پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

ورزش

افزایش 22 برابری خانه های ورزش روستایی در چهارمحال وبختیاری طی 24 ماه از دولت دوازدهم

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان و چهارمحال و بختیاری گفت: در 24 ماهی که از دولت دوازدهم گذشته است، 240 خانه ورزش روستایی با اعتبار 10 میلیارد ریال در این استان به بهره برداری رسیده است.

بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشود/شروع لیگ پنجشنبه 31 مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی خواهد بودتماشاگران با کارت ملی بلیط خریداری،وارد ورزشگاه شده و روی صندلی خود می نشینند/

آریا جوان - مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشوداظهار داشت :شروع لیگ پنجشنبه 31 مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی خواهد بود و تماشاگران با کارت ملی بلیط خریداری کرده و وارد ورزشگاه شده و روی صندلی خود می نشینند.

لیگ برتر فوتبال امسال منظم تر و در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می شود /صدا وسیما و برنامه ورزشی نقش تعیین کننده در آرامش بخشی تماشاگران و محیط فوتبال دارد/از نیروی انتظامی برای برگزاری مقتدرانه و توام با امنیت مسابقات فوتبال تشکر می‌کنم

آریا جوان - ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان، داورزنی معاون قهرمانی، احمدی معاون فرهنگی، تاج رییس فدراسیون ، سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران ، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله و مسئولان وزارت کشور و نهادهای برگزاری مسابقات در محل وزارت ورزش تشکیل شد.

فرمانده پلیس تهران بزرگ : نیروی انتظامی فرمانده میدان در مسابقات ورزشی است/مدیر باشگاه ها در مورد تخلفات لیدرها مسئولیت دارند و بایستی پاسخگوی تخلفات آنها باشند/وضعیت ورزشگاه آزادی در دوسال گذشته بسیار مطلوب تر شده است

آریا جوان - ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی در آستانه آغاز لیگ برتر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

احمدی : حامل سلام ودعای خیر وزیر ورزش هستم/ امیدوارم بار دیگر بسکتبال ایران در المپیک حصور پیدا کند

آریا جوان - معاون فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و‌جوانان ابراز امیدواری کرد که ملی پوشان بسکتبال کشورمان بتوانند بار دیگر نماینده ای شایسته در المپیک باشند.

بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشود/ میخواهیم لیگ را مثل لیگ های بزرگ دنیا برگزار کنیم

آریا جوان - مسئول سازمان لیگ فوتبال گفت: ​شروع لیگ پنجشنبه 31 مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی خواهد بود و بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشود و تماشاگران با کارت ملی بلیط خریداری،وارد ورزشگاه شده و روی صندلی خود می نشینند

لیگ برتر فوتبال امسال منظم تر و در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می شود / صدا وسیما و برنامه ورزشی نقش تعیین کننده در آرامش بخشی تماشاگران و محیط فوتبال دارد/از نیروی انتظامی برای برگزاری مقتدرانه و توام با امنیت مسابقات فوتبال تشکر می‌کنم

آریا جوان - مسعود سلطانی فر گفت:لیگ برتر فوتبال امسال منظم تر و در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می شود و فدراسیون فوتبال وظیفه اصلی را در کنترل وضعیت انضباطی باشگاهها و تیم ها دارد و نباید در برخورد با خاطرات اغماض کند.

نیروی انتظامی فرمانده میدان در مسابقات ورزشی است/مدیر باشگاه ها در مورد تخلفات لیدرها مسئولیت دارند و بایستی پاسخگوی تخلفات آنها باشند/وضعیت ورزشگاه آزادی در دوسال گذشته بسیار مطلوب تر شده است

آریا جوان - فرمانده پلیس تهران بزرگ گفت : وضعیت استادیوم آزادی نسبت به دو سال گذشته بسیار بهتر شده و با نصب گیت ها و بلیط فروشی الکترونیکی، شرایط برگزاری بسیار بهتر خواهد شد.

سال بد فوتبال ایران مقابل سامورایی‌ها!

آریا جوان - تیم فوتسال مس سونگون ورزقان، نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا در فینال این رقابت‌ها، مقابل ناگویای ژاپن شکست خورد و نایب قهرمان شد.

