آخرين مطالب

ورزش

وزیر ورزش و جوانان : ‎مهمترین هدف ما کسب رضایت خداوند متعال و مردم شریف ایران و پیشرفت ورزش کشور است‎ ‎

جوانان نیوز - دکتر سلطانی فر در نشست با سردبیران رسانه های ورزشی کشور هدف تمام اقدامات و برنامه های این وزارتخانه را رضایت خداوند، مردم و پیشرفت ورزش کشور دانست.

سطوتی: نباید فعالیتهای فرهنگی را به برخی مناسبت­ها محدود کرد

جوانان نیوز - سطوتی در دیدار با رئیس و مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون اسکیت گفت: برای کار در حوزه فرهنگی ورزش کشور باید طی سه مرحله نسبت به تبیین مسئله، نیل به درک مشترک و تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی اقدام شود.

حضور تکواندوکاران جنوب غرب در ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک

جوانان نیوز - پس از برگزاری آخرین مرحله رقابت‌های درون اردویی تیم‌ملی نوجوانان پسر و با اعلام کادرفنی، نمایندگان خوش آتیه جنوب غرب(محمدعلی خسروی و محمد خانی) در ترکیب 6 نفره تیم تهران برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی جهان قرار گرفتند.

مجموعه سوارکاری گنبد به بخش خصوصی واگذار می شود

جوانان نیوز - دکتر سلطانی فر از رویداد سوارکاری در گنبد به عنوان یک رویداد ورزشی که ریشه فرهنگی و تاریخی دارد نام برد و ابراز امیدواری کرد امکانات ویژه سوارکاری به منظور ارتقا سطح قهرمانی این رشته ارتقا یابد.

دکتر سلطانی فر: از هفته دولت سال ٩٧ تا دهه فجر به مناسبت فجر چهلم ️هر هفته یک پروژه ورزشی افتتاح می شود

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت : به مناسبت فجر چهلم انقلاب اسلامی از هفته دولت سال ٩٧ تا دهه مبارک فجر ️هر هفته یک مکان ورزشی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

تلاش می‌کنیم پروژه‌هایی که بیش از 10 سال متوقف شده‌اند را تکمیل کنیم / 80 درصد اشتغال جدید در سال آینده مربوط به جوانان خواهد بود

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پروژه های نیمه تمام ورزشی در کشور تصریح کرد: تلاش می‌کنیم که پروژه‌های نیمه تمام که برخی از آنها بیش از 10 سال متوقف شده‌اند را تکمیل کنیم.

شهنازی: لالوویچ گفت تلاش می‌کنیم مجددا میزبانی را به ایران برگردانیم، نامه از فدراسیون ایران آمده بود

جوانان نیوز - دبیر کل کمیته ملی المپیک از تجدید نظر رئیس اتحادیه جهانی کشتی در لغو میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با دستور و پیگیری مستقیم شخص وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک خبر داد.

شهنازی: لالوویچ گفت با نامه نایب رییس فدراسیون کشتی تصمیم به لغو میزبانی ایران گرفتیم، تلاش می‌کنیم مجددا میزبانی را برای ایران بدست آوریم

جوانان نیوز - دبیر کل کمیته ملی المپیک از تجدید نظر رئیس اتحادیه جهانی کشتی در لغو میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با دستور و پیگیری مستقیم شخص وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک خبر داد.

دکتر سلطانی فر: شرایط اقلیمی ایران برای توسعه ورزش های سه گانه بسیار مناسب است

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رییس فدراسیون جهانی ورزش های سه گانه، گفت: از حمایت شما برای حضور بانوان با حجاب در مسابقات جهانی ممنونم و انتظار دارم این حمایت ها با برنامه ریزی لازم توسط فدراسیون جهانی و پشتیبانی کامل وزارت ورزش ایران به برگزاری رقابت های بین المللی با پوشش اسلامی در ایران منتج شود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان خبر خبرگزاری تسنیم را تکذیب کرد

جوانان نیوز - بدنبال انتشار خبر تحریف شده به نقل از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان توضیحاتی را ارائه کرد.

حضور دکتر سلطانی فر در 11 رویداد و نشست مهم کشتی پس از 16 ماه فعالیت در وزارت ورزش و جوانان

جوانان نیوز - دکتر سلطانی فر از زمان نشستن بر صندلی وزارت ورزش و جوانان همواره بیشترین توجه را به کشتی داشته و در تمامی نشست ها و تورنمنت های مهم این رشته شخصا حضور پیدا کرده است.

ایثارگران واقعی همسران و مادران شهدا هستند/ باید اهداف و ارزش های شهدا را دنبال کنیم

جوانان نیوز - شهدایی مانند همت و باکری از دل همین کشور به میدان های جنگ رفتند و از کشور دفاع کردند ، آنها برای شهادت و خدمت رسانی بی تاب بودند زیرا برای رسیدن به خدا تلاش کردند.

بنی تمیم: باید تلاش خود را برای بازگرداندن میزبانی ایران انجام دهیم

جوانان نیوز - نائب رئیس فدراسیون کشتی با بیان این که برای بازپس گیری میزبانی کشورمان از جام جهانی راه سختی درپیش داریم، گفت: اما همه تلاش خود را برای رفع این مشکل انجام می دهیم.

داورزنی: ایران برای میزبانی صد در صد آماده است/ فدراسیون کشتی و آقای خادم از لالویچ بخواهند در این تصمیم تجدید نظر شود

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر آمادگی کامل ایران برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی، گفت: گرفتن این میزبانی از سوی اتحادیه جهانی کشتی به هیچ عنوان قابل قبول نیست و فدراسیون کشتی و آقای خادم از لالویچ بخواهند در این تصمیم تجدید نظر شود.

