آخرين مطالب

ورزش

افزایش متوسط دوندگی ملی پوشان تا سطح بازیکنان خوب دنیا

آریا جوان - دفتر نظارت و برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان ویژگی های تیم ملی فوتبال ایران را در جام جهانی روسیه اعلام کرد . بر این اساس افزایش متوسط دوندگی بازیکنان تا سطح بازیکنان خوب دنیا افزایش یافته است.

بازرسی بیش از 10 هزار باشگاه خصوصی در سه ماهه نخست سال 97/ پلمپ 143 باشگاه متخلف

آریا جوان - سیروس احمدی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری از 10 هزار و 802 باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، بازرسی شد که متعاقب آن نسبت به پلمپ 143 باشگاه ورزش ی که فاقد مجوز بوده اند اقدام لازم صورت گرفت.

محمدیان: یک بانو نماینده سرپرست کاروان ایران در بازی ها آسیایی شد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان روز شنبه اعلام کرد: «مهین فرهادی زاد» رئیس کمیسیون ورزش و زنان کمیته ملی المپیک برای نخستین بار در تاریخ ورزش زنان ایران به عنوان نماینده سرپرست کاروان ورزش ی اعزامی به بازی های 2018 جاکارتا در بخش زنان برگزیده شد.

مهدی تاج: با مساعدت دکتر سلطانی فر قدرتمندانه به جام ملت های آسیا می رویم و بعد از 42 سال امید به قهرمانی داریم /تعداد بازیهای تدارکاتی ایران قبل از جام جهانی بیش‌تر از حریفان هم گروهش بود و از نظر فنی همه بازیها با تایید کی روش صورت گرفت

آریا جوان - ​رییس فدراسیون فوتبال در مورد تدارکات تیم ملی فوتبال برای جام ملت های آسیا گفت: با مساعدت و هدایت دکتر سلطانی فر تمام موارد لازم را بررسی و تقسیم بندی کردیم که در تمام بخش ها این تقسیم بندی خوب پیش رفته است و امیدوارم برای جام ملت های آسیا هم بعد از 42 سال بتوانیم روی سکوی قهرمانی برویم هرچند کار بسیار سخت است.

چالش‌های کشور به دست جوانان حل خواهد شد/ مدیران مسن کشور خود را برای خروج از بحران تجهیز نکرده‌اند/ وظیفه مدیران در سطوح کلان جانشینپروری است

آریا جوان - موسوی با ابراز امیدواری از تصویب و اجرایی شدن لایحه "منع بکارگیری بازنشستگان گفت: «امیدوارم روز یکشنبه، در صحن علنی، با موفقیت این طرح روبرو شویم تا روح تازه‌ای در جریانسازی نظام اداری دمیده شود.»

هدف ما در بازی های آسیایی ارتقا رنکینگ تنیس ورها برای سهمیه المپیک است

آریا جوان - رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت : هیچ رشته ای به جز تنیس روی میز ؛ اسیایی هایی در دنیا بطور کامل بویژه در بخش بانوان سرامد نیستند به همین دلیل برای کسب مدال بازی های اسیایی کار خیلی سختی داریم اما با هدف به این رقابتها اعزام می شویم .

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: تجلیل از فغانی و تیم داوری ایران توسط وزیر ورزش و جوانان بسیار ارزشمند بود

آریا جوان - محمد اسماعیل سعیدی گفت: تیم داوری هم مانند تیم ملی فوتبال در جام جهانی افتخار آفرینی کردند و این داوران نیز بخشی از سرمایه های ملی ما هستند.

توانایی فنی داور ارژانتینی موجب قضاوت در فینال نشد اما نمی خواهم به پشت پرده داوری جهان بپردازم / پیام های پرمهر رییس جمهور ، وزیر ورزش و مردم در موفقیت تیم داوری ایران مؤثر بود / رییس فیفا در بازی رده بندی به ما گفت استحقاق داوری بالاتری داشتید / رونالدو

آریا جوان - علیرضا فغانی گفت: علاوه بر ایران تیم های داوری هلند و برزیل هم شایسته قضاوت دیدار فینال بودند و صرفا داور ارژانتینی بدلیل کیفیت فنی برای فینال انتخاب نشد اما دوست ندارم به این موارد بپردازم انچه اهمیت دارد عزت و بزرگی نام ایران است که تا روز پایانی در این رویداد عظیم وجود داشت .

هیچ کسی در کشور برای جوانان فرش قرمز پهن نمی کند/ بازنشستگان به جای تور پهن کردن برای پست‌های مدیریتی به جوانان مشورت دهند

آریا جوان - دبیر اول فراکسیون جوانان در دفاع از لایحه "منع بکارگیری جوانان" گفت: « زمانی که یک فرد بازنشسته پست مدیریتی را دریافت می‌کند، زیردستان خود را هم از تعدادی بازنشسته دیگر انتخاب می‌کند که همین امر موجب از دست رفتن کارایی سیستم یا مجموعه مدیریتی می‌شود.»

