آخرين مطالب

ازدواج با اين دختران ممنوع! پسران

ازدواج با اين دختران ممنوع!

  بزرگنمايي:

تا به حال فکر کرده ايد چرا بعضي افراد اين همه طرفدار دارند ومحبوب همه هستند اما بعضي ديگر ... انگار کسي دوست ندارد حتي نزديکشان بشود؟ خب، دسته اول مهره مار ندارند بلکه خصوصياتي دارند که باعث محبوبيتشان مي شود، يا بهتر بگوييم فاقد خصوصياتي هستند که آدم ها را از آنها براند اگر به عنوان يک پسر قصد ازدواج داريد به شما توصيه ميکنيم که با اين دختران ازدواج نکنيد...

چه خصوصياتي باعث مي شود ديگران از ما فاصله بگيرند؟

1- دختر خانم هاي رمانتيک

اين نوع دخترها زندگي خود را بر طبق فيلم هاي عاشقانه و کتاب هاي رمان سپري مي کنند. و در عين حال در انتظار شاهزاده اي هستند که با اسب سفيدش از ميان آسمان به زمين فرود آيد و او را سوار بر اسب سفيدش کرده ، به جايي ببرد که هيچ مشکلي وجود نداشته باشد، تا بتوانند به خوبي زندگي کنند. آنها دخترهايي هستند که توسط پدر و مادرها و خانواده هايشان نازپرورده بار آمده اند و چيزي از واقعيات زندگي نمي دانند. او انتظار دارد کسي تمام مدت از او مراقبت و نگهداري کند، تا مبادا او خواب بدي ببيند و بترسد. فرار کنيد!

2- دختراني که به شدت مادي‌گرا هستند

براي بيشتر آقايون اينکه زني فقط به دنبال خريدن آخرين مدل  لباس يا رفتن به مسافرت‌هاي تفريحي باشد به هيچ عنوان جذاب نيست. زندگي خيلي فراتر از ماديات صرف است.

3- دختراني که ظرافت زنانه ندارند

از ديد آقايان زن در هر مقام و منصبي که باشد، بايد زنانگي و  ظرافت خود را حفظ کند (مثل طرز لباس پوشيدن و نحوه صحبت کردن) و اين تنها چيزي است که مردان را وادار به تحسين خانم‌ها مي‌کند.

4-دختر هاي بدگمان

اين دختر ها تمام خصوصيات منفي افراد رمانتيک را با خود به همراه دارند. و هميشه جزء "زخم خوردگان" اجتماعند. افراد احساساتي که از ازدواج گذشته خود شکست خورده و به طور ناخودآگاه از ازدواج مجدد واهمه دارند. ارتباط شما با اين افراد به جايي راه نمي برد، چرا که آنها در ابتدا علاقه فراواني از خود نسبت به شما نشان مي دهند، اما پس از چندي اثري از آن باقي نخواهد ماند. شما هميشه در رابطه خود با او سردر گم هستيد. تنها چيزي که تحويل شما مي دهد يک مشت معذرت خواهي بيهوده است. هيچ وقت به اندازه کافي براي شما زمان ندارد؛ پس بهتر است با چنين دختري ازدواج نکنيد.

5-دختراني که ذاتا حسود هستند وچشم و هم چشمي دارند

اين نکته در دختران نيز حائز اهميت ميباشد زيرا چشم ودل اينگونه دختران بدليل حسادت به اطرافيان وداشتن چشم وهم چشمي هرگز نمي گذارند همسرانشان آب خوش از گلويشان پايين رود . زيرا تنها چيزي که هرگز آنان را سيرآب نمي کند مال دنيا و زرق و برق آن است . حس حسادت ،  عدم سازش با خانواده پسران را موجب مي شود وهميشه پسران بين خانواده خود و همسرانشان قرار مي گيرند که به ناگزير براي رهايي از جهنم ساخته شده مجبور مي شوند در نهايت يکي را انتخاب کنند يا مادر و پدر و خانواده خويش را يا همسرشان را که غير از اين شود هرگز روي آرامش را از سوي همسران خويش نخواهند ديد .

6-دخترهاي پول پرست

نيازي به توضيح نيست که اينها چه جور دخترهايي هستند. اين دخترها نشانه هايي دارند که طرف مقابلشان خيلي زود آنها را مي شناسد: آنها مدام در مورد مسائل مالي حرف مي زنند، اولين سوالاتي که مي پرسند در موردميزان درآمد، مدل ماشين، محل زندگي، وضع اقتصادي خانواده و اين قبيل است و اگر در چشم انداز آينده يک رابطه احتمال بحران مالي يا احيانا اجبار به قناعت را ببينند بلافاصله محو مي شوند! 

قضيه خيلي ساده است، دختري که دنبال جيب طرف مقابلش است در روزهاي سخت به درد نمي خورد. رابطه عاطفي با چنين دختراني بي نهايت شکننده و نامطمئن است وهمسرشان تحت استرس زيادي قرار دارد. اگر چنين دختري هستيد متاسفانه طرفداري نداريد؛ پسرها هم مي خواهند با کسي ازدواج کنند که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، نه جيبشان (آنها هم دل دارند!)، همانطور که شما دوست داريد طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان بخواهد نه ظاهرتان.

7-دخترهاي غرغرو

اين آخرين مورد است اما بيشتر از تمام مواردي که تا اينجا خوانديد آدم ها را از شما فراري مي دهد. واقعا چه کسي دلش مي خواهد يک نفر مثل راديوهاي قديمي مدام زير گوش وزوز کند، آن هم از نوع غرغر؟! 

