پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

ورزش

طعم دلنشین دیدار با رهبر معظم انقلاب تا ابد در یاد و خاطرمان خواهد ماند

آریا جوان - الناز دارابیان دارنده مدال طلای دو و میدانی بازیهای پارا آسیایی 2018 جاکارتا در خصوص دیدار امروز ورزشکاران با رهبر انقلاب اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت:دیدار با رهبر عزیزمان بسیار دلشین و صمیمی بوده و طعم این دیدار صمیمی در یاد تمامی ورزشکاران حاضر تا ابد خواهد ماند و فراموش نخواهیم کرد.

اسبقیان:کشتی در بازی های آسیایی جاکارتا باعث شادی مردم و مایه افتخار تمام ما بود

آریا جوان - مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون های ورزشی در دیدار با بنی تمیم سرپرست، سیروس پور مشاور عالی و لایق دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به زحمات و خدمات رسول خادم در مدت مدیریت فدراسیون کشتی گفت: خادم چه در دوره قهرمانی و چه در دوره مدیریت خود افتخارات زیادی را برای کشتی بدست آورده است و وی یک فرد اخلاق مدار، پرتلاش و سالم است.

از حمایت وزارت ورزش و جوانان در اعزام تیم ملی به اسپانیا تشکر می کنم /عنوان مدیر برتر از سوی فدراسیون جهانی برای ایران است

آریا جوان - رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از حمایت وزارت ورزش و جوانان و شورای برون مرزی این وزارتخانه به منظور اعزام تیم های مملی این فدراسیون به اسپانیا که با عنوان قهرمانی جهان هم همراه شد ،به نیکی نام برد و کسب عنوان مدیر برتر از سوی فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام را افتخاری برای ایران دانست.

ندا پنجه باشی : مهم‌ترین دستاورد دیدن رهبری ایجاد انگیزه مضاعف در ورزشکاران است

آریا جوان - دارنده مدال نقره والیبال نشسته بازی‌های پاراآسیایی 2018 در خصوص دیدار ظهر امروز با رهبر انقلاب اسلامی گفت: به طور حتم دیدن رهبری مهم‌ترین دستاوردی که دارد ایجاد روحیه و انگیزه مضاعف در ورزشکاران است ملی‌پوش والیبال نشسته کشورمان ادامه داد: از این پس یکی از اهدافم در کسب مدال ملاقات با رهبر است آنقدر این دیدار برایم لذت بخش بود که حتی نمی‌دانم چگونه آن را توصیف کنم

فتاحی: به هیئت کوهنوردی تذکر داده شد/ رضایت ولی لازم نیست

آریا جوان - دیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در واکنش به شایعات اخیر در خصوص کوهنوردی بانوان گفت:به هیئت کوهنوردی تذکر داده شده چرا که سیاست دولت تدبیر و امید، حمایت همه جانبه از ورزش بانوان است.

ورزش جانبازان و معلولین به کار انداختن ظرفیت‌های پنهان است

آریا جوان - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر این که ورزش جانبازان و معلولین به کار انداختن ظرفیت های پنهان موجود در انسان است، فرمودند: «ما همه و در هر سنی به‌خصوص جوانان باید از شما یاد بگیریم؛ شما مدال گرفتید و قهرمان شدید و مظهر به کار انداختن ظرفیت‌ها بودید».

نشست مشترک سمن های مردم نهاد خوزستان با معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد

آریا جوان - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی سخنانی اظهار کرد : ما امسال در کل کشور پرداخت هایمان را از طریق صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت شکل دادیم .

دکترسلطانی فر وزیر ورزش و جوانان:عزم و اراده نظام بر انتقال قدرت از نسل فعلی به نسل جوان است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: عزم و اراده نظام بر انتقال قدرت از نسل فعلی به نسل جوان است؛ حرکتی که از دو سه سال گذشته آغاز شده است و روز به روز جدیت بیشتری پیدا می‌کند.

موافق واگذاری استقلال و پرسپولیس هستیم / درخواست میزبانی جام ملتهای ٢٠٢٣ را داده ایم

آریا جوان - دکتر سلطانی فر امکانات سخت افزاری کشور در برگزاری رویدادهای ورزشی در سطح بین المللی را مثبت ارزیابی کرد و از درخواست میزبانی ایران برای جام ملتهای فوتبال ٢٠٢٣ خبر داد.

دکتر جهانگیری: خوزستان می‌تواند هر روز جشنواره‌ای از افتتاح طرح‌های مختلف باشد

آریا جوان - ​معاون اول رئیس جمهور استان خوزستان را از استان‌های مهم و قطب اقتصادی کشور برشمرد و با تأکید بر این که استان خوزستان در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت نفت، پتروشیمی، فولاد و کشاورزی در کشور سرآمد است گفت: خوزستان می‌تواند هر روز جشنواره‌ای از افتتاح طرح‌های مختلف باشد و پیشرفت آن الگویی برای سایر استان‌های کشور باشد.

افتتاح ورزشگاه فولاد خوزستان با حضور معاون اول رییس جمهور و دکتر سلطانی فر

آریا جوان - ورزشگاه فولاد خوزستان با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح و به بهره‌برداری رسید

دکتر سلطانی فر : امیدواریم تا قبل از پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت : خوشبختانه قرارداد حامی مالی استقلال و پرسپولیس تا سال 1399 برقرار است و هیچ مشکل مالی این دو تیم پر طرفدار را تهدید نمی کند .

وزیر ورزش و جوانان وارد اهواز شد

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان در ادامه برنامه های سفرهای استانی به منظور افتتاح ورزشگاه فولادخوزستان با استقبال رسمی حسین زاده معاون استاندار خوزستان وارد اهواز شد .