رضا سخندان: دیدار با وزیر ورزش و جوانان انگیزه تیم داوری را دوچندان کرده است

آریا جوان - کمک داور بین‌المللی کشورمان گفت: در مدتی که بازی‌های جام جهانی در حال برگزاری بود و تیم داوری ما عملکرد خوبی از خود نشان داد پیام‌های مسئولین نظام و مردم عزیز کشور به ما می‌رسید و باعث شد تا روزهای آخر جام جهانی با روحیه و انرژی در صحنه حضور داشته باشیم.

فرامرزیان: کاروان ورزش ی ایران بدون دغدغه مالی به بازی‌های آسیایی اعزام خواهد شد/ همه پیش‌بینی‌ها برای حضور موفق ورزش کاران در جاکارتا انجام گرفته است

آریا جوان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: به همان اندازه که تیم‌های ما احتیاج به ارز دارند این ارز تهیه شده و پیش‌بینی شده که از این جهت هیچ مشکلی نداشته باشیم.

جوانان تاریخ ساز و قهرمان ووشو وارد کشور شدند

آریا جوان - اعضای تیم ووشو ی جوانان ایران پس از تاریخ سازی و کسب عنوان نخست رقابت های جهانی با استقبال مسئولان وزارت‌ ورزش و جوانان ،کمیته ملی المپیک و فدراسیون ووشو واردکشور شدند.

دکتر صالحی امیری: باید فضایی آرام برای موفقیت کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی مهیا کنیم

آریا جوان - رییس کمیته ملی المپیک در نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی بر پرهیز از حواشی و ایجاد آرامش با هدف موفقیت کاروان اعزامی به بازی های آسیایی تاکید کرد.

داورزنی: موفقیت تیم های ورزشی رده پایه نوید بخش آینده روشن ورزش کشور است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نتایج به دست آمده توسط ورزشکاران نوجوان و جوان کشورمان را نوید بخش آینده ای روشن برای ورزش کشور عنوان کرد و اظهار داشت : این نکته بیانگر این است که در ورزش کشور و فدراسیون‌های ورزشی در زیر ساختها خوب کار شده است .

فدراسیون ها اهتمام ویژه ای در برنامه های ورزشی بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشند

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: رویکرد برنامه های ورزشی به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مشارکت گسترده در رویدادهای مختلف است تا با همراهی مردم به بهترین شکل ممکن فجر چهلم را گرامی بداریم .

فغانی: امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند/ در تمامی برنامه های رئیس جمهور و وزیر ورزش نام تیم داوری هم لحاظ می شد

آریا جوان - داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم تا آخرین لحظه بازی های جام جهانی 2018 روسیه ، نام ایران در این رقابت‌ها طنین انداز بود.

دکتر سلطانی فر : فوتبال ملی و باشگاهی ایران در بهترین شرایط تاریخی خود قرار دارد

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: در تاریخ ورزش کشور نداریم که در طول یک سال بهترین نتایج فوتبال در سطح ملی، باشگاهی و داوری رقم بخورد. در هیچ دوره جام جهانی بیاد نداریم که مردم در هر سه بازی جشن بگیرند و مقام معظم رهبری دو بار پیام تشکر حتی در باخت تیم ملی صادر کردند و جسارت، شجاعت و دلیری اعضای تیم ملی را تحسین کردند.

فغانی: امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند/ تا آخرین لحظه ، نام ایران در جام جهانی طنین انداز بود

آریا جوان - داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم تا آخرین لحظه بازی های جام جهانی 2018 روسیه ، نام ایران در این رقابت‌ها طنین انداز بود.

حرکت کاروان عشق دردل کویر

آریا جوان - اعضای کاروان جاده ولایت در حالی دیروز به شــهر بافق در استان یزد رسیدند که باید ادامه راه باقی مانده را با هشــت نفر کمتر بدوند.

احمدی: با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده،‌ به استقبال چهلمین فجر انقلاب می رویم

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده،‌ به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم رفت.

ابتکار: توسعه ورزش بانوان بسیار مهم است / امیدوارم شاهد کسب قهرمانی های دختران در رویداهای ورزشی باشیم

آریا جوان - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ضمن بازدید از غرفه وزارت ورزش وجوانان در جشنواره دختران ایران زمین گفت: امیدوارم شاهد کسب قهرمانی های بیشتر دختران در رویدادهای ورزشی باشیم.

توجه دکتر سلطانی فر به ورزش بانوان بیانگر رویکرد عدالت محوری در ورزش است

آریا جوان - سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان هیرمند در حاشیه سفر وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان از اعتماد دکتر سلطانی فر به بانوان در حوزه مدیریت ورزش به نیکی نام برد و این اتفاق را زمینه ساز پیشرفت در ورزش ایران دانست .

احداث اولین استخر شهرستان هامون را آغاز و تا پایان سال ٩٨ به بهره برداری می رسانیم

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان به مردم شهرستان هامون نوید داد که به دلیل عدم برخورداری این شهرستان از استخر ، عملیات احداث آن را امسال آغاز می کنیم و تا پایان سال ٩٨ به بهره برداری می رسانیم .

