آخرين مطالب

انديشه

بزرگ‌ ترین رسوایی‌ ها در تاریخ صنعت خودروسازی

آریا جوان - صنعت خودروسازی در طول چند دهه‌ی گذشته، میدان رسوایی‌های بزرگ و جریمه‌های هنگفت بوده است. در این مطلب با 10 رسوایی بزرگ خودروسازان آشنا خواهید شد.

کنترل استرس در کارآفرینان

جوانان نیوز - کارآفرینان افراد پر مشغله‌ای هستند که استرس و اضطراب زیادی را در طول روز تجربه می‌کنند و باید با راه حل‌های مناسب آن را کاهش دهند.

درباره اسيد پاشي چه کسي مسئول است

جوانان نيوز-اتفاق تلخي که امروزه در جامعه ما گسترش پيدا کرده است پديده اسيدپاشي است که دلايل مختلفي دارد از اختلافات عاشقانه و اختلافات عقيدتي تا دعواهاي خانوادگي و غيره در مکتوب زير به بررسي مسئله اسيدپاشي پرداخته ايم

تست عشق و عاشقي

جوانان نيوز- اين آزمون را مي توانيد براساس رابطه اي که هم اکنون داريد يا روابط گذشته خود يا روابط تان با مردها به طور عموم پاسخ دهيد اما همه اين سوال ها را با صداقت پاسخ دهيد گر چه ممکن است از اين که پيش خودتان اعتراف مي کنيد، براي تان خوشايند نباشد اما روبه رو شدن با حقيقت نخستين قدم براي تغيير است

آيا نوشيدني هاي رژيمي واقعاً به کم شدن وزن کمک مي کنند؟

جوانان نيوز- اين روزها که همه به دنبال لاغري و کاهش وزن هستند بساط نوشيدني هاي رژيمي و غذاهاي کم کالري حسابي داغ داغ شده است. سؤال اصلي اينجاست که آيا چنين خوراکي هايي واقعاً به کم شدن وزن کمک مي کنند؟

شاد نبودن و شاد نزيستن ايرانيان

جوانان نيوز- چند ماه پيش دانشمندان اعلام کردند ژن شادي را کشف کرده اند. آنها البته همان وقت گفتند ژن MAOA که ميزان مواد شيميايي احساس خوب را در مغز تحت تأثير قرار مي‌دهد، فقط در زنان اثربخش است.اين يافته‌ها بسياري از طرفداران اين نظر که مي‌شود شادي را با استفاده از امکانات پزشکي و دارويي افزايش داد مأيوس کرد. از طرف ديگر، به صورت تلويحي اين واقعيت تأييد شد که شادي بيش از آنکه بيولوژيکي باشد به موقعيت رواني و اجتماعي افراد بستگي دارد.

هشدارهايي درباره انتخاب رشته دانشگاه

جوانان نيوز- اين روزها، روزهاي مهمي براي دانش‌آموزاني است که خود را براي ورود به دانشگاه و ادامه تحصيل آماده مي‌کنند. نتايج کنکور اعلام شده و زمان انتخاب رشته دانشگاهي فرارسيده است.

شخصيت شناسي از روي اهداي گل

جوانان نيوز- وقتي او به تو گل مي‌دهد، درونش چه حسي را نسبت به تو تجربه مي‌کند؟ اين مطلب پاسخ اين سئوال را به شما مي‌دهد. شاخه گل علاوه بر مظهر زيباي، يکي از هدايايي است که نشان‌دهنده احساسات و عواطف انسان در شرايط مختلف است

تنهايي را فيتيله پيچ کنيد

جوانان نيوز- تنهايي احساس بسيار دردناکي است. ممکن است تصور کنيد که آدم‌هاي تنها کساني هستند که در هيچ رابطه‌اي نيستند اما به همان تعداد کساني هستند که در رابطه هستند ولي احساس تنهايي مي‌کنند. وارد شدن به رابطه هميشه تنهايي شما را از بين نمي‌برد، حتي گاهي اوقات ممکن است ايجادکننده تنهايي باشد!

اگر فاصله افتاده.....

جوانان نيوز- حرف يکديگر را نمي فهمند، درد و مشکلات يکديگر را درک نمي کنند.کنار هم نشسته اند و شام مي خورند اما گويي احساس مي کنند خيلي از يکديگر دور هستند. پدر به ان فکر مي کند که چرا راه ورود به دنياي فرزند خويش را نمي يابد و احساس مي کند به محض ورود به دنياي فرزندش با يکسري عقايدي روبرو مي شود که براي او مبهم است.

