبود فضاهای ورزشی روستایی

حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در مدیریت بحران استان کهگیلویه وبویراحمد و همراهی با مسئولین استانی

تداوم کمک های سازمان های مردم نهاد اردبیل برای سیل زدگان

حبیب حسین زادگان:روز طبیعت اماکن ورزشی مازندران پذیرای هموطنان خواهد بود

درب استادیوم های ورزشی روباز به روی مردم گشوده می‌شود

بازدید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بهمراه دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور از سد دز

توییت وزیر ورزش و جوانان درخصوص اقدامات‌صورت گرفته در مناطق سیل‌زده

هزار فضای ورزشی در اختیار سیل‌زدگان کشور قرار دارد/ اعتبار خوبی برای کمک به هیئت‌های ورزشی ابلاغ کرده‌ایم

دکتر سلطانی‌فر به همراه معاون اول رئیس جمهوری وارد لرستان شد

علیرضا سهرابیان:فدراسیون قایقرانی در کنار سیل‌زده‌ها حضور دارد/ بازهم کمک‌های مالی خود را به مناطق سیل‌زده ارسال می‌کنیم

با دستور دکتر سلطانی‌فر:90 سالن ورزشی در استان کرمانشاه برای اسکان مردم در نظر گرفته شد

اسکان بیش از 5 هزار مسافر نوروزی در اماکن ورزشی استان اصفهان

سلطانی‌فر در نشست مدیریت بحران استان کرمانشاه حضور یافت

بازدید استاندار قزوین از اردوی تیم ملی جوانان و امید کاراته کشورمان در قزوین

در مورد التهاباتی که کی روش ایجاد کرد با هدف منافع ملی خویشتن داری کردیم / در قبال فوتبال ایران فقط حمایت و پشتیبانی کردیم / سرمربیان تیم های ملی حق ندارند درباره مسائلی که به آنها مربط نیست اظهار نظر کنند

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان: تمامی سالن های ورزشی استان زنجان در حال اماده باش برای تامین اسکان مسافرین در راه مانده بوده اند

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان : اماکن ورزشی استان زنجان در اختیار ستادهای مدیریت بحران قرار خواهد گرفت

همه اماکن ورزشی استان در اختیار مسافران نوروزی قراردارد

بیش از 15 درصد جوانان ایرانی ساکن تهران هستند / 40 درصد جوانان کشور متاهلند

عضو مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور : سازمان های مردم نهاد جوانان درماجرای سیل شیراز به دور از هرگونه هیاهوی سیاسی،خالصانه نقش آفرینی کردند

بیش از 1000بسته بهداشتی به مناطق سیل زده استان ارسال شد

عبدالحمید احمدی: جامعه ورزش در سال 1397 دو دیدار ارزشمند با مقام معظم رهبری داشتند

با همت بالا و تمام توان از این آزمایش سخت سربلند بیرون می آییم / جامعه ورزش و جوانان در تمام کشور آماده خدمت رسانی است

نماد وحدت و انسجام ورزشی را می توان در شهرآورد فوتبال پایتخت یافت

احکام روسای فدراسیون های کاراته ،سه گانه،ناشنوایان ،جودو و هاکی صادر شد

تمامی اماکن ورزشی استان آماده خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان و زائران است

کمک رسانی کشتی گیران به سیل زده های گلستانی

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت بحران در اداره کل ورزش و جوانان بوشهر برگزار شد

20 خانه های ورزش روستایی دیگر درشهرستان لردگان افتتاح شد

دکتر سلطانی فر:هزار سالن و فضای مسقف ورزشی در اختیار ستاد مدیریت بحران در تمامی استان‌ها قرار گرفته است

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت بحران در اداره کل ورزش و جوانان بوشهر برگزار شد

تندگویان: تشکل های جوانان در موضوعات فرامین رهبری فعال هستند / امیدوارم سال 98 بتوانیم برای 4 تا 5 هزار نفر اشتغال ایجاد کنیم

گزارش اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران جهت کمک به مناطق سیل زده

آماده باش کامل هیات های ورزشی و سمن های استان بوشهر با ورود سامانه بارشی جدید در جنوب کشور

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی کسب عنوان نخست میکس کامپوند 2019 تایلند

کمک‌رسانی قهرمانان و هیات‌های ورزشی زنجان به مناطق سیل‌زده

کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان گلستان و فدراسیون تنیس روی میز به مناطق سیل‌زده

دو طلا و یک نقره برای کمانداران ایران در آسیا

حضور قهرمانان و ورزشکاران هیات قایقرانی استان قزوین در مناطق سیل زده استان گلستان

خدمت‌رسانی هیات‌های ورزش همگانی به مناطق سیل‌زده

همه امکانات و مکان های ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در اختیار مسافران نوروزی می باشد