اسبقیان: توسعه ورزش قهرمانی و همگانی با رویکرد فرهنگی در اولویت برنامه های وزارت ورزش و جوانان است

آریا جوان - مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون های ورزش ی یکی از اهداف عالی وزارت ورزش و جوانان را توسعه ورزش قهرمانی و هگانی با رویکرد فرهنگی در راستای سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری دانست.

دکتر سلطانی فرواقعا از ورزش حمایت می کند/برای قهرمانی باید برای ورزش کاران سرمایه گذاری کرد

آریا جوان - دارنده سه مدال وزنه برداری بازی های المپیک حمایت ها ی دکتر سلطانی فر از ورزش کاران و قهرمانان را بسیار خوب توصیف و تاکید کردو گفت : برای استمرار قهرمانی ها در میادین مهم باید برای ورزش سرمایه گذاری کرد.

علی مرادی: با 70 درصد توانمندی به مسابقات جهانی رفتیم/ به جوانان اعتماد کردیم و دنیا عملکرد آنها را تحسین کرد

آریا جوان - رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: به لطف خدا و با حمایت های وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک و اعتمادی که جوانتر ها شد، توانستیم به لحاظ مدالی نایب قهرمانی و به لحاظ امتیازی مقام سوم مسابقات جهانی را کسب کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری:رکورد خانه های ورزش روستایی کشور دراستان شکسته می شود

آریا جوان - حمید کریمی گفت: با حمایت ویژه دکتر سلطانی فر و با تجهیز 100 خانه ورزش روستایی دیگر در چهارمحال و بختیاری، رکورد افتتاح این خانه ها در کشور شکسته خواهد شد.

علی داوودی: ارتقاء رکورد جوانان جهان در مسابقات قهرمانی جهان از کسب 3 مدال ارزشمندتر بود

آریا جوان - جوانترین وزنه بردار در این دوره از مسابقات قهرمانی جهان گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و همه کشورها با آمادگی کامل شرکت کردند و از آنجایی که رقیب بلاروسی هم جوان بود خوشبختانه توانستم رکورد را از چنگش در آورده و به نام ایران کنم.

رغبتی :المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ، چشم انداز و آینده ورزش کشور را تبیین می کند

آریا جوان - مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان در خصوص اهمیت برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در سطح گسترده اظهار داشت : این المپیاد چشم انداز و آینده ورزش کشور را تبیین می کند .

تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام بین قاره ای

آریا جوان - وزارت ورزش وجوانان در پیامی کسب مقام قهرمانی آسیا تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام بین قاره ای، امارات را تبریک گفت.

تیم‌ملی وزنه برداری وارد تهران شد

آریا جوان - اعضای تیم‌ ملی وزنه برداری کشورمان امشب با استقبال مسوولان وزارت ورزش و‌جوانان و کمیته ملی المپیک وارد تهران شدند.

دکتر سلطانی فر:سیاست ما حضور تاثیر گذار در عرصه های بین المللی است

آریا جوان - وزیر ورزش و حوانان صبح امروز در هفتاد و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که صبح امروز در این وزارتخانه برگزار شد گفت: هدف و سیاست دولت،حضور تاثیر گذار ، مشارکت گسترده و کسب کرسی های بیشتر در محافل بین المللی است.

محمد مهدی تندگویان: دستاوردهای بسیار بزرگی در اجلاس جوانان اسلام داشتیم

آریا جوان - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و حوانان صبح امروز در هفتاد و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: ما حاضریم شبکه گردشگری را به استان ها واگذار کنیم تا بتوانیم با استفاده از تور لیدرهای توانمندمان، این بخش را تقویت کنیم.

فریبا محمدیان: مشارکت حضور بانوان برای تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما لذت‌بخش بود

آریا جوان - معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره حضور بانوان در ورزشگاه آزادی گفت: مشارکت حضور بانوان در ورزشگاه برای تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما برایم بسیار لذت‌بخش بود.

نماینده ایران در عضویت فدراسیون کاراته کشورهای حوزه دریای سیاه و خزر

آریا جوان - با تشکیل فدراسیون کاراته کشورهای حاشیه دریای خزر و دریای سیاه، محمدصادق فرجی رییس فدراسیون کشورمان به عنوان نایب رییس، محسن آشوری و جواد سلیمی به ترتیب به عنوان رییس کمیته مسابقات و داوری این فدراسیون تازه تاسیس شده انتخاب شدند.

امادگی برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی ژاپن را داریم / سه میلیون متقاضی خرید بازی پرسپولیس و کاشیما بودند

آریا جوان - وزیر ورزش و‌جوانان با بیان اینکه امادگی لازم برای برگزاری دوستانه با تیم ملی ژاپن را داریم گفت: ،بسه میلیون متقاضی خرید بازی پرسپولیس و کاشیما بودند

مردم ایران با فوتبال نفس می کشند / برای حضور بانوان در استادیوم های فوتبال از مسعود (سلطانی فر تشکر می کنم

آریا جوان - رییس فیفا در دیدار با وزیر ورزش و جوانان با ابراز خوشحالی از حضور مجددش درایران از سلطانی فر به خاطر حضور بانوان در استادیوم ازادی تشکر کرد و‌گفت:مردم ایران با فوتبال نفس می کشند و علاقه آنها به این ورزش وصف ناپذیر است .

پرسپولیس نایب قهرمان آسیا شد

آریا جوان - در دیدار برگشت تیم های پرسپولیس ایران و کاشیماآنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا با تساوی بدون گل به پایان رسید تا تیم ژاپنی قهرمان آسیا شود.

آغاز بهره برداری از سامانه الکترونیکی برگزاری رویداد

آریا جوان - مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری از تولید سیستم نرم افزاری برگزاری رویداد با هدف الکترونیکی کردن فرآیند برگزاری رویداد های کشوری و ملی که مسئولیت نظارت و حسن اجرای آن با وزارت ورزش و جوانان خبر داد .