فوايد شگفت انگيز چند دقيقه مطالعه در روز

جوانان نيوز- مطالعه بخش هاي عصب شناختي در مغز را تحريک مي کند زيرا در تجربه اي جديد زندگي مي کنيد و خود را در محيطي جديد احساس مي کنيد.

موفقيت يعني...

جوانان نيوز- موفقيت يعني از مخروبه هاي شكست، كاخ پيروزي ساختن.

شکلات باعث جوش زدن مي‌شود؟

جوانان نيوز- بسياري از ما باورها و شايعات غذايي اغلب نادرستي شنيده يا خوانده‌ايم که باعث شده به دليل ترس از بيماري‌ها در برابر مصرف برخي موادغذايي مقاومت کنيم.اما حقايق علمي، بسياري از اين باورها را رد مي‌کند.

شخصيت شناسي برون گراي خجالتي کيست؟

جوانان نيوز- شخصيت شناسي اضطراب هاي اجتماعي , اين آزمون به شما کمک مي کند تا بفهميد آيا گرفتار اضطراب اجتماعي مي شويد يا خير و اگر پاسخ مثبت بود، بتوانيد ميزان آن را ارزيابي کنيد.

چراندانستن همه جواب ها ،چيز خوبيست؟

جوانان نيوز- آيامي خواهيد زندگي را راحت تربپذيريد؟يادبگيريد که بطورغيرقابل پيش بيني زندگي کنيد و آماده تجربيات تازه باشيد.

شخصيت شناسي از روي شيوه راه رفتن

جوانان نيوز- شخصيت شناسي از روي شيوه راه رفتن , آيا مي‌توانيد سبک راه رفتنتان را طوري تعديل کنيد تا تأثيراتي که مي‌گذاريد را تغيير دهيد؟

شخصيت شناسي از روي کفش مورد علاقه شما

جوانان نيوز- شخصيت شناسي از روي کفش مورد علاقه , اگر شما هم دوست داريد که از روي کفش ديگران به شخصيت پنهان شان پي ببريد، با ما همراه باشيد.

چگونه خاطره بد را از ذهن پاک کنيم؟

جوانان نيوز- بعد از اينکه گريه مفصلي کرد، در حالي که باقي‌مانده اشک‌هايش را از روي صورت‌اش پاک مي‌کرد، با چهره‌اي غمگين و صدايي که حسرت در آن موج مي‌زد، گفت: «آقاي دکتر! مي‌شه يه قرصي به من بدين که ديگه اين چيزا يادم نياد...

از نارضايتي شغلي تا تغيير شغل

جوانان نيوز- خيلي مواقع افراد در تصميم گيري هاي شان در مورد مسائل مهم زندگي دچار ترديد مي شوند و نمي دانند انجام کدام کار بهتر است و نگران پيامدهاي بد احتمالي انتخاب هاي شان هستند

رابطه بين پيشرفت تحصيلي و IQ

جوانان نيوز- اغلب خانواده ها هوش بچه ها را از نمرات درسي مي سنجند يا به عبارتي اين گونه معتقدند بچه هايي که نمرات بهتري مي آورند باهوش ترند. آيا اين مي تواند ملاک خوبي براي سنجش هوش باشد؟

آيا سونا براي سلامتي مفيد است؟

جوانان نيوز- درحالي که حمام يا حمام ترک (حمام بخار مرطوب) از جنوب اروپا آمده است، سونا يا حمام گرم و خشک از اروپاي شمالي مي آيد

تمرينات حافظه‌اي که يادگيري را ساده‌تر مي‌کنند

جوانان نيوز- آيا تا به حال پيش آمده که به سادگي قرارها را فراموش کنيد و يا وظايفتان يادتان برود؟ آيا پيش خودتان نگرانيد که عقلتان را از دست بدهيد؟ اصلا نترسيد شما و خيلي هاي ديگر هر روز با يک مشکل مشابه درگير هستيد.

چرا خميازه سرايت ميکند؟

کساني که در پاسخ به خميازه ديگران، بيشتر واکنش نشان مي­دهند، آنهايي هستند که از حس همدلي بيشتري بهره­ مندند.