وزارت ورزش و جوانان دخالتی در مورد مسابقه سوپر جام ندارد

آریا جوان - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: ​تصمیم گیری در مورد مسابقه سوپر جام در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ است و این وزارتخانه دخالتی ندارد.

دکتر سلطانی فر : از تأسیس منطقه آزاد تجاری سیستان دفاع می کنم / رویکرد دولت توجه به مناطق کمتر برخوردار است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان از رویکرد دولت برای توجه به مناطق کمتر برخوردار و تاکید دکتر روحانی برای برون رفت از شرایط فعلی با عزم و راده جدی سخن گفت .

رضوی: طرح های اجرایی در استان ها به صورت جدی رصد می شوند

آریا جوان - مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که " طرح های اجرایی در استان ها به صورت جدی رصد می شوند " بر ضرورت انتقال مطالب جلسات به بدنه ادارات تاکید کرد.

داورزنی: این مدل خداحافظی را نمی پسندم ، وقتی تیم ملی به آنها نیاز دارد خداحافظی احساسی معنا ندارد / ​هیچکس حق ندارد برای ورزش کشور حاشیه ایجاد کند حتی آقای کی روش

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارد برای یک بازیکن ملی هزینه زیادی شده و خداحافظی بی موقع ملی پوشان رشته های مختلف ورزش ما را از سرمایه های ملی محروم می کند.

جشنواره دختران ایران زمین برگزار شد

آریا جوان - به مناسبت روز ملی دختر، جشنواره دختران ایران زمین با محور هویت بخشی و نشاط ملی برای دختران ایران زمین در باغ کتاب تهران برگزار شد.

تبریک محمدیان به جوانان قهرمان ووشو

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان کسب موفقیت تاریخی و عنوان قهرمانی تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران در رقابت های قهرمانی جوانان جهان را تبریک گفت.

اما و اگرهای اصلاح قانون «منع به کارگیری بازنشستگان» در مجلس

آریا جوان - اصلاح «قانون منع به کارگیری بازنشستگان»؛ لایحه‌ای که می‌کوشد راه را برای به کارگیری جوانان در سطوح اجرایی کشور باز کند، و این بار قرار است نمایندگان مجلس دهم را با میانگین سنی 50 سال در آزمونی دشوار قرار دهد.

مقام معظم رهبری فرمودند تیم اقتصادی دولت مثل تیم ملی فوتبال تلاش کنند/ اولویت ما تکمیل پروژه های مهم ورزشی است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای هیات دولت فرمودند : از تیم اقتصادی دولت می خواهم مثل تیم ملی فوتبال مان که در رقابت های جام جهانی، دلاورانه و مقتدرانه جنگیدند و به ویژه آن دروازه بان خوب تیم، برای حل مشکلات تلاش کنند.

ثبت 440 هزار درخواست وام ازدواج تا پایان خردادماه/ پرداخت وام به 45 درصد متقاضیان

آریا جوان - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی جوانان گفت: 201 هزار و 330 نفر از مجموع 440 هزار و 509 متقاضی وام 15 میلیونی ازدواج، یعنی 45 درصد متقاضیان، تا پایان خردادماه امسال موفق به دریافت این تسهیلات شدند.

سخندان: برای حضور در فینال جام جهانی قطر تلاش می‌کنیم

آریا جوان - کمک داور فوتبال ایران گفت: درست است که شرایطی پیش نیامد که ما در فینال حضور داشته باشیم ولی در چهار بازی که حضور داشتیم همه کارشناسان داخلی و خارجی نمره قبولی به ما دادند و این برای ما بسیار ارزشمند است.

محمدرضا ساکت : تیم داوری ایران در روسیه در خشیدند / زنده نگه داشتن نام ایران تا مراحل پایانی جام جهانی کار بزرگی بود

آریا جوان - دبیر فدراسیون فوتبال با بیان اینکه زنده نگه داشتن نام ایران تا مراحل پایانی جام جهانی کار بزرگی بود، اظهار داشت : درخشش تیم داوری ایران ی در روسیه کاری بسیار بزرگ و متفاوتی بود.

تیم داوری ایران در جام جهانی وارد کشور شدند

آریا جوان - تیم داوری فوتبال ایران در جام جهانی روسیه بامداد امروز با استقبال تعدادی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به خاک وطن باز گشتند .

تاج:‌ حق تیم داوری ایران قضاوت در فینال جام جهانی بود

آریا جوان - رییس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه حق تیم داوری ایران قضاوت در فینال جام جهانی بود اظهار داشت :حضور داوران ایران ی در بزرگترین رویداد جهان و کسب عنوان بهترین داور این دوره از رقابتها افتخار بزرگی است .

مردم در حوزه فوتبال عادت کرده اند خبرهای خوب بشنوند/ برپایی ستاد جام ملت ها در فدراسیون فوتبال اتفاق مبارکی است

آریا جوان - ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: مردم در حوزه فوتبال عادت کرده اند خبرهای خوب بشنوند.

