آخرين مطالب

ورزش

برپایی غرفه وزارت ورزش وجوانان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن

جوانان نیوز - بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در حالی از 29 اردیبهشت تا 14 خرداد از ساعت 17 تا 24 در مصلای امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کرد که غرفه وزارت ورزش و جوانان در این دوره نیز میزبان عموم مردم خواهد بود.

گزارش وضعیت نهایی کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا با اولویت کسب مدال طلا و سکوی سوم

جوانان نیوز - جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی، پاراآسیایی،المپیک و پارالمپیک به ریاست دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با گزارش نهایی از کاروان ایران در بازی های پارآسیایی جاکارتا همچنین گزارشی از نحوه حضور ایران در بازی های المپیک جوانان همراه بود.

هدف ایران کسب مقام سوم در پاراآسایی جاکارتا است / بررسی نهایی در خصوص افزایش سهمیه های بازی های آسیایی جاکارتا صورت می گیرد

جوانان نیوز - دبیرکل کمیته ملی المپیک وضعیت کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: هدف این کاروان کسب مقام سوم رده بندی مدال ها است.

باقرزاده: در جاکارتا برای مدال طلا رقابت سختی با کره جنوبی خواهیم داشت

جوانان نیوز - رئیس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به سر سخت بودن رقیبان ایران در بازیهای جاکارتا بیان کرد: خیلی رقابت سنگینی با کره جنوبی داریم اما تمام تلاشمان را می کنیم که مدال نقره ای خود را طلایی کنیم.

دکتر روحانی: "بازی خوب" شما غرور ملی را ارتقا داده و نام ایران را پرافتخارتر می کند/ در عید فطر و اولین بازی، عیدی مضاعفی به ملت ایران بدهید

جوانان نیوز - ​رئیس جمهور با قدردانی از همه کسانی که برای موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان تلاش می کنند، از اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال خواست همه تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم بکار گیرند.

تاج: نمایش آبرومندی در روسیه خواهیم داشت/ قهرمان هستیم و در برابر رقبایمان حریف دست و پابسته ای نخواهیم بود

جوانان نیوز - «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قهرمان هستیم و در برابر رقبای خود حریفان دست و پا بسته ای در جام‌جهانی 2018 نخواهیم بود تاکیدکرد تیم ملی ایران در روسیه نمایش آبرومندی خواهد داشت.

کی روش: قلب 80 میلیون ایرانی همراه تیم ملی خواهد بود

جوانان نیوز - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از اعضای تیم ملی فوتبال خود به عنوان پسرانش یاد کرد و گفت: من و بازیکنان تیم ملی قلب 80 میلیون ایرانی را با خود در جام جهانی به همراه خواهیم برد و این انگیزه ما را افزایش خواهد داد.

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال با حضور معاونان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد

جوانان نیوز - ایین بدرقه ی تیم ملی فوتبال به جام جهانی روسیه با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان, فدراسیون فوتبال , نمایندگان مجلس, پیشکسوتان و ورزشکاران در تالار وحدت برگزار شد.

داورزنی: هر ٢٣ عضو تیم ملی فوتبال سرداران وطن هستند / امروز در تالار وحدت شاهد وحدت واقعی بودیم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان فوتبال را تجلی اوج وحدت کشور برشمرد و افزود :ما در تیم ملی یک بازیکن به نام سردار داریم اما هر ٢٣ عضو تیم ملی سرداران وطن هستند.

دکتر سلطانی فر: از توجه رئیس جمهور به ورزش ممنونیم/ می‌توانیم با برد مقابل مراکش در روز عید فطر بهترین هدیه را به مردم بدهیم

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: بازی اول ایران با مراکش بسیار برای ما مهم است چون می توانیم در صورت پیروزی مابقی راه را نیز با اقتدار جلو برویم.

دکتر روحانی: باید به گونه‌ای بازی کنیم که از مسابقات سربلند بیرون بیاییم/ دعای مردم پشت سرتان خواهد بود

جوانان نیوز - رئیس جمهور در دیدار با ملی پوشان گفت: آن چیزی که مردم از شما می خواهند این است که همه تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهید و مطمئن باشید دعای خیر مردم نیز پشت سرتان خواهد بود.

ساره جوانمردی و سمیرا ارم پرچمداران ایران در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا

جوانان نیوز - رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: به منظور ارزش نهادن شایستگی های بانوان ورزشکار ایرانی، ساره جوانمردی و سمیرا ارم به عنوان ‏پرچمداران ایران در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا انتخاب شدند.‏

درپی ارتقاء جایگاه تمامی رده های سنی والیبال در آسیا هستیم/ برنامه های توسعه ای را در دوبخش همگانی و قهرمانی اجرایی می کنیم

جوانان نیوز - صدیقه کعبی زاده، نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال با تاکید براینکه برای توسعه پایدار و همه جانبه رشته والیبال برنامه استراتژیک تدوین شده است، از اجرای آن در دوبخش همگانی و قهرمانی و حرفه ای خبر داد و گفت : در پی این هستیم که جایگاه تمامی رده های سنی را در والیبال آسیا ارتقاء دهیم .