8 عادت ساده‌ي صبحگاهي که زندگي شما را متحول مي‌کند

احتمالا عبارت «سحرخيز باش تا کامروا شوي» را بارها و بارها شنيده ايد و تا اندازه اي نيز آن را باور داريد. در مطالعه سال 2009 ميلادي (1388 شمسي) دانشگاه «لايپزيگ» نشان داده شد که افرادي که صبح زود از خواب بلند مي شوند، در مقايسه با ديگران افراد فعال تري به شمار مي آيند.

روحيه بهتر ارزان بدست نمي آيد!

همه ما حالت هاي روحي مختلفي داريم که روي رفتارهاي جسمي و نوع رفتار ما با ديگران تاثير مسقيم دارند. مسلما هيچ کدام از ما دوست نداريم ميکروب ها و ويروس هاي بيماري خود را به ديگران انتقال دهيم پس چرا سعي مي کنيم روحيات بد خود را به آنها منتقل کنيم؟

10 تا از ترسناک‌ترين وبسايت‌هاي اينترنتي!

- اينترنت واقعا جاي بزرگيست و هرکس که به اين شبکه جهاني دسترسي داشته باشد مي‌تواند به آساني با ساير افرادي که در دنيا با او علاقه‌هاي مشترکي دارند ارتباط برقرار کند. البته برخي از اين افراد علايق حقيقتا عجيبي دارند!

شيوه اي جديد براي درمان افسردگي فصلي

هرچند در ماه هاي مانده به بهار روزها به تدريج طولاني تر مي شوند، اما براي کساني که از تاريکي زمستان دچار افسردگي مي شوند روشي جديد که از ارسال پيامک هاي تلفن همراه استفاده مي کند، ممکن است در رفع افسردگي موثر بيفتد.

آبنبات لايک هم محبوب شد!

آبنبات با نماد لايک در شبکه هاي اجتماعي نيز به بازار آمد.

سدهاي شادي را کنار بزنيد!

اين روزها شادي و نشاط نوعي خرق اجتماع شده است. هرچقدر بيشتر به دنبال يافتن آن حرکت کني، بيشتر دست نيافتني به نظر مي‌رسد. اما به راستي چرا اينگونه است؟

ذهن سرگردان، موجب غمگيني مي‌شود

افراد در هنگام عشق ورزيدن، ورزش كردن و گفت وگو شاد هستند و برعكس هنگام استفاده از رايانه‌ و استراحت غمگين‌ترين حالت را دارند. اگر به ذهن اجازه پرسه زدن بدهيد، باعث نگراني شما مي‌شود و شادي را از شما سلب مي‌كند.

عادت هايي که خيلي هم بد نيستند

اعتدال در هر کاري خوب است. عادت هاي بد نيز مي توانند گاهي نقش مثبت در تئاتر زندگي داشته باشند. پس به همه چيز بد نگاه نکنيد.

تاچه حد اهل خطر کردن هستيد ؟

فكرمى كنيد موفقيت در زندگى به چه چيزهايى بستگى دارد؟ هوش؟ تحصيلات؟ وابستگان؟ زرنگى؟ يا چيزهاى ديگر؟

در اين شرايط آب تني نکنيد

از آن جا که هوا بسيار گرم است، شايد به سرتان بزند که در يک حوضچه ي آب، استخر شنا، درياچه و يا دريا آب تني کنيد. اما همه ي مناطق براي شنا مناسب نيستند. برخي از آن ها نه تنها به کارتان نمي آيند، بلکه مي توانند تهديدکننده سلامتي تان نيز باشند.

7 روش به اوج رساندن خلاقيت در ابتداي روز

جرقه گريزان خلاقيت. اغلب هر وقت که به آن بيشتر نياز داريد، دشوارتر مي‌يابيداش. بدون خبر (اغلب ساعت 3 صبح) حاضر مي‌شود يا بدون اجازه (اغلب بعد از آن که مدير از شما مي‌پرسد آيا ايده‌اي داريد) مي‌رود. و آشکار شدن آن اول سر صبح مي‌تواند سخت‌تر از همه باشد.

عادت هاي بد را چگونه ترک کنيم؟

عادات و رفتارهاي منفي ممکن است به‌کار و فعاليت حرفه‌اي‌تان آسيب جدي وارد کند. براي مثال ممکن است از آن دسته افرادي باشيد که هنگام جلسات، ايميل‌هاي خود را چک مي‌کنيد.