هر گونه وقفه ضرر جبران ناپذیری به کشتی وارد می کند

جوانان نیوز - فراست مبتدی، مربی بین المللی آلیش گفت: فضای کنونی به نفع کشتی نیست ، وزارت ورزش باید با کمک پیشکسوتان این رشته هرچه زودتر مشکل این رشته در حوزه مدیریت را حل کند تا خللی به بحث فنی نیز وارد نشود .

به احترام حرف وزیر یک ماه برای تعیین تکلیف کشتی فرصت خواستیم / خواستار ثبات ورزش اول کشور هستیم

جوانان نیوز - عبدالله عزیزی رئیس هیات کشتی استان تهران با اشاره به عدم قبول استعفای رسول خادم از جانب دکتر سلطانی‌فر گفت: به حمایت از واکنش وزیر ورزش و جوانان یک ماه برای تعیین تکلیف وضعیت مدیریت فدراسیون فرصت خواستیم.

کسب 176 مدال رنگارنگ از 21 اعزام برون مرزی در سال 96 / تلاش برای حفظ و ارتقا جایگاه ایران در بازی های پاراآسیای جاکارتا

جوانان نیوز - محمد رضا گلشنی، معاون ورزش قهرمانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در آخرین روزهای سال 96 گزارشی دستاوردهای این فدراسیون در بخش اعزام های برون مرزی و رویدادهای داخلی ارائه داد.

ژاله فرامرزیان: تجهیز خانه های روستایی و توسعه ورزش روستایی از اهداف این معاونت است

جوانان نیوز - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: نخستین وظیفه وزارت ورزش و جوانان ایجاد نشاط و سلامت در جامعه است و فدراسیون روستایی در رسیدن به این اهداف نقش مهمی دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان: آمادگی کامل برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی داریم

جوانان نیوز - افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان می گوید ستاد برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 کشتی از 2 ماه قبل تشکیل شده و این استان برای برگزاری مسابقات لحظه شماری می کند.

بنی تمیم: منکر حضور وزیر در برنامه های مختلف کشتی نیستیم، این حضور مایه دلگرمی است / وزارت ورزش با تمام اعزام های کشتی موافقت کرده است / امیدوارم مدیریت کشتی کشور هرچه زودتر به ثبات ‏برسد

جوانان نیوز - نائب رئیس فدراسیون کشتی گفت: با توجه به تلاش های وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک و برخی اعضای هیات ‏رئیسه فدراسیون کشتی، بسیار امیدواریم که در یک فضای مفاهمه و همدلی، رسول خادم به عنوان رئیس فدراسیون کشتی به کار ‏خود برگردد.‏

دبیر کل کمیته ملی المپیک : کشتی بر اساس برنامه کار می کند نه افراد ، مردم نگران نباشند ، تمامی برنامه ها با هماهنگی کمیته و وزارت ورزش برای بازیهای آسیایی دنبال می شود / محرومیت میزبانی ایران از جام جهانی کشتی فرنگی صحت ندارد

جوانان نیوز - شاهرخ شهنازی با بیان این که خللی در برنامه های فدراسیون کشتی ایجاد نشده است، گفت: فدراسیون ها سیستم مشخصی دارند که برنامه هایشان طبق آن پیش می رود و فدراسیون کشتی نیز با همکاری کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش در این خصوص تا الان دچار مشکل نشده است.

حمایت مسئولان ورزش و دولت ایران از وزنه برداری بانوان شگفت زده ام کرد

جوانان نیوز - اورسلا پاپاندرئا، نائب رییس فدراسیون جهانی و رییس کمیسیون بانوان فدراسیون جهانی وزنه برداری، هدفش از سفر به ایران را بررسی دقیق تر وضعیت وزنه برداری و دادن اطمینان به حمایت همه جانبه از تمام فعالیت های بانوان وزنه بردار ایران عنوان کرد.

داورزنی: مقام نهمی جهان و پنجمی آسیا در کشتی نگران کننده است ، اعتبارات فدراسیون کشتی رشد سیصد درصدی داشته ، هیچگاه درتصمیمات مدیریتی خادم برای کشتی دخالت نکردیم و اختیار تام داشت

جوانان نیوز - معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به حمایت همه جانبه وزارت از فدراسیون کشتی تاکید کرد و گفت: اعتبارات این فدراسیون طی دو سال اخیر سیصد درصد رشد داشته است.

پوشش اسلامی بانوان تالوکار تصویب شد

جوانان نیوز - با پیشنهاد فدراسیون ووشوی ایران و بررسی کمیته فنی فدراسیون جهانی، پوشش اسلامی بانوان تالوکار کشورهای مسلمان برای ثبت در کتاب قوانین 2018 این رشته مصوب شد.

محمدیان: در حوزه ورزش بانوان به خدمات پزشکی بیشتری نیاز داریم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: در حوزه ورزش بانوان نیاز به خدمات پزشکی بیشتری وجود دارد. نیاز داریم در حوزه روانشناختی به صورت ویژه کمک صورت بگیرد.

داورزنی: وزارت ورزش همیشه حامی کشتی بوده است/ اختلافی به جهت همسو یا غیر همسو بودن با خادم نداریم / باید در فضای همدلی و توام با انسجام مسائل را حل کنیم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اختلافی به جهت همسو یا غیر همسو بودن با آقای خادم نداریم. ما تمام تلاش خود را برای حمایت از فدراسیون کشتی انجام دادیم و از این به بعد هم سعی می‌کنیم بیشتر از این‌ها حمایت کنیم.

تاج: ‏9 برنامه اردویی داخلی و برون مرزی برای تیم امید پیشبینی کرده ایم/ هدف ما صعود به المپیک 2020 است

جوانان نیوز - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: 9 برنامه اردویی داخلی و برون مرزی تا بازی های آسیایی جاکارتا برای تیم ملی امید پیشبینی کرده ‏ایم و هدف ما ساختن تیمی قدرتمند برای صعود به المپیک 2020 است.‏

احمدی: موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک در سال آینده افتتاح می شود

جوانان نیوز - معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان گفت: موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک در سال آینده مقارن با چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران افتتاح خواهد شد.

