آخرین اخبار

نگاه سياسي

نقش سازمان‌هاي مردم نهاد در دست‌يابي به توسعه پايدار انکارناپذير است

جوانان نيوز - مديرکل ورزش و جوانان استان يزد با اشاره به اينکه نقش سازمان هاي مردم نهاد در دست يابي به توسعه پايدار انکار ناپذيراست گفت: جوانان با درک کامل، مي‌توانند درقالب سمن‌ها، در حوزه‌هاي مختلف وارد و با استفاده از توانمندهاي خود، مشکلات حوزه جوانان را با نظارت و مشارکت ارگان‌هاي مربوطه حل‌و‌فصل کنند.

دکتر سلطاني فر: « شهيد حججي » مردانگي ، شجاعت و شرافت را براي همه ايرانيان و جهانيان به يادگار گذاشت

جوانان نيوز - وزير ورزش و جوانان در حاشيه مراسم بزرگداشت شهيد ورزشکار مدافع حرم، « محسن حججي » گفت: خبر شهادت محسن حججي بسيار ‏متاثر کننده بود و در کلام نمي گنجد، کم پيدا مي‌شوند مرداني که هيبت مرگ، دلشان را در آن لحظه‌هاي اسارات به دست دشمن ‏نلرزاند.‏

رستمي: دولت دوازدهم براي گسترش صلح و ارتباطات جهاني به جوانان تکيه دارد

جوانان نيوز - معاون ساماندهي جوانان وزارت ورزش و امور جوانان گفت: دولت دوازدهم براي گسترش صلح و ارتباطات جهاني به جوانان تکيه دارد و اين مهم با توسعه فرهنگ عشق و دوستي و مشارکت نهادهاي اجتماعي ممکن خواهد بود.

مصطفي هاشمي طبا: سلطاني‌فر نيروي توانمندي است

جوانان نيوز - جدايي وزارت ورزش و جوانان از يکديگر چالش بزرگي است که مدت‌ها مطرح بوده و اين روزها به يکي از مطالبات هواداران از مسعود سلطاني‌فر براي دور دوم وزارتش در ورزش و جوانان تبديل شده است.

ترک عادتي که موجب مرض نيست!

آيا شما بيش از آنچه انتظار داريد در دام اهمال کاري و به تعويق انداختن کارهايتان گرفتار هستيد؟ آيا شما دوستان يا همکاراني داريد که به طور مداوم کار و اوقات فراغت خود را بر اثر اهمال کاري از بين مي برند؟ آيا مايليد در اين باره اصول و معيارهايي را براي غلبه بر اين عادت ناپسند مطالعه کنيد؟ پس چرا معطل هستيد؟

در راه زندگي ، تند نران !

روزي ، مديري بسيار ثروتمند و سرشناس از خياباني عبور مي کرد. او سوار بر اتومبيل گرانقيمتش سريع رانندگي مي کرد و از راندن آن لذت مي برد. البته مراقب بچه هايي بود که گاه و بيگاه از گوشه و کنارخيابان ، به وسط خيابان مي پريدند که ناگهان چيزي ديد

مسئوليت هر اتفاقي را به گردن بگيريد

شخصيت کنوني شما بر حسب انتخاب و گزينش خودتان شکل گرفته است. اگر کمرو وخجالتي هستيد ژن کمرويي و خجلت را به ارث نبرده ايد بلکه آن را به عنوان خلق و خوي خويش برگزيده‌ايد

پيام‌هاي ضد زن و ضد مرد؛ عامل بي‌انگيزگي دختر و پسر به ازدواج

رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره کشور با تحليل آمار موسسه گالوپ در خصوص ميزان عصبانيت مردم ايران گفت: متاسفانه ما مشکلات را بزرگ‌تر از آنچه هست و توانايي خود رابراي حل آن کوچک مي‌پنداريم.

3 کليد براي پولدار شدن !

چه كاري را بهتر از هر كسي انجام مي دهيد؟ چه كاري را اگر شما انجام دهيد سود زيادي نصيب سازمان شما مي شود؟

جوانان امروز، سالمندان فردا

ميانگين طول عمر افراد جامعه و ميزان اميد به زندگي از شاخص هاي اصلي و مهمي است كه در بررسي و پايش وضعيت بهداشت و سلامت هر جامعه اي مدنظر قرار مي گيرد.