7 مانع جدي موفقيت چيست؟

وقتي که در جاده سفر مي کنيد، خوب است که موانع راه را بشناسيد! نمي خواهيد تصادف کنيد و بسوزيد، مگر نه؟ همين امر در مورد سفر ما به سوي موفقيت هم صدق مي کند. بايد از چيزهايي که ما را از هدف مان دور مي کند آگاه باشيم.

تصاوير جالبي که شما را به اشتباه مي اندازند

- آيا تا به حال درباره "پاريدوليا" چيزي شنيده ايد؟! پاريدوليا يک پديده ي روانشناختي است که به موجب آن شما اشياء را متفاوت از آنچيزي که هستند مي بينيد. چشم شما چيزي را مي بيند که وجود ندارد.

ساخت بستني يخي با منابع آبي آلوده

سه دانشجوي طراحي تايواني پروژه بستني يخي آب آلوده را انجام دادند که زيبايي شناسي را در مقابل فعاليت‌هاي زيست محيطي قرار مي‌دهد. اين گروه به سراغ صد منبع آب آلوده در تايوان رفته، نمونه هايي جمع آوري و به شکل بستني‌هاي يخي درآوردند. سپس اين بستني‌ها را در بسته بندي‌هاي زيبا پيچيدند تا زشتي و مشکل ساز بودن آن‌ها ناديده گرفته شود.

قبل از ورزش قهوه بنوشيد

به گفته محققان برزيلي، نوشيدن قهوه قبل از ورزش به کاهش وزن کمک مي کند

يک روز عالي با هوش هيجاني

همه ما مطمئناً با اصطلاح هوش شناختي يا همان iq آشنايي داريم و شايد خيلي از ما فکر مي کنيم که موفقيت در تمام ابعاد زندگي بستگي به اين دارد که ما در اين جنبه از هوش از رتبه بالايي برخوردار باشيم

افراد مشهور، روز خود را چگونه آغاز مي‌کنند؟

با هر کاري که اول صبح بلافاصله پس از بيدار شدن انجام مي دهيد بقيه روزتان را مي سازيد. انسان هاي موفق روي برنامه هاي صبحگاهي تکيه مي کنند تا بتوانند با چالش هايي که در طول روز انتظارشان را مي کشند دست و پنجه نرم کنند. چه روزتان را با کشش بدن شروع کنيد چه با نوشتن برنامه هاي آزمايشي، عادت هاي مثبت و سازنده شما را به سمت موفقيت پيش مي برد.

فردا آخرين مهلت ثبت‌نام دوره‌هاي کارداني به کارشناسي

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور با تاکيد بر اينکه بيش از 97 هزار داوطلب در دوره‌هاي کارداني به کارشناسي ثبت‌نام کردند، گفت: داوطلبان تا ساعت 24 فردا پنج‌شنبه 18 خردادماه جاري فرصت دارند در اين دوره‌ها ثبت‌نام کنند

چطور از بروز بودن ويندوزهاي 7، 8 يا 10 آگاه شويم؟

امروزه بسياري از کاربران ويندوز از نسخه‌ي ويندوز 10 استفاده مي‌کنند و از آنجا که آخرين نسخه‌ي بروز شده‌ي آن با نام creator يا Creators Update بالاترين امنيت را دارد کاربران ترجيح مي‌دهند ويندوز خود را آپديت کرده و از جديدترين و ايمن‌ترين نسخه‌ي آن استفاده کنند.

افزايش فالوور؛ شگرد جديد کلاهبرداران سايبري

-رييس اداره تشخيص جرايم سايبري پليس فتا ناجا درباره ترفند افزايش فالوور گفت: مدتي است اين ترفند در فضاي مجازي باب شده و افراد سودجو با استفاده از تبليغات جذاب سعي دارند کاربران را با خود همراه کرده و اهداف مجرمانه خود را عملي کنند.

در ابتداي رابطه، لطفا اين کارها را نکنيد!

اول هر رابطه عاشقانه اي عشق، نشاط و هيجان موج مي زند طوري که شما هر زمان که شريک زندگي تان را مي بينيد، قند در دلتان آب مي شود و شروع به روياپردازي در مورد آينده مي کنيد.

وقتي کافئين مرگ آفرين مي‌شود!

طي چند سال گذشته، موارد متعددي از مرگ در نتيجه مصرف بيش از اندازه کافئين ثبت شده اند و پرسش هايي درباره ايمني اين محرک محبوب شکل گرفته اند.