هواداران بروژ، کاوه را می‌خواهند

آریا جوان - هوادران کلوب بروژ حضور کاوه رضایی در ترکیب این تیم را به ووسن، مهاجم بلژیکی ترجیح می‌دهند.

دربی به‌خاطر والیبال عقب می‌افتد؟

آریا جوان - برگزاری رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا در تهران زمان برگزاری نودمین دربی پایتخت را تحت تاثیر خود قرار داد.

میزبانی لیگ ملت‌های والیبال با کمترین هزینه آذربایجان‌غربی را به جهانیان معرفی کرد

آریا جوان - استاندار آذربایجان‌غربی گفت: میزبانی رویدادهای ورزشی از جمله لیگ ملت های والیبال یکی از بهترین راه‌های معرفی استان و شهر ارومیه به جهانیان است.

جلسه مسئول نمایندگی بخش‌های ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان برگزار شد

آریا جوان - با حضور ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان دومین جلسه مسئول نمایندگی بخش‌های ادارات ورزش و جوانان استان روز یکشنبه 27 مردادماه به میزبانی باسمنج برگزار شد.

علمای معزز شیعه و سنی از 1400 سال قبل تا کنون با وحدت اسلامی و برادری در کنار هم زندگی کرده و هیچ گونه اختلاف و دشمنی در میان امت اسلامی نخواهد بود

آریا جوان - همایش بزرگ ملی نقش جوانان و سازمان های مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی، روزگذشته در محل سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد شهرستان چابهار برگزار شد.

کسب 1500 مدال توسط زنان ورزش کار ابرانی در رویدادهای بین المللی، تصویب پوشش 80 رشته ورزش ی بانوان و میزبانی حدود 80 رویداد بین المللی بخشی از دستاوردهای ورزش بانوان در دو سال گذشته

آریا جوان - بررسی یازده شاخص مهم ورزش بانوان طی دو سال اخیر نشان می دهد توجه ویژه دولت تدبیر و امید باعث رشد فزاینده ورزش بانوان در ابعاد قهرمانی، همگانی و کرسی های بین المللی شده است.

باشگاه استقلال و پرسپولیس را صد درصد واگذار می کنیم یا از طریق مزایده یا مذاکره/بانک ذخیره استعدادهای ورزش ایران به 5 هزار نفر می رسد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که عزم و اراده جدی این وزارتخانه واگذاری صد درصدی پرسپولیس و استقلال است و این مهم را از طریق مزایده یا مذاکره حتما انجام خواهیم داد . وی ضمن تشریح دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اظهار داشت:بانک ذخیره استعدادهای ورزش ایران در پایان این المپیاد به 5 تا 6 هزار نفر خواهد رسید .

باشگاه استقلال را صد درصد واگذار می کنیم یا از طریق مزایده یا مذاکره/بانک ذخیره استعدادهای ورزش ایران به 5 هزار نفر می رسد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که عزم و اراده جدی این وزارتخانه واگذاری صد درصدی پرسپولیس و استقلال است و این مهم را از طریق مزایده یا مذاکره حتما انجام خواهیم داد . وی ضمن تشریح دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اظهار داشت:بانک ذخیره استعدادهای ورزش ایران در پایان این المپیاد به 5 تا 6 هزار نفر خواهد رسید .

بهایی که دولت به ورزش زنان داد

آریا جوان - کسب نخستین مدال المپیکی تاریخ ورزش، پرچمداری زنان، پایان انتظار 38 ساله دختران بسکتبالیست برای حضور در مسابقات و حضور خانواده ها در ورزشگاه‌ها تنها گوشه ای از توجه دولت تدبیر و امید به ورزش زنان است که با کسب افتخارآفرینی در عرصه های قاره ای و جهانی همراه بود.

شطرنج دولت تدبیر با مهره جوانی

آریا جوان - بررسی روند رو به رشد شطرنج در 6 سال گذشته نشانگر آن است که این رشته با تدبیر وزارت ورزش و برنامه‌های فدراسیون روند رو به رشدی در پیش گرفته است.

تدبیر دولت برای تعریف ورزش در توسعه روستا

آریا جوان - تدبیر وزارت ورزش و جوانان با همکاری فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی ‌محلی جمعیت روستایی ایران را از محدودیت های ورزشی خارج و آنان را درگیر رقابت های هیجان انگیز کرده است.

