آخرين مطالب

ورزش

هدیه کاظمی: توجه رهبر انقلاب به ورزش و ورزشکاران قابل ستایش است

آریا جوان - ملی پوش قایقرانی کشورمان گفت: دیدار با مقام معظم رهبری حس بسیار خوبی بود و همه ورزشکاران خوشحال بودند و توجه رهبر انقلاب به ورزش و ورزشکاران بسیار قابل توجه و ستایش است

توضیحات وزیر ورزش در صحن علنی بسیار امیدوار کننده و روشنگرانه بود/نتایج ورزش کشور قابل تقدیر است

آریا جوان - عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت:بنده معتقدم نتایج کلی ورزش کشور قابل تقدیر است و ما از تلاش دوستان در وزارت ورزش وجوانان و شخص وزیر محترم تشکر می کنم.

حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری، انگیزه ورزشکاران را مضاعف می کند

آریا جوان - دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا، حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری را موجب بالا رفتن انگیزه ورزشکاران دانست.

راحله نادری ملی پوش البرزی کبدی بانوان:از توجه و نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به ورزش بانوان، به خود می بالیم

آریا جوان - دارنده مدال طلای کبدی بانوان در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا، توجه و نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به ورزش بانوان را باعث امید و افتخار بانوان ورزشکار دانست.

حسین نوری ملی پوش البرزی کشتی فرنگی:دیدار با رهبر معظم انقلاب موجب تلاش بیشتر ورزشکاران برای افتخارآفرینی در آینده خواهد شد

آریا جوان - دارنده مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا، گفت: دیدار با رهبر معظم انقلاب موجب تلاش بیشتر ورزشکاران برای افتخارآفرینی در آینده خواهد شد.

پاسخ دکتر سلطانی فر به نماینده زابل، منطقی و قانع کننده بود / سلطانی فر نگاه جامعی به ورزش دارد

آریا جوان - محمد نعیم امینی فرد رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان گفت: پاسخ دکتر سلطانی فر به سوال نماینده محترم مردم زابل هم برای نماینده سوال کننده و هم بقیه نمایندگان، قانع کننده، خوب و منطقی بود.

مریم امیدی پارسا: سخنان رهبر عزیزمان بسیار به ما انگیزه و روحیه داد

آریا جوان - ملی پوش قایقرانی ایران گفت: سخنان رهبر عزیزمان بسیار به ما ورزشکاران انگیزه و روحیه داد که با این حمایت ها و دلگرمی ها ان شاءالله در آینده نتایج خیلی خوبی در انتظار ورزش ایران است.

دیدار با رهبر معظم انقلاب خستگی جاکارتا را از تنمان خارج کرد/دیدار با رهبری لذت بخش بود

آریا جوان - رییس فدراسیون ووشو دیدار جامعه ورزش با مقام معظم رهبری را صمیمانه،روحیه بخش و بانشاط توصیف کردند و توصیه ها معظم له را راهگشا برای آینده ورزشکاران و ورزش ایران دانستند.

دکتر سلطانی فر: از عنایت والای مقام معظم رهبری به فرزندان شان در عرصه ورزش سپاسگزارم / تفقد ویژه رهبر انقلاب به جوانان ی که برای اعتلا و سربلندی کشورمان تلاش می کنند مایه افتخار ما است/همگان در این مقطع حساس بایستی تحت رهنمودهای راهگشای ایشان برای سربلندی

آریا جوان - پس از دیدار امروز قهرمانان بازیهای آسیایی دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در پیامی در اکانت اینستاگرام خود از توجهات رهبر معظم انقلاب اسلامی به فرزندان شان درعرصه افتخارآفرینی های ورزش ی تشکر کردند

دکتر سلطانی فر:سرانه فضای ورزشی به ازای هر نفر بیش از یک متر مربع است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی برای کشورهای در حال توسعه یک متر مربع به ازای هر نفر است این میزان را در کشور به میزان بیش از یک مترمربع عنوان کرد.

دکتر روحانی: علی رغم استقلال فدراسیون ها از دولت، همواره حامی ورزش و ورزش کاران کشورمان هستیم/ در سال های اخیر ورزش ایران در سطوح عمومی و قهرمانی توسعه زیادی پیدا کرده است

آریا جوان - رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ضرورت توسعه و تقویت روابط کمیته ملی المپیک ایران با کمیته بین المللی المپیک، گفت: ورزش موجب سلامتی روح و جسم و باعث نشاط و تحرک جوامع است و باید در راستای گسترش آن در همه عرصه ها تلاش کنیم.

فریبا محمدیان : ورزش بانوان در حوزه قهرمانی به شکوفایی رسیده است

آریا جوان - معاون توسعه بانوان وزارت ورزش وجوانان با بیان اینکه ورزش بانوان در حوزه قهرمانی به شکوفایی رسیده است، داشت : کسب هر مدال در رویدادهای مهم به معنای برداشتن یک گام به سمت موفقیت است.

پیروزی ورزشکاران در واقع پیروزی ملت و شکست جبهه وسیع دشمنان ایران است / گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد

آریا جوان - رهبر انقلاب، افتخارآفرینی دختران و پسران مدال‌آور ایران در مسابقات جهانی را موجب خرسندی ملت‌های آزاده و در عین حال عصبانیت جبهه استکبار دانستند و افزودند: مستکبران از پیروزی ملت ایران در هر عرصه‌ای خشمگین می‌شوند، بنابراین پیروزی شما در واقع پیروزی ملت و شکست جبهه وسیع دشمنان ایران است، به همین دلیل حقیقتاً به شما افتخار می‌کنم و پیام‌های تشکر من به شما به معنای واقعی کلمه، برآمده از دل است.

فریبا محمدیان : ورزش بانوان در حوزه قهرمانی به شکوفایی رسیده است

آریا جوان - معاون توسعه بانوان وزارت ورزش وجوانان با بیان اینکه ورزش بانوان در حوزه قهرمانی به شکوفایی رسیده است، داشت : کسب هر مدال در رویدادهای مهم به معنای برداشتن یک گام به سمت موفقیت است.

