پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

ورزش

صالحی امیری:کی روش حق دخالت در امور داخلی کشور را ندارد/سرمربی تیم ملی فوتبال موظف است در چارچوب قراداد فقط به هدایت فنی تیم ملی بپردازد

آریا جوان - رییس کمیته_ملی_المپیک کشورمان در واکنش به اظهار نظر اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: کی روش موظف است در چارچوب قراداد خود به هدایت فنی تیم ملی پرداخته و حقی برای دخالت در امور داخلی کشور را ندارد.

داورزنی : انتظار بهترین نتیجه ممکن را داریم

آریا جوان - بعد از بازی ایران مقابل عراق و صعود بعنوان سرگروه در جام ملتهای آسیا،پاداش مرحله اول تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا پرداخت شد .

فراخوان دعوت به همکاری از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه ورزش روستایی عشایری

آریا جوان - دفتر توسعه ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان از سازمان های مردم نهاد قعال در حوزه توسعه ورزش روستایی و بازی های بومی محلی دعوت به همکاری کرد.

مجلس به دنبال افزایش وام ازواج است / دولت و مجلس بر اجرای قانون تسهیل ازدواج تاکید دارند / مسکن موقت جوانان نیازمند اعتبار دولت است

آریا جوان - زهره آشتیانی گفت: مجلس به دنبال این است که مبلغ وام ازدواج را از 15 به 25 میلیون تومان برای هر یک از زوجین افزایش دهد و این موضوع در دستور کار مجلس قرار دارد ولی هنوز مصوب نشده است.

کیوان خسروی: در دوران مدیریت دکتر سلطانی فر اتفاقات ورزش کشور جدی تر پیش می رود

آریا جوان - سخنگوی شورای امنیت ملی کشور در جلسه مشترک امروز روسای فدراسیون های ورزش ی با وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از مهم ترین وجوه تولید قدرت نرم ورزش است که رهبر معظم انقلاب بارها به آن اشاره کرده اند.

فجر چهلم عرصه دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است / دکتر سلطانی فر از وزرای پیشگام در تشکیل ستاد فجر چهلم است

آریا جوان - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت : دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه دینی ، انقلابی و اداری است .

تندگویان: محیط آزمایشی برای فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی جوانان فراهم است / می خواهیم جوانان را برای مدیریت کار گروهی پرورش دهیم

آریا جوان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدوارم به این سمت برویم که وامهای تشکلی پرداخت شود تا تشکل های در اجرا، تولید و صنعت توانمند شوند نه فقط اشخاص. ما در حقیقت می خواهیم یک نوع کار گروهی را ترویج کنیم و جوانان را برای مدیریت کار گروهی آینده کشور پرورش دهیم.

فریده هادوی: زیربنای پیشرفت امروز ورزش بانوان ، تاسیس فدراسیون ورزش زنان مسلمان بود

آریا جوان - پیشکسوت ورزش بانوان و مربی سابق تیم ملی بسکتبال اعتقاد دارد راه اندازی مجدد فدراسیون ورزش زنان مسلمان علاوه بر ایجاد شور و شوق بین دختران ورزش کار، انگیزه بانوان را هم در رشته های مختلف ورزش ی چندین برابر می کندو

بیمه ازدواج دانشجو با بیمه ازدواج جوانان تلفیق می شود

آریا جوان - سرپرست دفتر برنامه ریزی وتوسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اکنون هم بیمه ازدواج جوانان و هم بیمه ازدواج جوانان دانشجو یک تجربه نیمه کاره است که با طرح موضوع و بررسی نقاط مثبت و منفی آن سعی می کنیم در حد توان آن را به کمال و پختگی برسانیم.

دکتر صالحی امیری در چهل و ششمین نشست مجمع عمومی کمیته ملی المپیک : با باور راسخ تر برای کارنامه درخشان تر تلاش می کنیم /در ورزش ایران منیت ها را به ما تبدیل کردیم

آریا جوان - دکتر سید رضا صالحی امیری تاکید کرد: می خواهیم سال پیش رو را بهتر از سال گذشته و با کارنامه درخشان تر و باور راسخ تر طی کنیم .

فریده شجاعی:تشکیل فدراسیون اسلامی ورزش زنان اقدام تاریخی بود/ از این فرصت می‌توانیم کرسی‌های بین‌المللی بانوان را در سطح جهانی افزایش دهیم

آریا جوان - نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال بر این باور است تشکیل مجدد فدراسیون اسلامی به نوعی دیپلماسی بین المللی برای بانوان به شمار می‌رود.

برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور اتفاق ویژه و منحصر به فرد بود/ هرگز اجازه نمی دهیم حاشیه به ورزش ایران ضربه بزند

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور را اتفاقی منحصر به فرد خواند و اظهار داشت : با استمرار و تمرکز در برگزاری این رویداد حتما تاریخ سازان آینده ورزش کشور پرورش پیدا می کنند .

طاهریان از حمایت های وزیر ورزش و جوانان برای احیای دوباره فدراسیون بین المللی ورزش زنان تشکر کرد.

آریا جوان - نایب رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص احیای دوباره فدراسیون بین المللی ورزش زنان گفت: این اتفاق بزرگ علاوه بر فعالیت الگودهی به زنان مسلمان میتواند فضایی را فراهم کند که زنان بتوانند در ورزش هایی که پوشش ندارند بدون پوشش حضور پیدا کنند.

دومین نشست تخصصی بررسی راه کارهای اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان برگزار شد

آریا جوان - دومین نشست بررسی تخصصی و کارشناسی راه کارها و موانع اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان به همت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان و با حضور سرپرست این حوزه و نمایندگان دستگاه های متولی در قانون مذکور برگزار شد.