براي موفقيت در زندگي اينها را بايد بدانيد

چه مسايلي در زندگي باعث مي شوند تا انسان به سمت موفقيت پيش برود؟ براي اين پرسش، هيچ پاسخ مشخص و واحدي وجود ندارد. موفقيت به تلاش نياز دارد و انسان ها بايد با توجه به شرايط زندگي و کار خود، درست ترين و مناسب ترين مسير را تشخيص دهند، انتخاب کنند و با پشتکار بسيار به سمت آنها پيش بروند

اين نشانه‌ها يعني خطر...

جاي تاسف دارد اما براساس پژوهشي که حدود 2 سال پيش صورت گرفته است، تقريبا نيمي از خانواده‌ها تا 5 سال از اعتياد اعضايشان بي‌خبرند.

چگونه در زمان حال زندگي کنيم؟

ما در خاطرات لذت‌بخشمان و آنچه که مشتاقانه در انتظار هستيم دنبال شادي مي‌گرديم غافل از اينکه هديه‌هاي کوچک روزمره و ساده زندگي هستند که رضايت و خرسندي ما را تقويت مي‌کنند اما آنچه که انتظار داريم براي ما خوشي بلندمدتي به ارمغان آورد، به‌ندرت چنين مي‌کند؛ خواه کم کردن 15کيلوگرم وزن باشد يا ارتقاي شغلي. با دستيابي به چنين اهدافي البته خوشحال خواهيم شد اما بعد از مدتي دوباره به همان ميزاني که قبلا در زندگي شاد بوده‌ايم، برمي‌گرديم.

معاون وزير ورزش: «سازمان ملي جوانان» در حداقل زمان ممکن احياء مي‌شود

سازمان ملي جوانان از جمله سازمان‌هاي دولتي ايران بود که بنابر قانون برنامه سوم توسعه، مهر 1379جايگزين «شوراي عالي جوانان» شد. سازماني که 11 سالگي را تجربه نکرده، در راستاي اجراي قانون برنامه پنجم توسعه و کوچک‌سازي دولت در خردادماه 1390 با راي مجلس، تاييد شوراي نگهبان و حکم رييس جمهور وقت، "محمود احمدي‌نژاد" منحل شد.

دليل شما براي ازدواج چيست؟

براي ازدواج کردن دلايل بسياري وجود دارد، اما براي ازدواج نکردن دليل آوردن اغلب سخت و مشکل است. دلايلي هست که فرد به خاطر آنها ازدواج مي کند، ولي همان دلايل مي تواند ازدواج را با مشکلات و تضادهاي قابل توجهي روياروي کند.

شيوع مصرف سيگار در بين دانشجويان دختر دانشگاه‌ها

مدير کل مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجويان وزارت علوم با اشاره به شيوع مصرف سيگار در بين دانشجويان دختر گفت: متاسفانه کشيدن سيگار در حال تبديل شدن به يک اپوزيسيون اجتماعي و گاه يک ارزش در بين برخي گروه‌هاي دانشجويي است و بايد اقدامات اساسي براي پيشگيري از استعمال دخانيات در دانشگاه‌ها بکار گرفت.

ايجاد بانک اطلاعاتي نياز سنجي اشتغال جوانان

معاون فرهنگي و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: دولت دوازدهم در حوزه اشتغال به تشکيل صندوق سرمايه‌گذاري اشتغال جوانان ،ايجاد بانک اطلاعات‌ نيازسنجي‌اشتغال جوانان و ارائه خدمات حمايتي به جوانان کارآفرين بپردازد.

از جشنواره فراغت جوانان روستايي و ورزشهاي مفرح چه خبر؟

برگزاري جشنواره فراغت جوانان روستايي و راه‌اندازي ورزش‌هاي مفرح از جمله طرح‌هاي وزارت ورزش و جوانان در سال گذشته بود که عملياتي نشد که به گفته مديرکل طرح‌هاي ملي جوانان وزارت ورزش و جوانان اين دوبرنامه به ساير بخش‌هاي اين وزارتخانه سپرده شده است.

نقش آفريني جوانان در مشارکت و راي اعضاي خانواده‌ در انتخابات

رييس کميته جوانان دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: مشارکت جوانان در انتخابات تا حد زيادي مي‌تواند منجر به راي‌دهي ساير اعضاي خانواده شود چراکه جوانان امروزي نسبت به جوانان گذشته مزيت‌هايي دارند.