رییس فیفا وارد ایران شد

آریا جوان - رییس فدراسیون بین المللی فوتبال «فیفا» به منظور تماشای دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن وارد تهران شد.

حضور پرشور بانوان سرخ‌پوش در استادیوم آزادی

آریا جوان - تعدادی از زنان هوادار به همراه خبرنگاران و عکاسان زن برای پوشش خبری و تصویری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن وارد ورزشگاه آزادی شدند.

جایگاه روسای فیفا و ای اف سی در آزادی بازرسی شد

آریا جوان - جایگاهی که برای روسای فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) در ورزشگاه آزادی در نظر گرفته شده است به صورت ویژه ای مورد بازرسی قرار گرفت.

شیخ سلمان: دکتر سلطانی فر را برادر خود می دانم / حمایت هزار درصدی ما را در کنار خود ببنید / ایران از لحاظ تاریخی و فرهنگی بسیار غنی است و هر بار به ایران می ایم خوشحال می شوم / از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران یکی از کشورهای برتر فوتبال آسیاست

آریا جوان - رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: فوتبال ایران فقط مختص تیم ملی بزرگسالان نیست و در تمام رده ها از فوتسال تا همین نتایج فوتبال ساحلی و بخصوص فوتبال زنان بسیار موفق بوده و این موضوع موجب سربلندی فوتبال آسیاست.

سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به چهارمحال و بختیاری

آریا جوان - ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان روز سه‌شنبه 22 آبان ماه برای یک سفر 3روزه وارد شهرکرد، مرکز استان چهار محال و بختیاری خواهد شد.

شما تا همین جا هم رسیده اید از نظر مردم قهرمان آسیا هستید پرسپولیس با وجود دو فصل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات ، راه دشواری را پیمود تا به

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان در جمع بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت : مردم ایران ،شما را قهرمان مسابقات باشگاههای اسیا ،می دانند.

دکتر سلطانی فر : ارتباط ما با کنفدراسیون آسیا و شیخ سلمان برادرانه است / نبض فوتبال آسیا در ایران می تپد ، از شما انتظار دارم مسایل سیاسی را از ورزش جدا کنید و حق تیم های ایران ی که میزبان تیم های عربستانی باشند

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا با بیان اینکه نبض فوتبال آسیا در ایران می تپد، اظهار داشت : از همکاری های شما برای رشد و توسعه فوتبال آسیا ،خصوصا تلاش های اثر گذار تان برای استاندارد سازی باشگاهها در فوتبال آسیا تشکر می کنم .

مهدی تاج: تمام تعهدات به AFC را در خصوص ورزشگاه آزادی انجام دادیم / هیچ نگرانی برای بازی فردا نداریم / شیخ سلمان امروز کلنگ ساختمان فدراسیون فوتبال را بر زمین می زند

آریا جوان - رییس فدراسیون فوتبال همزمان با بازدید وزیر ورزش و جوانان از روند آماده سازی ورزشگاه آزادی برای مسابقه فینال باشگاه های آسیا گفت: هیچ نگرانی بابت مسابقه فردا نداریم.

دکتر مسعود سلطانی فر : آقای جهانگیری تماشاگر ویژه فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود / در کاری جهادگونه توانستیم تایید مقامات برگزاری را برای فینال بدست بیاوریم / امیدوارم فردا اینجا جشن قهرمانی را برگزار کنیم

آریا جوان - وزیر ورزش و حوانان با اعلام این مطلب که با کاری جهادگونه توانستیم تایید مقامات برگزاری کنفدراسیون فوتبال اسیا را برای فینال باشگاه های آسیا بدست بیاوریم اظهار داشت: امیدوارم فردا بتوانیم جشن قهرمانی را در استادیوم آازادی برگزار کنیم .

اولویت برنامه ها ، آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی های المپیک 2020 است/ با مساعدت وزارت ورزش و جوانان مشکلی در کشتی وجود ندارد

آریا جوان - سرپرست فدراسیون کشتی گفت : مهم‌ترین اولویت من در فدراسیون کشتی فراهم آوردن حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی های المپیک توکیو است

کرمانی مقدم: هیچ چیز تمام نشده، پرسپولیس باهوش بازی کند پیروز می شود

آریا جوان - بازیکن اسبق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ چیز تمام نشده و بازی در آزادی قهرمان آسیا را مشخص می کند. نباید احساسی بازی کنیم و ابتدا باید حواسمان باشد که گل نخوریم و در ادامه باهوش بازی کنیم تا به گل برسیم.

فرصت های اشتغال فارغ التحصیلان تربیت بدنی و علوم ورزشی بررسی شد

آریا جوان - جلسه بررسی فرصت های موجود برای اشتغال و به کارگیری توانمندی های فارغ التحصیلان تربیت بدنی و علوم ورزشی در نظام جامع سلامت با حضور معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

جمشید شاه محمدی: در آزادی همه چیز فرق می کند/ کاشیما را 3 هیچ می بریم

آریا جوان - بازیکن اسبق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تیم ژاپنی با انبوهی از امکانات و بازیکنان خوب خارجی و برزیلی و با شرایط میزبانی که زیاد به نفع بچه های ما نبود توانست ما را ببرد ولی در ایران و استادیوم آزادی همه چیز فرق می کند.

فراخوان کمیته ملی المپیک در خصوص تاریخ شفاهی ورزش ایران

آریا جوان - کمیته ملی المپیک با حمایت و همکاری وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک به استناد مصوبات شورای سیاستگذاری تاریخ شفاهی ورزش ایران آمادگی دارد پیشنهادهای رسیده را در این خصوص بررسی کند.