سلیمانی: ملی پوشان اسکواش به هفتاد درصد آمادگی رسیده اند

جوانان نیوز - رئیس فدراسیون اسکواش با بیان اینکه خانواده اسکواش کشور دست از تمرین نمی کشند گفت: اعضای تیم ملی به دو صورت متمرکز در محل های برگزاری اردو و یا غیر متمرکز در محل اقامت شان تحت نظارت مربیان از راه دور تمریناتشان را پیگیری می کنند.

صدیقه کعبی زاده :درپی این هستیم که جایگاه تمامی رده های سنی را در والیبال آسیا ارتقاء دهیم/ برنامه های توسعه ای رادر دوبخش همگانی وقهرمانی اجرایی می کنیم

جوانان نیوز - نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال با تاکید براینکه برای توسعه پایدار و همه جانبه رشته والیبال برنامه استراتژیک تدوین شده از اجرای ان در دوبخش همگانی و قهرمانی و حرفه ای خبر داد و گفت : در پی این هستیم که جایگاه تمامی رده های سنی را در والیبال آسیا ارتقاء دهیم .

صدیقه کعبی زاده :درپی این هستیم که جایگاه تمامی رده های سنی را در والیبال آسیا ارتقاء دهیم

جوانان نیوز - نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال با تاکید براینکه برای توسعه پایدار و همه جانبه رشته والیبال برنامه استراتژیک تدوین شده از اجرای ان در دوبخش همگانی و قهرمانی و حرفه ای خبر داد و گفت : در پی این هستیم که جایگاه تمامی رده های سنی را در والیبال آسیا را ارتقاء دهیم

سلیمانی : اسکواش بازان مان به هفتاد درصد آمادگی رسیده اند

جوانان نیوز - مسعود سلیمانی با بیان اینکه خانواده اسکواش کشور دست از تمرین نمی کشند گفت: اعضای تتیم ملی به دو صورت متمرکز در محل های برگزاری اردو و یا غیر متمرکز در محل اقامت شان تحت نظارت مربیان از راه دور تمریناتشان را پیگیری می کنند.

تندگویان: جوانان آسیب پذیری بالایی دارند

جوانان نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران با بیان اینکه ارائه مشاوره به جوانان از آسیب های آنان کم خواهد کرد، گفت: جوانان آسیب پذیری بالایی دارند.

پولادگر: تولیدکنندگان ایرانی نباید بازار ورزش را از دست بدهند/ تکواندو ایران پشتوانه های خوبی دارد

جوانان نیوز - رییس فدراسیون تکواندو تاکید کرد که عرصه ورزش به دلیل رونمایی از تولیدات ورزشی در رویدادهای بین المللی، بهترین فرصت برای توجه به تولیدات داخل است که البته تولیدکنندگان ورزشی باید از این فرصت با ارتقای کیفیت کالاهای خود بهترین بهره را ببرند و بازار ورزشی را از دست ندهند.

نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی: تکلیف مسافران بازی های آسیایی را رکوردها مشخص می کنند

جوانان نیوز - پریسا بهزادی گفت: برای مسابقات جاکارتا، اعزامها براساس نام ها نخواهند بود بلکه تکلیف مسافران المپیک آسیایی را رکوردها مشخص می کنند .

دکتر احمدی : توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت های ما در وزارتخانه است

جوانان نیوز - معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان گفت: در دولت تدبیر و امید، در حوزه توسعه زیرساخت ها اقدامات خوبی انجام شده است و با توجه به اولویت بندی، پروژه های نیمه تمام زیادی به سرانجام رسیده است.

تقسیم استانهای ورزش و جوانان به 8 منطقه به منظور تسریع در حل مشکلات

جوانان نیوز - مشاور وزیر و رییس مرکز فناوری اطلاعات وزارت ورزش و جوانان گفت:به منظور بررسی مشکلات استانها در حوزه های مختلف بر اساس نظر شورای معاونین ورارت ورزش و جوانان کشور به هشت منطقه تقسیم شده است.

رئیس سازمان امور دانشجویان کشور: سرانه فضاهای ورزش دانشجویی به 2 متر رسید

جوانان نیوز - مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های دانشگاهی در حالی برگزار شد که رئیس سازمان امور دانشجویان کشور در این جلسه خبر از افزایش سرانه فضاهای ورزشی دانشگاهی به بیش از دو متر مربع برای هر دانشجو خبر داد.

امیری خراسانی: حمایت از کالای داخلی ادامه راه اقتصاد مقاومتی است / تامین نیاز های مادی و معنوی ورزش کاران مورد توجه قرار گرفته است

جوانان نیوز - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: کرمان توانست با ایجاد کارگاه های خٌرد برای کمک به اقتصاد مقاومتی گام های موفقی را بردارد و این اقدام زمینه ساز فعالیت بهتر در بحث حمایت از کالای ایرانی است.

احمدی: همه مردم باید زیر چتر ورزش قرار گیرند

جوانان نیوز - معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزیر ورزش و جوانان گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی و اقدام شود که همه مردم زیر چتر ورزش قرار گیرند.

