آخرين مطالب

ورزش

المپیک جوانان بالاترین سطح مسابقه در این رده سنی است

آریا جوان - تنها بانوی مدال آور المپیک در پی حضور درخشان اعضا تیم تکواندو به رقابتهای المپیک آرژانتین گفت: نسبت به دوره گذشته المپیک پیشرفت چشمگیری هم از نظر تعداد نفرات اعزامی و رنگ مدال داشتیم که این مهم از سوی جوانان ایرانی قابل ستایش است.

کانون مربیان فوتبال ایران یک اتاق فکر فوتبال ی است / وزیر ورزش و جوانان و تاج از مراسم روز جهانی مربی حمایت کردند

آریا جوان - رییس کانون مربیان فوتبال ایران گفت: وزیر ورزش و جوانان رویکرد مثبت و حمایت قابل توجهی از کانون مربیان فوتبال ایران داشته و در نشستی هم که با حضور دککتر سلطانی فر و تاج رییس فدراسیون برگزار شد به این کانون به عنوان یک اتاق فکر فوتبال ی نگاه می کنند.

تیم فروشی را در فوتبال ایران ممنوع کردیم / از کانون مربیان فوتبال ایران حمایت می کنیم

آریا جوان - رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که کانون مربیان فوتبال ایران مرکز تولید فکر است و همه اعضا برای ما قابل احترام هستند و نقد ها و نظرهای سازنده انها را می پذیریم .

محدودیت جسمی مانع از کسب افتخار نیست

آریا جوان - رئیس جمهور روز چهارشنبه در جلسه هیأت وزیران و پس از ارائه گزارش وزیر ورزش و جوانان از عملکرد موفق ورزشکاران پارالمپیکی ایران در رقابت های پارالمپیک آسیا، از کار خوب و ارزشمند مربیان، ورزشکاران و دست اندرکاران تیم پارالمپیک کشور قدردانی کرد.

مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع افزایش طلاق و آسیب‌های اجتماعی ورود کنند

آریا جوان - جلسه ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان غربی با حضور شهریاری استاندار این استان، محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و مدیران کل حوزه جوانان این وزارتخانه در ارومیه برگزار شد.

فریبا محمدیان: حضور خانواده ها در رویدادهای بزرگی اجتماعی، تفریح سالم خانواده محور است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص حضور تماشاگران خانم در دیدار دوستانه ایران و بولیوی گفت: حضور خانواده ها در رویدادهای بزرگی اجتماعی، تفریح سالم خانواده محور است.

تندگویان معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان:مدیران دستگاه‌های اجرایی به موضوع افزایش طلاق و آسیب‌های اجتماعی ورود کنند

آریا جوان - جلسه ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان غربی با حضور شهریاری استاندار این استان، محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و مدیران کل حوزه جوانان این وزارتخانه در ارومیه برگزار شد.

برگزاری مسابقه عکس ورزش ی با عنوان " ورزش ، ایران من و دریچه دوربین"

آریا جوان - مسابقه عکس ورزش ی با عنوان " ورزش ، ایران من و دریچه دوربین" با محوریت ورزش و قهرمان ایرانی، ورزش و بانوی ایرانی، ورزش و خانواده ایرانی، ورزش و کودکان و نوجوانان ایرانی و ورزش و سالمند ایرانی برگزار می شود.

محمدیان: درخشش بانوان ایران در همه عرصه های ورزش مایه مباهات است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پیامی انتخاب گلاره ناظمی داور زن بین المللی فوتبال کشورمان برای قضاوت فینال مسابقات فوتسال المپیک جوانان را تبریک گفت.

طاهریان : ورزش یک مقوله تربیتی است که توان ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی را خواهد داشت

آریا جوان - نایب رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به اثرگذاری ورزش بر حوزه فرهنگ،تعلیم و پرورش و جامعه شناسی اظهار داشت: حضور شب گذشته زنان در استادیوم آزادی را به فال نیک می گیرم و در آینده بسیار نزدیک شاهد اثرات اجتماعی بسیار خوبی خواهیم بود.

ایزدیار : هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز درآمدن پرچم ایران نیست /بخشی از سخنان من تحریف شده است

آریا جوان - دارنده 6 مدال شنا در بازی های اسیایی 2018 جاکارتا با بیان اینکه طی چند روز گذشته برخی از سخنان من تحریف شده اظهار داشت :برای من هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز در آوردن پرچم ایران نبوده و نیست .

معرفی سرپرستان فدراسیونهای هاکی، ناشنوایان ، قایقرانی و چوگان

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اعلام خبر معرفی سرپرستان فدراسیونهای هاکی ناشنوایان ، قایقرانی و چوگان گفت : برای رعایت بی طرفی، سرپرستان فدراسیونها نمی توانند در انتخابات آن فدراسیون شرکت کنند

رییس فدراسیون اسکی :استانداردسازی و بازسازی پیست اسکی دیزین پیشرفت خوبی داشته است

آریا جوان - رییس فدراسیون اسکی گفت : وزیر ورزش و جوانان از روند بازسازی و استاندارد سازی پیست اسکی دیزین رضایت داشته و این روند انشالله تا تکمیل هم به خوبی پیش خواهد رفت تا برنامه های متعدد فدراسیون در دی ماه و بهمن ماه اجرائی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:حضور دکتر سلطانی‌فر در پیست بین‌المللی دیزین به تسریع در روند تکمیل این پروژه کمک می‌کند

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان البرز تاکید کرد که حضور وزیر ورزش و جوانان به همراه مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به روند برطرف شدن اشکالات و به موقع رسیدن پیست اسکی به فصل مسابقات کمک می کند.