مهین فرهادی زاد: بانوان در بازی های 2018 درخشان ترین نتیجه را کسب کردند

آریا جوان - سرپرست کاروان اعزامی به پالمبانگ در این دوره از بازی های آسیایی، مدال های تیمی را از این حیث که نمایانگر اتحاد و تلاش جمعی است را بسیار ارزشمند دانست و گفت: کسب مدال طلای تیم کبدی در این دوره از مسابقات در سطح قاره کهن چشمگیر و حائز اهمیت بود.

معصومه آقاپور: تلاش وزارت ورزش و جوانان در توسعه ورزش بانوان قابل تقدیر است

آریا جوان - نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی تلاش وزارت ورزش و جوانان در توسعه ورزش بانوان در بخش قهرمانی را قابل تقدیر توصیف کرد و اظهار داشت : من از دولت تدبیر و امید و دکتر سلطانی فر به خاطر اینکه در مقابل هجمه ها ایستادند و به طوری جدی برنامه های مرتبط به ورزش زنان را دنبال کردند و آن را ارتقاء دادند قدردانی می کنم .

داورزنی :موفقیت ورزش مرهون نقد های اصحاب رسانه است

آریا جوان - معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش وجوانان عصر روز گذشته با حضور در منزل مهدی ، خبرنگار و نویسنده با سابقه ورزش ی که مدتی است دچار بیماری سرطان شده است عیادت کرد و گفت : موفقیت ورزش مرهون نقد های اصحاب رسانه است.

محمدرضا داورزنی : امیدواریم با اخذ تصمیمات درست کاراته در المپیک ماندگار شود

آریا جوان - خاویراسکالانته رئیس سوئدی کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته بعد از ظهر امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای این وزارتخانه دیدار و گفتگو کرد.

سلامت و بازگشت پادوانی به ورزش و زندگی برای ما مهم است / رسیدگی به درمان او باید مانند یک بازیکن ایرانی باشد

آریا جوان - معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت :سلامت و بازگشت پادوانی به ورزش و زندگی برای ما مهم است و رسیدگی به موضوع درمان او باید مانند یک بازیکن ایرانی باشد

پوری حسینی: ​وزیر ورزش و جوانان به جد بدنبال خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است / منتظر مصوبه هیات وزیران برای شروع روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس هستیم / خیلی ها دوست دارند من زودتر بازنشسته شوم !

آریا جوان - رییس سازمان خصوصی سازی با بیان این که ​وزیر ورزش و جوانان به جد بدنبال خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است گفت: فکر می کنم ظرف دو هفته آینده ، هیات وزیران با شروع روند خصوصی سازی دو باشگاه موافقت کند و بلافاصله در آن زمان شرایط و نحوه کار را خواهیم گفت.

بانوان کشتی گیر ایران ی در نخستین میدان خارجی 4 مدال کسب کردند/نیکبخت و خانلر طلایی شدند، محمدی و یزدانی به مدال برنز رسیدند

آریا جوان - تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان در نخستین تورنمنت بین المللی این رشته در کشور لبنان صاحب 2 مدال طلا و 2 مدال برنز شد.

اهداف المپیزم و منشور المپیک، فراتر از کسب مدال است

آریا جوان - دوره آشنایی با مباحث پزشکی قبل از اعزام (ویژه سرپرستان، ورزشکاران و مربیان اعزامی به بازی‌های المپیک 2018 جوانان ) با برگزاری مراسم افتتاحیه‌ای در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

ملی‌پوش بسکتبال با ویلچر : تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم

آریا جوان - ملی‌پوش خراسانی بسکتبال با ویلچر کشورمان گفت: تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم اما نتیجه آن به تیم باز می‌گردد من از جانب خودم قول می‌دهم بهترین بازیکن میدان باشم.

پاک بودن ورزش ایران در بازی های آسیایی یک افتخار ملی و دستاورد بزرگ پزشکی ورزشی است

آریا جوان - هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی در شرایطی صبح امروز(یکشنبه) به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون ، تشکیل جلسه داد که بررسی عملکرد گروه اعزامی فدراسیون به بازی های آسیایی اندونزی ، یکی از محورهای اصلی این نشست بود.

محمد عزیزی: دکتر سلطانی فر با بیش از 60 سفر استانی، مشکلات همه پروژه های ورزش ی را بررسی کرده است

آریا جوان - نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر سلطانی فر با بیش از 60 سفر به استانهای مختلف کشور، همه مشکلات آنها و پروژه های نیمه تمام ورزش ی کشور که از دولت های قبلی به جای مانده است را مورد بررسی قرار داده و دستورات مقتضی برای تسریع روند تکمیل آنها صادر کرده است.

اعلام هزینه های صورت گرفته برای اعزام کاروان به جاکارتا و بخشی از هزینه های کاروان اعزامی به المپیک جوانان آرژانتین

آریا جوان - مجموع هزینه های اعزام کاروان ورزشی کشورمان به هجدهمین دوره بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا-پالم بانگ و همچنین بخشی از هزینه های کاروان اعزامی به بازیهای المپیک جوانان بوینوس آیرس اعلام شد.

ورزش یکی از مظاهر اقتدار ملی ایران است/ ورزش ایران باید در آسیا سرآمد باشد و در جهان هم در بین قدرت های برتر قرار گیرد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بر اساس مطالعات و تحقیقاتی که داشتیم ورزش ایران در رشته های مختلف باید در آسیا سرآمد باشد و در دنیا هم در بین قدرت های برتر قرار بگیرد. در این بین شطرنج هم از رشته هایی است که طی سال های گذشته موفق ظاهر شده و امید را به مردم هدیه داده است.