باور دارم در همه مناطق روستایی جوانانی هستند که می توانند قهرمان اسیا،جهان والمپیک شوند/ باتجهیز اماکن ورزشی،باید امکان ورزش کردن را برای جوانان روستایی فراهم کنیم

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: روستاییان می توانند در تمامی عرصه ها به ویژه ورزش قهرمانی برای کشور عزت افرین وعظمت بخش باشند‌

سید والیبال ایران لژیونر می‌شود؟

آریا جوان - سید محمدموسوی، سرعتی‌زن تیم‌ملی والیبال ایران برای فصل پیش‌روی رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تیم شهرداری ارومیه به توافق رسیده بود اما حالا خبر رسیده که وی در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

حمله بی‌سابقه پروین به وزیر و داورزنی به خاطر پرسپولیس و استقلال

آریا جوان - پیشکسوت مطرح باشگاه پرسپولیس در صحبت‌های غیرمنتظره انتقادات بسیار تندی را علیه وزارت ورزش، وزیر ورزش و جوانان و همچنین داورزنی معاون ورزش قهرمانی این وزارتخانه مطرح کرد.

قاسم قاسمی: آزادگان اسوه صبر و مقاومت هستند

آریا جوان - مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران صبح امروز در دیدار با شش نفر از آزادگان این وزارتخانه با دکتر سلطانی فر گفت: در تلاش هستیم روز 31 شهریور مراسم ویژه تقدیر از رزمندگان وزارت ورزش و جوانان را با حضور هزار نفر از این عزیزان برگزار کنیم.

تندگویان: حوزه جوانان بهترین بستر برای گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی است

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: حوزه جوانان بهترین بستر برای گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی در عرصه های ملی و بین المللی است و از سازمان های مردم نهاد جوانان می خواهم تا با تالیفات مشترک دو مذهب و خروجی مناسب از این همایش بزرگ با نظر علمای تشیع و تسنن گردآوری کنند تا افق مناسبی جهت وحدت اسلامی ترسیم شود.

نخستین رویداد پاک ورزی ساحلی ایران با موفقیت در مازندران برگزار شد

آریا جوان - با حضور میهمان ویژه وزارت ورزش و جوانان، مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد و محیط زیست، معاون فرهنگی و جوانان و ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان، فرماندار بابلسر و سفرا و نمایندگان برخی سفارتخانه های خارجی نخستین رویداد پاک ورزی ساحلی در بابلسر برگزار شد

کریمی: امسال برنامه های هفته ازدواج را به یک جریان در کشور تبدیل کردیم

آریا جوان - مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر این که امسال برنامه های هفته ازدواج را به یک جریان در کشور تبدیل کردیم، اظهار داشت: باید تلاش کنیم برنامه ها و جشن های اینچنینی در سطح شهر گسترش یابد.

آغاز نشست ملی نقش جوانان و سازمانهای مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی

آریا جوان - نشست ملی نقش جوانان و سازمانهای مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی با حضور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در چابهار آغاز شد.

جشن بزرگ پیوندهای آسمانی استان البرز برگزار شد

آریا جوان - جشن بزرگ پیوندهای آسمانی استان البرز به همت اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

دکتر سلطانی فر: روز بازگشت آزادگان به وطن یکی از شیرین ترین خاطره های زندگیم بود

آریا جوان - مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز وزارت ورزش و جوانان به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی امروز با حضور دکتر مسعود سلطانی فر و ژاله فرامرزیان در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

کریمی : 236 پروژه نیمه تمام ورزشی میراث دولت گذشته در سراسر کشور در تعهد شرکت توسعه وجود دارد/ برای تکمیل انها 6 هزار میلیارد اعتبار لازم داریم /تا پایان سال 50 پروژه ورزشی را به پایان می رسانیم

آریا جوان - مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزش با اعلام خبر اتمام 50 پروژه ورزشی تا پایان امسال بیان کرد که 236 پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که برای اتمام انها به 6 هزار میلیارد اعتبار نیاز داریم .

به سمت توازن در سهم بندی بین ورزش همگانی و قهرمانی حرکت می کنیم/تقسیم بندی ورزش روستایی و غیر روستایی دسته بندی صحیحی نیست

آریا جوان - در دومین روز گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور که در هتل المپیک برگزار شد مدیران معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی برنامه های خود را بیان کردند.