عضو کميسيون ملي ازدواج و خانواده: حوزه جوانان نيازمند کار ستادي و مطالبه گرانه است

عضو کميسيون ملي ازدواج و خانواده با استقبال از تفکيک سازمان ملي جوانان از وزارت ورزش گفت: مسايل جوانان يک موضوع فرابخشي است و تمام دولت و نمي‌توان آن را با يک حوزه اجرايي و تصدي‌گري ادغام کرد.

برگزاري مجمع ملي ازدواج تا مهرماه

مدير کل دفتر ازدواج و تعالي خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت:با جمع‌بندي فعاليت مجامع استاني خيرين ازدواج،در خرداد ماه امسال جلسه هم‌انديشي ميان خيرين و اولين مجمع ملي خيرين ازدواج تا مهرماه برگزار مي‌شود.

آيا احياي سازمان ملي جوانان يک مانور تبليغاتي است؟

معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بيان اينکه در دولت يازدهم در جهت فراهم‌سازي مقدمات احياي شوراي عالي جوانان عمل کرديم،گفت: براي دستيابي به اين هدف نيازمند افزايش مشارکت اجتماعي جوانان و بودجه بوديم که اين اقدامات انجام شد.

مسموميت 260 دانشجو در يزد

مسموميت غذايي، 260 دانشجوي يزدي را راهي بيمارستان کرد.

توجه به نخبگان و افزايش ظرفيت پذيرش پژوهشگران

توجه به نخبگان و افزايش ظرفيت پذيرش پژوهشگران از جمله درخواست‌هاي جامعه علمي از دولت آتي است؛ به گونه‌اي که به گفته يکي از محققان حوزه دريا در حال حاضر بسياري از نخبگان کشور به دليل نبود شغل از کشور مهاجرت مي‌کنند

شانس بهتر است يا انرژي مثبت؟

شما فقط به يک طريق مي توانيد وقت و زندگي خود را تحت کنترل در آوريد و آن هم تغيير دادن روش فکر کردن، کار کردن و نحوه روبرو شدن با سيل بي‌پايان کارهايي است که هر روز بر سرتان مي‌ريزد.

واکنش وزارت ورزش به اظهارات قاليباف درباره وام ازدواج/ جوانان را دستاويز قرار ندهيد

معاون وزارت ورزش و جوانان با تشريح اقدامات دولت در حوزه جوانان و وام ازدواج، بر رعايت اخلاق اسلامي و ايراني در انتخابات از سوي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري تاکيد کرد.

علت قتل سعيد کريميان،‌ مدير شبکه جم مشخص شد

شبکه تي آر تي نوشت:شهردار منطقه‌اي در استانبول گفت که تحقيقات اوليه نشان مي‌دهد که قتل مدير شبکه جم احتمالاً به دليل اختلافات مالي بوده است.

وعده مبهم افزايش وام ازدواج+جزئيات عملکرد دو دولت

"مشکل ازدواج جوانان را ناشي از چه مي‌دانيد و برنامه شما براي قشر جوان چيست؟ "؛ اين يکي از سوالات محوري بود که در مناظره کانديداهاي انتخابات رياست‌جمهوري مطرح شد و هر يک به بيان ديدگاه خود پرداختند.در اين ميان وام ازدواج نيز محلي براي مانور مثبت و منفي طرفين بود و سخن از افزايش آن شده است، اما مشخص نيست با کدام منابع و از کجا؟

طرح توانمندسازي راهبردي نوآوران جوان برگزار مي شود

دومين رويداد از اولين دوره طرح توانمندسازي راهبردي نوآوران جوان(ترنج) با همکاري بنياد ملي نخبگان، با حضور نوآوران و مخترعان سراسر کشور در پارک فناوري پرديس برگزار مي‌شود.

راه‌اندازي تشکل‌هاي محله‌محور جوانان

مديرکل سابق مشارکت‌هاي اجتماعي جوانان گفت: فرهنگسراها و سراهاي محله در نقاط مختلف شهر راه‌اندازي شده‌اند و همياران شهرداري نيز فعاليت‌هايي مي‌کنند؛ اما مي‌توان تشکل‌هاي محله‌اي را راه‌اندازي کرد و بدين ترتيب از ظرفيت جوانان بگونه‌اي محله‌ محور بهره برد.