١٣٣ میلیارد تومان در قالب سفر هیات دولت به ورزش استان گیلان اختصاص پیدا می کند / راه حل برون رفت از شرایط کنونی افزایش تولید داخلی و حمایت از بخش خصوصی است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد : زمانی می توانیم از گردنه سخت مشکلات عبور کنیم که که از همه ظرفیت ها و توانمندی های کشور استفاده کنیم چرا که منابع دولت محدود است و باید با بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی تولید داخلی کشور را افزایش دهیم.

فرامرزیان عضو ستاد برنامه ریزی تحول اداری کشور شد

آریا جوان - جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استخدامی کشور ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان را به عنوان عضو ستاد برنامه ریزی تحول اداری کشور منصوب کرد.

وزیر ورزش وجوانان :١٠٠ زمین چمن مصنوعی فوتبال در خراسان رضوی احداث می شود

آریا جوان - وزیر ورزش وجوانان پس از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان وزارت ورزش و جوانان و استاندار ی خراسان رضوی، از احداث ١٠٠ زمین چمن مصنوعی فوتبال در این استان خبر داد.

دکتر سلطانی فر : تیم ملی کاملا مورد حمایت کشور و مردم است / مرتباً با رییس فدراسیون در مورد تیم ملی در ارتباط هستیم / بازیهای تیم ملی را مانند همیشه با علاقمندی زیاد دنبال می کنم

آریا جوان - وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه تیم ملی کاملا مورد حمایت کشور و مردم است اظهارداشت : مرتباً با رییس فدراسیون در مورد تیم ملی در ارتباط هستیم و بازیهای تیم ملی را مانند همیشه با علاقمندی زیاد دنبال می کنم

فرامرزیان :استقلال ، آزادی و سربلندی ایران اسلامی مدیون ایثارگران است

آریا جوان - معاون توسعه مدیریت و‌منابع وزارت ورزش و جوانان ایثارگریهای هشت سال دفاع مقدس را مورد توجه قرار داد و استقلال و آزادی ایران اسلامی را مدیون ، شهدا، جانبازان ، آزادگان و رزمندگان دانست و حمایت از این قشر را با هدف عزت و احترام به تلاش ارزشمند آنها مورد تاکید قرار داد .

مهندس کریمی :نگهداری از مجموعه های ورزشی مهمتر از احداث اماکن ورزشی جدید است

آریا جوان - مدیر عامل شرکت توسعه و‌نگهداری اماکن ورزشی در آیین افتتاح مجموعه پنج هزار نفری آزادی ،حفظ، استفاده درست و‌نگهداری از مجموعه های ورزشی را مهمتر از احداث آنها دانست.

نماینده مردم زاوه ،تربت حیدریه و‌مه ولات:توسعه زیر ساختهای ورزشی در دولت تدبیر و امید پیشرفت بسیار خوبی داشته است

آریا جوان - نماینده مردم زاوه ،تربت حیدریه و‌مه ولات در مراسم افتتاح استادیوم پنج هزارنفری ازادی تربت حیدریه گفت: ورزش کشور در دولت تدبیر و امید هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری پیشرفت بسیار بالایی داشته است.

مهین فرهادی زاد: فدراسیون اسلامی ورزش زنان، میتواند انگیزه زنان مسلمان فعال در حوزه قهرمانی را بیشتر کند

آریا جوان - نایب رئیس فدراسیون ورزش ی بیماری خاص و پیوند اعضا گفت: راه اندازی فدراسیون اسلامی ورزش زنان، شرایط را در دنیا برای زنان مسلمانی که نمی توانستند در شاخص ها و معیارهایی که خودشان از نظر فرهنگی داشتند در میادین بین المللی حضور پیدا کنند فراهم کرد تا بتوانند خودشان را محک بزنند و انگیزه هایشان را بالا ببرند.

وزیر ورزش وجوانان: پایان امسال ،فجر چهلم را با افتتاح ده استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌گرفت

آریا جوان - وزیر ورزش و‌جوانان با آرزوی موفقیت برای تیم‌ملی فوتبال در جام‌ملتهای آسیا گفت تا پایان امسال ،فجر چهلم را با افتتاح ده استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌گرفت.

وزیر ورزش و جوانان وارد گلستان شد

آریا جوان - دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان همزمان با سفر رییس جمهور به استان گلستان وارد این استان شد .

پس از عنایت مقام معظم رهبری و پیگیری دکتر سلطانی فر ، 29 نفر از مدال آوران بازی های آسیایی از خدمت سربازی معاف می شوند

آریا جوان - 29 نفر از مدال آوران بازی های آسیایی 2018 جاکارتا مشمول قانون معاف از سربازی شده اند که فرآیند معافیت آنها آغاز شده و مراحل نهایی را سپری می کند و به زودی کارت معافیت آنها صادر خواهد شد.

گزارش زنده / ایران: 2 - ویتنام: صفر / صعود ایران به مرحله حذفی با دبل سردار و خط و نشان زوج حمله برای آسیا / جهانبخش برای بازی عراق در آب نمک ماند

آریا جوان-تیم ملی فوتبال ایران با نمایشی کاملا برتر نسبت به تیم ویتنام ، دومین بازی اش در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا را با پیروزی به پایان برد و تفاضل گلش را به هفت رساند

ماجرای دعوت پادشاه از رفتگر برای تماشای بازی تیم‌ملی در کاخ!/ تصاویر هتل سوپرلاکچری تیم ایران در دوبی/ چین و کره صعود کردند، استرالیا به جام برگشت/ دستیار مجانی و معروف کی‌روش در دوبی را بشناسید/ اعتراف عجیب گلزن اردن به تبانی با تیم فلسطین!+جدول گروه ها

آریا جوان-در هفتمین روز جام هفدهم ملتهای آسیا، اخبار عجیب و جالب کم نبود. از تماشای فوتبال شاه و کارگر کنار هم گرفته تا اعلام از پیش یک تبانی در بازی رسمی!!

