آخرين مطالب

با اين نشانه‌ها، رابطه عاطفي‌تان دوامي ندارد خواندني

با اين نشانه‌ها، رابطه عاطفي‌تان دوامي ندارد

  بزرگنمايي:

جوانان نيوز- گاهي افراد به هر دليلي از ادامه رابطه سر بار مي زنند، در اين شرايط برخي ها رک و رو راست نظرشان را بيان مي کنند، در حالي که برخي ديگر مي خواهند با رفتارهايشان به طرف مقابل نشان بدهند که تمايلي به ادامه ندارند. اما از کجا بايد اين رفتارها را تشخيص داد؟ در ادامه مطلب، به اعمالي که نشان از بهانه گيري هاي طرف مقابل تان براي برهم زده رابطه است، اشاره کرده ايم.

مدام به سفر مي رود

سفر رفتن هيچ ايرادي ندارد اما اگر شريک زندگي تان بدون شما مدام به سفر مي رود، بايد به رابطه با او شک کنيد. شما نبايد وقت تان را با کسي بگذرانيد که مدام شما را ناديده مي گيرد و براي نبردتان به سفر هزار بهانه مي آورد، لياقت شما فردي است که دوست داشته باشد تمام وقت اش را با شما بگذراند. پس اگر طرف مقابل تان به طور مکرر مسافرت هايش را به ديدن شما ترجيح داد، بدانيد که اتفاقي در راه است.

با اين نشانه ها، رابطه عاطفي تان دوامي ندارد


هنوز به رابطه با شما شک دارد

شما نبايد به شخصي که هنوز به برقراري رابطه با شما اطمينان کامل ندارد، اعتماد کنيد. اگر فردي در مقابل شما ايستاده به شما بگويد که هنوز نسبت به اين رابطه مردد است، مطمئنا ناراحت و دلسرد خواهيد شد. پس قبل از اين که از تصميم او براي رابطه با خودتان اطمينان کامل حاصل نکرديد، هيچ تصميم جدي نگيريد. اگر شما وابسته او شويد و او ناگهان بگويد که شما را نمي خواهد، ضربه بدي خواهيد خورد. بنابراين به جاي خيالبافي، واقع بين باشيد و تا زماني که او نظر قطعي خود را بيان نکرد، اقدامي نکنيد.

او عجله اي براي رسيدن به شما ندارد

يکي ديگر از بهانه هايي که ممکن است طرف مقابل تان براي شما بياورد اين است که براي هيچ کاري عجله ندارد. او دوست دارد که آرام آرام جلو رود يا حتي گاهي از حرکت بايستد. در اين شرايط عاقلانه ترين کاري که شما بايد انجام دهيد، بي تفاوتي است. اگر شما در اين رابطه عجله کنيد و او تمايلي به اين کار نداشته باشد، نشان دهنده اين است که او به اندازه شما براي اين رابطه اهميت و ارزش قائل نيست. حتي ممکن است که در ميانه راه از برقراري رابطه با شما پشيمان شود، آنوقت شما مي مانيد و يک دنيا غم و ناراحتي.

مي خواهد يک دوست معمولي برايتان باشد

هيچ چيزي بدتر از اين نيست که فردي را بي نهايت دوست داشته باشي اما او شما را تنها به چشم يک دوست معمولي ببيند. بدتر از آن اين است که او از شما مي خواهد با او بيرون برويد اما در نهايت تمايلي به برقراري رابطه اي عاطفي با شما ندارد. اصلا آيا تا به حال به اين موضوع فکر کرده ايد که چرا او بايد همچين چيزي از شما بخواهد؟ اين درخواست تنها در صورتي قابل قبول است که شما تازه در حال آشنا شدن با يکديگر هستيد. در ابتداي رابطه اين پيشنهاد غيرمنطقي نيست اما اگر رابطه شما بيشتر و عميق شد و او همچنان همين نظر داشت، بهتر است که ديگر او را به چشم يک شريک زندگي نبينيد. اگر واقعا دوستش داريد، بهتر است رهايش کنيد، در غير اين صورت اين رابطه به شما آسيب خواهد رساند.