آمریکا تصور می کرد با خروجش بساط برجام برچیده می شود ولی چنین نشد / شفاف سازی مالی و نظارت عالیه بر فعالیت های مالی زیرمجموعه ها خواهیم داشت

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: آمریکا تصور می کرد بعد از خروج از برجام ایران نیز از این معاهده بین المللی خارج می شود و بساط برجام برچیده می شود اما با تدبیری که صورت گرفت نه تنها ایران از برجام خارج نشد بلکه اکنون کشورهای اروپایی نیز بر خلاف چهار سال پیش در مقابل بدعهدی آمریکا ایستاده اند و قطعا دولت با حمایت مقام معظم رهبری روند توسعه مدیریت کشور را به بهترین شکل ممکن ادامه خواهد داد.

محمد رضا داورزنی : اعزام های برون مرزی باید منطبق بر اقتصاد مقاومتی و رعایت منابع و صرفه جویی باشد

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر مدیریت هزینه ها و کنترل منابع گفت: در بسیاری از اعزام ها و اردوها می توانیم از ظرفیت کشور مان استفاده کنیم.

بودجه تخصیصی به فدراسیونها در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصویب شد

جوانان نیوز - رییس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اهمیت فضای همدلی و وحدت در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا از برگزاری جلسه ای در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خبر داد که منجر به تخصیص بودجه به فدراسیونهای برای حمایت بیشتر و اجرای برنامه های آنها شده است .

ژاله فرامرزیان: اتصال به شبکه امن ارتباطی یک الزام برای فدراسیونها است

جوانان نیوز - معاون توسعه مدیریت و سرمایه وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر تحقق اتوماسیون اداری در فدراسیونهای ورزشی گفت :اتصال به شبکه امن ارتباطی یک الزام برای فدراسیونها است .

محمدیان: امیدوارم در بازیهای آسیایی جاکارتا یک بانو پرچمدار ایران باشد

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان با تاکید بر اینکه هرکجا به زنان اعتماد کردیم پاسخ خوبی دریافت کردیم اظهارداشت: اکنون بلوغ ورزش بانوان موجب شده تا برای پرچمداری یک بانوی ورزش کار تلاش کنیم.

صبوریان: هیات های ورزشی باید ارتباط دوسویه با تولیدکنندگان داخلی برای رفع نواقص داشته باشند/ ورزش کاران شانس مدال بازیهای آسیایی تحت نظارت بهترین متخصصین هستند

جوانان نیوز - مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی حمایت از جوانان و نخبگان برای راه اندازی کسب و کاری مفید که به تولید محصولات با کیفیت بیانجامد را گام بلند برای تحقق این شعار اعلام کرد و گفت: باید به جوانان نخبه و شایسته انگیزه لازم تزریق شود تا بتوانند با ارائه طرح های خود و حمایت های ما آسان ترین راه را برای تولید کالای باکیفیت ایرانی پیدا کنند.

5 پاراتکواندوکار ایران در میان برترین ها

جوانان نیوز - جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شده که بر اساس آن 5 هوگوپوش کشورمان در میان برترین‌های جهان قرار گرفته‌اند.

سکوت شنیدنی سلطانی فر

جوانان نیوز - روزنامه ایران ورزشی در یادداشتی با عنوان « سکوت شنیدنی سلطانی فر » مرور و تحلیلی کلی بر مدیریت ورزش کشور توسط مسعود سلطانی فر در طول یک سال و نیم گذشته داشته است.

مجتبی عابدینی: هدف اصلی خانواده شمشیر بازی مدال طلای بازی های آسیایی است

جوانان نیوز - ملی پوش شمشیربازی کشورمان با بیان این که در تلاشیم تا رنگ مدال نقره شمشیر بازی ایران را طلایی کنیم، گفت: دریافت سه مدال خوشرنگ در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا هدف اصلی خانواده شمشیر بازی است.

ایران با وجود همه فشار ها و تحریم ها همواره در زمره بهترین هاست

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع انتخاباتی فدراسیون شمشیر بازی با بیان اینکه خانواده بزرگ این رشته به استمرار موفقیت های چند سال اخیر رای دادند افزود: هیچ یک از قهرمانان ایران به تنهایی بر سکو نمی ایستند بلکه 80 میلیون نفر، خود را در قالب آن قهرمان دیده و از وی حمایت می کنند.

داورزنی: در شان وزارت ورزش نیست که در مورد تمدید قرارداد کی‌روش ورود کند/ اگر کسی عِرق ملی و پرچم ندارد نباید برای تیم ملی انتخاب شود

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش وجوانان گفت: در شان وزارت نیست در مورد مسائل داخلی فدراسیون‌ها ورود و تصمیم‌گیری کند.

فاطمه ذوالقدر: رئیس صدا و سیما در کمیسیون فرهنگی پاسخگوی نمایندگان درباره عدم پخش مسابقات ورزشی بانوان خواهد بود

جوانان نیوز - فاطمه ذوالقدر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم استقبال از تیم فوتسال بانوان در فرودگاه امام(ره) با اشاره به تلاش های این کمیسیون برای پخش مسابقات فوتسال زنان کشورمان اظهار داشت: برای بررسی این موضوع حتما نشستی با رییس سازمان صدا و سیما در کمیسیون فرهنگی خواهیم داشت.