با توجه به دستور وزیر ورزش و جوانان ، 40 مکان ورزشی کهگیلویه وبویراحمد در بارش باران و سیل احتمالی،آماده پذیرایی از مسافرین نوروزی است

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان:800 سالن ورزش ی برای اسکان سیل‌زدگان در کشور مهیا شده است

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد :سالن های ورزشی استان یزد در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت

آمادگی کامل جامعه ورزش و سازمانهای مردم نهاد استان کرمانشاه برای مقابله با بحران احتمالی

170سالن ورزش ی چهارمحال وبختیاری آماده خدمت رسانی به مردم ومسافران

گزارش اجمالی اقدامات و کمک های ادارات کل ورزش و جوانان استانها به مناطق سیل زده کشور(بخش اول)

گزارش اجمالی اقدامات و کمک های ادارات کل ورزش و جوانان استانها به مناطق سیل زده کشور(بخش دوم)

عزم جزم جامعه ورزش و جوانان کرمان در اسکان مسافران نوروزی

دکتر سلطانی‌فر: 800 سالن ورزش ی در اختیار مدیریت بحران قرار گرفته است/امکانات هیات‌های قایقرانی و نجات غریق به مناطق سیل‌زده ارسال شد /حضور جوانان و سمن‌ها برای کمک به مردم چشم‌گیر بود

مدیر کل ورزش و جوانان زنجان :سالنهای ورزشی استان آماده ارائه خدمات به مسافرین در راه مانده هستند

منعم : اماکن ورزش ی استان قم آماده خدمت رسانی به زائران است

سمن ها به مسئولیت اجتماعی خود عمل کردند

اسکان بیش از 17 هزار مسافر نوروزی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان:همه اماکن ورزشی استان اصفهان در اختیار مسافران نوروزی و آسیب‌ دیدگان ناشی از سیل قرار گرفت

دلجویی وزیر ورزش و جوانان از لرستانی های سیل زده

محمدرضا داورزنی :وزارت ورزش ‌و جوانان در حمایت از سیل‌زده‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند/ همدلی میان مسئولان، ورزشکاران و مردم موج می‌زند

مدیرکل ورزش وجوانان ایلام:کلیه اماکن ورزش ی درایام بارش باران وسیل در اختیار هموطنان ومسافرین نوروزی قرار می گیرد

کمک های جامعه ورزشی استان به مناطق سیل زده ارسال شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی استان فارس : تعداد 14 هزار پرس غذا بین مسافران سیل زده اخیر شیراز توزیع شده است

وزیر ورزش و جوانان : تمام مکان های ورزشی استان‌ها تا عادی شدن شرایط در اختیار ستاد های مدیریت بحران باقی خواهند ماند / از هیات های ورزشی و سمن ها برای حضور موثر و کمک به مردم تشکر می کنم

حبیب حسین‌زادگان:با همکاری دکتر سلطانی‌فر شرایط بهتری برای شهروندان فراهم شد/خوشحالم به مردم سیل‌زده گلستان و مازندران کمک کردیم

تاج : دکتر سلطانی فر تاکید کرد برنامه مهم فدراسیون باید حمایت کامل از تیم امید باشد / برنامه ما صعود به المپیک است

عبدالحمید احمدی:وزارت ورزش ‌و جوانان همه تلاش خود را برای بهبود شرایط سیل‌زده‌ها انجام می‌دهد /همبستگی مسئولان و ورزش کاران با مردم را باید تحسین کرد/ روحیه و مرام پهلوانی قهرمانان قابل تقدیر است

هیات های استانی با تمام ظرفیت و توان جهت امداد رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر در گلستان بسیج شدند

قهرمانان قایقرانی مازندران، پهلوانان امدادرسانی به سیل زدگان

دکتر سلطانی فر : امیدوارم با بهبودی کامل شاهد تکرار طلای آقای سهراب مرادی در المپیک توکیو باشیم

معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس: سازمان های مردم نهاد جوان فعال ترین گروه های امداد مردمی در سیل دیروز شیراز بودند

تا کنون حدود دو هزار نفر از سیل زدگان گلستانی در سالن های ورزشی استان اسکان داده شده است

دکتر فضلی : سال گذشته ،سالی اثربخش و متفاوت در فعالیتهای پژوهشی وزارت ورزش و جوانان بود

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان هدیه ویژه دکتر سلطانی فر را به زوج سیل زده آق قلایی اهدا کرد