ناظمی: باید خدمات مثبت هر سیستمی به خوبی اطلاع رسانی شود / رساندن پیام های دولت و وزارت در سریعترین و صحیح ترین شکل به مردم ، اولویت کار این مرکز است

آریا جوان - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: توصیه اکید دکتر سلطانی فر و دولت، تزریق روحیه نشاط و امید بین مردم است و باید خدمات مثبت هر بخشی به خوبی اطلاع رسانی شود.

امیر صدیقی :معاونت ورزش بانوان نگاه تخصصی به ورزش بانوان دارد /نگرش علمی به این حوزه توسعه پایدار ورزش بانوان را در پی خواهد داشت

آریا جوان - مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد حقوق و امور بین الملل گفت : نگاه علمی و تخصصی در حوزه ورزش باناون در حال انجام است که می تواند زمینه ساز توسعه پایدار ورزش بانوان باش.

آیین نامه سرباز قهرمان اصلاح می شود / موضوعی بنام تبعیض بین رشته ها را نمی پذیرم /از نامه اعطای معافیت به ملی پوشان فوتبال دفاع می کنیم

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص درخواست دکتر سلطانی فر برای معافیت هفت بازیکن تیم ملی فوتبال از خدمت مقدس سربازی توضیح داد.

« این حضور به نحو مناسب و با همکاری وزارت کشور ادامه یابد »

آریا جوان - دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان در پاسخ به گزارش وزیر ورزش و جوانان درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی و تماشای بازی های ایران در جام جهانی، نوشت: « این حضور به نحو مناسب و با همکاری وزارت کشور ادامه یابد ».

شهنازی: مسئولان جهانی وزنه برداری معتقدند این رشته بدون قهرمانان ایران لطفی ندارد

آریا جوان - دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت : مسئولان جهانی وزنه برداری وقتی عناوین قهرمانی ها را در سطوح مختلف بررسی می کنند به این نتیجه می رسند که بدون وزنه برداری ایران،وزنه برداری جهان لطفی ندارد.

علی مرادی: تعدادی از قهرمانان جوان به تیم بزرگسالان منتقل می شوند / وزنه برداری ایران پاک است

آریا جوان - رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: برخی از قهرمانان جوان به تیم بزرگسالان منتقل خواهند شد تا پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشند و مطمئنا آینده خوبی برای خود و وزنه برداری ایران رقم می زنند.

قهرمانان جوان وزنه برداری وارد کشور شدند

آریا جوان - تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران پس از کسب مقام قهرمانی در رقابت های جهانی ازبکستان با استقبال مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون وزنه برداری وارد کشور شد.

تمام تلاش مان برای درخشش نام ایران است / حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم

آریا جوان - داور بین المللی کشورمان گفت: از وزیر ورزش و جوانان که در دو مرحله پیام های دلگرم کننده ای صادر کردند تشکر ویژه دارم. حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم و بهترین قضاوت خود را داشته باشیم.

برق طلای آسیا بر سینه حسن نیا

آریا جوان - حسن نیا مدال طلای وزن منهای 55 کیلوگرم بزرگسالان در رقابتهای قهرمانی آسیا را کسب کرد.

یوناتن بت کلیا: از وزارت ورزش و جوانان در حمایت از برگزاری برگزاری جشنواره تموز آشوریان سپاسگزاریم

آریا جوان - نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در مجلس ش شورای اسلامی از وزارت خانه های ورزش و جوانان و نفت جهت حمایت از برگزاری جشنواره بین المللی تموز آشوریان تقدیر کرد.

محمدیان: کاروانی با نشاط و توانمند به بازی های آسیایی اعزام می شود

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که حضور بانوان ایران ی در قالب کاروان ایران در بازی های آسیایی همراه با نشاط و ارائه توانمدی فرهنگی و فنی باشد.

دکتر سلطانی فر : با کمک دستگاه های اجرایی روند استخدامی قهرمانان ورزشی سرعت خواهد گرفت

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: در بین دستگاه های مرتبط با دولت، وزارت ورزش و جوانان بیش‌ترین سهم را در جذب و استخدام قهرمانان و مدال آوران ورزشی داشته است.

محمدرضا داورزنی: در قبال استقلال و پرسپولیس به یک اندازه مسئولیت داریم ، تبعیضی وجود نداشته و ندارد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص اینکه بعضی از هواداران این دو باشگاه وزارت ورزش و جوانان را به جانبداری از تیم رقیب متهم می کنند گفت: به هیچ عنوان تبعیضی در کار نیست و هر دو را به یک چشم نگاه می کنیم و در قبال هر دوی این باشگاه ها به یک اندازه مسئولیت داریم.

رئیس فدراسیون کاراته : قبولی 22 داور در کلینیک آسیایی یک موفقیت بزرگ است/ نتایج روز اول پیکارهای آسیایی راضی کننده بود

آریا جوان - محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته در نشست رئیس سازمان تیم ملی و اعضای کادر فنی نتایج بدست آمده در نخستین روز مسابقات قهرمانی آسیا در اردن را خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد: امروز ملی پوشان در دیدار نهایی و رده بندی بهترین نتیجه را به دست آورند.