سلطانی‌فر: با کار ضربتی و حرکت جهادی، کارهای اساسی در تعمیرات پیست اسکی دیزین انجام شده است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه در این مدت در یک کار اساسی و حرکت ضربتی اقدامات موثری در زمینه تعمیرات و بازسازی پیست اسکی دیزین انجام شده است.

دکتر احمدی: 40 سال ورزش، 40 سال افتخار شعار ستاد است/ یک پروژه بزرگ در تهران به بهره‌برداری خواهد رسید

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز در نشست خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی از برگزاری برنامه های مختلف با همکاری برخی از دستگاههای دولتی خبرداد .

خسروی وفا: باریهای پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک ٢٠٢٠ است

آریا جوان - رییس کمیته ملی پارالمپیک دلیل موفقیت کاروان ورزشی ایران را حمایتهای حکومتی ، رسانه و برنامه ریزی دانست و تاکید کرد بازی های پاراآسیایی جاکارتا برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک ٢٠٢٠ است.

دکتر سلطانی فر: از تجربیات موفق رشته های پایه بلاروس استفاده می کنیم

آریا جوان - کشورهایی که قبل از فروپاشی ،عضو اتحادیه جماهیر شوروی بودند در ورزش های پایه و پرمدال همچون دو و میدانی ،شنا و ژیمناستیک تجربیات ارزنده ای دارند که با توجه به سمت و سوی جدی ما به سرمایه گذاری بر روی این رشته ها از ظرفیت های این کشور بهره خواهیم برد.

رییس فراکسیون ورزش مجلس گفت : اهتمام دولت و مجلس به ورزش قابل تقدیر است

آریا جوان - اهتمام دولت و مجلس به مقوله ورزش با وجود تنگناهایی که وجود دارد قابل تقدیر است اما آنچه مسلم است باید در ابعاد مختلف با هدف پیشرفت های بیشتر آسیب شناسی صورت گیرد.

دکتر سلطانی فر: از هم اکنون برنامه ریزی برای موفقیت در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 را آغاز کرده ایم

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد : برنامه ریزی برای حضور موفق در بازی های المپیک و پاراالمپیک 2020 توکیو از هم اکنون شروع شده و اعتقاد داریم با تمرکز در فاصله 2 سال تا این رویدادها همراه با تلاش و تدبیر و برنامه ریزی کسب یک نتیجه تاریخی در المپیک و پارالمپیک هم امکانپذیر است .

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت :ورود زنان به ورزشگاه باید در یک فضای آرام و تعاملی مورد گفتگو قرار گیرد

آریا جوان - رییس کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش سهم عمده ای در کاهش آلام مردم و جامعه دارد به همین دلیل باید از ظرفیت ورزش برای تحقق این مهم به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

تقدیر رییس سازمان بسیح از وزیر ورزش و جوانان

آریا جوان - تقدیر سرتیپ پاسدار غیب پور رییس سازمان بسیج مستضعفین از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مناسبت اجتماع بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص)در ورزشگاه آزادی با حضور مقام معظم رهبری

مصطفی کواکبیان: در سنگر خانه ملت از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی حمایت می کنیم

آریا جوان - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزش ی گفت: ورزش کشور توفیقات بسیار خوبی در سال جدید به دست آورده است.

جانشین فرماندهی یگان های ویژه کشور: تعاملات وزارت ورزش و نیروی انتظامی در بالاترین سطح است

آریا جوان - سردار جان‌نثاری جانشین فرماندهی یگان های ویژه کشور در مورد چگونگی تعامل وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال با نیروی انتظامی، گفت: در گذشته مشکلاتی داشتیم ولی خوشبختانه در حال حاضر تعاملات ما در بالاترین سطح است.

استعفای چند تن از روسای فدراسیون ها بدستمان رسیده است / سرپرستان فدراسیون های مشمول قانون بازنشستگان تا قبل از 24 آبان معرفی می شوند / تحت هیچ شرایطی سرپرست، نامزد ریاست فدراسیون نخواهد شد

آریا جوان - مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان گفت: سرپرستان آن دسته از فدراسیون هایی که مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند تا قبل از 24 آبان ماه که آخرین مهلت قانونی است، طبق اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی و کاملا برابر موازین قانونی و رعایت مقررات بین‌المللی انتخاب و معرفی می شوند.

محمدیان: 30 درصد کاروان خودباوری و امید بانوان بودند و 28 درصد از مدال ها را هم بدست آوردند/ امیدوارم در چهارسال بعد مدال آوری بانوان به 50 درصد برسد

آریا جوان - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه 28 درصد مدال های کاروان ورزشی خودباوری و امید را دختران به ارمغان آوردند اظهار داشت: سهم حضور بانوان در کاروان ورزشی ایران برای حضور در بازی های پاراآسیایی 2018 به 30 درصد رسید که تقریبا معادل آن هم مدال بدست آمد .

احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزش ی را دوچندان می کند

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان توجه مسئولان نظام به ورزش را مورد توجه قرار داد و از عنایات رهبر معظم انقلاب به ورزش به نیکی نام برد و تاکید کرد که وظیفه مدیران ورزش ی با این توجهات بیشتر و سنگین تر شده است.

از برقرار کنندگان نظم و امنیت در مسابقات ورزشی کشور تجلیل شد

آریا جوان - ​مراسم تجلیل از برقرار کنندگان نظم و امنیت در مسابقات ورزشی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان و رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال در هتل المپیک تهران برگزار شد.

با المپیاد استعدادهای ورزشی برای المپیک ها آماده می شویم / هرساله 2400 استعداد برتر به چرخه ورزش کشور اضافه می شوند

آریا جوان - در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها ، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان همراه با مدیران کل این حوزه با مدیران استانی پیرامون برگزاری المپیاد استعدادهای ورزشی به بحث و تبادل نظر پرداختند و روند اجرای این المپیاد همچنین برنامه های آینده این حوزه تشریح شد.

تندگویان: هیچ زوجی در نوبت وام ازدواج نمی ماند

آریا جوان - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گردهمایی مدیران کل استانی ورزش و جوانان سراسر کشور گفت: برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی استان ها مهم ترین دغدغه مدیران کل در حوزه جوان باید باشد.

سیامند رحمان رکورد شکست و طلایی شد

آریا جوان - نمایندگان دسته به علاوه 107 کیلوگرم پاراوزنه برداری ایران موفق به کسب مدال های طلا و نقره بازی های پارآسیایی 2018 اندونزی شدند.

بسکتبال با ویلچر ایران فینالیست شد

آریا جوان - تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران امروز (جمعه ) در رویارویی با تیم کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی به پیروزی دست یافت و راهی فینال این رقابت ها شد .

نصرتی پنجمین طلای کاروان المپیک جوانان را به خود اختصاص داد

آریا جوان - بوینس آیرس محمد نصرتی نماینده وزن 92 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان که با شکست حریفانی از برزیل و روسیه به دیدار فینال سومین دوره بازیهای المپیک جوانان راه یافته بود دقایقی پیش با نتیجه 3بر 1 عثمان آیدین از ترکیه را نیز مغلوب کرد و به مدال طلای این دوره از بازیها دست یافت.

رکورد تاریخی ایران در پاراآسیایی اندونزی با 51 مدال طلا / جایگاه سوم برای کاروان خودباوری و امید

آریا جوان - کاروان ورزشی کشورمان در این رقابت‌ها با 212 ورزشکار شرکت کرد و موفق به کسب 51 طلا، 42 نقره و 43 برنز (مجموع 136 مدال) شد تا با یک رتبه صعود نسبت به دوره قبلی در رده سوم قرار بگیرد.

فرامرزیان: حمایت از تولیدات داخلی مستلزم عزم ملی است/ برابر آیین‌نامه پاداش پارآسیایی‌ها پرداخت خواهد شد

آریا جوان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: امید داریم با حمایت دولت در مراسم تجلیل از قهرمانان بتوانیم از زیر دین ورزشکاران خارج شویم.

دکتر سلطانی فر: سیاست کلی دولت و وزارت ورزش و جوانان حمایت از کالای داخلی است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان صبح امروز پس از افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزش ی در جمع خبرنگاران گفت: امیدوارم روند موفقیت ورزش ایران در سال 97 ادامه داشته باشد.

تاکید بر توسعه هدفمند فعالیت های قرآنی وزارت ورزش و جوانان

آریا جوان - مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: توسعه فعالیت‌های قرآنی در وزارت ورزش و جوانان به صورت هدفمند و با محوریت ترویج فرهنگ قرآن در میان جوانان و ورزش کاران با استفاده از راهبردهای نوین و راهکارهای جدید در پیش گرفته شده است

نوری طلای جودو نابینایان را کسب کرد

آریا جوان - وحید نوری جودوکار نابینای وزن منهای 90 کیلو کشورمان با غلبه بر حریف ازبکستانی خود به مدال طلای بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا دست یافت.

زندی در فینال W1 تیروکمان طلا گرفت

آریا جوان - کماندار کشورمان در فینال رقابت‌های تیروکمان W1 با شکست نماینده چین به عنوان قهرمانی رسید.

ایران به رده سوم جدول بازیهای پاراآسیایی صعود کرد

آریا جوان - کاروان ورزشی ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی تاکنون با کسب مجموع 65 مدال (23 طلا، 20 نقره و 22 برنز) به جایگاه سوم جدول رده بندی توزیع مدال ها صعود کرد.

گلف ایران باید المپیکی شود/ در انتخابات فدراسیون گلف نماد دموکراسی را شاهد بودیم

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان روند برگزاری انتخابات فدراسیون گلف را نمادی از دموکراسی دانست و از این رشته ورزش ی به عنوان رشته ای که در ایران با برنامه ریزی می تواند سهمیه حضور در بازی های المپیک را هم بدست آورد نام برد و به استفاده از تمام ظرفیت های موجود به منظور توسعه این رشته در کشور تاکید کرد.