طاهره طاهریان: نیازهای زنان ورزش کار نسبت به گذشته تغییر کرده است

جوانان نیوز - نایب رییس اول کمیته ملی المپیک گفت : امروز زنان در حوزه ورزش مطالبات تازه ای دارند و می خواهند همانگونه که مردان ورزش کار دیده می شوند تلاش ها و بستر مناسب برای توسعه فعالیتهای شان مهیا شود.

شهرزاد مظفر: بعد از قهرمانی در آسیا به دنبال کم کردن فاصله با کشورهای قدرتمند جهان هستیم

جوانان نیوز - سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان با بیان اینکه تیم فوتسال ایران در چند سال اخیر سیر صعود را طی می کند دلیل کسب این موفقیتها را تلاش ، غیرت و همت بازیکنان ایران در میادین مسابقه دانست.

احمدی: خلاء قوانین و مقرارات فرهنگی در عرصه ورزش کشور برطرف شده است

جوانان نیوز - معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد بازخورد مثبت جلسات کمیسیون فرهنگی ورزش کشور موجب تصویب قوانین در این حوزه شده است و به این ترتیب خلاء قوانین و مقررات فرهنگی در عرصه ورزش تا حدودی برطرف شد.

عضو شورای شهر تهران : با توجه ویژه دولت تدبیر و امید، موضوع ورزش بانوان با انسجام خوبی به پیش می رود

جوانان نیوز - شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران با مطلوب خواندن عملکرد معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت : با برنامه ریزی و سیاستگذاری های وزارت ورزش و جوانان و توجه ویژه دولت تدبیر و امید، هم اکنون موضوع ورزش بانوان با یک انسجام بسیار خوبی به پیش می رود.

فریبا محمدیان : ورزش بانوان در عصری طلایی قرار دارد

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: امروز نگرش به ورزش بانوان یک نگاه استراتژیک است و این باور به وجود آمده که دختران ما در رویدادهای مهم ورزشی می توانند اثرات زیادی در ارتقاء رنکینگ ، اقتدار ، عزت و هویت ایران داشته باشد .

سهیلا جلودارزاده: ورزش یکی از الزامات توسعه است / زنان علمداران حرکت به سمت توسعه هستند

جوانان نیوز - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سنگ بنایی که سالها پیش برای توسعه ورزش بانوان گذاشته شده است امروز با کسب مدالهای طلا به ثمر رسیده است .

ژاله فرامرزیان: اعتبارات خاصی را برای ورزش بانوان در نظر گرفته ایم

جوانان نیوز - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: در خصوص ورزش بانوان نگاه ویژه ای داریم و علاوه بر اعتباراتی که مردان و زنان ما باید به صورت مشترک استفاده کنند، با رویکرد تبعیض مثبتی که به آن اعتقاد داریم منابعی را در خصوص ورزش بانوان چه در حوزه ورزش همگانی و چه در حوزه ورزش قهرمانی در نظر گرفته ایم.

برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون شمشیربازی

جوانان نیوز - مجمع انتخاباتی فدراسیون شمشیربازی به ریاست محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حال برگزاری است.

راه اندازی سومین شبکه ملی تخصصی تشکل های مردم نهاد جوانان در حوزه کار آفرینی

جوانان نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان گیلان از راه اندازی سومین شبکه ملی تخصصی تشکل های مردم نهاد جوانان در حوزه کار آفرینی در گیلان خبر داد.

تیم ملی فوتسال زنان ایران وارد تهران شد

جوانان نیوز - تیم ملی فوتسال زنان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی آسیا بامداد امروز با استقبال معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و مسئولان دیگر وارد تهران شد.

روزهای خوب و طلائی تکواندو در پیش است

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان با تاکید به برنامه ریزی برای بازی های آسیایی اظهار داشت : بسیار امیدواریم که حماسه های تکواندو در بازیهای آسیایی و المپیک رقم بخورد.

دکتر سلطانی‌فر: حرکت‌های خوب و آینده‌نگرانه ای در بوکس انجام شده است

جوانان نیوز - ​وزیر ورزش و جوانان گفت: حرکت‌های خوب و آینده‌نگرانه ای در بوکس انجام شده است و همه مصمم هستند مشکلات را برطرف کنند. حمایت و پشتیبانی کاملی هم از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک انجام می‌شود.

لزوم مشارکت فعال دستگاه‌ها در ساماندهی امور جوانان در استان زنجان

جوانان نیوز - مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید در ساماندهی جوانان مشارکت و حضور فعال داشته باشند، گفت: امید است با حضور و مشارکت دستگاه‌های اجرایی آسیب‌های اجتماعی در استان کاهش و وضعیت استان در کشور نیز ارتقا پیدا کند.

لزوم جوان شدن مدیران اجرایی در کشور

جوانان نیوز - معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه به جوانان در دوران دفاع مقدس اعتماد و جواب این اعتماد به خوبی گرفته شد، گفت: یکی از دلایل ناکارآمدی ما پیر شدن مدیران است.