تقدیر وزیر کشور از وزیر ورزش و جوانان

آریا جوان - دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اهدای لوحی از دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به دلیل تلاش در جهت مبارزه با مواد مخدر تقدیر کرد.

معافیت فوتبال یست های ملی پوش اتفاق عجیبی نیست

جوانان نیوز - بازیکن اسبق پرسپولیس و یکی از لژیونرهای فوتبال ایران تاکید کرد، فوتبال یست هایی که در جام جهانی بازی کردند و نتایج خوبی را به ارمغان آوردند صلاحیت دارند تا از خدمت سربازی معاف شوند یا پیشنهاد می دهم، شرایطی پیش آید که به صورت قانونمند بتوانند خدمت سربازی را خریداری کنند.

مجید نامجو مطلق: باید شرایطی فراهم شود که در دوره خدمت مقدس سربازی ملی پوشان از آمادگی دور نشوند

جوانان نیوز - مجید نامجو مطلق هافبک اسبق تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که دوران خدمت مقدس سربازی مصادف است با اوج ظرفیت و توانمندی یک ورزشکار برای افتخارآفرینی، به همین دلیل ملی پوشان نباید از آمادگی دور شوند .

دبیر فدراسیون تکواندو منصوب شد

جوانان نیوز - « محمد احسنی فروز » با حکم دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان دبیر فدراسیون تکواندو منصوب شد.

تاکید دکتر سلطانی فر بر رفع نگرانی هواداران و حضور پرقدرت استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

جوانان نیوز - برای اولین بار در تاریخ دو تیم استقلال و پرسپولیس همزمان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده اند و در جمع هشت تیم برتر قاره حضور دارند

تسهیلات معافیت از خدمت سربازی برای همه قهرمانان ورزش ی پابرجاست

جوانان نیوز - رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ؛ گفت: خوشبختانه طرح معافیت از خدمت دوره ضرورت قهرمانان ورزش ی به خوبی در قانون روشن است و مطابق آن قهرمانان با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیروهای مسلح پس از طی دوران آموزشی نظامی از انجام خدمات دوره ضرورت معاف می شوند.

عدم توجه به جوانگرایی در انتصابات کشور، بخشی از جوانان را ناامید کرده است/ وزارت کار اقدام جهادی در حوزه اشتغال جوانان انجام دهد

جوانان نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزرات ورزش‌وجوانان در خصوص علت ناامیدی بخشی از جوانان گفت: « بخشی از جوانان که نسبت به امور بی توجه شده‌اند در واقع همان بخشی هستند که فعالیت‌های سیاسی و احزاب کرده‌اند. دولت باید برای آن‌ها برنامه ریزی کند و بنده هم سعی می‌کنم که مشکلات‌شان را به مسوولان مربوطه گزارش دهم.»

ساير مطالب

درخواست دکتر سلطانی فر برای اعطای معافیت از خدمت وظیفه عمومی هفت ملی پوش فوتبال

نشست مشترک نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و دفتر یونیسف برگزار شد

استقلال و پرسپولیس در بهترین شرایط قرار دارند

پهلوانان سرمایه ایران هستند/ موانع بیمه مرشدها بررسی شود

افزایش صد در صدی حضور بانوان در بازی های آسیایی بسیار امید بخش است / پرچمداران نماد کشورشان هستند

پرچمدار ایران در بازی جاکارتا معرف یک بانوی کامل ایران ی است / رویکرد عادلانه در برخورد با توانایی های بانوان ایران ی شایسته تقدیر است

سمن ها فعالیت های مناسبی با هدایت وزارت ورزش و جوانان در مبارزه با مواد مخدر دارند

دکتر سلطانی فر: همیشه نگاه ویژه ای به کشتی داشته و داریم / قلب کشتی در ایران می تپد / برای فجر چهلم برنامه‌‌ها را از هفته دولت آغاز می‌کنیم

دکتر سلطانی فر: همیشه نگاه ویژه ای به کشتی داشته و داریم / قلب کشتی در ایران می تپد

وزیر ورزش و جوانان از پروژه های جیرفت، عنبرآباد و رودبارجنوب بازدید کرد

تاکید دکتر سلطانی فر بر تقویت منابع و مدیریت اماکن ورزشی جنوب کرمان

وزارت ورزش و جوانان کشتی را حمایت کرده است/ کشتی ایران آینده درخشانی دارد/ برنامه های فدراسیون نتیجه داده است

احمدی: افتخار ورزش شاد کردن دل مردم است

دکتر سلطانی‌فر از پروژه های جیرفت، عنبرآباد و رودبارجنوب بازدید کرد

استقبال باشکوه از فرنگی کاران نوجوان قهرمان جهان

تبریک جهانگیری برای قهرمانی کشتی ‌گیران نوجوانان در مسابقات جهانی

سمن ها فعلیت های خوبی با هدایت وزارت ورزش و جوانان در مبارزه با مواد مخدر دارند

دکتر سلطانی فر: باید منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم

رِئیس جمهوری قهرمانی کشتی گیران نوجوان ایرانی را تبریک گفت

تبریک لاریجانی در پی قهرمانی تیم نوجوانان کشتی

وزیر ورزش و جوانان وارد جیرفت شد

مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در تعامل کامل بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره فعالیت می کنند