فریاد استکبار ستیزی جوانان و ورزش کاران در یوم الله سیزده آبان

آریا جوان - جوانان و ورزش کاران با فریاد مرگ بر آمریکا، بار دیگر نشان داد که پایبند شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بوده و پرچمدار فرهنگ استکبار ستیزی در میان آحاد ملت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان :با تدبیر،حمایت و پیگیری دکتر سلطانی فر دو پروژه عظیم ورزش ی در کرمان افتتاح می شود/پیست دوچرخه سواری بعد از 23 سال و زورخانه بین االمللی بعد از 10 سال افتتاح می شود

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از افتتاح دو پروژه بزرگ ورزش ی استان کرمان بعد از ایام ماه صفر با حضور دکتر مسعود سلطانی فر خبر داد و بهره برداری از پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیا و زورخانه بین المللی را اتفاقی بزرگ و ماندگار در ورزش ایران دانست.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک: 2.5 میلیارد تومان بدهی داریم

آریا جوان - رئیس فدراسیون ژیمناستیک با بیان اینکه این فدراسیون حدود 2 و نیم میلیارد تومان بدهی معوقه دارد، گفت : البته در دوره جدید، بدهی به شرکت توسعه و نگهداری وجود ندارد و در تخفیفی که قرار است این شرکت به ما بدهد در تلاشیم که سایر بدهی ها را نیز پرداخت کنیم.

عبدالحمید احمدی : از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی حمایت می شود

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی با اشاره به اینکه حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی از جمله فعالیت هاییست که خوشبختانه طی سال های اخیر به خوبی دنبال شده، گفت: در سال 97 بر اساس اولویت هایی که مرکز مطالعات اعلام کرده، این حمایت ها همچنان انجام خواهد شد.

داورزنی: نگاه حمایتی فدراسیون به ورزش جانبازان و معلولین از این پس وظیفه ای است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: فدراسیون ها نسبت به ورزش جانبازان و معلولین نگاه حمایتی داشتند و اکنون با انتقال ماموریت هشت رشته از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به فدراسیون های مربوطه باعث خواهد شد که پوشش ورزش این قشر در قالب وظایف ذاتی فدراسیون ها قرار گیرد و نگاه وظیفه ای نیز علاوه بر نگاه حمایتی به وجود آید. معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: فدراسیون ها نسبت به ورزش جانبازان و معلولین نگاه حمایتی داشتند و اکنون با انتقال ماموریت هشت رشته از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به فدراسیون های مربوطه بالعث خواهد شد که پوشش ورزش این قشر در قالب وظایف ذاتی فدراسیون ها قرار گیرد و نگاه وظیفه ای نیز علاوه بر نگاه حمایتی بوجود اید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان :خدمات سامانه اعتبارنامه سمن های جوانان در بستر تلفن همراه میسر شد

آریا جوان - ژاله فرامرزیان از راه اندازی دو خدمت الکترونیکی جدید وزارت ورزش و جوانان در بستر تلفن همراه خبر داد. این خدمات با شماره گیری کد *4*1035# (کد اختصاصی خدمات وزارت ورزش و جوانان ) در دسترس مردم قرار گرفته است.

دکتر داورزنی: لزوم استاندارسازی فنی میزبانی ها

آریا جوان - معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان این که " البرز مسئولیت مهمی را در مسابقات اسلالوم جوانان و زیر ٢٣ سال آسیا برعهده داشت " بر لزوم استاندارسازی فنی میزبانی ها تاکید کرد.

محمد مهدی تندگویان: حوزه جوانان در یک سال گذشته دستاوردهای بین المللی بسیار زیادی داشته است

آریا جوان - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در نشست با اصحاب رسانه گقت: از دستگاه های مختلف انتظار داریم همزمان با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، جوانان مستعد را جایگزین آنها کنند.

امید محدث: باید نگاه تشریفاتی را از حوزه جوانان دور کنیم

آریا جوان - مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارد راه‌‌اندازی و ایجاد شبکه‌های تخصصی در کشور منجر به هم‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد و جلوگیری از اتلاف منابع کشور می‌شود.

فدراسیون پزشکی ورزشی ظرفیت بالایی برای ارائه خدمات به بخش های مختلف ورزش دارد

آریا جوان - در دیدار رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح و رئیس سازمان تربیت بدنی آجا راه های توسعه تعامل آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ورزش گاه آزادی با چهره ای جدید در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای معاونان اظهار داشت:با تلاش های وسیع ، هماهنگ و شبانه روزی ، 19 آبان ماه و در بازی برگشت لیگ قهرمانان اسیا ، چهره جدید استادیوم آزادی را شاهد خواهیم بود

امیررضا خادم: اخلاق مداری، ویژگی بارز سید جعفر موسوی بود

آریا جوان - معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: فارغ از همه توانمندی ها و ویژگی های فنی و شاخص سید جعفر موسوی ، آنچه وی را ماندگار کرد، اخلاق مداری و رعایت اصول رقابت جوانمردانه بود.

احمدی : جامعه ورزش در 13 آبان حماسه بزرگی خلق خواهد کرد/ در هفته تربیت بدنی 5 هزار برنامه برگزار شد

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت : در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، جامعه ورزش کشور همراه با آحاد مردم ایران اسلامی حماسه ای باشکوه در راستای استمرار در تحقق شعار استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی. خلق خواهند کرد.

فریبا محمدیان :16 برنامه ملی در قالب 6 راهبرد اجرایی در سراسر کشور انجام می شود

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان در بازدید از اماکن ورزشی شهرستان بستک با تاکید بر ایجاد وحدت رویه در حوزه ورزش بانوان از تصویب 16برنامه ملی در قالب 6راهبرداجرایی توسط هیئت وزیران و ابلاغ انها به استان ها خبرداد.