اطلاعیه روابط عمومی شرکت توسعه پیرامون هزینه بازسازی استادیوم آزادی

آریا جوان - ​روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزش ی کشور در اطلاعیه ای، اخبار منتشره پیرامون لزوم تامین هزینه بازسازی استادیوم آزادی توسط باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.

فدراسیون والیبال در خصوص بازنشستگی مکاتبه ای با فدراسیون جهانی نداشته است/ارز ثانویه فدراسیون کشتی تامین شده است

آریا جوان - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که فدراسیون والیبال در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان با فدراسیون جهانی مکاتبه نداشته و فقط در حد یک سوال بصورت تلفنی استعلام شده است و مشکل خاصی نیست . این مقام مسئول درباره ارز ثانویه برای ورزش هم عنوان کرد: بر اساس اولویت اعزام ها و حمایت دولت ارز ثانویه هم به ورزش تعلق می گیرد.

متقیان طلای پرتاب دیسک بانوان را کسب کرد

آریا جوان - «هاشمیه متقیان» پرتابگر بانوی کشورمان به مدال طلای پرتاب دیسک بانوان کلاس F56/57 بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا رسید.

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف شد

آریا جوان - مجمع انتخابات رییس فدراسیون گلف حمید عزیزی را با 21 رای به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب کرد.

طلای پرتاب دیسک و رکورد آسیا به ایران رسید

آریا جوان - مهدی اولاد نماینده ایران در ماده پرتاب دیسک بازی های پاراآسیایی 2018 مدال طلای این ماده را از آن خود کرد و رکورد آسیا را هم شکست.

امیدوارم با قهرمانی تیم ملی فوتبال موفقیت های ورزش ایران در سال 97 کامل شود/ حقمان است که پس از سال ها در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه موفقیت های خوبی در سال 97 نصیب ورزش ایران شده است ابراز امیدواری کرد که با قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا موفقیت های ورزش ایران در سال جاری تکمیل شود.

سردار مطهری زاده: تماشاگران مهمان ما هستند / همکاری تماشاگران با پلیس بهترین خاطره را رقم می زند

آریا جوان - فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ معتقد است تماشاگران فوتبال مهمان آنها هستند و یگان ویژه هم با درک آنها تلاش می کند در امنیت کامل و بدون دغدغه، بازی فوتبال برای تماشاگران سپری شود . سردار مطهری زاده بهترین خاطرات خود در ورزشگاه آزادی را همراهی تماشاگران در برگزاری رویدادهای ورزشی دانست و از تماشاگران ایرانی به عنوان بهترین تماشاگران دنیا نام برد.

دکتر سلطانی فر: تا سه سال آینده امکانات ورزشی مجزا برای ورزشکاران معلول در 500 شهر ایران خواهیم داشت / ماجد راشد: توجه دولت ایران به ورزش معلولان شایسته تقدیر است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز پروژه های زیادی در حال اجرا در ایران داریم که طی 2 ، 3 سال آینده تقریبا در تمام شهرهای کشور که حدود پانصد شهر است، امکانات ورزشی مجزا برای ورزشکاران معلول خواهیم داشت.

سپهوند در پرتاب دیسک طلایی شد

آریا جوان - فرزاد سپهوند پرتابگر دیسک کشورمان علاوه بر کسب مدال طلای بازی های پاراآسیایی جاکارتا، رکورد جهان را نیز جابجا کرد.

ایزدیار در کسب طلا هت تریک کرد

آریا جوان - دارنده 2 مدال طلای بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018 بار دیگر موفق به کسب مدال طلا در این مسابقات شد.

عذرا مهدوی کیا طلا گرفت

آریا جوان - عذرا مهدوی کیا نماینده ایران مدال طلای رقابت های دوی 1500 متر بانوان بازی های پاراآسیایی جاکارتا را از آن خود کرد تا هفتمین طلای کاروان ایران را در این رقابت ها ضرب کرده باشد.

علی نجیمی طلایی شد

آریا جوان - مدال طلای رقابت های دوی 200 متر مردان بازی های پاراآسیایی جاکارتا به «وحید علی نجیمی» نماینده ایران رسید.

دومین مدال طلای ایزدیار ضرب شد

آریا جوان - صاحب نخستین طلای کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی بار دیگر موفق به کسب این مدال خوشرنگ در رشته شنا شد.

جوانمردی و ارم به طلا و نقره تپانچه بادی 10 متر دست یافتند

آریا جوان - «ساره جوانمردی» بانوی تیرانداز طلایی ایران روز سه شنبه و در ادامه بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی با کسب دومین نشان زرین در ماده تپانچه بادی 10 متر بانوان کلاس Sh1 شگفتی ساز شد و با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد.

با رفع اشکالات کنفدراسیون فوتبال آسیا تا 10 سال در آرامش می توانیم میزبان رویدادهای بین المللی باشیم/ برای رفع اشکالات ورزشگاه ازادی 15 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم

آریا جوان - فرهاد نیکو خصال مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار رفع 19 مشکل در ورزشگاه ازادی تهران شده است که امروز در جلسه ای مشخص شد که برای رفع آن باید 15 میلیارد تومان هزینه کنیم و زمان چندان زیادی هم نداریم .