‏9 برنامه اردویی داخلی و برون مرزی برای تیم امید پیشبینی کرده ایم/ هدف ما صعود به المپیک 2020 است

جوانان نیوز - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: 9 برنامه اردویی داخلی و برون مرزی تا بازی های آسیایی جاکارتا برای تیم ملی امید پیشبینی کرده ‏ایم و هدف ما ساختن تیمی قدرتمند برای صعود به المپیک 2020 است.‏

دکتر سلطانی فر: برای تیم ملی امید فوتبال برنامه ریزی 3 ساله تا المپیک 2020 داریم

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی به رییس فدراسیون فوتبال توصیه کرد تیمی جوان با هدف گذاری بلند مدت به بازی های آسیایی جاکارتا اعزام کند.

امیررضا خادم: به دنبال استاندارد سازی و طبقه بندی مشاغل صنعت ورزش هستیم

جوانان نیوز - معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها و رئیس کمیته اشتغال فراگیر وزارت ورزش و جوانان گفت: به دنبال ایجاد بستر قانونی ورود بخش خصوصی و تنظیم بسته های سرمایه گذاری از طریق استاندارد سازی مشاغل ورزشی هستیم.

مازیار ناظمی: مسابقات ورزشی آینده سازان تهران محلی برای بالندگی جوانان است

جوانان نیوز - رئیس مرکز ارتباطات و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مسابقات ورزشی محلی برای رشد استعدادها برتر است، گفت: دومین دوره مسابقات ورزشی آینده سازان تهران محلی برای بالندگی قشرجوان جامعه شده است.

فضلی: جوانی که خود و تواناییهای خود را باور دارد می تواند جامعه ای سالم و رو به رشد را ترسیم نماید.

جوانان نیوز - رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در کنگره علمی « جوانان و خانواده:چشم انداز آینده» به میزبانی خوزستان گفت: خانواده مهد شکل گیری شخصیت و رشد روانی و اجتماعی افراد است.

کلاس آموزشی خبرنویسی پیشرفته برگزار شد

جوانان نیوز - کلاس آموزشی خبرنویسی پیشرفته با حضور مدیران روابط عمومی فدراسیون های ورزشی و با مدرسی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

با حضور وزیر ورزش و جوانان / چند طرح ورزشی در جهرم افتتاح و کلنگ زنی شد

جوانان نیوز - با حضور وزیر ورزش و جوانان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مدیران استان و شهرستان کلنگ احداث خانه جوان به زمین زده شد . دو پروژه دیگر افتتاح گردید.

ناظمی: در تلاش برای ارتقاءجایگاه روابط عمومی ها هستیم

جوانان نیوز - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ، پاسخگویی به هنگام را موثرترین راه رسیدن به آرامش مجموعه دانست و افزود: شناسایی دقیق مشکل، عدم رفتار متناقض، پاسخگویی به موقع و پذیرفتن اشتباه در مواردی که خطایی سر زده است، می تواند جو ایجاد شده را هر چه سریع تر به ثبات برساند.

1100 قهرمان تحت پوشش خدمات تکمیلی قرار گرفتند/ توزیع استانی 756 میلیارد تومان اعتبارات در بخش ورزش

جوانان نیوز - رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به حضور وزیر ورزش در جلسه فراکسیون متبوعش اعلام کرد: ورزش همگانی و ورزش روستایی از جمله مسائل مورد تاکید نمایندگان بود.

در حوزه جوانان کار را رها نکرده ایم

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: بر چند محور روی حوزه جوانان متمرکز شده ایم و فارغ از این که چه تصمیمی در مجلس برای حوزه جوانان گرفته می شود، کارها را با قدرت ادامه داده ایم و جوانان را رها نکرده ایم.

دکتر سلطانی فر: توازن در توزیع منابع و امکانات ورزشی به ویژه در مناطق محروم را اولویت کاری خود اعلام می کنم

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: به تبع رویکرد نظام و دولت تدبیر و امید و سالها تجربه مدیریتی، بنا دارم توازنی در توزیع منابع و امکانات ورزشی به ویژه در مناطق محروم ایجاد کنم و این موضوع را اولویت کاری خود اعلام می کنم.

رنکینگ المپیکی مارس اعلام شد/ تکواندوکاران ایران ی در میان برترین‌های جهان

جوانان نیوز - جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد که بر اساس این رنکینگ فرزان عاشورزاده، آرمین هادی‌پور، ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی همچنان در میان 10 تکواندوکار برتر جهان قرار دارند.

محمدیان : فدراسیون اسکواش سازمانی یادگیرنده و ظرفیت آفرین است

جوانان نیوز - معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت : با همه محرومیت هایی که در اسکواش وجود دارد ، در توسعه ، ترویج و ظرفیت آفرینی این ورزش ها در تمامی حوزه ها فدراسیون به خوبی عمل کرده است

وزیر ورزش و جوانان وارد شیراز شد

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان صبح امروز به منظور افتتاح و بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان های لارستان، داراب، جهرم و فیروزآباد به استان فارس سفر کرد.

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت روز مادر در قم / تجلیل از مادران شهید و اشک شوق برنده خوش‌شانس

جوانان نیوز - به همت اداره کل ورزش و جوانان و همکاری هیئت ورزش‌های همگانی و موسسه مالی اعتباری کوثر قم همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر با حضور پرشور مردم روز جمعه 18 اسفندماه در قم برگزار شد.

داورزنی: به دنبال توسعه ورزش بانوان با رعایت موازین شرعی هستیم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: باید با رعایت تمامی موازین شرعی شرایط توسعه وزنه‌برداری بانوان را فراهم کنیم تا بانوان بتوانند توانمندی خود را در میادین آسیانی، المپیکی و جهانی به عنوان زنان مسلمانی که از کشور مسلمان ایران در این مسابقات حضور می‌یابند، نمایان کنند.