اسکان بیش از 17 هزار مسافر نوروزی توسط اداره کل ورزش وجوانان استان قم

سالن های ورزشی همدان برای اسکان اضطراری مسافران آماده است

تهیه غذای گرم و لوازم بهداشتی برای سیل زدگان استان

ابراز همدردی و تسلیت ایگور کولاکوویچ به ملت ایران

مدیر کل ورزش و جوانان فارس : حوزه ورزش و جوانان پیشرو در ارایه خدمات به میهمانان نوروزی بود

8 سالن ورزشی در اختیار آسیب دیدگان سیل گلستان قرار دارد

توزیع دو هزار غذای گرم بین سیل زدگان آق قلا و سیمین شهر

وزیر ورزش : فرموده های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم و حرکت در مسیر تحقق شعار رونق تولید ، برنامه مهم و محوری ورزش و جوانان کشور در سال جدید خواهد بود

سال 98 در مسیر تحقق فرموده های رهبری در بیانیه گام دوم و شعار رونق تولید گام بر می داریم

اعلام آمادگی مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش برای کمک رسانی به سیل زدگان

از قایق‌رانی جوانان برای نجات سیل‌زدگان تا اسکان در خانه‌های جوان

تندگویان: در دولت تدبیر و امید وام ازدواج 10 برابر شد/ به دنبال ملی کردن مجمع خیرین ازدواج هستیم/در بخش پرسنلی حوزه جوانان به شدت فقیر هستیم

30مسافر نوروزی در مجموعه شهید مهدیزاده نیر اسکان یافتند

محدث: امکان اسکان سیل زدگان در خانه های جوانان فراهم شد/ کمک رسانی بیش از 300 سمن جوانان به سیل زدگان

30 غواص از گیلان عازم مناطق سیل زده شدند

ستاد جمع آوری کمک های مردمی ورزش و جوانان گلستان تشکیل شد

اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار دارد

آمادگی سالن‌های ورزشی برای اسکان اضطراری مسافران در استان اردبیل

جامعه ورزشی استان اردبیل جهت کمک به سیل زدگان اعلام آمادگی کردند

ورود جمعی از ورزشکاران و جوانان لرستانی برای کمک به سیل زدگان

تمامی اماکن ورزشی در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گرفته است/آماده باش هیئت های ورزشی

اعلام آمادگی جامعه ورزش و جوانان استان مرکزی برای کمک به سیل زدگان کشور

آمادگی جامعه ورزش و جوانان استان قزوین در صورت بروز حوادث غیرمترقبه

علایی مقدم: یکهزار زائر راهیان نور در راه مانده در اماکن ورزش آوج اسکان اضطراری شدند

امداد رسانی به آسیب دیدگان از طریق هیات های استانی با تمام ظرفیت و توان ممکن انجام خواهد شد

رضا حجتی: روند تجهیز خانه های ورزش روستایی شتاب خواهد گرفت

آمادگی ادارات ورزش و جوانان سراسر استان برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی

97 ، سال پرباری برای ورزش و جوانان البرز بود / ثبت رکورد بی نظیر در تاریخ مدال آوری ورزش البرز / تحقق رشد کمی مورد نظر سازمانهای مردم نهاد در البرز

آمادگی ادارات و اماکن ورزشی چهارمحال و بختیاری در صورت وقوع سیلاب

200 سالن ورزشی برای اسکان مسافران و حادثه دیده گان از سیل در استان اماده شده اند / 35 سازمان مردم نهاد در کنار هیاتهای ورزشی در کنار نیروهای امدادی و ستاد بحران به یاری مردم شتافتند

کاپیتان تیم ملی و ملی پوشان چهارمحالی قایقرانی کشور به یاری سیل زدگان رفتند

اطلاعیه سازمان بسیج ورزشکاران لرستان در پی وقوع سیل در استان های گلستان و مازندران

فراخوان معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزش کاران کشور

افشین حیدری: پیش بینی لازم برای سیلابی شدن استان خوزستان صورت گرفته است /سالن های ورزشی برای سیل اماده شده است

حسین زادگان : جامعه ورزش و جوانان مازندران در حادثه سیل ، آتش به اختیار عمل کردند

سالن های ورزشی استان بوشهر در اختیار مدیریت بحران است

اعضای تیم ملی کشتی آزاد امید قهرمانی خود را به مردم گلستان تقدیم کردند

قایق های رفتینگ در میان هموطنان آق قلا

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس خبر داد؛ آمادگی ادارات ورزش و جوانان سراسر استان فارس برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی

سال 97 اتفاقات خوبی برای ورزش استان یزد رقم خورد/ حرکت و برنامه ریزی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب

تندگویان: همه نهاد ها باید در اجرای قوانین و مقررات، به جوانان تسهیلات ارائه کنند/متعهد شدیم به چهل هزار سرباز آموزش دهیم

آمادگی فدراسیون های ورزشی کشور برای ارسال کمک های خود به هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر / کمک ها را به حساب سازمان هلال احمر واریز می کنیم