ورزش کاران المپیکی دغدغه ای برای هزینه هایشان نداشته باشند / تلاش می کنیم برای تکمیل پروژه های ورزشی تامین منابع صورت گیرد

آریا جوان - معاون مدیریت و توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان گفت : ورزش کارانی که سهمیه المپیک می گیرند بر اساس مصوبه ستاد عالی بازی ها دغدغه ای برای هزینه هایشان نداشته باشند .

تاکید تقی زاده بر هماهنگی و تعامل ادارات کل استانی و مسوولان ستادی

آریا جوان - معاون امور مجلس ، حقوقی و استان های وزارت ورزش و جوانان ، هماهنگی مدیران کل استانها با مدیران ستادی را گامی مهم در جهت سرعت بخشیدن به اجرایی شد ن برنامه ها و سیاستهای وزارت ورزش و جوانان دانست.

ساير مطالب

یادداشت تفاهم وزارت ورزش و جوانان و کمیته کار با جوانان و ورزش تاجیکستان امضا خواهد شد/آمادگی برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ورزش ایران در تاجیکستان را داریم

دکتر سلطانی فر: دفاع مقدس قطعا طلایی ترین دوران تاریخ معاصر کشور است

افتتاح پارک ورزش در دو شهرستان / جاده های سلامت را شهرداران دراولویت قرار دهند

موضوع شهدا دارای جایگاه بسیار ارزشمندی است که در حوزه ورزش نیز شان بالایی دارد/برای گرامیداشت مقام والای شهدا هرقدر بکوشیم، حق مطلب ادا نخواهد شد

فدراسیون ورزش های همگانی به عنوان فدراسیون حامی سلامت معرفی شد

برگزاری همایش فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات کل   ورزش وجوانان در اردبیل

جنگ پدرخوانده‌ها

آزمون دومین بازیکن برتر دیدار زنیت - کراسنودار

واکنش مدیررسانه‌ای اسبق تراکتور به اظهارات صادقیان

شوخی مهاجم زنیت با سردار: هنوز باورم نمی‌شود، آزمون به من پاس داد!

منزوی: هیات مدیره پاسخ صحبت‌های خطیر را بدهد

علاقمندی روسیه برای میزبانی جام جهانی بسکتبال زنان

عذرخواهی مجری شبکه سه از هواداران استقلال روی آنتن زنده

عالیشاه: مقایسه گابریل با برانکو درست نیست

اولین عکس طارق با پیراهن الاسماعیلی

نخستین چالش علیرضا دبیر و فدراسیون کشتی/ اجرای تقویم با جیب خالی!

پرسپولیسی‌ها باید بازهم فینالیست شوند

بازگشت غول روس‌ها به دنیای کشتی/ تاخت و تاز در زیلکوفسکی

وکیل بازیکن پرسپولیس رسما از گوران شکایت کرد

مصاحبه‌های تبلیغاتی در آستانه انتخابات هیات فوتبال تهران!

رمزگشایی از مذاکره مهاجم ذوب آهن با استقلال

کالدرون عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس شد

مسئولان صدا و سیما مراقب باشند/ استقلال آماده شروع لیگ است

ضیافت شام رئیس الاهلی برای پروفسور و همراهان

چرا بهاروند تاریخ بازی‌ها را اعلام نکرد؟

صفا هادی استقلال را امیدوار نگه داشت

اتفاق جالب در جایگاه ویژه ورزشگاه اصفهان

تقدیر باشگاه سیه‌نا از معروف و سیچلو

تست پزشکی مایگا با وسواس حداکثری پرسپولیس

ویلموتس هم از لغو بازی با بنگلادش خوشحال است

رونمایی از روسای جدید 3 کمیته در کشتی

آشنایی با رقبای والیبال ایران در انتخابی المپیک 2020

ستاره‌هایی که هنوز در لیگ برتر تیم ندارند

منصوریان: هزینه نکردن رمز پیروزی نیست

عرب جانشین خود را در پرسپولیس مشخص کرد!