25 نکته براي توقف احساس پوچي

امروزه با افرادي مواجهه مي شويم که زندگي خود را پوچ و بي معنا مي دانند. دليل اين احساس اين است که علائق ما بيشتر شده و زندگي ما را راضي نمي کند

يادداشت هاي عجيب بيماران رواني روي درخت

در پارک پريويل در مريلند، صدها درخت وجود دارد که پيام هاي مرموزي روي آن ها کنده کاري شده است. اين درختان در زميني قرار دارند که قبل از اينکه پارک شود بخشي از مرکز پزشکي دولتي سربازان بود

اشتباهات احمقانه انسان هاي باهوش

يکي از انسان هاي باهوش روي زمين، در حال حاضر، ترنس تائو است که نمره ضريب هوشي 230 را در اختيار دارد. او در سال 1975 در استراليا از پدر و مادري هنگ کنگي به دنيا آمد و از بدو تولد در حال شکستن رکوردها و غافلگير کردن دنياست. در دو سالگي قادر به انجام دادن حساب هاي ابتدايي بود و در 10 سالگي در المپياد بين المللي رياضي شرکت کرد و با کسب مدال برنز، جوان ترين برنده آن دوره بود.

داستان جالب | خود را چگونه معرفي مي کنيد

روزي لئو تولستوي در خياباني راه مي رفت که ناآگاهانه به زني تنه زد. زن بي وقفه شروع به فحش دادن و بد و بيراه گفتن کرد…

اين قسمت از کله‌پاچه را حتما بخوريد

يک محقق و پژوهشگر طب سنتي ضمن اشاره به مقوي‌ترين قسمت کله‌پاچه گفت: مصرف کله‌پاچه در فصل بهار ممکن است تبعاتي در پي داشته باشد.

ميخواهيد زندگيتان را تغيير دهيد؟

غرق شدن در زندگي روزمره فوق العاده کارساده‌اي است. از مدرسه فارغ التحصيل مي‌شويم، ازدواج مي‌کنيم، خانواده تشکيل مي‌دهيم، و جايي در آن ميان، آنقدر سرگرم زندگي که تصادفا روي سرمان خراب شده مي‌شويم که، فراموش مي‌کنيم مي‌توانيم خودمان زندگي مورد دلخواه‌مان را بسازيم

ديوار آدامسي؛ چسبناکترين جاذبه هاي آمريکا

جويدن آدامس باعث مشکل بزرگي در کشورهاي غربي شده است. طبق تحقيقاتي که در سال 2005 انجام شد، هر آمريکايي به طور متوسط 160-180 قطعه يا حدود 800 گرم آدامس در سال مي جود.

10 دليل براي حذف هميشگي نوشابه‌هاي گازدار!

نوشابه‌هاي گازدار از جمله پر‌مصرف‌ترين نوشيدني‌ها در جهان هستند اما اين نوشيدني‌هاي پرطرفدار چندان به سود سلامت انسان عمل نمي‌کنند.

ارسال ايميل‌هاي آلوده با سوءاستفاده از عنوان وزارت دادگستري

حراست مرکزي وزارت دادگستري طي اطلاعيه‌اي دربارهٔ دريافت ايميل‌هاي آلوده به نرم‌افزار جاسوسي که تحت عنوان «سامانه رسيدگي به شکايات دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب اسلامي» ارسال مي‌شود، هشدار داد.

بيشترين آمار طلاق‌ها مربوط به سه سال نخست زندگي زوجين است

رئيس انجمن ازدواج و خانواده کشور با بيان اينکه بيشترين آمار طلاق مربوط به سه سال اول زندگي است گفت: اين موضوع نشان مي دهد که دختر و پسر خوب همديگر را نمي شناسند و مراحل ازدواج را طي نمي کنند و از سر وابستگي عاطفي با هم ازدواج مي‌کنند لذا منجر به ازدواجهاي ناخواسته و ناآگاهانه و احساساتي شده و طبيعتا آمار طلاق بالا مي رود.

طرز گرفتن فرمان بيانگر شخصيت شما است

شرط مي‌بندم از وقتي گواهينامه رانندگي خود را گرفته‌ايد در مورد سبک رانندگي خود دقت نکرده‌ايد. احتمالا شما نمي دانيد که طرز گرفتن فرمان بيانگر شخصيت شما است!

چرا احساس تنهايي مي‌کنيم؟

امروزه بيش از گذشته روش‌هاي متفاوتي براي برقراري ارتباط با ديگران وجود دارد اما با اين حال شمار بيشتري از افراد اغلب احساس تنهايي مي‌کنند.