با اين نشانه ها، رابطه عاطفي تان دوامي ندارد


او نمي داند که از زندگي چه مي خواهد

«من نمي دانم که چه مي خواهم»، حتما اين جمله را زياد شنيده ايد. اگر فردي که با او در ارتباط ايد اين جمله را به زبان آورد، بدانيد که قدم گذاشتن در اين رابطه کاملا اشتباه است. تا زماني که فرد مقابل تان نداند که از زندگي، خودش و ديگران چه مي خواهد، شما نيز نمي توانيد به او تکيه کنيد. شايد هم که او از خواسته هاي خودش باخبر است اما به دنبال بهانه اي است تا شما را دست به سر کند. بنابراين زماني اين جمله را از طرف مقابل تان شنيديد، بدون هيچ ناراحتي او را به حال خودش رها کنيد و تا زماني که نظر قطعي اش را بيان و هدف زندگي اش را مشخص نکرد، اجازه ندهيد با احساسات شما بازي کند و عقب بکشيد.

از ازدواج فراري است

يکي از رايج ترين بهانه هايي که افراد براي جدايي از هم مي آورند، اين است که قصد ازدواج ندارند. اين افراد نه تنها از بيان اين طرز تفکر ناراحت نمي شوند، بلکه به خود نيز افتخار مي کنند. آنها حتي ممکن است درباره ازدواج هم بد بگويند و اين موضوع روي شما هم تاثير منفي بگذارد، بنابراين بهتر است در اين شرايط به حرف هاي آنها گوش ندهيد. اگر به فکر رابطه اي بلند مدت هستيد، طرف مقابل تان گزينه خوبي برايتان نخواهد بود.

اعتراف مي کند که شما عاشق تريد

گاهي اوقات طرف مقابل تان به اين بهانه که شما از او عاشق تريد، رابطه را تمام مي کند. اين طرز فکر براي شما عجيب و سخت است که تنها به اين دليل به رابطه عاطفي خود پايان دهيد. اما واقعيت اين است که او نه از شما بلکه نسبت به خودش بي اعتماد است. او مي ترسد که در مقابل عشق شما کم آورد، به همين دليل اين موضوع را بهانه مي کند و نبودن را به بودن ترجيح مي دهد. در اين شرايط به نفع شماست که قرارهايتان را کنسل کنيد زيرا کسي که براي احساس شما ارزشي قائل نيست، همان بهتر که نباشد.

با اين نشانه ها، رابطه عاطفي تان دوامي ندارد


در شرايط خوبي به سر نمي برد

اگر فردي به شما گفت که حال به دليل نبود شرايط کافي بايد از هم دور بمانيم، باور نکنيد. اين تنها يک بهانه اي براي دوري از شماست. حقيقت اين است که هيچگاه شرايط آنطور که ما مي خواهيم ايده آل نخواهد شد، هميشه ما کمبودهايي را در زندگي خواهيم داشت، بنابراين اگر به هواي شرايط مطلوب بنشينيم، هيچگاه به هدف مان نخواهيم رسيد، در واقع با اين کار تمام فرصت هايمان را از دست خواهيم داد. بنابراين به اين جمله دل نبنديد، مطمئنا دلايل ديگري پشت اين جمله پنهان است که او نمي خواهد شما در جريان باشيد.