البرز آماده ی میزبانی از بی سابقه ترین جام بدمینتون بین المللی فجر باحضور بزرگان جهان / حضور 32 کشور از سراسر جهان، رویدادی بی نظیر در تاریخ بیست و هشت ساله ی مسابقات بدمینتون بین المللی فجر است

آریا جوان - امیر غفرانی با اعلام خبر میزبانی البرز از بی سابقه ترین جام بدمینتون بین المللی فجر باحضور بزرگان جهان، عنوان کرد: حضور 32 کشور از سراسر جهان، رویدادی بی نظیر در تاریخ بیست و هشت ساله ی مسابقات بدمینتون بین المللی فجر است.

سلطانی فر: برای ارتقا سطح سلامتی و نشاط جامعه باید فضاهای ورزشی را توسعه دهیم/ 500 پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان در دیداربا امام جمعه کاشان گفت :امسال حدود 500 پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد که یک رکورد ویژه بود.

دکتر خادم: جایگاه بخش خصوصی در ورزش نیازمند تقویت است

آریا جوان - معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نگاه اشتباه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در بحث ورزش گفت: مشارکت و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی باید در تمامی‌ حوزه های ورزشی تقویت و احیا شود.

سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به قم وکاشان

آریا جوان - دکترمسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان امروز پنجشنبه 20 دی به قم و کاشان سفر کرده و علاوه بر بازدید از پروژه های عمرانی اقدام به افتتاح آنها نیز خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان وارد استان قم شد

آریا جوان - دکتر مسعود سلطانی فر صبح امروز به منطور افتتاح و بازدید از چند پروژه ورزشی وارد شهرستان قم شد.

دکتر سلطانی فر: همه باید تیم ملی را برای قهرمانی درجام ملتهای اسیا حمایت کنند/ قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در وزارت ورزش و جوانان اجرایی شده است

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به لزوم تمرکز همه ظرفیت ها برای موفقیت تیم ملی فوتبال درمسابقات قهرمانی جام ملت های آسیا گفت: همه باید تیم ملی را برای قهرمانی در این رقابت ها حمایت کنند.

وزارت ورزش و جوانان دخالت خود در نقل و انتقالات بازیکنان را تکذیب کرد

آریا جوان - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ، بدنبال انتشار برخی اخبار مربوط به دخالت وزارت ورزش و جوانان در نقل وانتقال بازیکنان فوتبال بویژه در تیم های پرسپولیس و استقلال ، ضمن تکذیب این اخبار ، از پیگیری قضایی خود خبر داد

غفرانی: ورزش البرز در المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت / جایگاه واقعی البرز در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، مقام سومی بود

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که "جایگاه واقعی البرز در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، سومی بود" گفت: ورزش البرز در المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.

رغبتی: جایگاه البرز در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، گویای رشد و توسعه چمشگیر ورزش این استان است / از ورزش البرز انتظار درخشان ترین عملکرد در المپیک 2020 توکیو را داریم

آریا جوان - مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، جایگاه البرز در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور را گویای رشد و توسعه چمشگیر ورزش این استان دانست.

تاکنون 33 ورزشکار چهارمحال وبختیاری به لیست مستعدین ورزشی راه یافته اند

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: 33 ورزشکار این استان از 11 رشته ورزشی در لیست منتخبین دعوت شده به اردوی استعدادهای ورزشی تیم های ملی قرار گرفتند.

انقلاب برکات زیادی در زمینه توسعه ورزش استان سیستان و بلوچستان داشته است/ از 4 مجموعه ورزشی در استان به 318 مجموعه رسیدیم

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت : مقایسه اقدامات انجام شده قبل و بعد از انقلاب، می‌تواند واقعیت‌های مهمی را برای نسل‌های پس از انقلاب آشکار کند که پیشرفت در عرصه های آموزشی، ورزشی ، محرومیت زدایی، عمرانی، توسعه و آبادانی تنها بخشی از این موارد در سیستان وبلوچستان است.

نخستین کنگره بین المللی حقوق ورزشی آغاز به کار کرد

آریا جوان - نخستین کنگره بین المللی حقوق ورزشی توسط کمیته ملی المپیک و با همکاری انجمن بین المللی زنان حقوقدان ورزشی (Wislaw) با برگزاری مراسم افتتاحیه ای در محل آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

در ملاقاتِ دوستانه دایی با سعودی‌ها در جایگاه ویژه چه گذشت؟ / عربستان، کره شمالی را گلباران کرد/ تصاویر تفریح تیم‌ملی کنار شیوخ ابوظبی!/ استخوان در گلوی کی‌روش به ‌زحمت از پسِ ویتنام برآمد/ نت‌برداری کی‌روش از دفاع ‌ِضعیف و خط حمله زهردار دو رقیب+عکس

آریا جوان-کارلوس کی روش پس از شب توفانی شاگردانش، امروز هم عصر شلوغی داشت

با کمک نیروی انتظامی ، پاس را احیا می کنیم و تصور می کنم بتوانیم بسرعت اینکار صورت بگیرد ، پاس بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است / امروز را فصلی نو در تاریخ باشگاه پاس بدانیم و هدف همه ما احیای مکتب اخلاقی پاس باشد

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه پاس بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است گفت : با کمک نیروی انتظامی ، پاس را احیا می کنیم و تصور می کنم بسرعت اینکار صورت بگیرد.