سفرهای دکتر سلطانی فر به مناطق محروم موجب توسعه زیرساختهای ورزش در این مناطق شد / 16 پروژه ورزشی حوزه سیستان در حال تکمیل است

آریا جوان - مدیر کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه زیر ساختهای ورزشی در این استان به ویژه در مناطق محروم، مرزی و دورافتاده رشد خوبی داشته و موجب شده تا مسئولان دیگر دستگاه ها در استان نیز نگاه ویژه تری به ورزش داشته باشند.

دکتر سلطانی فر: وزارت ورزش و جوانان به عنوان دستگاه اصلی، ملزم به تعیین اهداف کلان و خط مشی گذاری در زمینه ارتقای تندرستی و نشاط زنان و دختران از طریق ورزش شد

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: با تصمیم هیئت وزیران، وزارت ورزش و جوانان به عنوان دستگاه اصلی، ملزم به تعیین اهداف کلان و خط مشی گذاری در زمینه ارتقای تندرستی و نشاط زنان و دختران از طریق ورزش شد.

ژاله فرامرزیان: اولین مبالغ 27 صدم درصد از مالیات بر ارزش افزودی طی این هفته پرداخت می شود

آریا جوان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در حاشیه جلسه روسای فدراسیون ها با دکتر سلطانی فر گفت: فدراسیون های ورزشی پس از این آیین نامه مالی معاملاتی جدید را دنبال کنند.

دکتر سلطانی فر : وزارت ورزش و جوانان ملزم به اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان است / بزودی برای برخی فدراسیون ها که روسای آنها شامل این قانون هستند سرپرست تعیین می کنیم / با توافق با بانک مرکزی ، ارز اعزام های ورزشی از طریق بازار ثانویه فراهم می شود

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر الزام این وزارتخانه به اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان با اعلام این مطلب که بزودی برای برخی فدراسیون ها که روسای آنها شامل این قانون هستند سرپرست تعیین خواهد شد در خصوص تامین ارز برای اعزام ها نیز گفت :با توافق با بانک مرکزی ، این مهم از طریق بازار ثانویه فراهم می شود.

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی به کشور بازگشتند

آریا جوان - اعضای تیم ملی کشتی فرنگی جوانان پس از کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جهانی اسلواکی بامداد امروز (جمعه) به کشور بازگشتند.

دکتر سلطانی فر: باید ورزش کاران مستعد دررشته های مختلف شناسایی شوند

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان از پرهام مقصود لو به عنوان قهرمان و لیدر در شطرنج ایران نام برد و گفت : زمان آن فرا رسیده تا شرایطی به وجود آوریم تا نیروهای جوان در همه رشته های ورزش ی شناسایی شوند و روی آنها سرمایه گذاری و برنامه ریزی کنیم.

نامه‌ مهم برای حل مشکل ورود بانوان به استادیوم

آریا جوان - امیررضا خادم، معاون امور حقوقی مجلس و استان‌ها با ارسال نامه‌ای خطاب به اسماعیلی، رئیس کل دادگستری کل تهران و جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب تهران ضمن ارائه تصویر نامه مورخ97/5/24 بازپرس شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه، موضوع دستور ممانعت از ورود زنان به ورزشگاه‌ها به‌منظور تماشای مسابقات ورزشی یادآور شد.

ظرفیت مدال آوری تیراندازی ، تیرو کمان قایقرانی و شمشیربازی را در بازی های المپیک داریم / در بازی های آسیایی ٢٠٢٦ رقابت برای جایگاه سومی رده بندی دوراز ذهن نیست

آریا جوان - دکتر سلطانی فر گفت : ورزش ایران ظرفیت دستیابی به جایگاه سوم بازی های آسیایی ٢٠٢٦ را دارد. وزیر ورزش و جوانان در نشست با روسای فدراسیون ها همچنین از تامین ارز فدراسیون ها برای اعزام ها از طریق بازار ثانویه خبر داد.

جوابیه معاونت امور جوانان در پی درج خبری با عنوان "ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در انتظار تصویب مجلس" در برخی رسانه ها و پایگاه های خبری با عنایت به برداشت ها و تفاسیر متفاوت از عنوان یادشده و در راستای تنویر و شفاف سازی زوایای موضوع برای افکار عمومی

آریا جوان - وزارت ورزش جوانان مفتخر است و برخود وظیفه می داند که در زمینه اجرای نص صریح قوانین کشوری پیوسته به عنوان پیشرو و شروع کننده و مجری مقررات موضوعه باشد.

توضیح معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با انتشار یک خبر

آریا جوان - مهندس تندگویان، در پی درج خبری با عنوان "ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در انتظار تصویب مجلس" در برخی رسانه ها و پایگاه های خبری با عنایت به برداشتها و تفاسیر متفاوت از عنوان یادشده و در راستای تنویر و شفاف سازی زوایای موضوع برای افکار عمومی، نکاتی را بیان کرد.

معاون جوانان در هفتادمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان:پیشنهاد تغییر دامنه سن جوانی /درخواست تشکیل شورای عالی جوانان به دولت داده شد

آریا جوان - معاون جوانان در هفتادمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان از عدم پاسخگویی نهادهای ذی ربط به تغییر دامنه سن جوانی انتقاد کرد و گفت: افزایش سن جوانی بار مالی بر دوش دولت نخواهد داشت‌.

دکتر سلطانی فر: مقصودلو لیدر شطرنج ایران است /باید ورزش کاران مستعد دررشته های مختلف شناسایی شوند

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان از پرهام مقصود لو به عنوان قهرمان و لیدر در شطرنج ایران نام برد و گفت : او می تواند چندین شطرنج باز دیگر را هدایت و رهبری کند تا شطرنج ایران رشد کند.

دکتر سلطانی فر: عوارض و پیش بینی های تغییر سن جوانی باید دقیقا بررسی شود/ دولت تلاش دارد فشار معیشتی مردم را کم کند

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: باید عوارض و پیش بینی های تغییر کف و سقف سن جوانی از ابعاد مختلف اجتماعی و اقتصادی بررسی شود بنابراین باید برای این موضوع همه دستگاه‌ها وقت بگذارند و با جمع‌بندی نظرات به یک نظر واحد برسیم و آن را به شورای عالی جوانان ارائه کنیم.