تصویب برنامه ملی ارتقاء نشاط و تندرستی زنان و دختران

جوانان نیوز - معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان از تصویب برنامه ملی ارتقاء نشاط و تندرستی زنان و دختران در نخستین جلسه ستاد ملی زن و خانواده به ریاست دکتر روحانی خبرداد.

فرامرزیان: برخی از قوانین حقوقی باید اصلاح شود/ مستندسازی دارایی های ورزش و جوانان مهم ترین اولویت است

جوانان نیوز - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان مستندسازی اموال و املاک مجموعه ورزش و جوانان کشور را الزامی گریزناپذیر دانست و گفت: با این مهم بسیاری از مشکلاتی که در بخش حقوقی با آن مواجه هستیم از بین می رود.

فرامرزیان: تلاش وزارت ورزش ، ایجاد زیرساخت ها برای توسعه ورزش زنان است

جوانان نیوز - امعاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: تلاش وزارت ورزش و جوانان در حوزه زنان این است تا زیرساخت‌های مناسب برای رشد و توسعه ورزش زنان متناسب با ارزش‌ها و شئونات اسلامی فراهم شود.

محمدیان: دغدغه وزارت ورزش و جوانان حفظ شان و ارزش‌های اسلامی و اجتماعی بانوان است

جوانان نیوز - معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: آنچه که دغدغه وزارت ورزش و سایر بخش‌ها برای حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها است حفظ شان و ارزش‌های اسلامی و اجتماعی است.

سوریان: کشتی شرایط خوبی ندارد

جوانان نیوز - دارنده مدال طلای المپیک گفت: کشتی شرایط خوبی ندارد اگر این روند ادامه پیدا کند در رویدادهای آتی به ویژه بازی های آسیایی به نتایج خوبی دست نخواهیم یافت.

در مورد رسول خادم اطلاعات غلط به مردم ندهیم

جوانان نیوز - مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: بعد از استعفای غیر منتظره رسول خادم ، هم آقای سلطانی فر و هم آقای داورزنی با این استعفا مخالفت کردند و تا همین امروز هم اصرار بر حضور آقای خادم و برنامه ریزی برای موفقت کشتی در بازیهای آسیایی و المپیک آینده است.

برنامه بلند مدت برای مقاوم سازی و زیبا سازی مجموعه ورزشی آزادی داریم/ حفظ و حراست از منابع طبیعی وظیفه اصلی ما است

جوانان نیوز - مهندس حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: در راستای سیاست وزیر ورزش و جوانان در خصوص مقاوم سازی مجموعه ورزشی آزادی، اقداماتی را از استادیوم فوتبال آزادی آغاز کردیم که البته این کاری که انجام شد کار کوچکی است و ما باید برای کل مجموعه ورزشی آزادی یک برنامه بلند مدت جهت مقاوم سازی و زیباسازی داشته باشیم و این کار را باید هرچه زودتر شروع کنیم.

سرپرست: سند برنامه ششم توسعه اداره کل، بهترین سند ارائه شده بوده است

جوانان نیوز - مهران سرپرست در اولین جلسه بررسی و تشریح سند برنامه ششم توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: از نظر کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، سند برنامه ششم توسعه اداره کل بهترین سند ارائه شده از سوی سایر دستگاه ها بوده است.

امیررضا خادم: مستند سازی اموال ورزش و جوانان کلیدی ترین موضوع حقوقی پیش روی ما است/ بخش اقتصاد ورزش را راه اندازی می کنیم

جوانان نیوز - معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان عدم مستندسازی اموال ورزش و جوانان در سراسر کشور را مهم ترین مشکل پیش روی حوزه حقوقی این دستگاه دانست و گفت: اموال و املاک این حوزه باید به دقت شناسایی شوند.

آقاپور: کشتی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود/ در همه امور تابع نظر ولایت هستیم

جوانان نیوز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید به این نکته که وزیر ورزش و جوانان باید هرچه سریع تر در خصوص کشتی تعیین تکلیف کند، گفت: نباید گذاشت اذهان عمومی بیش از این دچار تشویش شود.

داورزنی: آمار فدراسیون کشتی غلط است/ وزارت ورزش حق دارد از معاونش برای برگزاری مجامع سالیانه استفاده کند

جوانان نیوز - ​معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مورد صحبت‌های خزانه‌دار فدراسیون کشتی مبنی بر اینکه 40 درصد از بودجه وزارت ورزش و جوانان را دریافت نکرده‌اند، تاکید کرد: این آمار غلط است. وزارت ورزش به همه فدراسیون‌ها از جمله فدراسیون کشتی 70 تا 72 درصد از بودجه‌شان را پرداخت کرده است. کشتی از 12 میلیارد بودجه مصوب، بیش از 8 میلیارد و 500 میلیون تومان گرفته و در یکی دو هفته آینده نیز درصدی دیگر می‌گیرد. کشتی بعد از فوتبال بیشترین رقم دریافتی را در میان فدراسیون‌ها داشته است بنابراین این صحبت مقداری کم‌لطفی است. البته الان در حوزه کشتی بحث این حرف‌ها نیست و مسائل مهم‌تری وجود دارد.

کشتی بعد از فوتبال بیشترین میزان تخصیص بودجه را از سوی وزارت ورزش و جوانان داشته است

جوانان نیوز - مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها گفت: فدراسیون کشتی با 72 درصد، بالاترین میزان تخصیص را بعد از فوتبال در بین فدراسیون های ورزشی داشته است.

نیکوخصال مدیر مجموعه های سوارکاری کشور شد

جوانان نیوز - با حکم مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، فرهاد نیکوخصال به عنوان مدیر جدید مجموعه های سوارکاری منصوب شد.