شناسایی دو هزار و 400 مستعد در المپیاد استعداد های برتر/افراد منتخب برای المپیک 2022 جوانان آماده می شوند

آریا جوان - مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان گفت: دو هزار و 400 مستعد از نخستین المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور شناسایی شده که افراد منتخب برای المپیک 2022 جوانان در سنگال آماده می شوند.

معاون وزیر ورزش وارد کرمان شد

آریا جوان - محمدمهدی تندگویان، معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور که به منظور شرکت در دو برنامه ی مهم به استان کرمان سفر کرده است، وارد فرودگاه شد و مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.

استان بوشهرشرایط میزبانی مسابقات بین‌المللی 12 رشته ورزشی را دارد

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهرشرایط میزبانی مسابقات بین‌المللی 12 رشته ورزشی را دارد، گفت: حاشیه‌ها را از ورزش استان بوشهر دور کردیم.

سالن ورزشی محی آبادِ کرمان افتتاح شد

آریا جوان - سالن ورزشی روستای محی آبادِ کرمان با اعتبار11 میلیارد و 981 میلیون ریال با حضور محمدمهدی تندگویان، معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور افتتاح شد.

سفر وزیر ورزش وجوانان به شهرستان کاشان

آریا جوان - دکترسلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برای حضور در مراسم تجلیل از مدال آوران شهرستان کاشان میهمان جامعه ورزشی کاشان خواهد شد.

حمله کی روش به برانکو در فضای مجازی

آریا جوان-سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین پست اینستاگرامی‌اش علیه برانکو ایوانکوویچ موضع گرفت.

پرشکوه و پرشور به خاطر" آقاتختی "

آریا جوان - ابن بأبویه حال و هوای خاصی دارد. امروز پنجاه و یکمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی است . حضور پرشکوه مردم باز هم بیانگر ارزش والای جوانمردی و معرفت در عرصه ورزش است .

علایی مقدم:جهان پهلوان تختی اسوه اخلاق و مردانگی و الگوی کامل برای ورزشکاران است

آریا جوان - مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوبن بمناسبت 17 دی ماه سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی در جمع معاونین و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت:جهان پهلوان تختی الگوی کامل رعایت اخلاق پهلوانی است و این اخلاق و منش در ورزش باید در اولویت فعالیت قهرمانان و ورزشکاران باشد.

تختی نماد پهلوانی، جوانمردی و عشق به مردم است

آریا جوان - معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در گرامیداشت یاد و نام جهان پهلوان تختی در پنجاه و یکمین سالگرد درگذشت اسطوره ورزش ایران متنی را منتشر کرد.

فلسطینِ ده نفره اولین امتیازش در تاریخ جام ملتها را گرفت/ جشن یک میلیارد نفری هندی‌ها با پیروزی پرگل و ناباورانه!/ استرالیای‌ جامدار در اولین بازی، مغلوب شگفتی‌ اردن شد/ داور جنجالی‌ که یک پنالتی به امارات هدیه داد، کنار گذاشته ‌شد/ گلزن هندی، مسی را جا گذاشت!+ترکیب احتمالی تیم ملی در بازی فردا

آریا جوان-هر سه بازی روز دوم جام ملت ها با نتیجه ای غیرعادی به پایان رسید تا مشخص شود، جام ملت های 2019 در امارات آبستن اتفاقات عجیبی است که از راه خواهند رسید

داداش زاده: حمایت وزارت ورزش و جوانان از تیم ملی فوتبال در تاریخ بی نظیر است / آرزوی همه ایران ی ها قهرمانی جام ملت هاست

آریا جوان - ملی پوش اسبق فوتبال ایران گفت: حمایتی که وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال از تیم ملی ایران در این دوره کرده، در تاریخ بی نظیر است و در این دوره بیشترین امکانات و خواسته سرمربی تامین شده است.

مدیرکل‌ بازنشسته‌ وزارت‌ ورزش درVIP افتتاحیه‌ جام‌ ملت ها چه‌ می‌کرد؟+عکس/رواج سفر خارجی بین مدیران دولتی ورزش

آریا جوان-وزیر ورزش باید پاسخ بدهد که مدیربازنشسته وزارتخانه اش، یک ماه پس از مراسم تودیع چگونه سر از جایگاه مهمانان ویژه استادیوم آل نهیان ابوظبی درآورده است؟

معاون وزیر ورزش و جوانان خواستار تذکر به شبکه 3 صدا و سیما شد/ در پی پخش مستند شبهه برانگیز «خارج از دید2»

آریا جوان - مستند «خارج از دید 2 (نفوذ)» از شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در روز چهارشنبه 12 دی ماه پس از اخبار سراسری ساعت 22 با موضوعاتی نظیر عدم تفکیک فعالیت های داوطلبانه تشکل های مردم نهاد از موسسات برانداز و ایجاد شبهه زیر سوال بردن و پیوند دادن آنها به افراد معلوم الحال پخش شد.

علیپور سکاندار فدراسیون انجمن های ورزشی شد

آریا جوان - «غلامعلی محمد علیپور» روز یکشنبه با کسب 34 رای از مجموع 42 رای اخذ شده برای سومین دوره به عنوان رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی انتخاب شد.