خوشقدم: امیدوارم در بوئنوس آیرس نتایج خوب و تاریخی را رقم بزنیم

آریا جوان - سرمربی تیم ملی کاراته جوانان دختر گفت: المپیک رویداد بسیار مهمی است که کاراته برای اولین بار در این رویداد شرکت می کند و تمام تلاشمان را برای به اهتزاز درآوردن پرچم کشورمان انجام خواهیم داد و امیدوارم در بوئنوس آیرس نتایج خوب و تاریخی را رقم بزنیم.

تندگویان: قانون منع به کارگیری بازنشستگان فرصت خوبی برای جوانگرایی و شایسته سالاری در مدیریت کشور است

آریا جوان - معاون ساماندهی امور جوانان با بیان این که سن مدیریت حوزه جوانان در کل کشور را حداقل 20 سال کاهش داده ایم، افزود: درخواست من از همه نهاد ها هم این است که به این سمت بروند. با قانون منع به کارگیری بازنشستگان، فرصت خوبی ایجاد شده تا هم جوانگرایی و هم شایسته سالاری در مدیریت کشور صورت بگیرد.

امضای میثاق نامه جامعه ورزش و جوانان ایران با امام حسین (ع)

آریا جوان - مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان جامعه ورزش با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار و میثاق نامه جامعه ورزش و جوانان با حضرت سید الشهدا امام حسین (ع) امضا شد.

محدث: پیشنهاد تغییر سن جوانی بر مبنی پذیرش واقعیت های جامعه است

آریا جوان - مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان گفت: تغییر سن جوانی به عنوان عقب نشینی در برابر شرایط نیست بلکه پذیرش واقعیت های جامعه است و تا واقعیات را نپذیریم نمی توانیم برای حل مشکلات جوانان برنامه ریزی کنیم.

امضای میثاق نامه جامعه ورزش و جوانان ایران با امام حسین (ع)

آریا جوان - مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان جامعه ورزش با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار و میثاق نامه جامعه ورزش و جوانان با حضرت سید الشهدا امام حسین (ع) امضا شد.

هماهنگی بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در این دوره از بازی های آسیایی بی سابقه بود/کاروان ایران هم آماده حضور پرقدرت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و همگانی وزارت ورزشی جوانان هماهنگی بین وزارت متبوع و کمیته ملی المپیک همچنین فدراسیون های ورزشی را در بازی های آسیایی ٢٠١٨ بی سابقه دانست و حمایت و پشتیبانی از کاروان را بسیار خوب توصیف کرد.

صالحی امیری : همه رشته ها با همه ظرفیت شان متعلق به ایران هستند و همه در پیروزی ها سهیم هستند

آریا جوان - دکتر صالحی امیری در نشست مشترک روسای فدراسیونهای ورزشی با وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)از همه کسانی که در برای اعتلای ورزش کشور در بازیهای آسیایی اندونزی تلاش کردند تشکر کرد.

فریبا محمدیان: موفقیت دختران ورزشکار در المپیک اسیایی،حاصل نگاه عدالت محور به این بخش است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: موفقیت دختران ورزشکار در رویدادهای بزرگ ورزشی از جمله المپیک اسیایی،حاصل نگاه عدالت محور به این بخش است.

پرهام مقصودلو :خوشحالم مدال تاریخی را برای شطرنج ایران کسب کردم/ این قهرمانی نتیجه 15 ساعت تمرین در روز بود/ تقاضا دارم که مشکل سربازی‌ام حل شود

آریا جوان - استاد بزرگ شطرنج ایران گفت: هدف من تمام شدنی نیست و شطرنج تمام نمیشود و به هر جایی که میرسید اهداف دیگری وجود دارد و من هم تا وقتی شطرنج بازی میکنم همچنان هدف دارم.

عبدالحمید احمدی: کاروان ورزش ی ایران در کنار مدال آوری، حضور فرهنگی موثری هم در بازی های آسیایی داشت

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: پیام تشکر مقام معظم رهبری برای عملکرد خوب کاروان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا بسیار دلگرم کننده و باعث تقویت روحیه جامعه ورزش کشور شد.

عضو تیم ملی بسکتبال 3 نفره: اختلاف ما با تیم قهرمان تنها 2 امتیاز بود / می‌توانستیم قهرمان بازی‌های آسیایی باشیم

آریا جوان - نوید خواجه زاده عضو تیم ملی بسکتبال 3 نفره کشورمان گفت: تیم ملی بسکتبال 3 نفره استحقاق قهرمانی داشت اما تنها با 2 اختلاف 2 امتیاز مغلوب تیم قهرمان شد.

احمدی: هدف برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش پویایی ورزش در جامعه است

آریا جوان - سرپرست حوزه معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: هدف از اجرای برنامه ها در هفته تربیت بدنی و ورزش ایجاد شور و نشاط و پویایی بیشتر در جامعه است و در این بین تلاش داریم با ترویج فرهنگ عمومی ورزش ،سطح سلامتی مردم را ارتقا دهیم.

داورزنی : از ارتباطات مجدد دو کره خوشحالیم/ سفیر کره جنوبی: از ایران می خواهیم به صلح و ثبات شبه جزیره کره کمک کند

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار با سفیر کره جنوبی گفت: ما از ارتباط مجدد سران دو کشور کره جنوبی و شمالی خوشحال هستیم و آمادگی داریم در حفظ و ثبات این رابطه و ایجاد صلح و دوستی در آسیا و جهان هر کمکی انجام دهیم.

افتخارآفرینان اسکیت ، شطرنج و سنگ نوردی وارد کشور شدند/ سعادتمند: وزارت ورزش و جوانان تمرکز ویژه ای را بر روی ورزش های پرمدال آغاز کرده است

آریا جوان - مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارد برگزاری المپیاد نخبگان در سال جاری استعدادهای زیادی را به ورزش های مختلف کشور معرفی خواهد کرد.