سايت‌هاي همسريابي، از سراب تا واقعيت

يک مدرس دانشگاه گفت: بسياري از سايت‌هاي همسريابي موجود، داراي نگاه همسريابي نيستند هرچند مجوزهاي رسمي و مصوب نيز دارند.

دروغ هايي که شما را ضايع تر مي کند

بسياري از افراد در سرتاسر جهان هستند که همين الان مشغول انجام کارهاي مفيدند. اگر بخواهيد شما هم مي توانيد يکي از آنها باشيد. اولين قدم اين است که اين دروغ ها را به خودتان نگوييد.

نکته هايي براي خواندن صورت اطرافيان تان

جهاني بودن حالات صورت و رواج آن در بين انسانهاي سراسر جهان نشان مي دهند که اين حالات در بيولوژي ذاتي ما انسانها ريشه دارند و حاصل ميليونها سال تکامل انسان هستند.

جوان شدن مغز با نوشيدن آب چغندر قبل از ورزش

مطالعات جديد نشان مي دهند قابليت ورزش در افزايش عملکرد مغز، با نوشيدن آب چغندر افزايش مي‌يابد و مجموع اين دو عامل سبب اتصالات مغزي، مشابه آنچه در مغز افراد جوان است، مي‌شود.

چگونه با افراد خودشيفته برخورد کنيم؟

افراد خودشيفته ,خودشيفته‌ها به شکل کاملا متفاوتي فکر مي‌کنند. آنها هر چيزي را از موقعيت‌هاي متفاوت تماشا مي‌کنند

افسانۀ مردان ثروتمند و زنان زيبا

اگر مي‌خواهيد بدانيد ازدواج از نظر مردم چطور کار مي‌کند، گوياترين مثالي که اين‌روزها پيدا مي‌کنيد، مورد دونالد و ملاني ترامپ است. مردي ميانسال و ميلياردر که با زني جوان و بسيار زيبا ازدواج مي‌کند. اما اين اسطورۀ ازدواج موفق، مثلِ بسياري از ديگر چيزهايي که به ترامپ مربوط مي‌شود، افسانه است. تحقيقات متعددي در اين زمينه نشان مي‌دهد که ملاک‌هاي انتخاب همسر ميان مردم، الگوهايي پيچيده و چندوجهي دارد

خود خودت باش!

بيا خودت باش، خود خودت باش. بدون تظاهر، بدون دورنگي

ساير مطالب

ازدواج هاي فاميلي و پرشماري بيماران نقص ايمني در ايران

کنترل زخم با بانداژهاي مجهز به اينترنت 5G

چگونه انسانها با هجوم خون به مغزشان باهوش تر شدند؟

همسر ايده‌آل، از خيال تا واقعيت

روان شناسي رقابت

با چه تيپ شخصيتي ازدواج کنم بهتر هست؟

فرار از زندگي

نکاتي مهم براي افرادي که به تازگي نامزد کرده اند

گوشي را به رختخواب نبريد!

چگونه مثبت فکر کنيم؟

حقايقي که بايد قبل از ازدواج بدانيد

هشدار محققان درباره سواستفاده از هوش مصنوعي رايانه ها

موتورسواران در فصول گرم بيشتر تصادف مي‌کنند

گزارش بلومبرگ از اکران انيميشن ايراني نبرد با نيروهاي آمريکايي؛ «نبرد خليج فارس 2»

عوامل استرس زا در محل کار و اثر آن روي جسم و روان

محققان: مصرف قهوه به همراه شکلات تلخ مي تواند تمرکز را تقويت کند

انتشار سئوالات و کليدآزمون EPT اسفند ماه دانشگاه آزاد

چگونه از افسردگي در تعطيلات نوروز جلوگيري کنيم؟

تاثير پياده روي در افزايش طول عمر انسان

20 ايده فناورانه برتر در حوزه دريايي به مرحله نهايي رسيدند

روزهاي تعطيل افسرده مي شويد؟

تسکين دردهاي مزمن با مطالعه گروهي

خداحافظ موهاي چرب!

هـرگـز بـراي ايـن مـوارد عـذرخـواهـي نکنيـد

آيا اختيار وجود دارد؟

مغز قند موردنياز خود را توليد مي‌کند

تاثير کم خوابي بر بدن

مسئولان از اعتماد به جوانان و نخبگان ضرر نخواهند کرد

«عادل فردوسي پور»؛ يک عشق فوتبالي خاص!