فرارمیزبان پرهزینه ازشکست درافتتاحیه مقابل بحرین با پنالتی مشکوک/ اماراتی‌ها ورزشگاه کوچک ابوظبی را با جشن وجایزه هم پرنکردند/ تیپ دایی ومهدوی‌کیا با کت‌وشلواروکراوات درVIP / حمایت تمام‌قدِ رسانه‌های قطرازایران مقابل‌تحریم‌امارات

پیام ویژه-امارات در نخستین بازی جام ملتهای 2019 آسیا، داخل و خارج زمین نمایش خوبی نداشت و در استادیوم نیمه خالی و کوچک ابوظبی از پس بحرین برنیامد

فرارمیزبان پرهزینه ازشکست درافتتاحیه مقابل بحرین با پنالتی مشکوک/ اماراتی‌ها ورزشگاه کوچک ابوظبی را با جشن وجایزه هم پرنکردند/ تیپ دایی ومهدوی‌کیا با کت‌وشلواروکراوات درVIP / حمایت تمام‌قدِ رسانه‌های قطرازایران مقابل‌تحریم‌امارات

اریا جوان-امارات در نخستین بازی جام ملتهای 2019 آسیا، داخل و خارج زمین نمایش خوبی نداشت و در استادیوم نیمه خالی و کوچک ابوظبی از پس بحرین برنیامد

احمدی: مردم باید محور همه برنامه ها باشند / ناظمی: باید از قالب دولتی در اجرای برنامه های فجر چهلم خارج شویم

آریا جوان - سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که مردم صاحب انقلاب هستند و در موقعیت های مختلف کشور در توسعه، رشد و تثبیت انقلاب اسلامی نقش اصلی را ایفا کرده اند، گفت: وجهه مردمی بودن باید محوریت همه برنامه های فجر چهلم انقلاب اسلامی باشد.

دستور دکتر سلطانی فر برای پیگیری معافیت سربازی مدال آوران بازیهای آسیایی

آریا جوان - وزیر ورزش و جوانان گفت: اعطای معافیت سربازی به مدال آوران بازی های آسیایی بنا بر گزارش هایی که حوزه قهرمانی به من داده است، با نظم و وفق مقررات پیش می رود و دستور داده ام دفتر امور مشترک فدراسیون ها با جدیت پیگیر این موضوع باشد.

سیاسی ترین تورنمنت فوتبالی دنیا آغاز شد! / جام ملت های آسیا 2019؛ دورهمی کشورهای متخاصم و جنگ‌زده! / یوزهای کی روش، آماده شکار جام 15کیلیویی پس از 43 سال+برنامه کامل

آریا جوان-سیزده حضور و سه جام؛ حاصل تلاش نسل های مختلف فوتبال ایران در جام ملت های آسیاست

دکتر مسعود سلطانی فر :تجلیل و تقدیر از برترین ها باید در جامعه ترویج پیدا کند/مبنای تعامل در کشورمان باید اشتراکات باشد نه اختلافات

آریا جوان - وزیر ورزش و‌ جوانان با بیان اینکه مبنای تعامل در کشورمان باید اشتراکات باشد نه اختلافات تاکید کرد: تجلیل و تقدیر از برترین ها و موفق ترین ها سنت بسیار حسنه ای است که باید ترویج پیدا کند.

ساير مطالب

به کسب نتایج تاریخی کشتی در المپیک ٢٠٢٠ امیدواریم / همچون قبل از کشتی حمایت می کنیم

اراده دولت واگذاری استقلال و پرسپولیس است / سرمربی تیم ملی والیبال17 دی وارد کشور می‌شود

حضور 2 جودوکار تهرانی در اولین مرحله اردوی استعدادیابی بانوان در زاهدان

تفاهم‌نامه میزبانی ارومیه در لیگ ملت‌های 2019 والیبال امضا شد

معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان وارد سیستان و بلوچستان شد

سجاد سالک: مسئولان جوانگرایی مقام معظم رهبری را الگوی خویش قرار دهند

هفتمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی برگزار شد

کلاس آموزشی شبکه های اجتماعی و نقش آن در روابط عمومی برگزار شد

کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی روستای چرک شهرستان نیمروز زده شد

فرامرزیان : خانه های ورزش روستایی تجهیز می شوند

ورزش بانوان در طول چهل سال گذشته رشد خوب و بی‌سابقه‌ای داشته است/ در دولت تدبیروامید توانستیم کرسی‌های بین‌المللی را به‌دست آوریم

فهرست ممنوعه 2019 ، کارت جیبی راهنمای ورزشکار و پوستر 10 گانه دوپینگ

راه اندازی میز خدمت در وزارت ورزش و جوانان

افتخار آفرینان شطرنج وارد کشور شدند

اسبقیان : تا پایان سال نشست مشترک مدیران کل استانی و روسای فدراسیون ها برگزار می شود

سعادت مند: شناسایی 2 هزار 500 مستعد ورزشی دستاورد المپیاد استعدادهای برتر ورزشی بود

افشین داوری: باشگاه ها بیش از سه میلیون متر مربع به سرانه ورزش کشور می افزایند

جلسات تخصصی معاونت ها و مدیران استانی بازخورد مثبتی در ورزش کشور دارد

تقدیر رئیس مجلس شورای اسلامی از سردار قاسم قاسمی

آغاز نشست تخصصی مدیران کل ورزش و ‌جوانان کشور با معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای

داورزنی: هیات های ورزشی از قانون بازنشستگان معاف شدند

شاهرخ شهنازی: کاراته توانمندی خوبی برای مدال های خوشرنگ المپیکی دارد

وزارت ورزش همه امکانات را برای تیم ملی فراهم کرده/ «کی‌روش» یکی از با دانش‌ترین مربیان جهان است

عباسعلی اکبری از رییس گروه همگانی و روستایی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تقدیر کرد

توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود

اهداف و بخش های مسابقه "جشنواره نماهنگ های ورزشی" اعلام شد

انتظار مردم از تیم ملی فوتبال قهرمانی در جام ملت های آسیا است / موزه ملی ورزش ایران افتتاح می شود

ششمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان با محوریت گفتگوی بی واسطه جوانان و مسئولان

دکتر سلطانی فر: من اعلام می کنم کلیه زیرساخت و شرایط  فرهنگی و شرعی  برای حضور بانوان در ورزشگاه ها فراهم است / با اصلاح مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی این موضوع میسر می شود

شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به حل موضوع حضور بانوان در ورزشگاهها اهتمام و رویکرد مثبت و سازنده ای دارد

دکتر احمدی :جامعه ورزش کشور در ترویج فرهنگ إیثار و مقاومت پیشرو و پیشگام بوده است

دکتر صالحی امیری : مسأله فرهنگی در ورزش ایران امر درونی است نه ابلاغی / برای کار فرهنگی در ورزش کشور نیازمند برنامه استرتراتژیک و آینده نگر هستیم

دکتر داورزنی : بانوان ورزش کار ما با حجاب کامل فرهنگ غنی خود را به دنیا نشان می دهند/ حضور در ورزش گاه ها حق جمعیت چهل میلیونی بانوان ایران است

مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش:حوزه فرهنگی ورزش کارنامه قابل قبولی دارد

آذر نوش:بخشهایی از مصوبات کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی را عملیاتی کند/اهتمام فدراسیونها برای موضوعات فرهنگی جدی است

رئیس فدراسیون شطرنج : اگر حمایت های وزارت ورزش و جوانان نبود شطرنج کشورمان چنین موفقیت هایی را کسب نمی کرد

احسان حدادی: مردم، فوتبال را طور دیگری دوست دارند / امیدوارم تیم ملی مانند جام جهانی در جام ملتها موفق باشد

برگزاری دومین جلسه کارگروه روابط عمومی های فدراسیونهای ورزشی با حضور مازیار ناظمی

توجه به حوزه ورزش در برنامه ششم پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است

جزییات بودجه معاونت جوانان در لایحه بودجه 98

حضور تیم ورزش های الکترونیک ایران در مسابقات جهانی چین

انتقال اهداف و آرمانهای المپیک جزو هدف‌های اصلی کمیته ملی المپیک است

دو کارگاه آموزشی اثربخش و دوصد آموختنی/ فضلی: ورزش قهرمانی نیازمند آموزش و پژوهش است

گردهمایی تبیین جنبه های روانشناختی ورزشکاران در بازیهای آسیایی جاکارتا برگزار شد

موسوی سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان: سلامتی جامعه در گروه مادران و زنان تندرست و شاداب است

آموزش یکصد هزار سرباز برای جذب در بازار کار

سالک به عنوان" مدیر برگزاری دومین نشست مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان " معرفی شد

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:درخشش دختران در مسابقات استعدادهای برتر کشور نویدبخش آینده روشن ورزش بانوان است

برگزاری کارگاه تخصصی روسای گروه ورزش بانوان ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها

محمد شریعتمداری :بهترین نوع واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی به صورت تعاونی است/ این نوع واگذاری به مردمی‌سازی اقتصاد کمک خواهد کرد/ وزارت کار آمادگی لازم برای همکاری با وزارت ورزش را دارد

پرویز برومند :ملی‌پوشان جام‌جهانی را فراموش کنند/ انتظاری جز قهرمانی از تیم‌ملی در آسیا نداریم

آل اسحاق به عنوان" مدیربرگزاری مراسم ملاقات نخبگان اجتماعی با مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)" معرفی شد

دکتر سلطانی فر نگاه ویژه ای به عدم وابستگی باشگاه ها به دولت و به ویژه خصوصی سازی سرخابی ها دارد

پیشکسوت ورزش خراسانی :نقطه عطف ورزش بانوان بعد از انقلاب است/باوجود امکانات کمتر نتایج بهتری حاصل شد

رئیس سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران :خصوصی‌سازی سرخابی‌ها جنبه مثبت اقتصادی و اجتماعی دارد/ ورزش بانوان و ورزش روستای بعد از انقلاب رشد چشمگیری داشتند

انتخاب قاسمی " نماینده وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در جلسات کمیته تخصصی رسانه و تبلیغات ستاد پشتیبانی مردمی یمن

حاصل پژوهش های‌ کاربردی در ورزش قهرمانی کاهش هزینه و ایجاد فرصت‌های تازه است

سهم وزارت ورزش از محل عوارض سیگار در سال 96 فقط 7 میلیارد تومان بود

پیام دکتر مسعود سلطانی فر در پی درگذشت تعدادی از دانشجویان کشور در سانحه رانندگی

دکتر نوروزی :طرح بزرگ همکاری پزشکی ورزشی و ورزش دانش آموزی اجرا می شود

آغاز کنگره علمی مدیریت ورزشی با پیام دکتر سلطانی فر

سرپرست فدراسیون هندبال: باشگاه هندبال مدارس ایلام تجهیز می‌شود

مراسم افتتاحیه هفتمین کنگره علمی مدیریت ورزش برگزار شد

سطوتی : تشکیل مجمع مسئولان فرهنگی فدراسیون ها و مجمع مسئولان فرهنگی هیئت های استانی می تواند تسریع کننده اجرای برنامه های فرهنگی باشد