برنامه ریزی برای اعزام کاروان پاک به بازی های آسیایی 2018 صورت گرفته است/ گزارش های لازم را به فدراسیون ها، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان ارائه می کنیم

دکتر سلطانی فر سومین قهرمانی فرنگی کاران نوجوان در جهان را تبریک گفت

کسب رتبه اول کشوری آذربایجان شرقی در حوزه ستادهای ساماندهی کشوری

آذربایجان شرقی، رتبه برتر عملکرد حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان کشور

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس: انتخاب کیمیا علیزاده هوشمندانه و بجا بود/ پیام این انتخاب جایگاه رفیع بانوان در کشور است

شهنازی: بانوان جایگاه رفیعی در ورزش و جامعه دارند و این پیام اصلی ما از انتخاب کیمیا علیزاده است

دکتر سلطانی‌فر: به نتایج ایران در بازیهای آسیایی بسیار امیدوارم/ هیچکس در مسند مدیریت های ورزشی نباید موجب ناامیدی مردم شود

جوابیه دفتر طرحهای ملی و فراگیر جوانان به مطالب مطرح شده در برنامه زنده پرسشگر

مهتاب کرامتی: انتخاب کیمیا علیزاده به عنوان پرچم دار کاروان بیانگر نگاه عادلانه در ورزش است/از حمایت و پشتیبانی ورزش بانوان پشیمان نخواهند شد

شرایط خوبی در ورزش کشور قبل از بازی های آسیایی حاکم است/ حساب ویژه ای روی مدال آوری بانوان بازکردیم

طاهریان: جامعه به این باور رسیده است که بانوان باید حضور اجتماعی فعال داشته باشند

کیمیا علیزاده: از اعتماد مسئولان ورزش تشکر می کنم ، پرچمداری کاروان کشورم افتخار بزرگی است/ تمام تلاشم را می‌کنم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشم

پرچم داری "کیمیا علیزاده" نمادی از توانمندی بانوان جامعه ایران ی است/عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در اعتلای ورزش بانوان مثبت است

الهه احمدی: از انتخاب یک بانوی جوان به عنوان پرچم دار ایران خوشحالم

انتصاب سرپرست دفتر سیاستگذاری و توسعه ورزش بانوان

حضور در بازی های اسیایی کیفی است / فقط ورزشکاران مدال اور به جاکارتا اعزام می شوند

"میرسلیم" عضو هیات رییسه فدراسیون نجات غریق و غواصی شد

صالحی امیری: جهش آماری حضور زنان ایران در بازی های آسیایی یکی از افتخارات وزارت ورزش و جوانان است

کیمیا علیزاده پرچم دار کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی 2018 شد

استعفایی در کار نیست با قدرت در استقلال ادامه می دهم/ هیچ پولی در باشگاه استقلال بدون ضابطه دریافت و پرداخت نمی شود

حسین اجاقی: کی روش شخصا در تمرینات رزمی و مبارزه ای ووشو شرکت کرد و آموزش دید

دکتر سلطانی‌فر: امیدوارم به زودی خبر المپیکی شدن ووشو را بشنویم

اجازه ندادیم به تامین منابع مالی فدراسیون‌ها خدشه‌ای وارد شود

بازدید دکتر سلطانی‌فر از اردوی تیم ملی قایقرانی

این دلاوران، آینده سازان پرافتخار کشتی ایران هستند

دکتر فضلی : ورزش مسیر توسعه‌ی روابط بین‌ ملتها و دولتها را فراهم می‌کند

هواداران اصلا نگران نباشند خواسته های آنها برآورده می شود/ ووریا غفوری استقلال ی تمام عیار است و در این تیم می ماند

آل اسحاق :در حوزه اوقات فراغت و کارافرینی از صنعت گردشگری بهره خواهیم گرفت

دومین گردهمایی روسا و دبیران کل اسبق کمیته ملی المپیک با مسئولین ورزش کشور

برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون شطرنج دهم تیر ماه به ریاست دکتر "عبدالحمید احمدی"

امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد

دکتر سلطانی فر: نتایج فوتبال نشان داد ظرفیت ما بیشتر از آن چیزی است که در گذشته تحلیل می شد

دکتر احمدی : هر جا سیاست به بن بست می خورد دیپلماسی ورزش راهگشا می شود

توضیحات باشگاه استقلال در خصوص نگرانی های اخیر هواداران

جوانان ، محور حرکت توسعه کشور در عرصه‌های مختلف هستند

محمدیان: تشویق خانواده ها از نزدیک بر بهبود عملکرد ملی پوشان ما موثر است/رکن اساسی صنعت ورزش تماشاگران هستند

عباباف:از اینکه بانوان به همراه خانواده هایشان رویداد های ورزشی را به تماشا می پردازند خرسندیم

از تماشاگران حامی تیم ملی بسکتبال به دلیل گرمای سالن عذرخواهی می کنم / در بازی های آینده این مشکلات بوجود نخواهد آمد

اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت در وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند

جوانان ، محور حرکت توسعه کشور در عرصه‌های مختلف هستند.