از نزديکترين مردي که دم دستتان است سوال کنيد چه چيز بيشتر از همه روي مخش مي رود و او به شما خواهد گفت که يک آدم غرغرو. غرغروها انرژي آدم را تحليل مي برند و واقعا روي اعصاب راه مي روند و متاسفانه خودشان هم متوجه نمي شوند که چقدر اين کارشان بيهوده است. 

وقتي مدام غرغر مي کنيد ديگر کسي به حرف هاي شما گوش نمي دهد و محتواي حرف هايتان را نمي فهمد؛ اگر هم تا به حال با غرغر توانسته ايد به هدفتان دست پيدا کنيد و کسي را مجبور به کاري بکنيد فقط براي اين بوده که از دستتان خلاص شوند و شما را از سر وا کنند، نه هيچ چيز ديگري. 

البته که شما حق داريد خواسته هايتان را از ديگران بخواهيد يا شکايت هايتان را مطرح کنيد اما چطور است يک شيوه موثرتر و جذاب تر براي اين منظور پيدا کنيد؟ شايد هم خواسته هايتان نياز به بازبيني داشته باشد. مطمئنم اصلا دوست نداريد کسي توي دلش به شما بد و بيراه بگويد.

اگر بعد از مطالعه اين مطالب به اين نتيجه رسيديد که خواستگارتان يک يا چند مورد از معايب مطرح شده را دارد اما ويژگي هاي مثبت و قابل تاملي هم دارد، آن موارد را با او در ميان بگذاريد و به او فرصت بدهيد تا خودش را تغيير دهد. همچنين توصيه مي شود در صورت داشتن خصوصيات نامناسبي که مطرح شد هرچه زودتر خودتان را اصلاح کنيد .
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تشکر عادل فردوسی‌پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

«آرمین زارعی» از زیرزمین به روی زمین

آخرین خبرها از سریال جدید داوود میرباقری/ بازی شهاب حسینی در نقش سلمان فارسی تکذیب شد

از خود گذشتگی جوان 22 ساله او را به کام مرگ برد (+تصاویر)

ایثار به سبک سیروان

«قانون مورفی» رامبد جوان به زودی اکران می‌شود (+تصاویر)

پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

فرشاد پیوس: برای پیروزی برابر پرتغال باید دو نیمه کاملا متفاوت بازی کنیم

حل پرونده‌های جنایی به شیوه «شرلوک هولمز» ایرانی

فراخوان مشمولان کارداني، ديپلم و زيرديپلم در مرداد ماه سال 96

مردان متأهل سالم ترند يا مردان مجرد؟

چرا زن پولدار نگيرم؟

آيا سيگار مي تواند مشکلات رواني و اضطراب شما را کاهش دهد؟

تيپ هاي جذاب مردانه، مخصوص تابستان 2017

ورود ممنوع هاي دختر،پسري!!

دنياي مد در آقايان و تصورات اشتباه آقايان از دنياي مد

همسر ايده آل کيست؟ /زنان ايده آل اين ويژگي ها را دارند!

دلايل خستگي مفرط چيست؟

چرا پسرها از ازدواج فراري اند؟

8 شخصيت سمي که بايد از زندگي خود حذف کنيد

آيا مردان هم يائسه مي شوند؟

چرا پسر ها شوخ طبع ترند

7 درد مردانه، در مورد چه بيماري هايي هشدار مي دهند؟

دلايل گريه کردن خانمها

ازدواج با زن شاغل بهتر است يا خانه دار؟

6 روش براي افزايش سريع اعتماد به نفس

آقا! شما تحصيل کرده اي، اين خرافات چيه؟!

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تير ماه 1396

آقايان جذاب و مورد علاقه خانم ها، اين شکلي‌اند!

روانشناسي خوش تيپي

رازهايي براي مردان

توپ «حذف شرط سربازي براي گواهينامه» در زمين مجلس

تمديد مرحله دوم طرح جريمه مشمولان غايب

اتمام مرحله نخست ثبت‌نام جريمه‌ريالي سربازي در نيمه خرداد

ورود ماموران نظارتي به کميته ملي المپيک و فدراسيون پزشکي - ورزشي

دلايل مردانه‌ي «مرگ زودرس»

ازدواج با اين دختران ممنوع!

راهي جديد براي درمان ريزش مو

نوشيدن قهوه ريسک سرطان پروستات را کاهش مي دهد

ميوه هايي مخصوص عضله سازي!

آخرين وضعيت دريافت «گواهينامه بدون تعيين تکليف سربازي»

نخستين مرحله ثبت‌نام طرح خريد غيبت سربازي

سربازان متاهل به مرز اعزام نمي شوند

اعلام زمان آغاز ثبت‌نام جريمه‌ريالي سربازي 96

خواستگاري از دختر مورد علاقه با شهاب سنگ عظيم الجثه!

آخرين فرصت ثبت نام کنندگان طرح جريمه مشمولان غايب سال 95

فوايد بلندمدت ورزش ناشتا

مضرات پوشيدن شلوار تنگ و فاق کوتاه براي مردان چيست؟

کمبود هورمون جنسي مردانه بر رشد و ضخامت و ريزش مو تاثير نمي گذارد

مصرف سيگار علت وقوع يک دهم مرگ ها در جهان