داورزنی: با میزبانی های بین المللی می خواهیم امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: سیاست وزارت ورزش و جوانان این است که شرایطی را فراهم کند تا ورزشکاران کشورهای مختلف در رشته های مختلف به ایران سفر کنند. یکی از دستاوردهای ما زبان مشترک ملتهاست که ملتهای مختلف با ورزشکارانشان به کشور ما بیایند و امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم.

نخستین سمینار آموزشی تخصصی حقوقی و املاک فردا برگزار می شود / افزایش کارآمدی و توانمندی ادارات حقوقی و املاک استان ها مدنظر است

جوانان نیوز - مرتضی فلاح مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری نخستین سمینار آموزشی تخصصی حقوقی و املاک، گفت: هدف ما افزایش کارآمدی و توانمندی روسای حقوقی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها است.

دکتر سلطانی فر: ورزش نیروهای مسلح به توسعه ورزش همگانی کشور کمک می کند/ زیربنای توسعه کشور تامین سلامت جسمی و روحی افراد است

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: برگزاری مسابقات ورزشی و توسعه ورزش نیروهای مسلح به خصوص در دوره سربازی کمک می کند تا اوقات فراغت سربازان به بهترین ابزار پرشود و درروند توسعه ورزش همگانی تاثیر بگذارد.

تاکید بر حفظ آرامش و ثبات ورزش کشور و پایبندی به حفظ ارزش‌های نظام در ورزش

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دستاوردهای ورزش در 16 ماه مسئولیت خود گفت : همکاری و همدلی بین نمایندگان و مجموعه مدیران و تصمیم گیران ورزش و جوانان کشور ، بستر مطلوبی را برای رشد و تعالی ورزش کشور فراهم کرده است.

محمد لاله مدیر مجموعه ورزشی انقلاب شد

جوانان نیوز - با حکم مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، محمد لاله به عنوان مدیر مجموعه ورزشی انقلاب منصوب شد.

تاکید بر حفظ ارامش و ثبات ورزش کشور و پایبندی به حفظ ارزش‌های نظام در ورزش

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دستاوردهای ورزش در 16 ماه مسیولیت خود گفت : همکاری و همدلی بین نمایندگان و مجموعه مدیران و تصمیم گیران ورزش و جوانان کشور ، بستر مطلوبی را برای رشد و تعالی ورزش کشور فراهم کرده است

تفاهم نامه «اعطای امریه» به تشکل‌های مردم نهاد جوانان

جوانان نیوز - محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان از امضای تفاهم نامه «اعطای امریه» به تشکل‌های مردم نهاد جوانان بین وزیر ورزش و جوانان و سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد.

امضای تفاهم نامه وزارت ورزش و جوانان با ستاد کل نیروهای مسلح

جوانان نیوز - دومین جلسه شورای عالی سیاستگذاری قرارگاه مهارت‌افزایی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برگزار و طی آن تفاهم نامه وزارت ورزش و جوانان با ستاد کل نیروهای مسلح به امضا رسید.

داورزنی: ایران در زمینه ورزش مهم ترین کشور منطقه است / آماده کمک برای توسعه رشته پدل در ایران و آسیا هستیم

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: آمادگی داریم دفتر توسعه آسیای رشته پدل در ایران باشد و فدراسیون جهانی پدل می تواند روی ایران به عنوان بازوی قدرتمند خود برای توسعه این رشته در آسیا حساب کند.

برنامه جامعی برای آماده سازی کاروان اعزامی به جاکارتا داریم

جوانان نیوز - رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تقدیر از تیم جدید هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و رضا صالحی امیری رئیس این کمیته، به سبب اعتماد دوباره به فدراسیون پزشکی ورزشی ، اطمینان داد که مجموعه پزشکی ورزشی همچون همیشه بهترین خدمات را به حوزه ورزش قهرمانی ارائه خواهد کرد.

قمری: کشف استعدادها و مشارکت استان ها از اولویت برنامه های فدراسیون دوچرخه سواری است

جوانان نیوز - رییس فدراسیون دوچرخه سواری از خرید 300 دستگاه دوچرخه پیست، با معادل یک پنجم قیمت بازار به منظور رشد و پیشرفت رشته پیست و استعدادیابی در کشور خبر داد.

مهمترین سیاست ما ایجاد فضایی آرام و دور شدن از حاشیه بوده است / ‏‏400 میلیارد تومان از بدهی های وزارت ورزش و جوانان پرداخت شد

جوانان نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: توسعه کشور در همه عرصه ها در فضایی آرام و امن و بدور از التهاب تحقق خواهد پذیرفت و مهمترین سیاست ما ایجاد فضایی آرام و دور شدن از حاشیه بوده است.

داورزنی: تا پایان اسفند راهکارهای تقسیم درآمدهای تبلیغاتی مسابقات ورزشی اعلام می شود

جوانان نیوز - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت و جوانان گفت:کمیته مشترک صدا وسیما و وزارت ورزش و جوانان تا پایان اسفند راهکارهای تقسیم درآمدهای تبلیغاتی مسابقات ورزشی را اعلام می کنند.

اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد فجر چهلم برگزار شد

جوانان نیوز - با حضور اعضای ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی(فجر چهلم)، اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی این ستاد در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

ساير مطالب

خبر خوش پرداخت پاداش قهرمانان ورزشی

خوشحالم که وزیر ورزش و جوانان استعفای خادم را نپذیرفت/ جامعه کشتی خط قرمز های نظام را رعایت کرده است

بازرسی بیش از11 هزار باشگاه خصوصی درشش ماهه دوم سال 96/ ‏پلمپ 437 باشگاه متخلف

شعبانی بهار: تا پایان برنامه ششم توسعه باید به 30 درصد مشارکت عمومی در ورزش برسیم

جامعه کشتی از تدبیر وزیر ورزش و جوانان در عدم پذیرش استعفای رسول خادم بسیار خوشحال است / دکتر سلطانی فر تنها وزیری است که بیشترین حمایت را از کشتی داشته است/ ادامه حضور رسول خادم در کشتی به صلاح این رشته است

مخالفت با استعفای خادم ، تدبیر و امید را نشان داد ، رسول فرزند ایران است و کشتی را رها نمی کند

فرامرزیان: نظام مند کردن حمایت های مالی از هیات های ورزش ی در دستورکار است/ منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان اصلاح و به روز رسانی می شود

احمدی رییس ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) شد

محمدیان: تیراندازی در تاریخ ورزش ایران و جهان فرهنگی نوین را به ثبت رساند

​متولیان پهلوانی تجلیل شدند

آذری جهرمی و عراقچی به عضویت هیات رئیسه فدراسیون نابینایان درآمدند

فرهنگی کردن ورزش از ضرورت‎‎هاست/ بیش از 100 میلیارد تومان برای توسعه ورزش تخصیص یافت

شعبانی بهار : ​آموزش رمز پویایی و بالندگی در فدراسیونها است

عبدالحمید احمدی: توجه به شهرستان های محروم باید اولویت اول همه ما باشد

ورزش پیام آور نشاط، سلامتی و موجب نزدیکی ملت‌ها به یکدیگر است/فعالیت 23 هزار فوتبال یست زن، نمادی از توجه بانوان ایران ی به ورزش است/ ایران آماده میزبانی مسابقات و گروه‌های مختلف ورزشی منطقه‌ای و بین‌المللی است

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان :با تعامل فدراسیونها، مجموعه ها و باشگاه های ورزشی ، می توان ورزش فرهنگی را در جامعه را ارتقاء داد

مشتاقانه منتظر تماشای یکی از بزرگ ترین رویدادهای فوتبال ی دنیا و تاریخ هستم/ تداوم رابطه عالی با فدراسیون فوتبال و دولت ایران برای ما مهم است

دکتر سلطانی فر: امیدواریم در دوره بعد میزبانی ها به حالت عادی بازگردد/ اینفانتینو از وضعیت فوتبال ایران رضایت دارد

تاکید محمدیان بر پیگیری حقوق یکسان ناشنوایان

سعید پاژخ روز شنبه در بیمارستان بهمن بستری می شود

مجمع عمومی فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

دکتر سلطانی فر: جوانگرایی راهبرد مهم رییس جمهور است

مشتاقانه منتظرتماشای یکی از بزرگ ترین رویدادهای فوتبال ی دنیا و تاریخ هستم/ تداوم رابطه عالی با فدراسیون فوتبال و دولت ایران برای ما مهم است

در تمامی بخش ها؛ مدیریت باید به جوانان سپرده شود

برترین بانوان مسابقات کارکنان دولت قهرمانی کشور مشخص شدند

گردهمایی روانشناسان ورزشی برگزار شد

تندگویان: کمبود اعتبار سمن ها مشکلی سراسری و نیازمند توجه بیشتر دولت است

ورزشکاران ایران 3مداله شدند

بنیانیان:آشنایی با حوزه فرهنگ لازمه کار فرهنگی مدیران مشاوران و برنامه ریزان این حوزه در جهت توسعه فرهنگی کشور است

نگاه به سمن ها باید تغییر کند/ کتاب زرد سمن ها تهیه شده است

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو برگزار شد

بازدید داورزنی از مراحل آماده سازی استادیوم آزادی برای دربی 86

احمدی: خنثی شدن تبلیغات منفی درباره میزبانی های بین المللی با برگزاری مطلوب شهرآورد

اختصاص 80 درصد تسهیلات اشتغالزایی کشور برای جوانان

دانشور: برای تحقق اهداف فرهنگی همه باید پای کار باشیم

سفر دکتر سلطانی فر به استان هرمزگان

استفاده از طرح آمایش سرزمینی اشتغال برای حوزه جوانان / به قول های که داده ایم عمل کرده ایم.

سطوتی: بدون سیاست و برنامه نمی توان به آرمان و اهداف فرهنگی دست یافت

نماینده مردم تهران : 40 میلیارد تومان برای اتمام پروژه عمرانی ورزشگاه بانوان آزادی در نظر گرفته شده است

دکتر نوروزی: ورزشکار نباید دغدغه درمان داشته باشد

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان : بدون سیاست و برنامه نمیتوان به آرمان و اهداف فرهنگی دست یافت

بمذیر کل ورزش و جوانان هرمزگان:رای تحقق اهداف فرهنگی همه باید پای کار باشیم

خادم: 20 درصد از سهم ارزش افزوده باید در حوزه جوانان هزینه شود/ در حال حاضر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هزینه و درآمدشان مثبت است

بازسازی جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی بعد از نیم قرن

شاهرخ شهنازی: حضور فوتبال ایران در بازی های جاکارتا هفته آینده بررسی می شود

شعبانی بهار: باید از پتانسیل بخش خصوصی برای توسعه قایقرانی بیشتر استفاده شود

سرانجام خواست علاقه مندان به رشته های بیلیاردی در قم محقق شد

برگزاری مراسم برترین های اخلاق مدار ورزش کشور با حضور دکتر سلطانی فر

پزشکیان: آزادگی و حرّیت باعث ماندگاری تختی شد/ ورزشکار باید به فکر مردمش باشد

داورزنی: ما به هیچ عنوان رژیم صهیونیستی را به رسمیت نخواهیم شناخت/ باید درباره چگونگی حضورمان در میادین بین‌المللی و جهانی به گونه‌ای دیگر عمل کنیم

دکترسلطانی فر: امیدوارم با حضور رئیس فیفا موضوع میزبانی باشگاه های ایران حل شود

گزارشی از شب به یادماندنی بسکتبال/ شور و نشاط خانواده ها در سالن ورزشی

مراسم تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف برگزار شد

تیم ملی اسنوکر ایران راهی رقابت های جهانی شد

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: نگاهی عادلانه نسبت به رسانه های ورزشی داریم