جوانان باید در خط مقدم تیم اقتصادی دولت باشند

تیم اقتصادی دولت زمینه اشتغال جوانان را فراهم کند

گام‌های اولیه اجرایی مجلس ملی جوانان برداشته شده است/ دولت دچار کهولت در مدیریت شده است

پذیرش زنان در ورزشگاه ها به ارزش های اخلاقی این جامعه می افزاید و چیزی از آن کم نمی کند

وزیر ورزش و جوانان: رویکرد دولت تاسیس سازمان مستقل جوانان است / هرروزی بتوانیم باعث شادی مردم شویم آن رو برای ما عید است

پیام لاریجانی به مناسبت برپایی همایش ملی جوانان و قانون‌گذاری

جمعیت جوان کشور باید یک نماینده در دولت داشته باشد /آمادگی برگزاری انتخابات مجلس ملی جوانان را داریم

دومین همایش ملی جوانان و قانونگذاری آغاز شد

رییس مرکز آمار ایران : وزارت ورزش و جوانان از دستگاه های پیشتاز در حوزه آمار است/ فرامرزیان : در وزارت ورزش و جوانان هیچ آمار ی برای پنهان کردن وجود ندارد

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس : با اراده جوانان می‌توانیم از شرایط فعلی اقتصادی عبور کنیم

آغاز دومین همایش ملی جوانان و قانونگذاری

وزارت ورزش و جوانان در بین پنج وزارتخانه ای که کمترین تذکر را از مجلس گرفته است قرار دارد

اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان اعزامی بازی های آسیایی به بانوان بسیار امیدوار کننده است

جوهری: توسعه فرهنگ پهلوانی موجب کاهش معضلات اجتماعی می شود

دوره آموزشی سواد فضای مجازی با رویکرد سلامت ذهن برگزار شد

وزارت ورزش و جوانان روز جهانی خبرنگاران ورزشی را تبریک گفت

محمدیان : ورزش یک پایگاه بزرگ اجتماعی است / استفاده نادرست ورزش کاران از فضای مجازی هزینه سنگینی دارد

مراسم روز فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای برگزار شد

پهلوانی قله ورزش است/ بیش از هر زمان دیگری به فرهنگ پهلوانی نیاز داریم

نباید با مسائل حاشیه ای کام مردم تلخ شود / مشکلات بین سرمربی تیم ملی و باشگاه پرسپولیس حل شده است

اختلاف برانکو و کی روش برنده ندارد و فقط فوتبال ایران ضربه می خورد / تیم ملی در جام جهانی شکست نخورد که باشگاه ها را مقصر عدم همکاری بدانیم

از بیرانوند و امیری در لرستان تا سردار آزمون در گلستان، انصاری فرد در اردبیل، شجاعی در خوزستان و حاج صفی در اصفهان

گزارشگری در رادیو سخت تر از تلویزیون

امامی فر: بزرگترین دستاورد ایران در جام جهانی اعتماد به نفس بود/ اقدام وزیر ورزش و جوانان برای حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی ارزشمند است

فوتبالیست‌های ما مانع تحقق شعار «ایران در اسارت» شدند

دکتر سلطانی فر: به نتایج خوب تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا خوشبینم / اجازه نمی دهم عرصه ورزش دچار تشنج و التهاب شود

از بیرانوند و امیری در لرستان تا سردار آزمون در گلستان و حاج صفی در اصفهان

مسعود شجاعی: در جام جانی تاریخ ساز شدیم / مهم‌ترین موضوع برای من کمک به تیم‌ ‌ملی بود

دیدار مجدآرا با رئیس انجمن جهانی ورزش همگانی

احمدی: رادیو ورزش خلاء بزرگ اطلاع رسانی و زبان گویای جامعه ورزش را به خوبی پر کرد

بیرانوند: خیلی زود به ایران برگشتیم

وحید امیری: همه اتفاقاتی که در روسیه افتاد در راستای سربلندی کشور و شعف مردم بود

93 درصد از متقاضیان وام ازدواج در پایان سال 96 ، موفق به دریافت آن شده اند

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان : حضور زنان در ورزشگاه آزادی بازتاب خوبی بین مردم داشت

داورزنی: امیدوارم شاهد قضاوت تیم داوری ایران در فینال جام جهانی باشیم

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان :وعده های فریبنده قدرت های خارجی به مردم جعلی است

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش سه گانه به ریاست محمدیان برگزار شد

مدیر کل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان :نگاه امنیتی برخی مدیران میانی مانع فعالیت سمن هاست

تخفیف 50 درصدی اماکن اقامتی مشهد و ایزدشهر برای اصحاب رسانه های ورزشی

برای تیم داوری ایران در جام جهانی فوتبال آرزوی موفقیت می کنم

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش:وعده های فریبنده قدرت های خارجی به مردم جعلی است