او درگير کارش است

اگر فردي به شما بگويد که به دليل مشغله کاري نمي تواند با شما بماند، در واقع راحت ترين بهانه را آورده تا شما را از خود براند. به راستي اگر کار شما زياد باشد، وقتي براي ملاقات با عشق زندگي تان نخواهيد داشت؟ اين دليل دور از واقعيت است. بنابراين افراد اين جمله را به دلايل ديگري به زبان مي آورند تا طرف مقابل شان را از خود دور کنند. شما نيز به فردي که اينگونه مي انديشد، لحظه اي دل نبنديد.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تزیینات کریسمسی کاخ سفید به سبک ملانیا ترامپ (+تصاویر)

حمید فرخ‌نژاد علیه رضا عطاران؟!

فیلمی کمدی با بازی جواد عزتی و سیامک انصاری در نوبت اکران

اجبار به استعفاء یک تهیه‌کننده فاسد سینما

آسیب‌دیدگی امین حیایی و گریه الناز شاکردوست

روایت عموهای فیتیله‌ای از ماجرای قهرشان با عمو قناد

حکایت پردرآمدترین بازیگر جهان از روزگار فقر و تنگدستی

نگاهی به زندگی فرزندان ثروتمندترین افراد جهان در زمینه تکنولوژی؛ آیا آنها زندگی غیرعادی دارند؟!

شکستن پای امین حیایی، شایعه مجازی

تایم فروخته شد

بازگشت مجری «هفت» به تلویزیون

دستاورد سینماگران ایرانی در جشنواره بوسفور استانبول

فیلمبرداری «سراسر شب» به پایان رسید

نامزدی نوه ملکه بریتانیا با بازیگر آمریکایی (+عکس)

کدام فیلم‌ها به جشنواره فجر می‌رسند؟

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی و شوخی بر سر انتخاب اسم یک کودک/تصاویر

درمانگاه پیشگیری از بیماری‌ها /عکس

اختراعات نوآورانه سال 2017/عکس

درخواست ایرانیان از مجری زن مراسم قرعه‌‌کشی جام جهانی

8 گیاه اسپرم ساز را بشناسید

هجوم خرس‌های قطبی به لاشه نهنگ/تصاویر

عجیب ترین قاب‌های موبایل!/تصاویر

دانیال حکیمی در نقش یک مامور امنیتی

دل‌نوشته‌های هنرمندان برای سردار سلیمانی

هانیه توسلی بازیگر «خشم و هیاهو» شد

شهاب حسینی شهروند افتخاری کدام شهر شد؟

خاطرات پژمان بازغی از سریال «آژانس دوستی»

پایان فیلمبرداری فیلم مشترک محصول ایران و مالزی

افشاگری تجاوز جنسی به نوبل هم رسید

تصاویر سریالی که از امشب پخش می‌شود

درخواست جمعی از فعالان توییتری فضای مجازی؛ روز "شهدای مدافع حرم" در تقویم ملی

جایزه 1.5 میلیون دلاری برای بریدن سر بازیگر و کارگردان هندی

دریاچه مصنوعی دبی/عکس

این حمام ضد پیری است! /عکس

ابرقهرمانان قرن شانزدهم /عکس

سوال رضا صادقی از 20:30: حل شدن مشکل من و سرفراز را هم رسانه‌ای می‌کنید؟!

مریم معصومی: 15 یا 16 سالم بود که عاشق شدم!

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

طرز تهيه فرني سه رنگ

شارژ تلفن همراه با نوشيدني‌ها

يک بار براي هميشه تنبلي را کنار بگذاريد

مرز باريک خبر گرفتن از يکديگر و فضولي

به اين دلايل، مودم را هنگام خواب خاموش کنيد!

درس هايي مهم، براي داشتن زندگي بهتر

سيگار با پوست و زيبايي ما چه مي‌کند؟

کار و استرس، شما را هم از زندگي انداخته؟

چرا کمال گرايي چيز خوبي نيست؟

نکاتي درباره خودباوري، انگيزه و اعتماد به نفس

هنجاريابي مقياس اعتيادپذيري و سوء مصرف مواد به منظور شناسائي افراد مستعد سوء مصرف مواد در بين دانشجويان

هويت جنسي چيست؟