تاکید معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برتدوین برنامه های توسعه ای و توجه به زیرساختهای ورزشی

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برتدوین برنامه های توسعه ای ،توجه به زیر ساختها ، شناسایی استعدادها ،گسترش ورزش قهرمانی و همگانی با هدف ارتقائ سطح سلامتی تاکید کرد.

غفرانی: این مسابقات فرصتی ارزشمند در جهت توسعه و پیشرفت رشته قایقرانی است / جامعه ی ورزش کشور به پتانسیل و توان ورزش البرز اعتماد ویژه ای دارد

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که " جامعه ی ورزش کشور به پتانسیل و توان ورزش البرز اعتماد ویژه ای دارد" برگزاری مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا در کرج را فرصتی ارزشمند در جهت توسعه و پیشرفت این رشته دانست.

سرپرست مجموعه ورزشی آزادی: تاکنون حدود 65 درصد و در بخش‌هایی 70 درصد کار پیشرفت رفته است/ تمامی مسئولان مربوطه در تلاش هستند تا کار به بهترین شکل انجام شود

آریا جوان - سرپرست مجموعه ورزشی آزادی تصریح کرد: امیدواریم سال آینده هواداران با یک شرایط و امکانات رفاهی بهتر بتوانند برای لذت بردن از یک مسابقه ورزشی به ورزشگاه بیایند. تمام تلاش ما برای جذب رضایت هوداران است وامیدواریم بتوانیم وضعیت خوبی به وجود بیاوریم

فغانی: داوران فینال آسیا می آیند که بهترین قضاوتشان را انجام دهند / امیدوارم پرسپولیس به عنوان نماینده ایران قهرمان شود

آریا جوان - علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان گفت: هر دو داور چینی و عمانی جوان و آینده دار هستند و می آیند که بهترین قضاوتشان را در فینال جام قهرمانان آسیا انجام دهند.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس :برای موفقیت پرسپولیس ایران همه مردم و مسئولین یکدل هستند/وقتی صحبت از افتخار ملی است پرسپولیس یعنی ایران

آریا جوان - مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس با بیان اینکه سرخ پوشان ایراتن شایسته قهرمانی در آسیا هستند تاکید کرد : اکنون که موضوع غرور ،افتخار و غیرت است همه مردم و مسئولین به اتفاق پرسپولیس را برای قهرمانی در اسیا حمایت می کنند.

محمدیان: مدیران و کارشناسان ورزشی با صبر و بردباری روند توسعه ورزش بانوان را دنبال کنند

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص چند رشته ورزشی که هنوز فعالیت بانوان در آن ها به تأیید نرسیده است گفت: یکی از مأموریت های این حوزه سیاست گذاری کلان در زمینه توسعه ورزش بانوان و چگونگی فعالیت بانوان در رشته های مختلف ورزشی است. بنابراین انتظار می رود مدیران و کارشناسان ورزشی در این راستا با صبر و بردباری روند توسعه را دنبال کنند. انتظار دارم این مباحث به کارشناسان این حوزه سپرده شود. ما خود را ملزم به پاسخ گویی به مطالبه علاقه‌مندان در چارچوب قوانین، مقررات، فرهنگ کشور و موازین شرعی و اسلامی در زمینه فعالیت های ورزشی می دانیم.

مدیرعامل پرسپولیس: جلسه با وزیر ورزش از لحاظ روحی و روانی بسیار برای تیم مثبت بود/حمایت دکتر سلطانی فر به اطلاع همه اعضای تیم رسید/هزار تا دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت فینال خواهیم داشت

آریا جوان - مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: خاطر نشان ساخت: خوشبختانه جلسه ای که با وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی و کاپیتان تیم برگزار شد، بسیار روحیه بخش و امیدوار کننده بود و هم آقای برانکو و هم سید جلال از اعلام حمایت همه جانبه وزیر ورزش و جوانان بسیار خوشحال شدند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران: دکتر سلطانی فر را به خوبی می شناسم و خوشحالم که حامی فوتبال ایران است/فارغ از تمایلات رنگی باید همه کمک کنند تا پرسپولیس بدون دردسر در دیدار فینال شرکت کند

آریا جوان - سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: پرسپولیس اکنون به منزله یک تیم ایران است و فارغ از تمایلات رنگی باید همه کمک کنند تا این تیم بدون دردسر در دیدار فینال شرکت کند و با ارامش روحی به کسب جام قهرمانی برای ایران بیاندیشد.

محمدصادق فرجی :وزارت ورزش‌وجوانان و کمیته ملی المپیک حمایت همه جانبه‌ای از کاراته دارند/ مسابقات جهانی اسپانیا برای ما مهم است

آریا جوان - رئیس فدراسیون کاراته گفت: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت همه جانبه‌ای از کاراته دارند و امیدوارم با افتخار آفرینی ملی پوشان در این مسابقه مهم پاسخ این حمایت ها را بدهیم.

ساير مطالب

امیرحاجی رضایی: مردم به پیروزی پرسپولیس فرا رنگی می نگرند

معصومه آقاپور علیشاهی :همه باید به پرسپولیس دید ملی داشته باشند/ می‌توانیم در تهران نشان بدهیم اهل تعامل سازنده با جهان هستیم

حامد کاویانپور :پرسپولیس تیم جنگجوی و بدون ترس است

مشعل ورزشگاه آزادی در فینال آسیا روشن می شود

هشتاد درصد موارد مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری فینال انجام شده است

بازدید دکتر سلطانی فر از فرایند اماده سازی ورزشگاه آزادی برای بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا

تاکید دکتر سلطانی فر بر برگزاری بازی استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی

معافیت 6 ماهه سربازی 100 هزار فعال سمن‌های جوانان

طاهریان :بستر مناسبی برای استمرار موفقیت های ورزش بانوان فراهم شده است / فرهادی زاد :شیوه نامه کمیسیون زنان و ورزش تدوین شده است