تاکید وزیر ورزش و جوانان بر اجرای قانون و یکسان بودن همه افراد در مقابل قانون است

آریا جوان - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد؛ دکتر سلطانی فر در موضوع اجرای قانون بازنشستگان از فردی نام نبرده است، تاکید ایشان بر اجرای قانون و یکسان بودن همه افراد در مقابل قانون است.

پیگیر برطرف شدن مشکلات مجموعه ورزشی خلیج‌فارس هستم

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با تأکید بر اینکه بنده به جد پیگیر فعال شدن مجدد پروژه‌های راکد مانده ورزشی استان هرمزگان هستم، گفت: امیدوارم به‌زودی شاهد برطرف شدن مشکلات ورزشگاه خلیج‌فارس بندرعباس باشیم.

طلا، نقره و برنز پرتاب دیسک به ایران رسید

آریا جوان - نمایندگان ایران هر سه مدال طلا، نقره و برنز رشته پرتاب دیسک بازیهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا را از آن خود کردند. نماینده وزن منهای 60 کیلوگرم تیم جودوی نابینایان کشورمان هم مدال برنز گرفت.

محمدمهدی تندگویان: در 6 ماه اول امسال نزدیک به 600 هزار وام ازدواج پرداخت شده است

آریا جوان - چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سقز صبح امروز با حضور کامیل کریمی فرماندار این شهر، حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان کردستان و محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

آغاز ساخت خانه جوان شهرستان بانه

آریا جوان - پیش از ظهر امروز کلنگ احداث خانه جوان شهرستان بانه توسط محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به زمین زده شد.

دکتر سلطانی فر: با همان توجهی که به ورزش مردان داریم به ورزش بانوان پرداخته ایم / امام نهروانی: امیدوارم بتوانیم از تجربیات ایران در حوزه ورزش و جوانان بهره برداری کنیم

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان کشورمان عصر امروز به وقت جاکارتا، با وزیر ورزش و جوانان اندونزی در محل وزارتخانه این کشور دیدار و در خصوص نحوه همکاری های مشترک میان تهران و جاکارتا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پرچم دار کاروان خودباوری و امید طلایی شد

آریا جوان - فینال رقابت‌های تیراندازی 50 متر با حضور دو نماینده ایران انجام شد که ساره جوانمردی نماینده ایران بار دیگر قهرمانی را از آن خود کرد.

ورزش همگانی تفکر ویژه و مهندسی می‌خواهد

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون ورزش های همگانی طیف گسترده ای از فعالان را تحت پوشش قرار می دهد.

ساير مطالب

ریحانه خسروشاهی دبیر ستاد اجرایی ماده 88 و ماده 5 وزارت ورزش و جوانان شد

یک ایرانی عضو کمیسیون زنان فدراسیون جهانی موتورسواری شد

دومین طلای کاروان ایران به نام سیفی پور ثبت شد/ نقره و برنز پرتاب نیزه بر گردن عزیزی و حسینی

دکتر سلطانی‌فر: ایزدیار با عزت و افتخار قهرمان شد/ امیدوارم بچه‌های پارالمپیکی افتخار بچه‌های المپیکی را تکمیل کنند/ بازی‌های پاراآسیایی آوردگاه انسان‌های بااراده است

توسعه کشور نیازمند همراهی و مشارکت جوانان است/ مهارت افزایی را سمن ها دنبال می کنیم

در تمام سخنرانی های مقام معظم رهبری به حوزه جوانان تاکید شده است

دستیار: سخت تمرین دیدار ما برابر چین است

دکتر سلطانی فر اولین مدال طلای کاروان ایران را به شاهین ایزدیار اهدا کرد

تاکید معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان بر لزوم توسعه فعالیت های موسیقی جوانان در کردستان

دکتر سلطانی فر از دهکده بازی های پاراآسیایی بازدید کرد

قضاوت داور اهل شهر ری در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا 2018

30 مهر زمان برگزاری انتخابات فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس

دیدار دکتر صالحی امیری با توماس باخ

ایزدیار اولین طلایی کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی اندونزی

تندگویان: وظیفه اول ما ایجاد اشتغال برای جوانان است

محمدمهدی تندگویان به سنندج سفر کرد

حضور وزیر ورزش و جوانان در سالن برگزاری مسابقات والیبال نشسته

دکتر سلطانی فر: اینجا آوردگاه انسان های با اراده است/ امیدوارم موفقیت های ورزش ایران در بازی های پاراآسیایی هم استمرار یابد

تندگویان از خانه موسیقی جوانان کردستان بازدید کرد

مراسم افتتاحیه بازی‌های پارآآسیایی با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد

فدراسیون های ورزشی در برابر قانون منع بکارگیری بازنشستگان مقاومتی نخواهند کرد/ از تجارب ارزنده روسای فدراسیون های ورزشی استفاده خواهد شد

جشنواره « ورزش و محیط زیست » برگزار می شود

ایران در جاکارتا حریفان قدری دارد/ برای تکرار نتیجه دور قبل به میدان می رویم

انتصاب اعضای کمیته پدافند غیر عامل و کمیته راهبردی امنیت اطلاعات وزارت ورزش و جوانان