احمدی: برای دستیابی سلامت پایدار و نخبه پروری به توسعه سواد حرکتی نیاز داریم

فضلی: برای کسب سکوهای قهرمانی باید از آخرین تکنولوژی و یافته‌های علمی استفاده کنیم

برگزاری کارگاه پیشگری اولیه از اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان ها

پیوستن قوچان نژاد به پرسپولیس قطعی شد/ خط حمله رویایی پرسپولیس با حضور ترابی، علیپور و قوچی

تاکید اکبری بر آموزش، فرهنگ سازی و تغییر نگرش جامعه به ورزش همگانی

دکتر احمدی:فعالیتهای فرهنگی ورزشی باید بستر توسعه پایدار را در کشور فراهم کند

رحمانی: اخذ سند اماکن ورزشی مورد تاکید ماست

فلاح: تا پایان امسال 209 فقره سند اماکن ورزشی اخذ می شود

برنامه های فدراسیون های تکواندو و وزنه برداری در ستاد عالی بازی های المپیک 2020 بررسی شد/ستاد عالی از رشته های مدال آور حمایت می کند

امیررضا خادم: بخش بزرگی از نشاط اجتماعی محصول تلاش مدیران ورزشی استان ها است

تلاش برای افزایش رقم تسهیلات ازدواج به 20 میلیون تومان

برنا در سالهای اخیر تولد جدیدی را داشت/به دنبال مشارکت هر چه بیشتر مردم در ورزش همگانی هستیم

اختصاص 30 زمین چمن مصنوعی به شهرستان های رفسنجان و انار

اردبیل برای میزبانی های ورزشی از وزارت نمره قبولی گرفت

لرستان ظرفیت های زیادی برای رشد ورزشی های طبیعی دارد /ورزش همگانی لرستان نیازمند توسعه زیر ساختها است

حسن لطفی :سرخابی‌ها را امروز واگذار کنیم بهتر است تا فردا/ دولت درباره استقلال و پرسپولیس تصمیم درستی گرفت

برای کسب نتایج آبرومند و در شان ملت بزرگ ایران درالمپیک ٢٠٢٠ برنامه ریزی کنیم

رشد شاخص های ورزش همگانی دردولت تدبیر وامید / همه استانها درتوسعه ورزش های همگانی فعالیت قابل توجه وگسترده ایی داشته اند/بین 1تا 3 درصد اعتبارات جاری ادارات کل در اختیار بخش پژوهش قراردارد

عصر امروز،وزیر ورزش و جوانان سالن دریس کازرون و استخر ممسنی را افتتاح کرد

تا پایان سال پانصد پروژه را افتتاح و به بهره برداریخواهیم رساند

امام جمعه کازرون:دکتر سلطانی‌فر کار ماندگاری را برای کازرون به ارمغان آورد

سفر وزیر ورزش و‌جوانان به استان فارس

بازدید سلطانی‌فر از سالن ورزشی 6 هزار نفره شیراز

هر 10 سالن 6 هزار نفری در حال احداث به همراه دو پیست دوچرخه سواری و سه سالن سرپوشیده دو و میدانی تا پایان دولت افتتاح می شود

جامعه ورزش ایران در گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی باز هم پیشرو و پیشگام خواهد بود

سید رضا صالحی امیری: ستاد عالی بازی های المپیک زیر نظر دکتر سلطانی فر کار خود را آغاز کرده است

ژاله فرامرزیان: تا کنون 86 درصد اعتبارات مالی سال جاری به فدراسیون های ورزش ی پرداخت شده است

شهید تندگویان اولین آزاده، ایثارگر و اولین شهید دولت در جنگ تحمیلی است / بازنشستگان، از خانواده ورزش بودند، هستند و خواهند بود

دکتر سلطانی فر: همه سازوکارها آماده است و مردم هم انتظار دارند تیم ملی فوتبال ایران قهرمان آسیا شود

وزیر از فوتبال حمایت می کند / خیز مجموعه فوتبال ایران برای قهرمانی در جام ملت های آسیاست /مجموعه ای که در اختیار فوتبال ایران قرار دارد، در آسیا بی نظیر است / مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال در کیش انجام می شود

محمدرضا داورزنی در نشست روسای فدراسیونها : ستاد عالی بازی های المپیک ٢٠٢٠ از این پس طبق برنامه با حضور روسای فدراسیون ها برگزار می شود

معاون ساماندهی امور جوانان : روسای فدراسیون های ورزشی توجه ویژه ای به استعدادهای جوان ورزشی در استان ها داشته باشند

برگزاری آیین تجلیل در جلسه روسای فدراسیونهای ورزش ی با وزیر ورزش و جوانان

سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان فارس

رییس فدراسیون اسکیت :در المپیاد ورزش ی استانها مشارکت 87 درصدی در این رشته داشتند

خصوصی‌سازی باشگاه‌های پایتخت سبب ایجاد رقابت واقعی می‌شود

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی :خصوصی‌سازی باشگاه‌های پایتخت سبب ایجاد رقابت واقعی می‌شود

ملی پوشان فوتبال ایران در رویای فتح جام ملت‌های آسیا 2019

داورزنی: رهبر انقلاب درباره اُفت والیبال تذکر دادند

دکترسلطانی فر: تکمیل طرح ها در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است

عبدالرضا عزیزی: دولت باتصویب واگذاری استقلال و پرسپولیس گام مهمی برای پیشرفت سرخابی‌ها برداشت/ پرداخت حق پخش تلویزیونی زمینه رقابت برابر را برای باشگاه‌ها فراهم می‌کند