مربی تنیس روی میز معلولین بانوان : دلم برای کسب مدال روشن است / اعزام تعداد زیادی از بانوان به بازی های پاراآسیایی امتیازی مثبت در کارنامه وزارت ورزش است

آریا جوان - زهرا میربابایی مربی تیم ملی تنیس روی میز معلولین بانوان گفت: توجه به ورزش بانوان و اعزام تعداد زیادی از آن ها به مسابقات معتبر، یک امتیاز مثبت در کارنامه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک محسوب می شود.

باز هم از بازی های پاراآسیایی برای ایران طلا می خواهم /به فکر مدال پارالمپیکی هم هستم

آریا جوان - علیرضا مختاری دارنده دو مدال طلای بازی های پاراآسیایی اینچئون تاکید کرد: برای بازی های پاراآسیایی 2018 هم با هدف دو مدال طلا به میدان می روم تا بتوانم دو بار دیگر پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز در آورم.

تقدیر دفتر ارتباطات مقام معظم رهبری از حضور فرهنگی و افتخار آمیز دختران ورزشکار ایران در بازیهای آسیایی و ورزش بانوان

آریا جوان - دفتر ارتباطات مقام معظم رهبری از حضور فرهنگی و افتخار آمیز دختران ورزشکار ایران در بازیهای آسیایی و ورزش بانوان تقدیر کرد.

مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور اسفندماه امسال با حضور رییس جمهور برگزار می شود

آریا جوان - در صد و هشتاد و دومین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور در اسفندماه امسال با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهور ی به تصویب رسید .

تشکیل کمیته پیگیری «انفصال بازنشستگان»/ توصیه‌ای برای انتخاب شهردار جوان

آریا جوان - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تشکیل کمیته پیگیری «انفصال از خدمت بازنشستگان» همزمان با تصویب قانون «منع به کارگیری بازنشستگان» در شورای نگهبان، از آمادگی این معاونت برای قبول نمایندگی دولت در این کمیته خبر داد.

قهرمانی زود هنگام مقصودلو در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان

آریا جوان - پرهام مقصودلو موفق شد برای نخستین بار در تاریخ شطرنج ایران یک دور مانده به پایان رقابت‌های شطرنج قهرمانی جوانان جهان که در ترکیه در حال برگزاری است ،به عنوان قهرمانی این رویداد بزرگ دست پیدا کند.

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی کسب عنوان قهرمانی خلج و علیپور در مسابقات جهانی صخره نوردی

آریا جوان - وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان نخست توسط رضا علیپور و بهنام خلج ملی پوش معلول وجانباز کشور در مسابقات جهانی سنگ‌نوردی جهان در اینسبورگ اتریش را تبریک گفت .

ساير مطالب

25 میلیون جوان ایرانی نیازمند وزارت یا سازمان مستقل هستند

فیلیپین تسلیم بلندقامتان ایران شد/ بسکتبال ایران یک گام نزدیکتر به جام جهانی

کنعانی: رکورددار انصراف در مصاف با حریفان اسرائیلی هستم

حاصل اعتماد مسوولان به ووشو، مدالهایی بود که در بازی های 2018 جاکارتا به دست آمد

شاهین ایزدیار: برای طلای جاکارتا شنا می کنم

لالوویچ: شک نداشته باشید از کشتی ایران حمایت ویژه خواهیم کرد

سیامند رحمان قوی‌ترین مرد مسابقات شد/ پورمیرزایی به نقره رسید

ملی پوش کوراش ایران:کوراش نتایج قابل قبولی در جاکارتا گرفت

سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان :در جاکارتا به دنبال ارتقاء جایگاه ایران هستیم /70درصد تیم ملی را تغییر داده ایم

مهشید اشتری: جاکارتا فرصت خوبی برای جوانان بود / تجربیات خوبی کسب کردم

افتتاح ورزشگاه ٧ هزار نفری اسلامشهر با حضور جهانگیری و وزیر ورزش و جوانان

احسان حدادی: امیدوارم 6 طلای بازی های آسیایی و سه مدال المپیک را بگیرم/ دوست دارم با دختر ایران ی ازدواج کنم / از حمایت های پدرانه وزیر ورزش تشکر می کنم

دکتر سلطانی فر: امیدوارم دی ماه امسال تیم ملی فوتبال به انتظار مردم در قهرمانی جام ملتهای آسیا پایان دهد

پروانه مافی : از وزیر پرکار و کم ادعای ورزش تشکر می کنم / این استادبوم حق مردم اسلامشهر است

دکتر جهانگیری: وزارت ورزش و جوانان گام های بلندی در جهت تحول ورزش برداشته است / سختیها به زودی تمام خواهد شد

ایران صاحب مدال طلای رقابت های اسکیت آسیا شد

جلسه هماهنگی و قرعه کشی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر سال 97 برگزار شد / مرحله جدید اردوی تیم ملی از امروز آغاز می شود

طیبه سیاوشی: جمعیت جوان اسلامشهر به این فضای پرنشاط نیاز دارد

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: درخشش بانوان نگاه‌ها را به این بخش از ورزش تغییر داده است

انقلاب بزرگی در توسعه و پیشرفت زیرساخت ها و اماکن ورزشی جنوب استان در راه است

بهنام مهدی زاده: ورزش گاه 7هزار نفری اسلام شهر می تواند پایگاه ورزش این شهرستان شود

تندگویان سرپرست دفتر معاونت امور جوانان را منصوب کرد

ناکامی در جاکارتا را با تمرین بیشتر جبران می‌کنم

قدرت بسکتبال ایران فراتر از آسیا است

داورزنی : آموزش و پرورش،موتورمحرکه ورزش کشور است/تمام ظرفیت هایمان را در اختیار توسعه ورزش قرار خواهیم داد