ايران مي‌تواند رهبر موضع جوانان در جهان باشد

رئيس بخش جوانان و اسکان بشر سازمان ملل در ديدار با وزير ورزش و جوانان گفت: پيشنهاد مي کنيم موضوع جوانان را از ايران شروع کنيم و بعد بتوانيم رهبري ايران در موضوع جوانان جهان را داشته باشيم.

تروريسم ميکروبي

شايد اولين نهاد تروريستي که در تاريخ به ثبت رسيده سازمان تروريستي فيثاغورث باشد. او که در قرن ششم پيش از ميلاد مي‌زيست سخنگوي جناح آريستوکرات يونان بود و به دنبال شکست از طالس - رهبر جناح دموکرات - به سيسيل گريخت و در آن‌جا گروه‌هاي خرابکاري متشکل از جوانان ترتيب داد که در آتن دست به ترور و خرابکاري مي‌زدند.

سمن‌هاي جوانان وارد دعواهاي سياسي نشوند

مديرکل مشارکت‌هاي اجتماعي جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: سازمان‌هاي مردم نهاد جوانان به ويژه در امر اداره شهر و روستاها مي‌توانند بسيار موثر عمل کنند؛ به شرط آنکه وارد دعواهاي گروهي، ميان‌فردي و سياسي نشوند.

10 واقعيت شگفت انگيزي که بايد در مورد چپ دست بودن بدانيد

براي بسياري از افراد، چپ دست بودن به معناي مواجه شدن با مشکلاتي در زندگي روزمره خواهد بود و شما رفته رفته ياد مي گيريد که با اين دردسرها کنار بياييد زيرا در اين دنيا همه چيز براي افراد راست دست ساخته شده است

خانه‌هاي جوانان هيچگونه فعاليت سياسي و انتخاباتي ندارند

معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تا پايان سال گذشته 19 خانه جوانان را در مراکز استان‌ها افتتاح کرديم و در ساير استان‌ها نيز تا پايان ارديبهشت ماه اين خانه‌ها به طور رسمي فعاليت خود را آغاز مي‌کنند

برنامه ريزي براي موفقيت

برنامه ريزي باعث مي شود شما بدانيد کجاييد و به کجا مي خواهيد برويد‎ چندي پيش يکي از دوستانم مي گفت…

مشارکت سياسي جوانان در گروي فعاليت اجتماعي آنان است

مديرکل مشارکت‌هاي اجتماعي وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر وزارت ورزش و جوانان به عنوان بخشي از دولت،جوانان را به مشارکت در حوزه اجتماعي تشويق کند و آنان را در اين زمينه اقناع کنند و آگاهي ببخشند،جوانان خود به خود در ساير زمينه‌ها مانند حوزه‌هاي اقتصادي و سياسي مشارکت بيشتري خواهند داشت که بسيار بالغانه و آگاهانه خواهد بود.

گزارش دي ولت از کنسرت محسن يگانه در هامبورگ/ چگونه امکان دارد يک ايراني به خواننده راک آلماني تبديل شود؟!

محسن يگانه، خواننده ايراني در موطن خود ستاره بزرگي محسوب مي شود. اکنون او براي برگزاري کنسرت به هامبورگ آمد و در تالار معروف موسيقي لايتسهاله حضور يافت – با آهنگ هاي فارسي که (با وجود عدم درک زبان آن) يادآور ستاره هاي راک آلماني مي باشند.

لزوم تجاري‌سازي صنعت بازي

معاون علمي و فناوري رئيس جمهور با انتقاد از رواج اقتصاد «بچه پولداري» تنها راه نجات اقتصاد ايران را حمايت از فعالان اقتصادي جوان همچون بازي‌سازان توصيف کرد.

مذاکره براي پرداخت وام 40 ميليوني ازدواج

معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال انجام مذاکراتي با بانک مهر ايران هستيم تا امکان پرداخت وام 40 ميليون توماني ازدواج فراهم شود.