در يک ليوان آبي که مي نوشيد چه چيزهايي هست

11 ترفند روانشناسي براي فريب ديگران!

درمان سرطان با خواب زمستاني!

چرا از موفقيت ديگران غمگين و ناراحت ميشويم؟

انجام مراقبه و پرهيز از مواد مخدر دو شاهراه تقويت عملکرد مغز

ازدواج و خانواده درصدر موضوعات مورد بررسي در ستاد ساماندهي جوانان

اين غذا ها فقط گرسنه ترتان مي کند!

9 عاملي که شما را به آرزوهايتان مي رساند

فشارهاي روحي و رواني را چگونه تخليه کنيم + راه حل هاي ساده و عملي

ورزش براي کنترل وزن کافي نيست

با 7 روش ذهن اطرافيان تان را بخوانيد!

تمام کاربران در معرض تبديل شدن به يک "زامبي اينترنتي" هستند!

10 راهکار امنيتي براي جلوگيري از هک تلفن همراه

شما واقعا زشتيد يا خود زشت پندار؟

دستگاهي براي هوشمند سازي عينک هاي معمولي

در مصرف اين مواد غذايي افراط نکنيد!

روان شناسي افرادي که نمي‌توانند با واقعيت روبرو شوند

رازهايي که مولتي ميلياردرها هرگز به شما نمي‌گويند

چگونه بهترين بهره وري را از روز داشته باشيم؟

از کجا بفهميد رابطه‌تان به ازدواج ختم مي‌شود يا نه؟

چند ورزش براي کاهش عصبانيت

کليد يک تصميم‌گيري موفق

با اين تست همسر بهتري انتخاب مي کنيد

دوست خوب چه خصوصياتي دارد ؟

جملاتي که افراد موفق هرگز نمي گويند

زيادي خوب نباشيد حتي در ازدواج!

12 عادتي که حتما بايد ترک کنيد

با تغيير افکار، زندگي‌تان را بسازيد!

غلبه بر شکست؛ چگونه شکست را شکست دهيم؟

ورزش در تعطيلات پايان هفته در حفظ سلامتي موثر است

افراد باهوش از چه عباراتي استفاده نمي کنند؟

غواصي به دندان ها آسيب مي رساند

آيا دويدن به زانوها آسيب مي‌زند؟

رمز پيروزي در زندگي

جزييات برنامه‌هاي شيراز به عنوان دومين پايتخت جوانان جهان اسلام

9 دروغ زيرکانه اي که همه ما به خودمان مي‌گوييم!

علت انقراض دايناسورها کشف شد

خطرناک ترين نوع ازدواج اين مدل است، مراقب باشيد!!

فراخوان براي حضور شرکت هاي فناوري اطلاعات ايراني در سبيت 2017

برخورد صحيح با انواع همکارهاي بد در محيط هاي کاري

آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد از ساعت 21 امشب

نام نويسي آزمون کارشناسي ارشد 96

مانکن شدن به هر قيمت

سوءاستفاده از عکس‌هاي سلفي در سايت‌هاي همسريابي و صيغه‌

تاثير تنفس صحيح بر قدرت حافظه

شرايط نقل و انتقال و مهماني دانشجويان دانشگاه آزاد اعلام شد

فن بيان پايين

چگونه سرما نخوريم؟

فلات در تمرينات ورزشي چيست؟

با انگيزه شويد و با انگيزه بمانيد

عشق مرداني با اين خصوصيات واقعي است!!

مجردها چه ديدگاهي نسبت به خواستگاري دخترها از پسرها دارند؟

هفت چيزي که حس خوبي به زندگي شما مي‌دهد

هدفت را گم نکن!

چرا بايد راز دار باشيم؟

لزوم ريشه‌يابي فروش پايان‌نامه/متوليان انضباط شهري و بخش قضايي پاسخگو باشند

آيا افراد باهوش‌ احمق‌اند؟

جلوگيري از اثرات منفي استرس کار زياد با آمادگي جسماني

چطور مهرطلب ها را بشناسيم؟

سريع ترين راه براي خلاص شدن از بوي سير!