استادیوم 7 هزار نفری اسلامشهر فردا افتتاح می شود

سجاد گنج زاده قهرمان کاراته بازیهای آسیایی :این شهرستان گنجینه ای از استعدادهای ورزش ی است /توسعه زیر ساختهای ورزش ی زمینه رشد کیفی ورزش را در پی خواهد داشت

دولت روحانی در پروژه ها از کلنگ زنی های بی مورد دوری و به افتتاح رو آورده است/ استادیوم 7 هزار نفری اسلامشهر نیاز ضروری بود

رضا گل محمدی: یکی از مهم ترین پروژه های ورزش ی تهران و کشور در اسلامشهر افتتاح می شود

منصوری: امکانات ورزشی و فراهم شدن بستر رشد ورزشی اصلی ترین نیاز ورزشکاران اسلامشهراست

عضو تیم ملی بسکتبال 3نفره :افتتاح پروژه 7 هزار نفری شهدای اسلامشهر می تواند به رشد ورزش این شهرستان کمک کند

کریمی: تا به حال سابقه نداشته دولتی آنقدر پروژه نیمه تمام داشته باشد که نتواند پروژه جدیدی را شروع کند / 1400 میلیارد تومان برای تکمیل چهل پروژه ورزشی بزرگ کشور نیاز است

دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برای ایجاد دو کمپ مجهز برای سرخابی ها با مشارکت بخش خصوصی

مسابقات شطرنج جام پایتخت فرصتی برای دیپلماسی ورزشی است

سرمربی دوچرخه‌سواری جاده: نتایج تیم را گردن می‌گیرم

سرمربی دوچرخه‌سواری سرعت: شاگردانم در حین بازی‌ها دچار بحران روحی شدند

دولت روحانی در پروژه ه بی مورد دوری و به افتتاح رو آورده است/ استادیوم 7 هزار نفری اسلامشهر نیاز ضروری بود

مدیران جدید کمیته ملی المپیک فقط 178 روز برای جاکارتا فرصت داشتند/صالحی امیری و سلطانی فر کار بسیار بزرگی انجام دادند

ستاد گرامیداشت هفته تربیت بدنی به ریاست احمدی معاون فرهنگی و همگانی تشکیل شد

عاطفه دار: برای رقبای آسیایی خط و نشان کشیدیم

استاندار تهران: سرانه ورزشی استان تهران در حال حاضر 44 سانتی متر مربع است

یزد، قطب جدید فوتوالی ایران/ گلساپوش قهرمان اولین دوره مسابقات آزاد جوانان کشور شد

بررسی وضعیت فرهنگی هواداران در ورزش گاه ها با تاکید بر هواداران فوتبال

دکتر سلطانی‌فر: جمهوری اسلامی امکانات ورزشی را با عدالت در اختیار مردم کشور گذاشته است/ توجه مسئولین نظام به ورزش خستگی را از تن کاروان ایران درآورد

محمدیان: رویکرد وزارت ورزش، توسعهٔ دیپلماسی ورزشی در جهان است

تندگویان در گفت‌وگو با برنا پیشنهاد داد؛ تشکیل کمیته پیگیری و نظارت اجرای مصوبه "منع بکارگیری بازنشستگان" در دولت/ اعلام آمادگی معاونت امور جوانان برای عضویت در این کمیته

دکتر سلطانی فر: تا فجر چهلم به صورت منظم پروژه های ورزشی زیادی افتتاح خواهد شد

حجاب بانوان ورزشکار ایرانی پشتوانه عزت کشور است/ به دنبال تعمیق دیپلماسی ورزشی هستیم

سالن ورزشی شهدای روستای حبیب آباد پیشوا افتتاح شد

استادیوم فوتبال شهرستان ورامین افتتاح شد

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان ::هدف ما اصلاح و کمک به فدراسیون هاست

در بازی های آسیایی ارتباط مستقیمی بین قدرت مدیریتی و مدال آوری وجود دارد/اهتمام ویژه ای نسبت به نظارت مدیریت ورزش قهرمانی خواهیم داشت

شاهرخ شهنازی: جلسه ستاد عالی بازی های المپیک 2020 از هفته آینده آعاز خواهد شد

پیام های مقام معظم رهبری و ریاست جمهور و سایر مسوولان نظام برای موفقیت کاروان ایران در بازیهای اسیایی بسیار دلگرم کننده بود

دکتر سلطانی فر: پیام های مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری برای موفقیت کاروان ایران در بازیهای آسیایی بسیار دلگرم کننده بود / با جدیت بدنبال موفقیت تاریخی در المپیک تو کیو هستیم ، افزایش مدال کاروان ایران نتیجه توجه به ورزش زنان است

بزرگ‌ترین دستاورد دولت تدبیر و امید افزایش مشارکت اجتماعی در قالب سازمان‌های مردم نهاد است

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در قزوین:تشویق قهرمانان ورزشی موجب سلامت و شادابی جامعه می شود

گل محمدی: سهم ورزشکاران استان تهران از بازیهای آسیایی جاکارتا، 14مدال تیمی و انفرادی بود

علایی مقدم:کسب مدال ورزشکاران قزوینی در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا نتیجه برنامه ریزی بلند مدت بود

تعداد تشکل‌های گردشگری به صد رسید/ اعتماد کردن به تشکل‌های غیردولتی از سمت مردم سخت است

بانوی قایقران ملی پوش:برای کسب طلا به جاکارتا رفتم /برای حضور در کاپ جهانی آماده می شوم

به هدفمان رسیدیم / موفق به پس گرفتن عنوان قهرمانی شدیم

علی آقا میرزایی ملی پوش کایاک ایران:سطح بازی های آسیایی بالا و رقابتها سخت بود

محمود خسروی وفا: نگاه به مقام سومی بازی های پاراآسیایی داریم

در بازی های آسیایی ارتباط مستقیمی بین قدرت مدیریتی و مدال آوری وجود داشت/ااولویت توزیع منابع بر اساس شانس بالا برای مدال آوری در المپیک است