جنبش‌هاي دانشجويي از ارکان سياسي جامعه هستند

مدرس حوزه و دانشگاه جنبش‌هاي دانشجويي را از ارکان سياسي جامعه برشمرد و گفت: امام خميني(ره) معتقد بود که دانشجو بايد سياسي باشد ولي نگذارد سياست‌بازان او را به بازي بگيرند.

وضعيت ايران در شاخص‌هاي بين المللي جوانان

مدير کل هماهنگي و ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تشريح وضعيت ايران در گزارش بين المللي شاخص‌هاي توسعه جوانان گفت: کشور ايران در شاخص‌هاي آموزش و پرورش و بهداشت در طبقه خيلي زياد (مطلوب) قرار دارد

لزوم تقويت مراکز مشاوره‌ دانش‌آموزي در پي کاهش سن اعتياد

يک کارشناس ارشد علوم تربيتي با گرايش آسيب‌شناسي اجتماعي و پيشگيري از اعتياد بر اين باور است براي تحقق رويکرد اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر بايد آموزش مهارتهاي زندگي را در سطح وسيع گسترش داد.

بعيد بودن مشاهده «فالکون» از ايران/بايد منتظر اعلام‌هاي رسمي باشيم

شب گذشته فيلم‌هاي متعددي درباره شي‌ء نوراني در آسمان چندين شهر ايران منتشر و اعلام شد اين شي‌ء نوراني موشک «فالکون» بوده که با هدف انتقال تجهيرات در ايستگاه فضايي بين‌المللي پرتاب شده است؛ ولي محققان نجومي کشور مشاهده اين جرم از آسمان ايران را بعيد دانستند

حل مشکل جوانان نيازمند عزم حاکميت است

مديرکل مشارکت‌هاي اجتماعي جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور و پيگيري يک وزير به تنهايي نمي‌تواند باعث حل مشکلات جوانان شود بلکه همه وزيران و دستگاه‌هاي متولي بايد به صورت جدي به موضوعات مربوط به جوانان بپردازند. در واقع نه تنها دولت بلکه تمام مجموعه‌هاي حاکميتي بايد براي حل مشکلات جوانان تلاش کنند.

فريب باندهاي جعل گذرنامه را نخوريد/يک باند جعل ويزا شناسايي شد

رئيس پليس مهاجرت و گذرنامه نيروي انتظامي به شهروندان هشدار داد فريب اعضاي باندهاي جعل را نخورند و حتما براي صدور گذرنامه به مراجع ذي صلاح مراجعه کنند چرا که اعضاي اين باند بيشتر در اطراف سفارتخانه ها طعمه هاي خود را شناسايي و شکار مي کنند

در شوراي عالي جوانان چه گذشت؟

معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، مصوبات جلسه شوراي عالي جوانان درباره ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در حوزه جوانان، بهره‌گيري دستگاه‌هاي دولتي از ظرفيت‌هاي جوانان براي انجام فعاليت‌هاي خود و ارائه گزارش بانک مرکزي در زمينه پرداخت وام ازدواج را تشريح کرد.

ماجراي آدامس هاي وارداتي غيرقابل فروش در آمريکا

معاون اداره کل نظارت بر فرآورده هاي غذايي سازمان غذا و دارو، درباره برخي آدامس هاي وارداتي که جمله «غيرقابل فروش در آمريکا» بر روي آنها ديده مي شود، توضيحاتي ارائه داد

آمده‌ايم کار ويژه‌تري در حوزه جوانان انجام دهيم/اتحاد همه اعضاي دولت براي حل مشکلات جوانان

وزير ورزش و جوانان با بيان اينکه آمده ايم تا کار ويژه تري را در حوزه جوانان انجام دهيم،گفت: اقدامات جدي تري را در زمينه اشتغال با توجه به امکانات موجود از طريق سيستم بانکي و ظرفيت دستگاه ها انجام خواهيم داد.

10 روز، فرصت طلايي ايران تا گرفتن ميزباني جام جهاني فوتسال

ايران در آستانه گرفتن ميزباني يکي از بزرگترين رويدادهاي ورزشي جهان است و در صورتي که پنج نهاد باقي مانده در 10 روز آينده فرم هاي فيفا را امضا کنند، اميدواري‌ها به برگزاري جام جهاني فوتسال در ايران افزايش خواهد يافت.