سیدجلال در مقابل فولاد یا نساجی هم بازی می‌کند؟

حل مشکل خانم گل فوتسال بانوان

انصاری با پرسپولیس تمرین نکرد

کارنامه موفق ذوب آهن مقابل عربستانی‌ها

انصراف وفایی از مسابقه چین بعد از سرقت

رونمایی از تفریح جدید تراکتوری‌ها در محل تمرین

رنگ پیراهن ذوب آهن و الاتحاد مشخص شد

استفاده همه تیم‌های ملی از پک

حضور تیم ترکیبی زنان و مردان ایران در مسابقات جام جهانی تکواندو!

چالش بی‌پایان شماره‌های خاص در فوتبال ایران

هافبک الجزایری به میلان پیوست

مارادونا پشت مسی درآمد؛ بله آن‌ها فاسد هستند!

کاپیتان اول پرسپولیس مشخص شد

احتمال ضعیف حضور بازیکن کیه‌وو در استقلال

شانس مجدد استراماچونی به هافبک استقلالی

کالدرون سبک متفاوتی در پرسپولیس دارد

باشگاه استقلال همکاری‌اش با صداوسیما را قطع کرد

شکایت هافبک پرسپولیس از سامان گوران!

سیستم کالدرون در 2 بازی اخیر: 2-4-4 یا 1-4-1-4؟

حکم توقیف لوگوی پرسپولیس در دست 2 طلبکار

تیام چگونه از استقلال جدا شد؟

عذرخواهی رسمی شبکه 3 از باشگاه استقلال

تورنمنت روسیه/ پیروزی تیم‌ملی بسکتبال ایران مقابل اردن

درآمد 500 هزار دلاری ای‌اف‌سی!

کشتی‌فرنگی قهرمانی جهان/ دو مدال طلا برای ایران

اینترنشنال کاپ/ برد منچستریونایتد مقابل آث‌میلان

چلسی از شکست گریخت

جایزه بهترین بازیکن فوتبال آلمان اهدا شد

شباهت‌های عجیب مهاجمان مالیایی سرخابی

ذوب آهن تنها پرچم‌دار ایران/ برانکو نقطه قوت الاهلی است

زمان قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال اعلام شد

تصمیم نهایی کالدرون در مورد سیدجلال

غیبت دو بازیکن مصدوم در تمرین استقلال

مهاجم سابق پرسپولیس به تیم اوکراینی پیوست

مجریان ناشی در برنامه زنده چه کار می‌کنند؟

فرماندار پردیس: پاکسازی محیط زیست، عزم ملی می طلبد

همایش ملی تربیت بدنی، تغذیه و طب ورزشی برگزار می شود

درخشش تکواندوکاران پایتخت در شیاپ چانگ جهانی کره جنوبی

جدایی سلیمی از تراکتور در گروی موافقت دنیزلی

AFC استقلال و ذوب آهن را جریمه کرد

ماهینی 2 هفته دیگر به شرایط بازی می‌رسد

تیم استراماچونی هر روز هجومی‌تر از دیروز

هیچ تاریخی برای قرعه کشی و آغاز لیگ برتر تعیین نشده است

مطهری در بین ستاره‌های لیگ قهرمانان آسیا

پوگبا منچستری‌ها را سر کار گذاشت

از مراسم معارفه فرشاد پیوس تا محرومیت مسی از بازی‌های ملی

توضیح فدارسیون بولینگ درباره مشکل اسنوکرباز ایرانی در فرودگاه پکن

زمان نشست خبری منصوریان مشخص شد

دلخوری پرسپولیسی‌ها برای جشن نافرجام!

عذرخواهی مجری برنامه سلام صبح بخیر از باشگاه استقلال و هوادارانش

ماجرای توقیف لوگوی باشگاه استقلال/ امضای چک با ابهام برمودایی!

عذرخواهی مجری صداوسیما از هواداران استقلال

تساوی خادم الشریعه مقابل استاد بزرگ هندی در مسابقات آزاد چین

ذوب آهن پرچم فوتبال ایران را بالا نگه داشته است

بازگشت عجیب ستاره استقلالی به دنیای فوتبال!