همایون پور: قطعا به دور دوم رقابت های بسکتبال باویلچر صعود می کنیم

دستیار: رقابت سختی با تیم های ژاپن و کره جنوبی داریم

باز هم مدال طلا را به نام ما ضرب می کنند

دیدار مسئولین و مدال آوران فدراسیون اسکیت با رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک

مظلومی: هدف ورزشکاران کسب مدال طلا و ارتقاء جایگاه ایران در بازی های پاراآسیایی است/افزایش تعداد بانوان ورزشکار نشانه رشد ورزش قهرمانی است

صمیمی: ورزشکاران برای حفظ جایگاه ایران هم قسم شده اند

عبدالحمید احمدی: دل ورزش ی های اصیل در هر حالتی برای ورزش می تپد

دکتر سلطانی فر وارد جاکارتا شد

بازی های پاراآسیایی جاکارتا از امروز آغاز می شود

نعیم آبادی: تلاش می کنیم مدال نقره مسابقات پاراآسیایی ازآن ما شود

حسام آبادی: از مردم میخواهم ما را دعا کنند تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم

رواسی:سیامند می‌تواند بازهم رکورد جهان را ارتقا دهد

نباتی: تیم ملی گلبال در آمادگی کامل است/ تکرار قهرمانی اینچئون هدف ماست

صالحی: خوب بازی کردن، احترام گذاشتن به حریف است

جوان ترین بسکتبالیست اعزامی ایران: هدفم کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقات است/آرزو دارم، لژیونر شوم

مهرزاد: می خواهم با کسب مدال طلا دل مردم شاد شود

بدنبال کسب مدال های خوشرنگ برای ایران هستیم

بازی های پاراآسیایی پیش مقدمه رقابت های المپیک توکیو است

سعادتمند: درتلاشیم دومین زنگ طرح استعدادیابی را در بخش معلولان کشور به‌صدا‌در‌آوریم

مرادی مقدم: امیدوارم یک مدال طلا بگیرم و یک مدال برنز

زیراهی: نباید هیچ دیداری برای مان بیشتر از یک ساعت طول بکشد!

سجاد محمدیان: همه برای سومی در آسیا می جنگیم

شادی پریدر: کسب 2 مدال در شطرنج بازی های پاراآسیایی قطعی است

خالوندی: همه مدال ها در دو ماده پرتاب نیزه به ایران می رسد

پرچم ایران در دهکده مسابقات به اهتزاز درآمد

نعمتی: پرامید و جنگنده تر در بازی های پارا آسیایی شرکت می کنم

مرتضی مهرزاد: تنها رقیب مان خودمان هستیم

متقیان: هدفم در بازی های پاراآسیایی کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو است

احمدزاده: طلا و نقره پرتاب وزنه بین ایرانی‌ها تقسیم می شود

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته: تلاش ما بهترین نتیجه در بازی های پاراآسیایی است

سطح بازی‌ها بالا است اما برای کسب سکو می‌جنگیم

با وجود رقبای سرسخت آماده درخشیدن در جاکارتا هستم

ارم: امیدوارم اتفاقات شیرینی در انتظار کاروان ایران باشد

مربی تیم ملی پاراوزنه برداری: رکورد شکنی ملی پوشان منوط به تصمیم کادر فنی است

محدث: ارتقای کیفی ستادهای ساماندهی جوانان در استان ها از اولویت های مهم وزارت ورزش و جوانان است

کاروان ورزشی پارآسیایی ایران وارد جاکارتا شد/ هادی رضایی: پرچم ایران روز پنج شنبه 12مهر به اهتزاز در می اید

خسروی وفا: تلاش ما دستیابی به جایگاه سوم جدول توزیع مدال ها است

سیامند رحمان: اگر کادر فنی اجازه دهد رکورد خود را ارتقا می دهم

در شرایط بهتری هستم و ظرف سه روز آینده می توانم از بیمارستان مرخص شوم و در خدمت ورزش خواهم بود

مهدیه خاکباز: بر نداشته ها تمرکز نمی کنیم/ امید ما قرار گرفتن بر روی بهترین سکوی جاکارتا است

جوان ترین و مسن ترین ملی پوشان ایران ی در رقابت های پاراآسیایی

گفت و گو با اولین بازنشسته مدیران کل ورزش و جوانان کشور بعد از ابلاغ قانون

دبیر فدراسیون بدمینتون منصوب شد

انتصاب عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی

تماس وزیر ورزش و جوانان با گرشاسبی در اردوی پرسپولیس / آرزوی موفقیت دکتر سلطانی فر برای نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا

گل محمدی: 56هزار متر مربع به سرانه ورزشی استان تهران افزوده خواهد شد

با تدابیر دولت تدبیر و امید و تأکیدات رییس جمهور، مسیر سازندگی کشور ادامه خواهد داشت

سالن ورزشی چند منظور مارلیک ملارد با حضور دکتر سلطانی فر افتتاح شد

دیدار ورزش کاران با رهبر معظم انقلاب، استثنائی ، خارق العاده و منحصر به فرد بود

دکتر سلطانی فر: قانون منع بکار گیری بازنشستگان قطعا در ورزش هم اجرا می شود

فاز اول استادیوم پنج هزار نفری ملارد توسط دکتر سلطانی فر افتتاح شد

سالن ورزشی چند منظوره شهدای مهر آذین ملارد با حضور دکتر سلطانی فر افتتاح شد

دکتر سلطانی‌فر، عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی را منصوب کرد