اعتراض دانشگاهيان به انتقال رشته روانشناسي باليني

اساتيد و دانشجويان گرايش‌هاي رشته روانشناسي،دانشجويان برخي دانشگاه‌هاي بزرگ تهران، صبح امروز در اعتراض به انتقال رشته‌ روانشناسي باليني از وزارت علوم به وزارت بهداشت ضمن خودداري از شرکت در کلاس‌ها، در محوطه دانشکده‌هاي خود تجمع کردند.

توضيحات دانشگاه تهران درباره فوت يک دانشجو

معاون دانشجويي دانشگاه تهران با اشاره به خبري با عنوان " مرگ عجيب يک دانشجوي دانشگاه تهران"، ضمن تکذيب انتساب اين دانشجو به دانشگاه تهران، توضيحاتي در اين زمينه ارائه کرد.

نظرات صريح دختران و پسران مجرد درباره «ازدواج»

«روزنامه لس‌آنجلس‌تايمز در گزارشي درباره تجرد زنان ايراني، براساس مصاحبه‌هايي با زنان نوشته تنها علتي که بيشتر دختران ايراني ازدواج نمي‌کنند اين است که مردهاي ايراني براي ازدواج به اندازه کافي خوب نيستند».

گفتمان دولت يازدهم؛ جوانان بزرگترين سرمايه کشور

معاون ساماندهي امور جوانان صحبت‌هاي رئيس جمهور در خصوص جوانان را هسته مرکزي گفتمان جواني دانست و گفت: گفتمان جواني با هسته مرکزي اين سخن رئيس جمهور که "بزرگترين سرمايه ايران جوانان هستند" آغاز شد و ما مجموعه‌اي از سياستها، برنامه ها و رويکردهاي متناسب براي عملي کردن اين گفتمان را دنبال کرده‌ايم

دلايل ناراحتي افراد موفق چيست؟

خيلي از آدم‌ها بنا به دلايل مختلفي نظير عدم موفقيت شغلي، دل‌شکستگي، ابتلا به بيماري‌هاي جسمي و روحي يا محقق نشدن اهداف‌شان در زندگي شاد نيستند

مديران جوان کشور توقع دارند وارد حوزه‌ي مديريتي کلان و ملي شوند

معاون اول رئيس جمهور با تاکيد بر لزوم فراهم شدن زير ساخت‌هاي لازم جهت حضور بخش و سرمايه گذار خارجي در حوزه‌ي ميراث فرهنگي و صنايع دستي و گردشگري گفت:‌ دولت اين آمادگي را دارد تا از برنامه‌هايي که در اين سازمان تدوين مي‌شود حمايت جدي انجام دهد.

مقاومت سازمان جهاني بهداشت در برابر فن‌آوري‌هاي ترک سيگار

وال استريت ژورنال در يک مقاله جديد ادعا کرده است که "کنوانسيون سازمان جهاني بهداشت براي کنترل دخانيات" (FCTC) در برابر استفاده از محصولات و فن‌آوري‌هاي جديد نظير "سيگار الکترونيک" براي کمک به کاهش استعمال دخانيات مقاومت مي‌کند.

رشد 300 درصدي با وام ازدواج چه کرد؟

افزايش وام ازدواج گرچه الزامي بود اما رشد يکباره سه برابري آن بدون توجه به منابع تامين کننده نمي تواند حتي با شروع پرداخت اين تسهيلات، بدون اثرگذاري در فرايند اعطا و عملکرد تسهيلاتي بانکها در بخش‌هاي ديگر همراه باشد.

شيوع بداخلاقي‌هاي فرهنگي در جامعه

معاون پژوهشي پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات اجتماعي جهاددانشگاهي با تاکيد بر اينکه بداخلاقي‌هاي فرهنگي در جامعه رواج يافته است، گفت: فرهنگ زاييده تمام حوزه‌هاي فراکلان جامعه محسوب مي‌شود و هر اتفاقي که در اين حوزه بيفتد، ساير حوزه‌ها را نيز تحت تاثير قرار مي‌دهد و متاسفانه رواج بداخلاقي‌هاي اين حوزه، فرهنگ اصيل جامعه را نيز آسيب‌پذير کرده است.

40 درصد ايراني ها دچار کم تحرکي هستند

راه نو- مسئول برنامه فعاليت بدني اداره قلب و عروق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با اشاره به شيوع کم تحرکي در جامعه گفت: 40 درصد جمعيت کشور دچار کم تحرکي است.