مطالبه حضور بانوان در ورزشگاه ها با صبر و عقلانیت محقق می شود / رسانه ها نقش موثر خود در موضوعات اجتماعی را جدی بگیرند

محمدیان: سازمان های ورزشی می توانند مدل خوبی برای سازمان های مردم نهاد باشند / توسعه ورزش به مشارکت و کمک همه حوزه ها نیاز دارد

تسلیت مرکز روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به رییس فدراسیون شمشیربازی

تقدیر آیت الله موحدی کرمانی از سید ابولفضل حسینی

گزارشی از سمینار سالانه مسئولین بازرسی ادارات کل در استان بوشهر اسفندماه 96

شعبانی بهار: بولینگ، بیلیارد و بولس رشته هایی پرطرفدار و جوان پسند هستند

حکم مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی صادر شد

فریده شجاعی: بانوان ایرانی حق دارند با حضور در رویدادهای ورزشی هیجانات این فضا ها را تجربه کنند

بانوان و خانواده‌های ورزش‌دوست از نزدیک دیدار تیم ملی بسکتبال ایران و عراق را به تماشا نشستند

دیدار و گفتگوی بی‌واسطه مدیران پرسپولیس و استقلال با رسانه‌ها

تلاش برای ایجاد رعایت حقوق شهروندی جوانان /تکلیف نهادهای موازی در کشور مشخص نشده است

مراسم افتتاحیه بیست و هفتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران برگزار شد

نود درصد متقاضیان جوان ، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را گرفته اند / دولت 72 هزار میلیارد برای اشتغال جوانان در سال آینده پیش بینی کرده است / در سال آینده 50 شهر دیگر دارای خانه جوان می شوند

مراسم افتتاحیه بیست و هفتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران برگزار شد

نود درصد متقاضیان جوان ، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را گرفته اند / دولت 72 هزار میلیارد برای اشتغال جوانان در سال آینده پیش بینی کرده است / در سال آینده 50 شهر دیگر دارای خانه جوان می شوند

نتایج اولین روز مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در قسمت مردان

نتایج اولین روز مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در قسمت مردان

تکمیل و افتتاح 323 پروژه، دستاورد بزرگ انقلاب در عرصه ورزش

تکمیل و افتتاح 323 پروژه، دستاورد بزرگ انقلاب در عرصه ورزش

دکتر سلطانی فر: بعد از انقلاب اسلامی حتی در دورافتاده ترین روستاها امکانات ورزشی توسعه یافت

اورسجی: هدفگذاری ما کسب طلای بازیهای آسیایی جاکارتا است

داورزنی: مجمع فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین مجمع عشق و ایثار بود

دکتر سلطانی فر: بعد از انقلاب اسلامی حتی در دورافتاده ترین روستاها امکانات ورزشی توسعه یافت

اورسجی: هدفگذاری ما کسب طلای بازیهای آسیایی جاکارتا است

داورزنی: مجمع فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین مجمع عشق و ایثار بود

سلیمانی: جامعه ورزش پای پیمان های خود با انقلاب مانده است

پولادگر: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز است آرمان های انقلاب را زنده نگه داریم

"حمید علی صمیمی "رییس فدراسیون جانبازان و معلولین شد

پولادگر: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز است آرمان های انقلاب را زنده نگه داریم

سلیمانی: جامعه ورزش پای پیمان های خود با انقلاب مانده است

"حمید علی صمیمی "رییس فدراسیون جانبازان و معلولین شد

اهدا میثاق نامه زنان ورزشکار به موزه آستان حضرت امام خمینی(ره)

نجمه خدمتی: آرمان های جوانان دهه 70 آرمان های امام (رض) است

عباس نظریان به عنوان سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی منصوب شد

اهدا میثاق نامه زنان ورزشکار به موزه آستان حضرت امام خمینی(ره)

نجمه خدمتی: آرمان های جوانان دهه 70 آرمان های امام (رض) است

عباس نظریان به عنوان سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی منصوب شد

تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان های امام راحل با حضور دکتر سلطانی فر

تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان های امام راحل با حضور دکتر سلطانی فر

پایان اولین دوره مسابقات بیلیارد جام دیپلمات ها با قهرمانی دبیر اول کنسول و رییس بخش اداری سفارت بریتانیا در تهران

پایان اولین دوره مسابقات بیلیارد جام دیپلمات ها با قهرمانی دبیر اول کنسول و رییس بخش اداری سفارت بریتانیا در تهران

محمدرضا داورزنی : هر حمایتی که لازم باشد از تیم ملی فوتبال انجام می دهیم

محمدرضا داورزنی : هر حمایتی که لازم باشد از تیم ملی فوتبال انجام می دهیم

داورزنی: اقدامات انجام شده در ورزش کشور در این 39 سال قابل قیاس با گذشته نیست

داورزنی: اقدامات انجام شده در ورزش کشور در این 39 سال قابل قیاس با گذشته نیست

اسبقیان: همایش روسای فدراسیون ها سوم اسفند به میزبانی خوزستان برگزار می شود/ سردار آذرنوش: اسفندماه قرار روسای فدراسیون ها در کنار یادمان شهدای هویزه است

اسبقیان: همایش روسای فدراسیون ها سوم اسفند به میزبانی خوزستان برگزار می شود/ سردار آذرنوش: اسفندماه قرار روسای فدراسیون ها در کنار یادمان شهدای هویزه است