رسول خادم : گزارشی از وضعیت تیم های ملی ارایه شد و برای حل مشکلات ارزی و مالی کشتی ایران صحبت کردیم

کریمی: فاز اول استادیوم پنج هزار نفری ملارد امروز توسط دکتر سلطانی فر افتتاح می شود

آخرین اردوی تیم ملی تیراندازی قبل از اعزام به المپیک جوانان برگزار شد

ذوالفقاریان ملی پوش تیراندازی ایران: تمام تلاشم را برای موفقیت در آرژانتین خواهم کرد

بازدید نمایندگان وزارت ورزش و جوانان از امکانات میزبانی استان قزوین در المپیاد نخبگان

نامه وزارت اقتصاد برای خصوصی سازی استقلال و پرسولیس به کمیسیون اقتصادی رسیده است

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها وزارت ورزش و جوانان: وزیر ورزش و جوانان بر اجرای قانون بازشنستگی روسای فدرسیاون ها تأکید جدی دارد/بازنشستگی روسای هیئت‌ها تبعات مالی سنگینی دارد

چهل سال ورزش-چهل سال افتخار شعار هفته تربیت بدنی ورزش انتخاب شد

رئیس اداره فنی و مهندسی :سالن شهدای نوده بر ورزش حاشیه شهر مشهد تاثیر مثبتی داشته است

بعد از درخواست فدراسیون ها، مراحل اداری معافیت خدمت سربازی قهرمانان آغاز می شود

آغاز مرحله دوم سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان

سعادتمند: 2500 ورزشکار نخبه المپیاد استعدادهای برتر ورزشی تحت حمایت قرار می گیرند

اردوی پاراآسیایی ها سرشار از انگیزه ی مضاعف است/ دولت نگاه ویژه ای به ورزش جانبازان و معلولین و بانوان دارد

به مدال آوری بانوان در رقابت های پاراآسیایی امید داریم/ کسب سهمیه برخی بانوان برای پارالمپیک 2020 نوید بخش آینده روشنی است

نایب رئیس کمیته ملی المپیک: ورزش جانبازان و معلولین حرکت هدفمندی دارد/ یقین داریم ورزش کاران دارای معلولیت افتخار خود را تکرار می کنند

معاون رئیس جمهور در امور بانوان از اردوی تیم های ملی اعزامی به جاکارتا بادید کرد

در همه شهرستان های کشور دوره های آموزشی برگزار کردیم/ پرداخت بیش از 8300 میلیارد تومان وام ازدواج در 6 ماه اول سال 97

رئیس مرکز مطالعات: طی نیاز سنجی پژوهشی از معاونت ها و واحدهای وزارتخانه اولویت‌های پژوهشی سال 1397وزارت ورزش و جوانان در شورای پژوهش به تصویب رسید.

مدیران و روسای فدراسیون های ورزشی فرمایشات رهبر انقلاب را در دیدار با جامعه ورزش و قهرمانان ملی فصل الخطاب خود بدانند / خدمت به قهرمانان و ورزشکاران برای همه ما افتخار است

مشکلات خانه های جوان سطح استان بررسی شد

دیدار با رهبر انقلاب حال وهوای به خصوصی داشت

هفت پروژه ورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح می شود

تاکنون ارزیابی عملکرد سیزده فدراسیون ورزشی حاضر در بازیهای آسیایی انجام شده است / برای المپیک 2020 نگاه وزارتخانه به فدراسیون ها و رشته ها کاملا کیفی و به میزان شانس کسب سهمیه و مدال آوری است

بهمن عسگری:راهنمایی ها و هدایت های رهبری؛باعث حاکمیت اخلاق در ورزش می شود

قهرمانان مشمول قانون معافیت سربازی با سپری شدن روند اداری و قانونی معاف خواهند شد

​برخی از روسای بازنشسته فدراسیون های ورزشی برای کناره گیری اعلام آمادگی کرده اند / این کار نشانگر قانونمداری و احترام به تصمیمات کشور است

اعزام 12 ورزشکار لرستانی به بازی های پارااسیایی 2018 جاکارتا

سرپرست انجمن فوتوالی: توسعه همگانی ،استعدادیابی ،اموزش و جوان‌گرایی چهار محور برنامه های ما خواهد بود

نماینده مردم چهار محال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی :سوابق اجرایی و تجربه بالای دکتر سلطانی فر، گره گشای مشکلات ورزش کشوراست

موانع پیش روی ورزش باید حل شود/ جلسه فراکسیون ورزش با دکتر سلطانی‌فر پس از مسابقات پارالمپیک برگزار می‌شود

ملی پوش تیم ملی کبدی در بازیهای آسیایی جاکارتا:دیدار با رهبرمعظم انقلاب انگیزه ورزشکاران را دوچندان ‌کرد

باحکم وزیر ورزش و جوانان امیاری مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان شد