شکست کشتی‌گیر ترکیه‌ای مقابل کودک 10 ساله

چه کسی گفته تماشای فوتبال برای زنان حرام است؟

انتقاد شدید وریا غفوری به صداوسیما

استوری نوید محمدزاده در واکنش به استوری اعتراض آمیز وریا غفوری

سوراخ‌های عجیب در چمن ورزشگاه نقش جهان

پرسپولیس همچنان پشت درهای بسته تمرین می‌کند

ساعت دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن ایران - الاتحاد عربستان

مسی با پایان تعطیلاتش به بارسلونا برگشت

مذاکرات بی نتیجه استقلال با صفا هادی

حضور پوکیارلی در استقلال منتفی شد

جزییات غرق شدن 3 نفر در حاشیه مسابقات دانش‌آموزی دختران

وارث شماره 10 هازارد در چلسی مشخص شد

ابراهیمی: کالدرون دل شیر داشت که بعد از قهرمانی‌های برانکو آمد

قرارداد مادیبو مایگا - پرسپولیس امروز امضا نمی‌شود

حامد لک به ماشین‌سازی پیوست

سونامی علیه شرط‌بندی در فوتبال

ست 9 میلیون دلاری رونالدو در ایتالیا

رکورد جهانبخش در برایتون شکسته شد

گلر پرسپولیس رسما جدا شد

کاپیتان استقلال در تیررس باشگاه قطری

رنار برای هدایت تیم ملی عربستان به ریاض رسید

شرط عجیب بشار رسن در امضای قرارداد با پرسپولیس؛ کاپیتان شاهد باشد!

شکایت رسمی باشگاه استقلال از صداوسیما!

برخورد عجیب یوونتوس با دیبالا: تنها تمرین کن!

گران‌ترین مدافع تاریخ وارد کمپ منچستریونایتد شد

استراماچونی و انتقال دستورات از طریق وریا غفوری

کامیابی‌نیا دست نیافتنی می‌شود؟

علیپور امیدوار به خوش‌قولی پرسپولیسی‌ها

دوست دارید یک وب‌‌‌‌‌ سایت شیک، مشابه برندهای بزرگ، داشته باشید؟

اسامی نامزدهای بهترین بازیکن سال فیفا اعلام شد/ حضور مسی و رونالدو

افتتاحیه مسابقات غرب آسیا در کربلا با حضور زنان

تیکه عجیب مجری سلام صبح بخیر به لوگوی باشگاه استقلال

افتتاحیه‌ مسابقات فوتبال غرب آسیا در کربلا

تراکتور گزینه استقلال و سپاهان را هایجک کرد!

گران‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران

درمان کبد چرب، قاتل پنهان را جدی بگیرید!

سه زن دارم که زندگی در ایران برایشان دشوار بود!

زمان شروع لیگ برتر فوتبال مشخص شد

مایگا برای عقد قرارداد با پرسپولیس به تهران آمد

این آقا سرمربی اخراجی را به استقلال آورده!

دبل پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات؛ دو سوپراستار در پرواز VIP به مقصد تهران!

سفر دستیار ویلموتس به فرانسه برای بررسی وضعیت سامان قدوس

سورپرایز ویژه پرسپولیسی‌ها مشخص شد

بازیکن سابق استقلال راهی تیم «اسماعیلی» مصر شد

میزبانان نهایی رقابت‌های قهرمانی والیبال جهان 2023 مشخص شدند

برای نخستین بار؛ قضاوت داور زن در سوپرکاپ اروپا

دلیل ناکامی‌ گواردیولا برای قهرمانی در اروپا با سیتی و بایرن از نگاه فن‌خال

مهاجم بارسلونا همبازی سردار شد

اینتر مصدومیت گودین را تأیید کرد

رد پیشنهاد 10 میلیون یورویی بارسلونا برای مدافع 17 ساله پورتو

منچستریونایتد سرانجام برسر خرید مگوایر با لسترسیتی به توافق رسید

کپی‌برداری یحیی از کالدرون

ستاره آرژانتینی بارسلونا نقره‌داغ شد

لحظه عقد قرارداد طارق همام با الاسماعیلی مصر

جوان‌هایی که استقلال و پرسپولیس کنار می‌گذارند

بوکس زیر مجموعه ژیمناستیک شد!

قرارداد اسدی با باشگاه تراکتور 4 میلیارد تومان است؟

تمدید قرارداد ترابزون اسپور با ستاره ایرانی

آخرین مهلت فیفا برای ورود زنان به ورزشگاه

آخرین خط خورده تیم ملی والیبال کیست؟