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، دبیرخانه و مجری طرح "جشنواره نماهنگ های ورزشی" شد

تکرار موفقیت شطرنج پس از 15 سال/ طباطبایی نایب قهرمان مسابقات انفرادی آسیا شد

تحقق خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال دعای خیر هواداران را بدنبال دارد/ پیشکسوتان برای واگذاری ارجحیت دارند

برگزاری 214 برنامه ورزش همگانی در هفته سوم آذرماه

برگزاری هفتمین کنگره علمی مدیریت علوم ورزشی کشور/ شورای پژوهش استان را تشکیل دادیم

کامیاب : وزیر ورزش و جوانان پنج شنبه این هفته میهمان مردم فارس است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان : 20طرح ملی ورزش استان در ردیف اعتبار قرار گرفت/ افزایش متراژ زمین زوزخانه بین المللی همدان

علایی مقدم:حمایت وزارت ورزش و جوانان از تجهیز اماکن ورزشی استانهادر سالجاری بی سابقه بوده است

واگذاری پرسپولیس و استقلال با رعایت اصل 44 و اطمینان از رشد باشگاه ها اهرم مثبتی در ورزش ایران خواهد بود/مراجع بازرسی باید نظارت مستمر بر واگذاری داشته باشند

شبکه گردشگری و اشتغال‌زایی ایجاد شد / به 860 هزار متقاضی، 12 هزار میلیارد وام ازدواج اعطا شد

کسب مقام دوم جهان توسط تیم ملی یخ‌نوردی ایران

خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال به سود منافع ایران است / با جدیت در مقام نماینده مردم از خصوصی سازی در ورزش دفاع می کنم

پیگیری دکتر سلطانی فر برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال واقعا عالی بود/ حق پخش تلویزیونی هم باید به باشگاه ها تعلق گیرد

عبدالعلی چنگیز: خصوصی سازی سرخابی ها دعای خیری بود که مستجاب شد / الزامات مدیریتی در روند خصوصی سازی باید جدی گرفته شود

مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای:با حمایت از اندیشه های جوان به رشد اقتصادی صنعت ورزش کمک خواهیم کرد

واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس حرکتی فوق العاده و آینده نگرانه است/ اکنون پیشکسوتان هم می توانند صاحب پرسپولیس و استقلال شوند

اغاز کار ارزیابی و کارشناسی توسط سازمان خصوصی سازی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس یه بخش خصوصی

احمدی:مگر وزیر را دعوت کرده بودند که غیبت داشت؟

محمد حسینی:رعایت اصول اهلیت در بحث واگذاری سرخابی‌ها اهمیت زیادی دارد/ از تصمیم دولت برای واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت می‌کنیم

رییس سازمان خصوصی سازی : تلاش های دکتر سلطانی فر دو شرکت استقلال و پرسپولیس را دوباره وارد چرخه خصوصی سازی کرد / قصد داریم تا قبل از عید مزایده دو باشگاه را برگزار کنیم/ تا دوماه آینده قیمت پایه را می گذاریم

واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در هیات دولت به تصویب رسید

جوانمردی: موفقیت ورزشکاران در پارالمپیک توکیو به حمایت مسئولان ورزش بر می گردد

نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت:حمایت مسئولان ورزش نیاز داریم

گمانه‌زنی از لیست تیم ملی در جام ملت‌ها/کدام ستاره‌ها خط می‌خورند؟

قهرمان نیم فصل لیگ برتر را بهتر بشناسیم/ طلایی‌های فوتبال و سلطه نصف جهان بر نصف لیگ

دکتر شهنازی : ورزش معلولان طی سالهای گذشته رشد فزاینده ای داشته است /انتزاع اساسنامه در روند موفقیت ها تاثیرگذار خواهد بود

سیاوشی: به دنبال پیشبرد برنامه های پارالمپیک 2020 توکیو هستیم/هدف گذاری های بازی های پاراآسیایی محقق شد

صمیمی: خسروی وفا معمار ورزش جانبازان و معلولین است

اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد معرفی شدند

حضور وزیر ورزش و جوانان در مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک

محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک باقی ماند

دکتر سلطانی فر: استقلال کمیته ملی پارالمپیک و مقام سومی جاکارتا دو اتفاق بزرگ ورزش جانبازان و معلولان بود

دکتر احمدی: وزارت ورزش و جوانان فی نفسه یک دستگاه متولی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است .

نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد

پیام تسلیت وزیر ورزش و جوانان در پی درگذشت "ایرج دانایی فر"

برگزاری کنگره علمی ارتقای جایگاه ایران در المپیک چهارم دی ماه

سیروس احمدی : تکریم ارباب رجوع از محورهای مورد توجه وزارت ورزش وجوانان است

دستور وزیر ورزش و جوانان برای برگزاری مراسم باشکوه تشییع ،تدفین خاکسپاری ایرج دانایی فر

ناظمی: تاخیر در اطلاع رسانی به شایعه، گمانه زنی و اخبار دروغ منجر می شود

ادامه ثبت نام برای کارت پوشش خبری رویدادهای ورزش ی در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

کلمبیا با دلار‌های اضافه در دسترس کی‌روش!

دکتر احمدی: وزارت ورزش و‌جوانان یک دستگاه متولی امر به معروف است

برگزاری دومین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ورزش و جوانان با حضور معاون وزیر

اسبقیان: مکلف به اجرای قانون بازنشستگی هستیم

ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس شد