مشکل اصلی جوانان اشتغال است

جوانان نیوز - تندگویان: یکی از راه های برون رفت از مشکل اشتغال جوانان ایجاد وحمایت از سمن ها و تشکل های مردم نهاد است.

داورزنی : برای توسعه رشته تیراندازی با کمان هیچ کمبودی نداریم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به شرایط خوب ژنتیکی و فیزیولوژیکی ایران یان برای رشته های تیراندازی با کمان تصریح کرد: در همه ایام سال و در اکثر نقاط ایران می توانیم کمپ های تمرینی برای این رشته برگزار کنیم و برای توسعه این رشته دچار هیچ کمبود و فقر منابعی نیستیم.

موفقیت های فوتسال بانوان با حمایت و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان رقم خورد

جوانان نیوز - معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان موفقیت های تیم ملی فوتسال بانوان را ستایش کرد و قهرمانی مقتدرانه در آسیا را حاصل پشتیبانی و حمایت وزارت ورزش و جوانان دانست.

برای ورود بانوان به ورزشگاه ها تابع مبانی فقهی و قانونی هستیم/ سال شکوفایی ورزش ایران رقم می خورد

جوانان نیوز - رییس کمیته ملی المپیک گفت: حضور بانوان در ورزشگاه ها را یک نیاز اجتماعی می دانیم اما برای این مهم وزارت ورزش و جوانان همچنین کمیته ملی المپیک تابع مبانی فقهی و قانونی هستند.

مشکل اصلی جوانان، اشتغال است

جوانان نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر مشکل اصلی جوانان کشور، بحث اشتغال است.

نائب رئیس بانوان فدراسیون کاراته : قهرمانی کاراته دختران در حضور ژاپن بسیار با ارزش است

جوانان نیوز - افسانه باقری نائب رئیس بانوان فدراسیون کاراته گفت: کسب بالاترین مقام در مسابقات کاراته به میزبانی ژاپنی ها که در این رشته صاحب نام هستند، بسیار با ارزش است.

گل‌محمدی: از پژوهش های علمی برای توسعه ورزش تهران بهره خواهیم گرفت

جوانان نیوز - مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت : از یافته‌های علمی و تحقیقات و پژوهش‌هایی که در پایان همایش های علمی انجام می‌شود برای توسعه ورزش استان بهره خواهیم گرفت .

پیام تبریک معاون اول رییس جمهور به مناسبت افتخار آفرینی زنان و دختران ورزشکار ایرانی در مسابقات فوتسال و کاراته

جوانان نیوز - معاون اول رییس جمهور در پیام تبریکی به مناسبت قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا و تیم کاراته دختران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، ابراز امیدواری کرد؛ همه ورزشکاران کشور به ویژه زنان افتخار آفرین و ورزشکار ایرانی در میادین ورزشی توفیق روزافزون داشته باشند.

پیام تبریک محمدیان در پی کسب عنوان قهرمانی از سوی دختران جوان کاراته کا در مسابقات قهرمانی جام هفدهم آسیا

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش بانوان در پیامی کسب عنوان قهرمانی و کسب مدال های رنگارنگ دختران جوان کاراته کا را در جام هفدهم آسیا به خانواده بزرگ ورزش به‌ویژه بانوان پرتلاش این رشته تبریک گفت.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان:عدم اعتماد به جوانان سونامی بحران مدیریت را در پی خواهد داشت/ تعهد ایجاد 6 هزار سمن در حوزه جوانان

جوانان نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: برخی از مدیران بازنشسته صندلی‌های خود را رها نمی‌کنند و این در شرایطی است که اگر جهش مدیریتی و اعتماد به جوانان انجام نشود، دچار بحران مدیریتی عمیقی در کشور خواهیم شد.

دکتر روحانی قهرمانی ارزشمند تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در مسابقات جام ملت‌های آسیا را تبریک گفت

جوانان نیوز - رئیس جمهور در پیامی قهرمانی ارزشمند تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در مسابقات جام ملت‌های آسیا را نشان دیگری از پویایی، توانمندی و شایستگی بانوان و دختران عزیز این مرز و بوم دانست و ابراز امیدواری کرد که با توجه بیشتر مسئولان ورزشی ، شاهد تداوم این مسیر بالنده و امیدآفرین، در سایر رشته‏‌های ورزشی بانوان باشیم.

ساير مطالب

فراکسیون زنان مجلس از حضور زنان ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی و رقابت‌های ورزشی حمایت می‌کند

پیام تبریک محمدیان در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در آسیا

دکتر لاریجانی قهرمانی تیم فوتسال زنان در رقابت‌های آسیا را تبریک گفت

وزیر ورزش جوانان قهرمانی تیم ملی دختران فوتسال ایران را تبریک گفت

تاکید مازیار ناظمی به بهره گیری از فرصت های رسانه ای برای اطلاع رسانی به مردم و جامعه ورزش

حوزه جوانان نیاز به هم افزایی و همکاری نظامند نهادها دارد

یکی از بزرگترین سرمایه های موجود در کشور جوانان هستند

حوزه جوانان نیاز به هم افزایی و همکاری نظامند نهادها دارد.