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان / آیین نکوداشت اولین زن مسلمان عضو هیات رئیسه انجمن بین المللی ورزش زنان در جهرم برگزار شد

فریبا محمدیان : رویکرد وزارت توسعه دیپلماسی ورزش با حضور در مجامع بین المللی است

افتتاح ١٥ پروژه ورزشی در هرمزگان با حضور فرامرزیان معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان به مناسبت هفته دولت

شعبانی بهار: با تمام وجود از اتفاقی که برای زهرا نعمتی افتاد عذرخواهی می کنم / سندرم صرف مدال آوری با فلسفه ورزش منافات دارد

هاشم اسکندری : پایگاه قهرمانی بولینگ راه اندازی می شود /در اسنوکر ، ایران در رتبه دوم جهان قرار دارد / ورزشکاران مان می توانند پرچم ایران را در رویدادهای مهم به اهتزاز درآورند

مردم روی مدال های المپیکی کاراته ایران هم حساب کنند/ کاروان ورزشی ایران موفق بود

سمیرا عطاردیان: امیدوارم اصفهان دارای سالن اختصاصی کبدی شود

کسب 6 مدال رنگارنگ توسط البرزی ها در بازیهای آسیایی جاکارتا، عیار بالای ورزش استان را مشخص کرد / مصدومیت کیمیا علیزاده حسرت بزرگی برای ورزش کشور بود

دبیر مجمع عمومی فدراسیون آماتوری ورزش کارگری منصوب شد/ آغاز ثبت نام از کاندیداها از 31 شهریور

هاشم اسکندری : پایگاه قهرمانی بولینگ راه انداری می شود /در اسنوکر ، ایران در رتبه دوم جهان قرار دارد / ورزشکاران مان می توانند پرچم ایران را دررویدادهای مهم به اهتزاز درآورند

دکتر سلطانی فر:دو عنصر امید و اعتماد مهمترین نیاز امروز کشور است/با مشارکت مردم در عرصه های مختلف پایه های نظام را تثبیت و تحکیم می کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان : وزارت ورزش و جوانان به کارآفرینان حوزه ورزش وام قرض‌الحسنه می‌دهد

15 سال پشت درهای بسته بودم/ استان سیستان و بلوچستان مهد کبدی است

فرامرزیان وارد قشم شد

بهرام قدیمی عضو هیات رئیسه فدراسیون هاکی شد

کسب 30 درصد مدال‌های آسیایی توسط بانوان/ورود بانوان به ورزشگاه‌ها انجام می‌شود

عملکرد بانوان کشورمان دربازی های جاکارتا فراتراز انتظاربود /مشارکت طیف گسترده ومتنوع از نخبگان ورزشی کشورمان دراین رویداد افتخار بزرگی است

10 درصد اعتبارات فدراسیون‌ها به هیات‌های استانی اختصاص دارد

آیین تجلیل از کبدی کاران استان ، مدال آوران طلایی بازیهای آسیایی جاکارتا در زهک برگزار شد

استاندار گلستان: از ورزشکاران مدال آور گلستان به بهترین نحو تجلیل خواهیم کرد/ کبدی کاران تاریخ ساز شدند

سرمربی مشهدی تیم ملی کوراش : شایسته بودیم اما ناداوری در بازی های اسیایی نگذاشت

سطوتی: کارگاه های تخصصی را با هدف توانمندسازی اجرای برنامه های فرهنگی در عرصه ورزش برگزار می کنیم

با حضور معاون توسعه امور بانوان وزارت ورزش و جوانان:سالن ورزشی روستای آراللو به بهره برداری رسید

سید عبدالحمید احمدی:سازمان لیگ در زمینه صدور کارت هواداری هم اقدام کند/کار فرهنگی در یک ساختار درست جواب می دهد

یادداشت جالب دکتر سلطانی فر راجع به جلسه دیروز هیات دولت« آقای زنگنه چرا دست نمی زنی؟! »

عضو تیم ملی والیبا ل :مردم از ما انتظار طلا داشتند / خدا روشکر روسفید شدیم

میلادی عبادی پور :هدف مان کسب خوش رنگ ترین مدال بود ، طلا گرفتیم

فریده شجاعی: به افتخارآفرینی بانوان بسیار امیدوارم/ کاروان ایران عملکرد خوبی به خصوص در بخش بانوان داشت

عضو تیم واترپلو :توانستیم نتیجه ای تاریخی برای کشورمان به ارمغان بیاوریم

حامد حدادی: برگشت به دفاعمان ضعیف بود/ مردم انتظار طلا داشتند

عضو تیم ملی واترپلو: مدال برنز بازی های اسیایی فرصت کسب موفقیتهای بیشتر است

صمد نیکخواه بهرامی: شرایط فینال برای دو تیم برابر نبود/ شرمنده مردم شدیم

محسن رضوانی :در شنا وشیرجه به تجربه ای مهم دست پیدا کردیم/برنز واترپلو آغاز موفقیتهای بزرگتر است

فائقی : برای بخش ورزش قهرمانی بانوان باید بیشتر سرمایه گذاری کنیم/ موفقیت بانوان درجاکارتابی نظیر است

سید حسن خمینی : کاروان ورزشی ایران با دست پر و با افتخار به کشور بازگشت

ملی پوشان اسکواش ، والیبال ، جودو ، قایقرانی و واترپلو به وطن باز گشتند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای :ستادی برای ارزیابی عملکرد تیم ها تشکیل می شود

رشته های المپیکی در بازی های آسیایی موفق بودند و ما را امیدوار کردند/در بعضی از مسابقات از قبل تنظیم شده بود مدال را به چه کشوری بدهند

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی :بانوان نقش ویژه‌ای در بازی‌های آسیایی جاکارتا داشتند/ نتایج نوید دهنده حضوری مقتدرانه در المپیک است

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی :رشد ورزش قهرمانی ریشه در گسترش ورزش همگانی دارد