کمک‌های فدراسیون سوارکاری به مردم سیل‌زده گلستان

در غم هموطنان آسیب دیده سیل اخیر شریک هستیم / تیم ایران امروز با بازوبند های مشکی مقابل یمن قرار می گیرد

سالن ورزشی روستای محمد آباد گرگان میزبان 1500نفر ازسیل زدگان شد

تمام اماکن ورزشی گلستان و مازندران در اختیار سیل زلزدگان قرار گرفت

همکاری و دوستی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک بی سابقه است/المپیاد نخبگان در اینده منجر به توقف بازیکن سالاری می شود

5هزار و 200 متر مربع به سرانه فضای ورزشی استان اضافه شد/ ارتقا جایگاه ورزش همگانی و قهرمانی در سال جاری

تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز قهرمان شد

زنان 35 درصد اعضای سمن های جوانان را تشکیل می دهند/57 درصد سمن های جوانان در حوزه اجتماعی فعالیت می کنند

مدیر کل ورزش و جوانان فارس : حوزه ورزش وجوانان در حمایت از تولید ملی پیش رو هستند

سال ٩٧ سال پرتنش به لحاظ مالی بود اما با موفقیت سپری شد / حضور خانواده ها در استادیوم آزادی اتفاقی جذاب و مهم بود

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال 1398 خورشیدی

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ اساس نابسامانی‌ها و مشکلات، از سوی بدخواهان و از بیرون مرزها است/ همه باید در برابر مشک

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس منصوب شدند

وزیر ورزش و جوانان : سال آینده فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی قطعی است / از هیات مدیره جدید پرسپولیس انتظار ادامه شفافیت مالی و مالیاتی ، شکل گیری ارکان و ساختار یک باشگاه ، توسعه منابع درآمدی و توجه بیشتر و بهتر به هواداران و

فعالیت وزارت ورزش و جوانان در نوروز 98 برای سلامت ایرانیان سراسر کشور

مهران تیشه گران چهار سال سکان دار هدایت فدراسیون ناشنوایان شد

درخشان:اعضای جدید هیات مدیره میتوانند منشا خدمات خیر باشند

حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس :انتخاب اعضای هیات مدیره پرسپولیس را مثبت ارزیابی می کنم /وزارت ورزش و جوانان قدم های مثبتی برای دو باشگاه پرطرفدار برداشت

از اعتماد وزیر ورزش و جوانانتشکر می کنم ، دو تیم استقلال و پرسپولیس باید باشگاه شوند /کمیته فنی باشگاه باید حرف اول را بزند

سردار قاسم‌قاسمی: شهرستان ورامین از پتانسیل بالای ورزشی برخورداراست/ حمایت از ورزش کاران باید ادامه یابد

ورزش کاری که به مصاف حریف رژیم صهیونیستی نمی رود ، کار برای خدا انجام داده است / ورزشکاران علوی تربیت کنید

همه مصمم هستیم تیم ملی امید ایران المپیکی شود

تاکید محمد نبی بر تلاش برای موفقیت تیم پرسپولیس

داورزنی : سال 98 ، سال آغاز فرایند واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس است / در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس محور همه تصمیمات باید هیات مدیره باشد / حال این دو تیم خوب باشد حال فوتبال ملی خوب است

هیات مدیره جدید پرسپولیس از بهترین و کارآمدترین افراد هستند / از محل پاداش لیگ قهرمانان ، پاداش بازیکنان را دادیم / تمام موارد مالی در پرسپولیس شفاف روشن است / هر بازیکنی که مد نظر برانکو بود جذب کردیم / کارت هواداری پرسپولیس را بزودی ارایه می کنیم / در د

پنج پروژه ورزشی استان بوشهر به بهره برداری رسید

وزیر ورزش و جوانان:طرح های افتتاحی حوزه ورزش کشور تا پایان امسال به 800 پروژه می رسد

انتصاب دکتر سلطانی فر به عنوان ریاست نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در وزارت ورزش وجوانان

دکتر احمدی دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در وزارت ورزش وجوانان شد

وزیر ورزش و جوانان وارد عسلویه شد

در انتخابات فدراسیون ها هیچ گزینه ای نداریم / فرایند انتخابات کاملا قانونی ، آزاد و مستقل است

اسبقیان:در راستای تحقق فرامین مقام‌معظم رهبری هیاتهای اندیشه ورز در تمامی سطوح و لایه های بسیج تشکیل می شود

با دستور رییس جمهور از طریق ویدیو کنفرانس

اعضای هییت مدیره پرسپولیس معرفی شدند

رغبت بخش خصوصی برای حضور در ورزش استان بوشهر قابل توجه است