رضا حجتی به عنوان "مدیرکل دفتر توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری" منصوب شد

داوود سید عباسی:قهرمانی در لیگ قهرمانی آسیا سکوی پرتاب و موفقیت فوتبال ایران است

اعضاء ستاد برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور معرفی شدند

محمدرضاداورزنی: استعدادیابی حلقه مفقوده در ورزش کشور و یک بحث جدی ست /المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ، سنگ بنایی برای کشف استعداد های ورزشی است

پیام تبریک وزارت ورزش وجوانان در پی کسب عنوان نخست جام جهانی ووشو توسط ملی پوشان کشورمان

پیشکسوت فوتبال و سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس:تیم پرسپولیس، تیم ایران است

اسماعیل حلالی :دیدار وزیر ورزش با برانکو و سیدجلال روحیه‌بخش بود/ پرسپولیس در تهران جام را بالای سر می‌برد

سجاد سالک به عنوان "مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان " منصوب شد

دکتر سلطانی فر: قطعاً همه جامعه ورزش به پرسپولیس به عنوان تیم ملی نگاه خواهند کرد / پیروزی پرسپولیس پیروزی ورزش ایران است

محمدمهدی تندگویان: دستاوردهای تشکل های جوانان بین المللی می شود / طرح گردشگری جوانان جهان اسلام را ارائه کردیم

پیام تبریک رئیس فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر به هاشم اسکندری

دیدار دکتر سلطانی فر با برانکو ایوانکوویچ و سید جلال حسینی/ وزیر ورزش و جوانان کتاب زیبایی‌های ایران را به سرمربی پرسپولیس هدیه کرد

نصب نخستین گیت کنترل بلیت الکترونیکی در استادیوم آزادی

برانکو از سلطانی‌فر تشکر کرد

هیچ اعزامی از تیم های ملی کشتی در شورای برون مرزی لغو نشده است

شهربانو منصوریان دیگر بار طلایی شد

جمیل نژاد کیان به عنوان نماینده تام الاختیار وزارت ورزش و جوانان در دفتر رئیس جمهور منصوب شد

کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان بیشترین حمایت مالی ، ارزی و مدیریتی را از کشتی داشته است / دو میلیارد تومان در شش ماهه اول به کشتی پرداخت کردیم

احمدی: توفیقات جامعه ورزش در چهل ساله گذشته آثار ارزشمندی داشته است/ ناظمی : هر دستگاه در تزریق امید و نشاط به جامعه وظیفه مهمی دارد

با برنامه ریزی و تلاش به دنبال نتایج خوب و آبرومند در بازی المپیک و پارالمپیک 2020 هستیم / کسب سهمیه تنها خواسته ما از فدراسیون ها نیست / جلسات ستاد عالی برای برنامه ریزی بهتر به زودی بصورت دو هفته یکبار خواهد بود

نقاط ضعف و قوت فدراسیون ها برای حضور پرقدرت در المپیک توکیو شناسایی می شوند

35 خانه ورزش روستایی استان قزوین به تجهیزات ورزشی مجهز شدند

دیدار عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی نجات غریق با علی رغبتی و ماندانا رسولی

دکتر سلطانی‌فر حکم رییس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس را صادر کرد

صدرشیمی یزد قهرمان مسابقات فوتوالی آزاد کشوری شد

تشکیل مجمع جوانان کنفرانس کشورهای اسلامی درهیات رییسه با پنج عضو اصلی ایران ی

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان در مراسم تجلیل از ورزشکاران آسیایی و پاراآسیایی: کسب 49 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران زنجانی در 6 ماهه نخست سال در عرصه فراملی

بسته شدن در زندان ها و کاهش بیماری ها، رهاورد توجه به ورزش است

تقدیر از قهرمانان و افتخارآفرینان زنجان ی مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای اندونزی

ورزش ایران در سال جاری با وجود تنگناهای موجود عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است.

پرداخت 50 میلیارد پاداش به قهرمانان ورزشی

گراوند:استان بوشهر به‌عنوان پایگاه ورزش‌های دریایی و آبی کشور معرفی شود

ژاله فرامرزیان :وزارت ورزش و جوانان : 440 میلیارد ریال به اشتغال جوانان اختصاص داده است

ژاله فرامرزیان : تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی در اولویت است

فرامرزیان :ایجاد شغل برای ورزشکاران دغدغه وزارت ورزش وجوانان است

مکان های ورزشی استان بوشهر سنددار می شود

المپیاد درون مدرسه‌ای در 2000 آموزشگاه استان بوشهر آغاز شد

سالن ورزشی امام رضا(ع) برازجان به بهره برداری رسید

اصغر رحیمی: کاروان ورزشی ایران در سومین دوره المپیک جوانان عملکرد خوبی داشت

تاج: صعود پرسپولیس به فینال جام قهرمانان آسیا اتفاق بسیار بزرگی بود / نمایندگان فیفا و یوفا به ایران می آیند

داورزنی: هواداران نشان دادند در عرصه ملی سنگ تمام می گذارند

پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان برای موفقیت های بین المللی حوزه جوانان ایران در سازمان کنفرانس اسلامی

با همدلی و برنامه ریزی فینال آبرومندی در آسیا برگزار می کنیم / از تجربیات روسای فدراسیون های بازنشسته استفاده خواهیم کرد

فرامرزیان: وارد کردن اطلاعات حقوق و دستمزد برای همه مجموعه و زیر مجموعه های وزارت ورزش جوانان الزامی است

امید محدث به عنوان عضو ثابت کمیته راهبردی تایید اسناد جوانان کشورهای اسلامی انتخاب شد.