عضو هیات رئیسه مجلس :ورزشکاران ایرانی با غیرت مثال زدنی پرچم ایران را در جاکارتا به اهتزاز درآوردند/ نقش بانوان در بازی های آسیایی درخشان بود

کاپیتان تیم ملی واترپلو ایران:خدا رو شکر با مدال از تیم ملی خداحافظی میکنم

چیریچ سرمربی تیم ملی واترپلو ایران: نمی‌توانم احساسم را بگویم/ نام بازیکنانم در تاریخ ثبت شد

مشکل تشکل‌ها برخورد نهادهای فراقانونی است / راه‌حل نجات کشور تشکل‌ها هستند

صبوریان: سطح مسابقات جاکارتا بالا بوده است/ بازی بومی اندونزی عامل پیشی گرفتن از ایران بود

رکورد شکنی تاریخی ورزش کشور در بازیهای آسیایی محصول تلاش،تدبیر و امید بود

از شما تشکر می کنم ، ملت ایران را شاد کردید

علایی مقدم:عملکرد درخشان کاروان ورزش ایران در جاکارتا،نتیجه نگاه ارزشمند دولت تدبیر و امید به ورزش است

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی: بانوان ایرانی سرچشمه توانمندی، نشاط و سرزندگی هستند/پنچاک سیلات ما را از جایگاه اصلی خود در بازی های آسیایی تنزل داد

معصومه ابتکار:دختران ایرانی راه طولانی در ورزش طی کرده و امروز به دروازه های بلندنامی و موفقیت رسیده اند

موفقیت های ایران در جاکارتا حاصل سیاستهای درست دولت تدبیر و امید است/تقدیر رییس جمهور از ورزشکاران پیش از اعزام باعث افزایش انگیزه آنان شد

افزایش مدال های ایران در بازی های آسیا نشان از پیشرفت است/ همگانی شدن ورزش ایران ضامن رشد مدال ها خواهد بود

فریبا محمدیان: استعدادهای برتر ورزشی در روستاها شناسایی و حمایت شود

تجلیل و تقدیر 190 نماینده مجلس از عملکرد کاروان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان

صالحی امیری: اعزام یک کاروان 700 نفره کار ساده ای نیست/ جایگاه واقعی ایران پنجم آسیاست/ حداقل 4 مدال طلا را از ما گرفتند/ شخص رئیس جمهور و نوبخت از هیچ کمکی به المپیک دریغ نکردند

مدال های خوبی در جاکارتا برای ورزش ایران به ارمغان آمد/ورزشکاران ایرانی با غیرت هستند و همه جنگیدند

تقدیر وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامی به جاکارتا

پیام تقدیر ورزش ورزش وجوانان از حمایت های ملی سازمان صدا وسیما در جریان برگزاری بازیهای آسیایی

پیام تبریک معاون اول رئیس جمهوری به ورزشکاران کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ٢٠١٨ اندونزی

طلای والیبال حسن ختام بازیهای آسیایی اندونزی برای ایران

کاروان ایران با 20 طلا در جایگاه ششم بازیهای آسیایی اندونزی قرار گرفت

نماینده ویژه رییس جمهور در امور شهروندی : نتایج دختران ایران در بازیهای آسیایی فوق العاده بود / دوران طلایی ورزش زنان را شاهد هستیم

حضورزنان در جاکارتا نشان دهنده توسعه ورزش در کشوراست /از تلاشهای ورزشکاران مان قدردانی می کنم

تقدیر وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامی به جاکارتا

تقدیر و تشکر وزارت ورزش و جوانان از تیم ملی والیبال ایران

رییس جمهور از نتایج کاروان ایران در بازیهای آسیایی اندونزی تقدیر کرد

پیام تقدیر و تشکر دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی از موفقیت های کاروان ایران در بازیهای آسیایی

پیام تقدیر دکتر حسن روحانی از نتایج کاروان ایران در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا

بروجردی کسب 62 مدال توسط ورزشکاران ایرانی در مسابقات آسیایی جاکارتا را تبریک گفت

سالن ورزشی روستای قره بابای بستان اباد مورد بهره برداری قرار گرفت

یوسف کرمی: بازی های آسیایی اندونزی نشان داد می توان به سایر رشته ها نیز اعتماد کرد

تبریک وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی داور

​کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی موفق بوده است/ موفقیت ورزشکاران دل رهبر انقلاب و مردم را شاد می کند

میراسماعیلی: افزایش چشمگیر حضور بانوان در عرصه های بین المللی حاصل تلاش های شبانه روزی است و مدال آنها برای ما خیلی ارزشمند است

​وزارت ورزش و جوانان تحول بنیادین را در ورزش کشور انجام داده است/ مجلس آماده حمایت از ورزش برای استمرار موفقیت هاست

تبریک وزارت ورزش و جوانان به تیم ملی واترپلو

بستان اباد، صاحب زمین چمن مصنوعی فوتبال شد

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

نتایج درخشان کاروان ایران ماحصل برنامه ریزی هدفمند نظام ورزش کشور بود / تنوع مدال ها در این دوره بیشتر شد

تبریک وزیر ورزش و جوانان به نوشاد عالمیان /قارداشی : مدال نوشاد عالمیان از بازیهای آسیایی ، ارزش مدال المپیک را دارد

تیم های ملی دوومیدانی، کوراش و قایقرانی وارد کشور شدند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس :ورزشکاران در جاکارتا مانند جام جهانی دل مردم را شاد کردند/جایگاه اصلی ایران رده چهارم است

دونده طلایی ایران در بازی های آسیایی اندونزی: برای مدال رفته بودم ولی انتظار طلا نداشتم/نگاه ویژه به رشته دوومیدانی بستر موفقیت در جاکارتا را فراهم کرد

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی :کاروان ایران دل مردم را شاد کرد/ نگاه ویژه دکتر سلطانی فر به ورزش بانوان به خوبی جواب داد/ جایگاه ایران را باید رده چهارم دانست

مدیریت امور 25 میلیون جوان نیازمند وزارتخانه است