برندگان جايزه نوبل شيمي 2016 معرفي شدند

صد و هشتمين جايزه نوبل شيمي به ژان پير سواژ، سر جي. فريزر استودارت وبرنارد ال. فرينگا براي طراحي و سنتز ماشين هاي مولکولي تعلق گرفت

آخرين وضعيت اصلاح قانون تسهيل ازدواج جوانان

مديرکل دفتر ازدواج و تعالي خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال بررسي قانون تسهيل ازدواج جوانان در کميسيون تخصصي ازدواج و خانواده هستيم و تا پايان پاييز با نمايندگان مجلس جلسه توجيهي آن را برگزار مي‌کنيم.

افسردگي، از عوامل بي رغبتي جوانان به ازدواج/ رونق اقتصادي،محركي براي تشكيل خانواده

راه نو- رئيس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي گفت: براي دستيابي به تعالي خانواده، افزايش ازدواج جوانان و جمعيت، بايد نهادهاي مسئول و تعيين كننده تعريف شود تا در ابعاد مختلف فرهنگي، اجتماعي، جسمي، معنوي و رواني افراد جامعه گام بردارند.

غلاف مجلس دهم روي تيزي‌ها مي‌نشيند؟

جوانان نيوز- راه حلي براي کاهش وقوع جرايم خشن تحت عنوان لايحه اي از سوي دولت وقت به مجلس وقت ارائه شد. لايحه اي که بر اساس آن حمل، فروش و توزيع سلاح سرد ممنوع و با عاملان آن برخورد خواهد شد.

سه رويکرد منفي دولت گذشته براي جوانان کشور

معاون ساماندهي امور جوانان وزير ورزش و جوانان گفت: جوان غافلي، جوان هراسي و جوان فريبي سه رويکرد منفي دولت گذشته براي جوانان است.

دلواپسي" تا برزيل پيش رفته است؟

سفر قريب‌الوقوع يکي از نمايندگان مجلس به همراه تيم ملي فوتبال به برزيل براي "پيگيري فساد فوتبال ايران"، نشان مي‌دهد که گويا دامنه "دلواپسي‌ها" تا آن سوي کره خاکي هم کشيده شده است

عارف: راه حل مشکلات دانشگاه انسجام دروني است

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اين‌که «هيچ جريان سياسي نمي‌تواند انقلاب شکوهمند ايران را به نفع خود مصادره کند» گفت: حضور همه سلايق ، گروه‌ها و شخصيت‌هاي سياسي در راهپيمايي 22 بهمن تجلي بخش وحدت خواهد بود و ان‌شاءالله همگان در راهپيمايي 22 بهمن شرکت مي‌کنند

اخبار خواندنی

آدرس اشتباه براي ناکام کردن نظام سلامت/ سازمان نظام پزشکي انتظارات را برآورده کند

پيام رهبر معظم انقلاب به نشست انجمن هاي اسلامي دانشجويان دراروپا

تغيير رياست دانشگاه هنر خواست اصلي دانشجويان است

حکم رياست ميرزاده بر دانشگاه آزاد

چوب لاي چرخ دولت گذاشتن کار آساني است

رسايي حق دارد از توافق ژنو عصباني باشد/ اينها فکر مي کنند خودشان انقلابي و بقيه اهل فتنه و سازشکار هستند

مردم موفقيت مذاکرات هسته اي را قدر مي دانند

توافق ژنو ، بهترين پيروزي ديپلماتيک ايران است

شنيده شدن صداي واحد درباره آمريکا، ديپلماسي را تقويت مي کند

بيانيه شوراي هماهنگي در آستانه يوم الله 13 آبان

رفتن به سمت موضوعات فني، موفقيتي براي تيم مذاکره‌کننده ايران در ژنو بود

لاريجاني:مجلس لازم بداند براي حجم و تنوع فعاليت هسته‌اي، مقررات لازم را مصوب مي‌کند

گفتگوي ايران و آمريکا، معامله اي بزرگ است

در نيويورک تابو شکني مثبت شکل گرفت/تندرو ها مقابل روحاني موضع گيري مي کنند

مخالفان سياست خارجي روحاني، افراطي هستند

آمريکاييها گفتند جام شيردال هديه ما به ايرانيان است

مقايسه همراهان روحاني و احمدي‌نژاد در سفر نيويورک

عزل دانشجو از رياست دانشگاه آزاد؟

چرا انتشارات علمي، خط مقدم تحريم‌هاست؟

وزارت دکتر توفيقي، خرد مدرن را به برنامه‌ريزي علمي کشور باز مي‌گرداند

دعوت يکپارچه از مردم براي حضور گسترده در راهپيمايي روز قدس

آشنايي با شيخ جديد و جوان قطر

باهنر:از تشكل‌هاي حامي كانديداتوري‌ام عذرخواهي مي‌كنم

باهنر: آدم ليزي هستم!