کمیته بین المللی المپیک با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان مشکلی ندارد / نباید زحمات روسای فدراسیون ها را در موفقیت ورزش ایران نادیده بگیریم

خسروی وفا: به دنبال رکورد زنی بودیم

محمد مهدی تندگویان: ایجاد سازمان ملی گردشگری اسلامی مورد پیگیری وزارت ورزش و جوانان است

معاون وزیر ورزش و جوانان : دوستداران فوتبال نگران نباشند

سعادتمند:در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی از ظرفیت ورزش سراسر کشور استفاده می شود/مراسم افتتاحیه 5 آذرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود

سفر استانی ژاله فرامرزیان به استان بوشهر

مجهزترین کلینیک پزشکی ـ ورزشی ایران در ورزشگاه آزادی افتتاح می شود

محمدرضا داورزنی رئیس ستاد برگزاری المپیاد استعداد های برتر ورزشی شد

اسیا به احترام پرسپولیس به پا خواست

عظمت و شکوه فوتبال ایران را در قاره کهن به تماشا نشستیم

رودریگز: علاقه مندیم وزیر ورزش و جوانان ایران به کوبا سفر کند / رسولی: درب مراودات ورزشی به هر شکل از سوی ایران برای کوبا باز است / رغبتی: امیدوارم کوبا به توسعه دو رشته زورخانه ای و توآی کمک کند

محمد مهدی تندگویان از حمایت ویژه بانک ها برای کارآفرینی جوانان خبر داد

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی :وظیفه اصلی فدراسیونهای ورزشی توسعه آن رشته در بین اقشار مختلف جامعه و در جهت همگانی کردن آن است

سعادتمند: درتلاش هستیم دومین زنگ طرح استعدادیابی را در بخش معلولان کشور به‌صدا‌در‌آوریم

با کسب 25 رای اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس باقی ماند

داورزنی : وزارت ورزش از برنامه‌های اسکندری حمایت و بر اجرای آنها نیز نظارت می کند

عبدالحمید احمدی: دفاع مقدس بیش از پنج هزار شهید ورزشکار تقدیم کشور کرده است

افتتاح پارک آبی پرشین فردیس با حضور دکتر سلطانی فر

دیدار اعضای هیات رئیسه فدراسیون ژیمناستیک با وزیر ورزش و جوانان

مردم و مسئولین با وجود فشارها مسیر سازندگی و توسعه کشور را ادامه می دهند/اشتیاق بخش خصوصی به ورزش ارزشمند است

معرفی شبکه ملی گردشگری جوانان ایران سومین شورای عمومی کنفرانس جوانان اسلامی آغاز به کار کرد

بررسی عملکرد گذشته و اهداف آینده مجمع جوانان کشورهای اسلامی در روز اول کنفرانس

امید محدث: رئیس مجمع جوانان سازمان کنفرانس اسلامی از اقدامات ایران در حوزه جوانان تشکر کرد

همان طور که قول دادیم هر دو هفته یکبار یک پروژه بزرگ را در کشور افتتاح می کنیم

جلسه ضرورت تشکیل نظام تخصصی ورزش برگزار شد

دکتر سلطانی فر : باانگیزه و بااراده قانون را به طور کامل اجرا خواهیم کرد

تندگویان: حوزه گردشگری ملی جوانان در کشورهای اسلامی فعال می‌شود

اجرای بیش از 5 هزار برنامه ورزرشی در هفته تربیت بدنی / زمینه مشارکت همه اقشار در فعالیت های ورزشی اصلی ترین رکن برنامه های هفته تربیت است

دکتر سلطانی فر در پاسخ به پیشنهاد سفیر آذربایجان : آمادگی برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی آذربایجان را داریم و فدراسیون فوتبال می تواند پیگیری کند

افتخار آفرینان ایران در المپیک جوانان وارد کشور شدند

ارزشهای ما بالاتر از مدال است

برگزاری همایش پیاده روی کارکنان وزارت ورزش و جوانان در جاده تندرستی مجموعه ورزشی انقلاب

دکتر صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند

دکتر سلطانی فر:مبنای کار ما اشتراکات است نه اختلافات ، در گذشته نمی مانم نگاه ما به آینده است/هزینه 16 تیم لیگ برتری 500 میلیارد تومان است و با این هزینه اوقات فراغت 50 میلیون نفر پر می شود

رسالت اصلی وزارت ورزش توسعه ورزش در ابعاد مختلف است/ در چهلمین سال انقلاب اسلامی چند پروژه افتتاح خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد سفر می کند

با تلاش و پیگیری دکتر سلطانی فر بخشی از مطالبات کادر فنی و بازیکنان پرداخت شد/ 250 هزار پرسپولیسی در 90 دقیقه متقاضی بلیط بازی با السد شدند

تکذیب مرکز روابط عمومی وزارت ورزش در خصوص نام بردن افراد مشمول قانون بازنشستگان

تیراندازی با کمان ایران می تواند به مدال المپیکی هم دست پیدا کند/به تحولات بزرگ در تیراندازی با کمان ایران امید دارم

همه شائبه های انتخابی تیم ملی با این فراخوان برطرف شده است /بهترین ها عضو تیم ملی می شوند

حمایت قهرمان سابق جهان و معاون وزیر ورزش و جوانان از تصمیم منطقی و شجاعانه دکتر سلطانی فر

فرامرزیان: حضور بانوان در ورزشگاه ها یک مطالبه جدی عمومی است/ قانون بازنشستگان لازم الاجرا است/ قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال است نه وزارت ورزش

دبیر فراکسیون ورزش :حضور بانوان در ورزشگاه گام مثبتی در جهت اجرای قانون اساسی و به نفع فرهنگ ایران است/ مجلس از اجرای منع قانون بازنشسته‌ها در ورزش حمایت می‌کند

مولوی عبدالحمید از وزیر ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کرد

کارن خانلری :وزارت ورزش پیش قراول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شد/ ورزشکاران پاراآسیایی افتخار بزرگی برای کشور بدست آوردند