صادق کلهر قهرمان روز دوم مسابقات کاپ آسیایی پارا اسکی شد

صادق کلهر قهرمان روز دوم مسابقات کاپ آسیایی پارا اسکی شد

مهمترین دستاوردهای ورزشی انقلاب اسلامی که در دولت تدبیر و امید محقق شد

مهمترین دستاوردهای ورزشی انقلاب اسلامی که در دولت تدبیر و امید محقق شد

دکتر سلطانی فر: کارنامه جمهوری اسلامی ایران در بخش ورزش بسیار درخشان است

دکتر سلطانی فر: کارنامه جمهوری اسلامی ایران در بخش ورزش بسیار درخشان است

سطوتی: پیوست نگاری فرهنگی در رویدادهای ورزشی یکی از مهمترین مقوله ها در توسعه فرهنگی جامعه است

سطوتی: پیوست نگاری فرهنگی در رویدادهای ورزشی یکی از مهمترین مقوله ها در توسعه فرهنگی جامعه است

در حال حاضر ایران در کبدی به عنوان یک قدرت بزرگ در آسیا و جهان مطرح است

در حال حاضر ایران در کبدی به عنوان یک قدرت بزرگ در آسیا و جهان مطرح است

تغییر ساعت برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین

تغییر ساعت برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین

تاج: استادیوم های بزرگ کشور مکانیزه می شوند

امیررضا خادم : اشتغال ورزش در دستور کار جدی وزارت ورزش و جوانان است/ مدیران کل استان ها پیش قراولان توسعه اشتغال ورزش هستند

تاج: استادیوم های بزرگ کشور مکانیزه می شوند

امیررضا خادم : اشتغال ورزش در دستور کار جدی وزارت ورزش و جوانان است/ مدیران کل استان ها پیش قراولان توسعه اشتغال ورزش هستند

شعبانی بهار: در حوزه بدنسازی و پرورش اندام مشکل بودجه نداشته ایم

شعبانی بهار: در حوزه بدنسازی و پرورش اندام مشکل بودجه نداشته ایم

فرمانده یگان ویژه تهران: امنیت واقعی و پایدار در ایران و استادیوم های کشور برقرار است/ سعودی ها اهداف سیاسی دارند

فرمانده یگان ویژه تهران: امنیت واقعی و پایدار در ایران و استادیوم های کشور برقرار است/ سعودی ها اهداف سیاسی دارند

فرامرزیان: منابع مالی برای موفقیت کاروان ایران در بازی های آسیایی تامین می شود

فرامرزیان: منابع مالی برای موفقیت کاروان ایران در بازی های آسیایی تامین می شود

ناصر پورعلی فرد برای 4 سال دیگر رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

ناصر پورعلی فرد برای 4 سال دیگر رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

اعتصامی: ورزشکاران جوان سال 57 گره ای ناگسستنی با انقلاب دارند

اعتصامی: ورزشکاران جوان سال 57 گره ای ناگسستنی با انقلاب دارند

جلسه هماهنگی اولین المپیاد ورزشی همگانی شهرستان نمین برگزار شد

جلسه هماهنگی اولین المپیاد ورزشی همگانی شهرستان نمین برگزار شد

محمدیان: تیراندازی ایران آینده خوبی در بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک توکیو دارد

محمدیان: تیراندازی ایران آینده خوبی در بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک توکیو دارد

نشست وزیر ورزش و جوانان با رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا

نشست وزیر ورزش و جوانان با رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا

دکترسلطانی‌فر: با توجه به استعدادهای دوومیدانی باید در المپیک توکیو به مدال برسیم/برای بسکتبال و هندبال هدف گذاری جهانی کرده ایم

دکترسلطانی‌فر: با توجه به استعدادهای دوومیدانی باید در المپیک توکیو به مدال برسیم/برای بسکتبال و هندبال هدف گذاری جهانی کرده ایم

پیروزی نظامی در دفاع مقدس ، سازندگی بعد از جنگ تحمیلی و موفقیت در رفع تحریم ها بزرگترین دستاوردهای ایران أسلامی بوده است / در ایران همگرایی بین قوا برای حل مشکلات مردم وجود دارد

پیروزی نظامی در دفاع مقدس ، سازندگی بعد از جنگ تحمیلی و موفقیت در رفع تحریم ها بزرگترین دستاوردهای ایران أسلامی بوده است / در ایران همگرایی بین قوا برای حل مشکلات مردم وجود دارد

پیروزی نظامی در دفاع مقدس ، سازندگی بعد از جنگ تحمیلی و موفقیت در رفع تحریم ها بزرگترین دستاوردهای ایران أسلامی بوده است / در ایران همگرایی بین قوا برای حل مشکلات مردم وجود دارد

پیروزی نظامی در دفاع مقدس ، سازندگی بعد از جنگ تحمیلی و موفقیت در رفع تحریم ها بزرگترین دستاوردهای ایران أسلامی بوده است / در ایران همگرایی بین قوا برای حل مشکلات مردم وجود دارد

افتتاح مجموعه زمین های چمن شهرستان انار توسط وزیر ورزش و جوانان

افتتاح مجموعه زمین های چمن شهرستان انار توسط وزیر ورزش و جوانان

رییس کمیته ملی المپیک از مراکز و امکانات آکادمی ملی المپیک بازدید کرد

تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی انتخاب رضاعلیپور به عنوان برترین ورزش کار غیرالمپیکی2017

رییس کمیته ملی المپیک از مراکز و امکانات آکادمی ملی المپیک بازدید کرد

تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی انتخاب رضاعلیپور به عنوان برترین ورزش کار غیرالمپیکی2017

حضور پرشور خانواده بزرگ ورزش و جوانان پایتخت در مراسم تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

دکتر سلطانی فر: در سال ٩٧ بخش قابل توجهی از مشکل اشتغال جوانان حل می شود/ برای سازندگی باید روی منابع غیر دولتی و مشارکت ها متمرکز شویم

حضور پرشور خانواده بزرگ ورزش و جوانان پایتخت در مراسم تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

دکتر سلطانی فر: در سال ٩٧ بخش قابل توجهی از مشکل اشتغال جوانان حل می شود/ برای سازندگی باید روی منابع غیر دولتی و مشارکت ها متمرکز شویم