باهنر: موسوي و کروبي محاکمه نشوند به نفع‌شان است

باهنر: اينکه هاشمي مي‌گويد بعد از ملاقات با رهبري تصميم مي‌گيرم خوب نيست

محمدرضا باهنر تأکيد کرد: در سال‌هاي گذشته از ديپلماسي خردگرا برخوردار نبوديم

باهنر:ائتلاف پنج نفره يه فرد واحدي مي رسند

واکنش باهنر به اظهارات اخير يونسي درباره حمايت از احمدي نژاد

معاون سابق احمدي نژاد:به جان احمدي نژاد مي افتم

نبرد کيهان و تيم احمدي نژاد به دادگاه مي کشد!

انتقادهاي مشاوران خاتمي به او و جواب خاتمي!

دوباره بازار رمال ها و جن گيرها داغ شد

آيا جامعتين بر کانديداي روحاني اجماع کرده اند؟

تمايل سعيد جليلي براي کانديداتوري افزايش يافت

همسوزي آراي اصولگرايان

باهنر:‌برنامه‌هاي کانديداها همراه با کارنامه باشد/ احصاي عادلانه نقاط ضعف ‌و قوت

باهنر: متاسفانه مملکت به يک کميته امداد بزرگ تبديل شده است

باهنر: رئيس ‌جمهوري که همه کارها را خودش انجام دهد، کارگر فعال است

باهنر: مشايي انحرافات ويژه اي دارد

آيا ائتلاف 1+2 دچار بحران شده است؟

باهنر: ادامه دادن رفتارهاي دولت براي انقلاب خطرناک است

کانديداهاي رياست جمهوري به مطالبات و دغدغه‌هاي اصلي مردم بپردازند

محمدرضا باهنر:افزايش حقوق به گرد پاي تورم نخواهد رسيد

باهنر:رقيب جدي مشائي من هستم

حدادعادل همچنان تکذيب مي کند

ولايتي نتيجه نظرسنجي ها را قبول ندارد

متکي: حق اشتباه نداريم

پورمحمدي:«بگم بگم» حربه ضعيفان است

کانديداها منافع ملي را زيرپا نگذارند

باهنر: به نفع لاريجاني کنار نمي‌روم

باهنر: شهادت مي‌دهم احمدي‌نژاد ساده زيست است

باهنر: اصلاح‌طلبان مجلس هشتم فتنه‌گر نبودند

باهنر: احتمال تکرار فتنه در انتخابات آينده منتفي است

توصيه محمد رضا باهنر به علي لاريجاني

هدفمندي يارانه ها نيازمند بازنگري و آسيب شناسي است

لاريجاني کانديدا نخواهد شد

باهنر: حامي اجراي دقيق قوانين در کشور باشيم

هرزمان حس کنم ادامه حضورم به ضرر جريان اصولگرايي است، کنار مي کشم

خاتمي : نمي آيم

حرمت هاشمي ابتدا از سوي اصلاح طلبان تندرو شکسته شد

احمدي‌نژاد نياز به استراحت دارد

پاسخ هاي صريح محمد رضا باهنر به 8 پرسش مردمي

باهنر اعلام کرد:مصلحت نيست هاشمي رفسنجاني به عرصه انتخابات بيايد/در رابطه با حمايت از ايشان برنامه اي ندارم

بادامچيان: تا آخرين روز رياست جمهوري احمدي‌نژاد موظفيم با او همکاري کنيم

حدادعادل: اگر در سن و سال هاشمي بودم، کانديدا نمي‌شدم/ در ائتلاف باز است

باهنر: ظلم است که همه اصلاح‌طلبان چوب فتنه‌گران را بخورند