منبع فيزيکي افسردگي کشف شد

چگونه سحرخيز شدم؟

«توريسم ورزش»استراتژي مهم براي تعامل با ديگر کشورهاست/ ورزش کشور درآمد زا نيست

خداحافظي سريع ترين مرد جهان از دو و ميداني

تاثير مصرف اسفناج در بهبود عملکرد ورزشي

روايت حماسه بزرگ عاشورا؛ امام حسين (ع) در صحراي کربلا

قليان از قهوه‌خانه‌ها حذف مي‌شود

استيون هاوکينگ از بيگانگان فضايي مي‌ترسد

برندگان "نوبل مضحک" 2016 معرفي شدند

در هنگام ورزش شديد براي کاهش وزن چگونه اشتها را کنترل کنيم؟

اضافه شدن 4 درس جديد به دبيرستان

مواظب حرف زدن خود باشيد!

ساخت دستگاهي که وضعيت احساسي افراد را تشخيص مي دهد

جوانان بايد الگوهاي ملموس جامعه معاصر را بشناسند

جامع‌ترين نقشه مغز انسان تهيه شد

خويشتنداري جنسي

هجدهمين جشنواره جوان خوارزمي آغاز به کار کرد

تيزهوشي مغز با يادگيري يک زبان ديگر حفظ مي شود

ضرب‌الاجل وزارت بهداشت براي توقف توليد تنباکوهاي معطر/واکنش صنايع توليدي

ايجاد 173 هزار فرصت شغلي در روستاها/ بيکاري 20 درصد جوانان روستايي

آخرين مهلت ثبت‌نام در رقابت جامع منجمان آماتور ايراني

فاز نخست شبکه ملي اطلاعات فردا افتتاح مي شود

آغاز رقابت‌ نخبگان رياضي کشور در مسابقات رياضي از فردا

جزئيات پذيرش بدون کنکور دانشجو در دوره‌هاي کارداني وزارت بهداشت

ورود به هنگام ايران در حوزه تحقيقات هوشمندي اشيا

تست تشخيص افسردگي دکتر ديويد برنز

ذهن ما، معمار جسم ماست

اعلام نتايج اوليه آزمون سراسري 95 ؛ انتخاب رشته از 23 مرداد آغاز مي شود

بهترين دارو، موسيقي است

پيچش صداي خسرو آواز ايران در رسانه هاي جهان

فوايد جسمي و روحي ازدواج

هشدار به کاربران وب سايت‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي همسريابي

آغاز المپيادهاي بين المللي علمي - دانشجويي در تهران

رکورد 1.5 درجه را نشکنيد

فرهادي: جوانان مهمترين سرمايه معنوي جامعه هستند

ساخت کشتي هوايي که 5 روز بدون توقف پرواز مي کند

طولاني نشستن پاي تلويزيون مي تواند سبب مرگ شود

نخستين دوره مسابقات جايزه بزرگ پهپادها برگزار مي شود

اين پزشک گوش نبريد و جهاني شد!

چگونه از شر فکر کردن به او خلاص شوم؟

بيش از 2 هزار و 200 دانشمند برجسته دنيا به `يوسرن` پيوستند

ارتباط کارخانه و دانشگاه يک راه بن بست است

دور دور بدهکار بانکي با خودروي 8 ميلياردي!

عکس‌هاي سياه و سفيد خود را رنگ آميزي کنيد

5 مدال رنگارنگ ره‌آورد تيم المپياد فيزيک ايران

کليد اوليه سوالات آزمون سراسري سال 1395

فريب در ازدواج زمينه بسياري از جرائم جنسي

جسارت؛ رمز موفقيت در هر کسب و کار

غفلت از شادي جمعي در جامعه و پيامدهاي آن

ذخيره موزيک ويديو روي دي‌.ان‌.اي!

پيشگيري و درمان اعتياد، با کمک علوم اعصاب شناختي

آغاز توزيع کارت ورود به جلسه آزمون سراسري سال 95 از فردا

پرداخت حقوق و پاداش براي کارمنداني که مي خوابند!

عدالت جنسيتي اجرا شود

طرح اتمام تحصيلات ديپلم تا 15 سالگي

توصيه هايي در زمان باقيمانده براي موفقيت در کنکور

مسئله هاي يک ميليون دلاري؛ 7 ميليون دلار براي معماهاي هفت گانه رياضي

با يک فکر آزاد پيش به سوي کنکور!

لازمه اصلي تبديل علم به ثروت، جلوگيري از مهاجرت نخبگان است

«فيگارو»: شهاب حسيني جايزه‌اش را تقديم امام زمان (ع) کرد

فرار مغزها مهم ترين آسيب نظام بسته آموزش عالي است