مدیر کل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش:نگاه امنیتی برخی مدیران میانی مانع فعالیت سمن هاست

دکتر نجفی: برنامه ریزی در حوزه جوانان با شناخت، پژوهش و نیازسنجی صورت گیرد / رقابت های ورزشی فرصتی برای شناساندن البرز است

تخصیص 6 میلیارد و 300 میلیون ریال وام اشتغال جوانان در یزد

اجرایی شدن امریه سربازی در تشکل های غیردولتی در سال جاری

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش: حضور زنان در ورزشگاه آزادی بازتاب خوبی بین مردم داشت

تاریخی ترین نتیجه جام جهانی را کسب کردیم/ همه فکر می کردند زنگ تفریح اسپانیا و پرتغال می شویم /

اوقات فراغت نوجوانان باید به شکل هدفمند غنی سازی شود

تماشای مسابقات ورزشی در کنار خانواده و در فضای ورزشگاه بسیار لذت بخش است / شورای شهر از حضور خانواده ها در ورزشگاه ها حمایت می کند

اعلام آمادگی جامعه ورزش و جوانان کشور برای مقابله با تهدیدها و تحریم های جنگ اقتصادی آمریکا

بیانیه قدردانی نمایندگان مجلس از درخشش کاروان فوتبال ایران در جام جهانی 2018 ‏

نشست‌های تخصصی حوزه جوان، گامی مهم برای رصد و رفع مشکلات جوانان

وزارت ورزش و جوانان سالروز تاسیس رادیو ورزش را تبریک گفت

زورخانه بین المللی پردیسان قم احداث می شود

همکاری جامعه المصطفی در جهانی سازی ورزش پهلوانی

ظرفیت‌ بالای مشهد دلیل بر میزبانی این شهر است

تاکید احمدی بر لزوم تقویت ظرفیت‌های پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها

پژوهش مبنای برنامه و طرح‌های توسعه‌ی ورزش و جوانان استان

امید ابراهیمی: هر چه در توان داشتیم به خاطر شادی مردم رو کردیم

مهدی تاج : تیم ملی ایران همه را سربلند کرد

آزمون: دست منتقدانم را می بوسم/ امیدوارم مردم از ما راضی باشند

افتخارآفرینان تیم ملی فوتبال وارد میهن شدند

احمدی: پیام مقام معظم رهبری همیشه برای جامعه ورزش ی امیدبخش بوده است

دختران تکواندو همواره تاریخ ساز ورزش بانوان کشور بودند

حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی یک اتفاق بزرگ در تاریخ ورزش کشور است

محمدیان: دختران تکواندو همواره تاریخ ساز ورزش بانوان کشور بودند

صعود نکردیم؛ اما سر افرازیم

دشمنان همه تلاش خود را می کنند تا هویت جوانان را تحت تاثیر قرار دهند

فرامرزیان: خوشحالم که شرایط برای حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی مهیا شد

محمدیان: امیدوارم حضور خانواده ها در ورزشگاه ها همیشه تکرار شود

در شب بازی ایران و پرتغال 35 هزار نفر در استادیوم حاضر شدند / مشتاق حضور خانواده ها در رویداد های ورزشی هستیم / جو فرهنگی ورزشگاه آزادی با حضور خانواده ها بسیار سالم ‏بود

شما پیروز و سرافراز برگشتید

پیام وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به پیام های دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب

پیغام فوتبال ی رییس جمهور نقل محفل تماشاگران ایران ی / آه و افسوس ایران یان از قضاوت داور پاراگوئه ای

غرور انگیزترین حذف ایران از جام جهانی فوتبال/ یوزها برای اولین بار چهار امتیازی شدند

دلتان قرص باشد؛ یک ملت پشت سرتان است

برای تحقق رویاهای یک ملت بزرگ جنگیدید / جلوه دیگری از ملتی یکپارچه، امیدوار و پرتلاش را به نمایش گذاشتید

سرتان را بالا بگیرید شیر مردان دلاور ایران /جهان را وادار به تحسین جوان غیرتمند ایرانی کردید

امشب قلب ایران با یک ضربان همراه شما می تپد

تندگویان: سمن های مستقل، یاری رسان دولت خواهند بود

پوستر مسابقات قرآنی اشجع الناس رونمایی شد

امیررضا خادم:"ورزش" حال مردم را خوب می‌کند/ همه باید به مدیرکل جدید کمک کنند

6 تیر ماه آغاز ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس

نشست هم‌اندیشی دبیران شورای پژوهش منطقه یک کشور برگزار می‌شود

کمیته ملی المپیک همه منابع ورودی و هزینه‌ای خود را به صورت شفاف به فدراسیون‌ها و مردم گزارش می‌دهد

احمدی: هدف ما توسعه فرهنگ ورزش کردن در آحاد جامعه است

تندگویان: باید در جذب اعتبارات و هزینه کرد آن در حوزه جوانان نظارت بیشتری انجام شود

آغاز گردهمایی دو روزه مسئولان امور جوانان استان‌های سراسر کشور در تبریز ‏