هرجا به جوانان اعتماد کردیم نتایج درخشانی کسب شده است

از خانواده شهید مدافع حرم علی آقایی تجلیل شد

اگر تشکلی فعالیت سیاسی کند مجوزش را لغو می کنیم

رئیس فدراسیون جهانی ورزشهای بیلیاردی وارد تبریز شد

ژاله فرامرزیان: تمام تلاش این معاونت توسعه متوازن و متناسب منابع بوده است

تاکید وزیر ورزش و جوانان بر صرفه‌جویی و برنامه‌ریزی در هزینه‌ها و افزایش و توانمندسازی سمنها

وزیر ورزش و جوانان : دنیا در حمایت از ایران در مقابل بد عهدی امریکا ایستاده است

پیام تبریک محمدیان در پی کسب مدال طلا و سهمیه المپیک توسط ساره جوانمردی

تاکید فرامرزیان بر عدم آغاز پروژه های خارج از تعهد وزارت ورزش و جوانان در استانها

باید طوری کار کنیم که هر جوان ایرانی عضو یک تشکل باشد/ «کالای ایرانی، جوان ایرانی» شعار وزارت ورزش و جوانان است

شعبانی بهار: اطلس بازی های بومی و محلی ایران تدوین می شود

92 درصد متقاضیان موفق به دریافت وام ازدواج شده‌اند

تاکید فرامرزیان بر «برنامه ریزی عملیاتی» به عنوان مهم‌ترین نقشه‌ی راه در حوزه توسعه‌ی مدیریت و منابع

ثبت بیش از 11درصد طلاق‌ها در سال اول زندگی مشترک/ کاهش 9.5 درصدی ازدواج در سال 96

تاکید رییس پارلمان دوستی برزیل و ایران بر همکاری های مشترک با ایران

نماینده کنگره برزیل:دیدار با وزیر ورزش و جوانان برای کشور ما بسیار مهم و حائز اهمیت است

دکترسلطانی‌فر: 120 سال است که دو کشور ایران و برزیل باهم ارتباط و دوستی عمیقی دارند/ آمریکا با عهدشکنی از برجام خارج شد/ به همه تعهدات خود پایبند هستیم

فضلی :کنگره "سلامت و ورزش " و " جوانان و خانواده" در گلستان و خوزستان برگزار می شود/

گل محمدی : بر ای حمایت از ورزشکاران استان تهران اعزامی به جاکارتا برنامه داریم

بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل شد

کریمی: مدیران کل استانها از پذیرش پروژه‌های دارای اشکال اجتناب کنند/ وزیر ورزش و جوانان هیچ پروژه دارای اشکال را افتتاح نمی کند

سید حسین موسوی شفیق سرپرست انجمن فوتوالی شد

یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی برگزار می‌شود

اظهار نظر رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص انتخاب رئیس جدید این فدراسیون

رییس هیات گلستان :برای انتخابات شعبانی بهار ، اعضا به اجماع رسیده بودند /آبتین :کاندیداها در فضایی عادلانه نقطه نظرات خود را اعلام کردند

آغاز گردهمایی دو روزه معاونین و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان در مازندران

قطعا چهل سالگی انقلاب بلوغ و نشاط ایران است/ مدیران کل استانی فرصتهای مدیریتی بانوان را فراهم کنند

برگزاری گردهمایی دو روزه معاونین و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان در مازندران

رئیس جدید فدراسیون تیر اندازی با کمان: برنامه فدراسیون را با مشورت کارشناسان ورزشی اجرایی خواهیم کرد

ورود جوانان به عرصه مدیریتی اقدامات اداری می‌خواهد

تیراندازی با کمان باید سهم قابل توجهی از مدال آوری در رقابت های مهم داشته باشد

داورزنی: هیچگونه پیشنهادی برای گزینه خاصی نداشته‌ایم/ وزارت ورزش و جوانان از برنامه همه کاندیداها حمایت می‌کند

دولت در حوزه جوانان در حال تحول است/مشاوران جوان را حذف کنید/ مدیران جوان و مشاوران مسن و مجرب را باب کنیم/ هدفگذاری دولت برای ایجاد 6000 تشکل مردم نهاد در کشور

آغاز به کار اولین کارگاه توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه گردشگری

شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان شد

مجمع انتخاباتی فدراسیون تیر اندازی با کمان آغاز شد

ورزش عرصه تجلی حمایت از کالای ایران ی می شود

وزیر ورزش و جوانان قهرمانی دانش آموزان ایران را تبریک گفت

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی موفقیت پینگ پنگ بازان ایران

علی قارداشی: برای تداوم موفقیت های تنیس روی میز بستر سازی می کنیم / به جوانان توجه ویژه داریم

هادی رضایی: در پی حفظ جایگاه چهارمی در جاکارتا هستیم/ در این رویداد حضوری کیفی خواهیم داشت

پرتو آذر: تلاش می کنم مدال برنزم را در بازی های آسیایی جاکارتا ارتقا دهم

برگزاری نشست کارگروه ساماندهی لباس تیم های ملی بانوان

نشست دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی با معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان

درخشش بانوی ایرانی در قهرمانی آسیا کراس کانتری

پیام تبریک فریبا محمدیان در پی کسب مدال برنز بانوی دوچرخه سوار

گرایش بانوان به ورزش رشد قابل ملاحظه ای یافته است

فضلی: تداوم امید و انگیزش جوانان از دریچه پژوهش امکان پذیر است

ایران با خروج آمریکا از برجام هم به خوبی مدیریت می شود / دولت مشکل تأمین ارز ندارد/ هزینه تیم های لیگ برتری فوتبال ایران کمتر از پانصد میلیارد تومان است

کاروان ورزش ی ایران با قدرت در بازیهای آسیایی حضور پیدا می کند

دکتر سلطانی فر: هیچ قدرتی توان مقابله با عزم و اراده ملت ایران را ندارد/ در فرآیند توسعه کشور باید تعادل وجود داشته باشد

پینگ پنگ ایران جهانی شد

تخفیف 50 درصدی اماکن اقامتی مشهد و ایزدشهر برای اصحاب رسانه های ورزش ی

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با استقبال مسئولین محلی وارد شهرستان کاشمر شد

تاکید دکتر سلطانی فر بر حضور پر قدرت کاراون ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا

دکتر سلطانی فر به همراه رئیس جمهور و هیات دولت وارد سبزوار شد

ساخت دهکده ورزشی در شهر آفتاب و دو مجموعه ورزشی در غرب و شرق تهران / پارکینگ طبقاتی در سه ضلع مجموعه ورزشی انقلاب ایجاد می شود

شهنازی : پوشش کاروان اعزامی به بازی های آسیایی، توسط تولیدکنندگان داخلی تهیه می شود

نخستین کنگره جوانان مدافع حرم در قم برگزار شد

امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم شاخص های ورزشی بوشهر از میانگین کشوری بالاتر رود

انحلال رشته اُ- اسپورت صحت ندارد

شعبانی بهار: توجه به ورزش همگانی در اکثر استان ها بیشتر شده است

احمدی: توسعه سلامت از رویکردهای مهم وزارت ورزش است

امیررضا خادم مسئول بهبود محیط کسب و کار در وزارت ورزش و جوانان شد

فرامرزیان: 14 میلیارد تومان به اشتغال زایی جوانان اختصاص یافت

با استقبال مسوولان استانی ،وزیر ورزش و جوانان وارد بوشهر شد

دکتر سلطانی فر سالن ورزشی روستای محمد عامری را افتتاح کرد

با حضور دکتر سلطانی فر خوابگاه ورزشکاران برازجان افتتاح شد

کاروان امید و نشاط برای تجهیز 18 خانه ورزش روستایی در سیستان و بلوچستان اعزام شد

نگاه دولت به ورزش نگاهی با درک صحیح از نقش ورزش در ایجاد شور و شعف و نشاط جامعه است

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس طبق برنامه قبلی دنبال می شود

دکتر سلطانی فر جام قهرمانی استقلال را اهدا کرد

تهران میزبان شایسته‌ای برای اجلاس سوارکاری آسیا بود/ برای بازی‌های جاکارتا تصمیمات مهمی گرفته شده است

خلیلی: استقبال از مجمع کنفدراسیون سوارکاری آسیا در تهران چشم‌گیر است/ ارتباطات خوبی در سطح بین‌الملل با دیگر کشورها ایجاد کرده‌ایم/ در سال 97 میزبان مسابقات انتخابی جام جهانی خواهیم بود

خلیلی: برای موفقیت در بازیهای آسیایی جاکارتا در تکاپو و تلاش بسیار هستیم

تحکیم پایه های اعتماد بین دولت و مردم و ایجاد امید به آینده مهمترین نیاز کشور است/ هر اعزامی که شرایط حضور نماینده حراست فراهم نشود حذف می شود

تشکیل کارگروه مشترک برای بهره مندی از خدمات بیمه ای مراکز مشاوره

نشست هم اندیشی ازدواج برگزار شد

داورزنی: نیروهای حراست سربازان نظام هستند / بی توجهی به ارزش ها، جامعه را به خطر می اندازد

فرامرزیان: کار حراست ورزش و جوانان سخت و پیچیده است

همایش سراسری مسئولان حراست ادارات کل ورزش و جوانان کشور برگزار شد

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی کسب عنوان نخست جهان توسط ملایی

نمایندگان حاضر در مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی باکمان مشخص شدند

بخش فرهنگی ورزش و جوانان باید در اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور نقش موثرتری داشته باشد

بخش فرهنگی ورزش و جوانان باید در اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور نقش داشته باشد

حضور جوانان در پست‌های مدیریتی مطالبه عمومی کشور

50 درصد پستهای مدیریتی شهرداری تهران به جوانان اختصاص می یابد

برگزاری نشست هم اندیشی ازدواج در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران

در حال حاضر جوانان در جایگاه واقعی‌شان قرار ندارند

مجمع سالیانه فدراسیون بدمینتون به ریاست محمدیان برگزار شد

تاکید دکتر روحانی تلاش برای داشتن جامعه ای شاد است / با توجه به وحدت رویه بین وزارتخانه ها، اقدامات دیگری هم برای ‏جوانان انجام خواهد شد