خادم: صبوریان نیرویی ارزشمند در عرصه ملی است / فتاحی مدیری توانمند و با تجربه برای کمک به ورزش استان است

تشکیل سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان چقدر هزینه دارد؟

هدف کاروان ورزشی ایران در آرژانتین اخلاقی و مدال آوری است/در کسب سهمیه ، ورزشکاران ایران ی عملکرد خوبی داشتند

کاروان ایران در این بازی ها یک کاروان کیفی است /حفظ و ارتقاء جایگاه هدف کاروان اعزامی به بازی های 2018پارااسیایی است

وزیر ورزش و جوانان : تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان سال به سال بهتر می‌شود

فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی شد

اصغر رحیمی: ارز و لوازم مورد نیاز کاروان تامین شده است/ رویکرد المپیک جوانان ، فرهنگی و آموزشی است

دکتر صالحی امیری: هدف گذاری ما برای المپیک جوانان پرورش قهرمانان آینده ورزش کشور است

اشرفی: 286 نفر در قالب کاروان ورزشی پاراآسیایی ایران به بازیهای پاراآسیایی اندونزی اعزام می شوند

قهرمان چهارمحالی دو و میدانی آسیا: توجه رهبر معظم انقلاب به قهرمانان مثال زدنی است

ملی پوش کرمانشاه ی کبدی بانوان در رقابتهای آسیایی:احساسم از دیدار با رهبری وصف نشدنی است

تبریک رییس فدراسیون جهانی جودو به وزیر ورزش و جوانان

قهرمان چهارمحالی دو و میدانی آسیا:توجه رهبر معظم انقلاب به قهرمانان مثال زدنی است

نائب قهرمان ووشو بازیهای آسیایی:دیدار با رهبری تجربه‌ای لذت بخش و تکرار نشدنی برای من بود

سجاد مرادی: سخنان رهبری هیچ گاه از ذهنم بیرون نمی رود

وزیر ورزش ‌ و جوانان منتظر اجرای قانون منع بکارگیری از بازنشستگان نماند/ انتصاب یک معاون زن دیگر در وزارتخانه ورزش و جوانان

نیکوخصال: ورزشگاه آزادی آماده ی شهر آوردی باشکوه است

غفرانی: رشد و توسعه استارت آپ ها در البرز سرعت خوبی گرفته است / شهرستانها نسبت به برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان اهتمام بیشتری داشته باشند

وزیر ورزش: تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان سال به سال بهتر می‌شود

هدیه کاظمی: توجه رهبر انقلاب به ورزش و ورزشکاران قابل ستایش است

جدال شطرنج بازان ایران با ملی پوشان بلاروس و اسلواکی

جام‌بزرگ: مدال ها و اهمیت تیراندازی ، ارزش سرمایه گذاری دارد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی :مجلس از پاسخ وزیر ورزش و جوانان قانع شد

اهدای مدال تیراندازی با کمان بازیهای آسیایی به رهبر انقلاب توسط فرشته قربانی

نیما محبوبی: نصایح رهبر معظم انقلاب را سرلوحه راه مان قرار می دهیم

برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون گلف به تاریخ 18 مهرماه موکول شد

توضیحات وزیر ورزش در صحن علنی بسیار امیدوار کننده و روشنگرانه بود/نتایج ورزش کشور قابل تقدیر است

ملی پوش شنا: با امید و انگیزه در جاکارتا بهترین نتیجه را کسب می‌کنیم

ملی پوش خراسانی بسکتبال کشورمان:دیدار بارهبری بزرگترین آرزویم در زندگی بود

از اعتماد و توجه نمایندگان مردم به خدمات و تلاش های دکتر سلطانی فر و وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم

حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری، انگیزه ورزشکاران را مضاعف می کند

راحله نادری ملی پوش البرزی کبدی بانوان:از توجه و نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به ورزش بانوان، به خود می بالیم

حسین نوری ملی پوش البرزی کشتی فرنگی:دیدار با رهبر معظم انقلاب موجب تلاش بیشتر ورزشکاران برای افتخارآفرینی در آینده خواهد شد

نصایح رهبر معظم انقلاب را سرلوحه راه مان قرار می دهیم

پاسخ دکتر سلطانی فر به نماینده زابل، منطقی و قانع کننده بود / سلطانی فر نگاه جامعی به ورزش دارد

ملی پوش کوراش کشورمان: لذت دیدار با رهبر فراتر از کسب مدال المپیک بود

مریم امیدی پارسا: سخنان رهبر عزیزمان بسیار به ما انگیزه و روحیه داد

دیدار با رهبر معظم انقلاب خستگی جاکارتا را از تنمان خارج کرد/دیدار با رهبری لذت بخش بود

دکتر سلطانی فر: از عنایت والای مقام معظم رهبری به فرزندان شان در عرصه ورزش سپاسگزارم / تفقد ویژه رهبر انقلاب به جوانان ی که برای اعتلا و سربلندی کشورمان تلاش می کنند مایه افتخار ما است/همگان در این مقطع حساس بایستی تحت رهنمودهای راهگشای ایشان برای سربلندی

دکتر سلطانی فر:سرانه فضای ورزشی به ازای هر نفر بیش از یک متر مربع است

نماینده زابل از پاسخ دکتر سلطانی فر قانع شد