پیام دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت هفته تربیت بدنی

پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان در پی کسب مقام تاریخی هفتمی کاروان ورزشی ایران در بازیهای المپیک 2018 جوانان در آرژانتین

پیام دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت هفته تربیت بدنی

نماینده تهران : قطعاً همه ایران تیم پرسپولیس را مثل تیم ملی می دانند و تشویق می کنند / یکی از علل صعود ایران در بازیهای پاراآسیایی حضور مدال های متعدد بانوان بود

با حضور ژاله فرامرزیان سالن ورزشی چندمنظوره شهر جدید سهند شهرستان اسکو افتتاح شد

طیبه سیاوشی: امیدوارم در بازی پرسپولیس – السعد حضور بانوان ادامه پیدا کند

یک نفر اضافه هم به رقابت جهانی اسپانیا اعزام نمی‌کنیم

حل مشکل بیمه سازمان‌های مردم‌نهاد تا پایان امسال

بازدید معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از خانه جوانان ارومیه

المپیک جوانان بالاترین سطح مسابقه در این رده سنی است

کانون مربیان فوتبال ایران یک اتاق فکر فوتبال ی است / وزیر ورزش و جوانان و تاج از مراسم روز جهانی مربی حمایت کردند

تیم فروشی را در فوتبال ایران ممنوع کردیم / از کانون مربیان فوتبال ایران حمایت می کنیم

محدودیت جسمی مانع از کسب افتخار نیست

مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع افزایش طلاق و آسیب‌های اجتماعی ورود کنند

فریبا محمدیان: حضور خانواده ها در رویدادهای بزرگی اجتماعی، تفریح سالم خانواده محور است

پنجعلی : حضور زنان در ورزشگاه آزادی ، احیای حقوق شهروندی است

تندگویان معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان:مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع افزایش طلاق و آسیب‌های اجتماعی ورود کنند

دکتر سلطانی فر سرپرستان چهار فدراسیون را منصوب کرد

برگزاری مسابقه عکس ورزش ی با عنوان " ورزش ، ایران من و دریچه دوربین"

محمدیان: درخشش بانوان ایران در همه عرصه های ورزش مایه مباهات است

طاهریان : ورزش یک مقوله تربیتی است که توان ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی را خواهد داشت

ایزدیار : هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز درآمدن پرچم ایران نیست /بخشی از سخنان من تحریف شده است

امضای سند برنامه همکاری مشترک وزارت ورزش و جوانان با یونیسف

معرفی سرپرستان فدراسیونهای هاکی، ناشنوایان ، قایقرانی و چوگان

رییس فدراسیون اسکی :استانداردسازی و بازسازی پیست اسکی دیزین پیشرفت خوبی داشته است

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:حضور دکتر سلطانی‌فر در پیست بین‌المللی دیزین به تسریع در روند تکمیل این پروژه کمک می‌کند

سلطانی‌فر: با کار ضربتی و حرکت جهادی، کارهای اساسی در تعمیرات پیست اسکی دیزین انجام شده است

دکتر احمدی: 40 سال ورزش، 40 سال افتخار شعار ستاد است/ یک پروژه بزرگ در تهران به بهره‌برداری خواهد رسید

پیام تبریک فریبا محمدیان به مناسبت روز ملی و هفته پارالمپیک

خسروی وفا: باریهای پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک ٢٠٢٠ است

اینچه درگاهی: پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان داریم

دکتر سلطانی فر: از تجربیات موفق رشته های پایه بلاروس استفاده می کنیم

رییس فراکسیون ورزش مجلس گفت : اهتمام دولت و مجلس به ورزش قابل تقدیر است

بازگشت باشکوه و استقبال پرشور کاروان خودباوری و امید

دکتر سلطانی فر: از هم اکنون برنامه ریزی برای موفقیت در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 را آغاز کرده ایم

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت :ورود زنان به ورزشگاه باید در یک فضای آرام و تعاملی مورد گفتگو قرار گیرد

تقدیر رییس سازمان بسیح از وزیر ورزش و جوانان

کمال جوانمرد عضو هیات رئیسه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

10 اداره کل برتر استانی ورزش و جوانان کشور معرفی شدند

پیام تبریک رییس مجلس شورای اسلامی برای موفقیت کاروان پاراآسیایی ایران در اندونزی

مصطفی کواکبیان: در سنگر خانه ملت از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی حمایت می کنیم

رئیس جمهور: همت والای قهرمانان پاراآسیایی را می ستایم

جانشین فرماندهی یگان های ویژه کشور: تعاملات وزارت ورزش و نیروی انتظامی در بالاترین سطح است

استعفای چند تن از روسای فدراسیون ها بدستمان رسیده است / سرپرستان فدراسیون های مشمول قانون بازنشستگان تا قبل از 24 آبان معرفی می شوند / تحت هیچ شرایطی سرپرست، نامزد ریاست فدراسیون نخواهد شد

محمدیان: 30 درصد کاروان خودباوری و امید بانوان بودند و 28 درصد از مدال ها را هم بدست آوردند/ امیدوارم در چهارسال بعد مدال آوری بانوان به 50 درصد برسد

دکتر جهانگیری پیروزی ورزشکاران پارالمپیکی را تبریک گفت

فرامرزیان: عدالت توزیعی در همه نقاط کشور باید رعایت شود

دکتر سلطانی‌فر حکم رییس فدراسیون گلف را صادر کرد

احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزش ی را دوچندان می کند

از برقرار کنندگان نظم و امنیت در مسابقات ورزشی کشور تجلیل شد

با المپیاد استعدادهای ورزشی برای المپیک ها آماده می شویم / هرساله 2400 استعداد برتر به چرخه ورزش کشور اضافه می شوند