محمدیان با خانواده شهید تورانی دیدار کرد

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده

دکتر سلطانی فر: پیست اسکی آبعلی بعد از چهل سال با راهکارهای قانونی ساماندهی می شود

احمدی: سمن‌های جوانان در خراسان رضوی رشد خوبی دارند

سفر استانی وزیر ورزش وجوانان به شهرستانهای استان تهران

اطلاعیه مرکز روابط عمومی وزارت ورزش در خصوص کارت های خبرنگاری

در خصوص میزبانی از ‌تیم‌های عربستانی با AFC صحبت می‌کنم

باید زمینه برای حضور بانوان ورزشکار مسلمان در مجامع ورزشی فراهم شود

جامعه زنان در ایران مطالبات جدی از ما دارند

مجموعه دولت و تمامی قوا مصمم به توسعه ورزش در ابعاد مختلف هستند

اعلام اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده برای تصدی ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان

سفر وزیر ورزش و جوانان به سه شهرستان استان تهران

پیشنهاد تشکیل فدراسیون ورزش زنان کشورهای اسلامی توسط دکتر سلطانی فر/ شیخ احمد: آماده هر گونه همکاری با ایران هستیم

آویشن باقری: در اوج آمادگی به مصاف حریفان خود می رویم / هدف ما کسب خوش رنگ ترین مدال است

باید فضای مناسب برای کسب و کار در حوزه ورزش فراهم شود ‏

فرامرزیان به عنوان رییس کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شد

تبریک رییس فدراسیون جهانی تکواندو به نو جوانان موفق ایران ی

دکتر سلطانی فر: همه انتظار دارند تمام مسائل جوانان توسط وزارت ورزش و جوانان حل شود /مسائل جوانان مربوط به یک وزارتخانه و یک ‏بخش نیست

مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی منصوب شد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان منصوب شد

تشکر خانواده مرحوم هادی نوروزی از وزیر ورزش و جوانان / کاری کردید هانی و هانا به آرزویشان رسیدند

پیام وزیر ورزش و جوانان به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

تقدیر رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از سیروس احمدی

اردبیل رسماً خواستار میزبانی جام جهانی شد

تولید کنندگان، مردم و دولت اضلاع مثلث تولید داخلی هستند

مهمترین فرصتی که می تواند آینده ایران را تضمین کند نسل جوان است

علایی مقدم:تعداد سمن های جوان قزوین ٤٠٠درصد افزایش یافته است

جابجایی رکوردفری استایل اسکیت شاخه اسپیداسلالوم دنیا توسط ترانه احمدی و رضا لسانی

وزارت ورزش و جوانان در راه تحقق وعده های رییس جمهور قدم برداشته است

مدال آوران و قهرمان ورزش همدان در سال 95 و 96 تجلیل شدند

تندگویان : به جوانان برای حضور در عرصه های مدیریتی اعتماد کنیم

استقبال حدود یک هزار نفر از ایستگاه های رایگان تندرستی پزشکی ورزشی

جوانان بزرگترین ثروت ملی کشور هستند

برنامه های هفته جوان در سال 97

فرامرزیان: برخی روسا فکر می‌کنند نباید حرکتی کنند و فقط پول بگیرند/ عملیات مالی فدراسیون‌ها باید شفاف باشد

برگزاری جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال با حضور وزیر ورزش و جوانان‎ ‎

دکتر سلطانی‌فر: وقت آن رسیده که در فوتبال پا را از آسیا فراتر بگذاریم

ناظمی: سیاست دکتر سلطانی فر بهره گیری از مدیران جوان مجرب است

پایان همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور _ کرمان

احمدی: روابط عمومی ها نقش مهمی در حفظ سرمایه های اجتماعی و پیشگیری از زوال آنها دارند

گل محمدی: امیدواریم دوره های "تربیت مربی مهارت های ازدواج" در غنی سازی مراکز مشاوره موثر باشد

مسئولیت های مدیریتی را به جوانان بسپارید

امکانات برای فعالیت جوانان فراهم شود

روابط عمومی ها نقش مهمی در حفظ سرمایه های اجتماعی و پیشگیری از زوال آنها دارد

نشست هم اندیشی جوانان با معاون اول رئیس جمهور

آمادگی برگزاری همایش علمی با هدف بهره گیری از مقالات تدوین شده و راهکارهای عملی برای توسعه ورزش گلف

تندگویان: باید اثرگذاری خود را در عرصه کشور‌های اسلامی افزایش دهیم / ایجاد اشتغال بسیاری از مشکلات را حل می کند ‏

بازدید وزیر ورزش و جوانان از سد سهند هشترود

وزارت ورزش و جوانان پیشگام در همکاری با مرکز ملی پایش محیط مجوزهای کسب و کار کشور

نگاه ویژه مسئولان به قم به معنای کشور شدن آن نیست/ حوزه آماده همکاری با وزارت ورزش است

ولایت مداری پیامد انتخاب ولادت حضرت علی اکبر(ع) به عنوان روز جوان است / ایجاد کار مانعی است برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی